Inteligo: wiele kart do głównego konta

W Inteligo klienci mogą używać równocześnie kart debetowych dwóch płatniczych organizacji, wydanych do głównego rachunku. Spełniając warunki symboliczne, klienci mogą skorzystać z kart za darmo. Klienci kont prywatnych Inteligo mogą od 14 marca 2011 r. zamawiać do rachunku głównego i używać równocześnie kart obu organizacji: MasterCard oraz Visa.

Klienci zamawiający kolejną kartę debetową do rachunku osobistego nie płacą za jej wydanie. Karty mogą być bezpłatne również w okresie użytkowania. Wystarczy każdą z nich zrealizować w miesięcznym okresie rozliczeniowym transakcje bezgotówkowe na minimum 100 zł.

Karty akceptowane są w Polsce a także za granicą i zapewniają:
* bezpieczne płatności za zakupy przez internet i telefoniczne,

* transakcje bezgotówkowe w wielu punktach handlowo-usługowych na całym świecie, przyjmowanych karty MaterCard oraz Visa,

* wypłaty bez opłat dodatkowych w Inteligo z ponad 3500 bankomatów sieci PKO BP, eService a także Banku Zachodniego WBK oraz ze wszystkich pozostałych bankomatów na terenie Polski oraz na świecie w abonamencie za jedyne 4 zł miesięcznie – wystarczy aktywować dodatkową usługę Bankomaty bez granic,

* doładowania komórkowych telefonów w bankomatach PKO BP – wprowadzasz kartę debetową do bankomatu i wybierasz funkcję doładowanie telefonu oraz Operatora.

Karta debetowa Inteligo MasterCard pozwala także płacić bezstykowo (PayPass), zarządzać limitami na transakcje bezstykowe online a także wybierać sposób autoryzacji transakcji: za pomocą chipa i paska magnetycznego lub tylko chipa.

Dodaj opinie jako pierwszy!

Dodaj swoją opinie

 

Porównaj wybrane konta
  • Porównywarka lokat (0)
  • Porównywarka kont osobistych (0)
  • (0)
Porównaj Teraz
0