Kasa Stefczyka

Tradycje sektora spółdzielczego sięgają okresu zaborów. Natomiast pierwsze powojenne SKOK-i powstały na początku lat 90. XX wieku.

Wysokość opłat związanych z członkostwem różni się w zależności od SKOK-u. Przykładowo w największym w sektorze SKOK-u im. Franciszka Stefczyka (prawie 400 placówek w całym kraju, 900 tys. klientów) wynoszą one 4 zł jednorazowo i 1 zł co miesiąc (tytułem składki wynikającej z członkostwa w Stowarzyszenia Krzewienia Edukacji Finansowej).

Członkostwo w Kasie jest bezterminowe. Staż procentuje wraz z biegiem lat, bo przekłada się na niższe oprocentowanie kredytów i wyższe odsetki od lokat zakładanych przez klienta.

Lokata na nowe środki

Lokata na nowe środki

Oprocentowanie w skali roku: 2,40 %. Okres oszczędzania: 9 miesięcy. Łączne saldo Lokat na nowe środki nie może przekroczyć 30 000 zł.

Promocja Konto IKS Classic

Konto IKS Classic

eKonto to podstawowy rachunek rozliczeniowy przeznaczony dla osób pełnoletnich. Możliwość otrzymania nawet 160 zł premii. Opinie klientów i analiza opłat.

Lokata Witaj w Kasie

Lokata Witaj w Kasie

Oprocentowanie w skali roku: 2,40 %. Okres oszczędzania: 2 miesiące. Łączne saldo Lokat na nowe środki nie może przekroczyć 50 000 zł.

Lokata na nowe środki PLUS

Lokata na nowe środki PLUS

Oprocentowanie w skali roku: 2,40 %. Okres oszczędzania: 5 miesięcy. Łączne saldo Lokat na nowe środki nie może przekroczyć 50 000 zł.

Porównaj wybrane konta
  • Porównywarka lokat (0)
  • Porównywarka kont osobistych (0)
  • (0)
Porównaj Teraz
0