Konto – Bank Inteligo – Bierzemy ofertę pod lupę

W obecnych czasach klienci są coraz bardziej wymagający, jeśli chodzi o konta bankowe – chcą, aby ich konta były kontami internetowymi, które zapewniałyby całkowity dostęp z każdego miejsca na ziemi do rachunku.

Takim kontem jest konto w banku Inteligo
(banku, którego właścicielem jest największy polski bank: PKO BP), czyli pierwsze konto z w pełni internetowym dostępem do rachunku, możliwością płacenia rachunków przez Internet, a także całą gamą podobnych usług. Konto inteligo można założyć w prosty sposób przez Internet, po czym podpisać umowę przywiezioną nam przez kuriera. Jest to idealne konto dla wszystkich, którzy chwalą sobie dostęp tylko internetowy oraz załatwianie wszelkich formalności przez Internet i telefon. Oczywiście i tradycyjnie nastawieni klienci znajdą coś dla siebie – gdyż, konto internetowe inteligo daje nam także dostęp do swoich pieniędzy w oddziałach PKO Banku Polskiego, można w nich robić nie tylko wpłaty na konto, ale także wypłaty z konta oraz załatwiać wszelkie problemy z działalnością konta. A trzeba pamiętać że PKO BP to bank największy w Polsce mający bardzo dużo placówek i oddziałów w całym kraju.

Konto w banku inteligo jest jednym z najchętniej wybieranych kont internetowych, dostępnych obecnie na rynku – głównie ze względu na swoja opłacalność, niskie ceny wszelkich operacji wewnątrz rachunku oraz możliwość rozwoju konta, jeśli chodzi o kartę debetową czy kredytową, a także różne rabaty w sklepach internetowych i czystą przyjemność płynącą z szybkich i bezproblemowych przelewów.

Dodaj opinie jako pierwszy!

   Dodaj swoją opinie

    

   Porównaj wybrane konta
   • Porównywarka lokat (0)
   • Porównywarka kont osobistych (0)
   • (0)
   Porównaj Teraz
   0