Promocja zakończona

Idea Bank: 4% na Lokacie Happy + Bon 200 zł

Załóż Lokatę w promocji
+ Bon 200 zł do wykorzystania na Fly.pl
Promocja zakończona

W nowej promocji Lokaty Happy Idea Banku oprócz wysokiego oprocentowania (4 %) zyskujemy bon na 200 zł do fly.pl. Sprawdźmy regulamin i warunki promocji “Fly Happy”. 

Idea Bank od dłuższego czasu przoduje w rankingach lokat. Ostatnio zaś zaproponował klientom możliwość lokowania środków nawet na miesiąc lub dwa, a dodatkowo wprowadził promocję, dzięki której nowi klienci otrzymują bon 200 zł do wykorzystania na fly.pl za założenie Lokaty Happy.

Promocja Fly Happy

Lokata Happy z oprocentowaniem w wysokości 4% to jeden z najlepszych dostępnych obecnie depozytów krótkoterminowych. Jeśli zdecydujemy się na jej założenie, zyskamy, poza korzystnym oprocentowaniem, nagrodę  w  postaci  bonu 200 zł,  który może być zrealizowany przy zakupie usług turystycznych, pakietów lotniczych (wycieczki lotnicze) znajdujących się w ofercie biura podróży FLY.PL Sp. z o.o.,  prezentowanych na stronie www.wczasy.fly.pl.

Bon należy wykorzystać najpóźniej do 30 czerwca 2018 roku.

Promocja trwa do 31 grudnia 2017 r., jednak wiele wskazuje na to, że warto się pośpieszyć z decyzją, jako że zainteresowanie ofertą jest bardzo duże.

Promocja przeznaczona jest wyłącznie dla nowych klientów banku, co oznacza, że nie mogą w niej uczestniczyć osoby, które w przeszłości korzystały z jakiegokolwiek produktu finansowego Idea Banku lub Lion’s Banku, ani nie nie ubiegają się aktualnie o któryś z produktów. W tego rodzaju promocjach banki niekiedy wyznaczają okres karencji dla starych klientów, jednak w przypadku promocji Fly Happy takiej opcji nie ma. Zatem aby uczestniczyć w akcji promocyjnej, trzeba posiadać status nowego klienta.

Jakie czynności trzeba wykonać, aby skorzystać z promocji?

Jeśli jesteś nowym klientem banku, to jest nie miałeś do czynienia ani z Idea Bank, ani z Lion’s Bank, wystarczy, że wejdziesz na stronę promocji i wypełnisz wniosek o przystąpienie do oferty specjalnej.

Warunkiem koniecznym jest oczywiście założenie i opłacenie Lokaty Happy na wybrany okres depozytowy i określonym oprocentowaniu, do wyboru mamy:

 • lokata 2-miesięczna o oprocentowaniu 4%
 • lokata 3-miesięczna o oprocentowaniu 3,5%
 • lokata 1-miesięczna o oprocentowaniu 3%

Piątego dnia każdego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu przystąpienia uczestnika do akcji, bank weryfikuje, czy spełnione zostały warunki promocji.

W ciągu następnych pięciu dni, to jest do 10-go danego miesiąca, bank przesyła SMS-em na numer telefonu klienta kod alfanumeryczny uprawniający do wymiany na dowolne usługi turystyczne, dostępne w ofercie biura podróży FLY.PL Sp. z o.o. prezentowane na stronie internetowej: www.wczasy.fly.pl.

Ocena Lokaty Happy i promocji

Jak już wspomniano, lokatę można założyć na okres 1, 2 lub 3 miesięcy. W zależności od czasu trwania depozytu oprocentowanie wynosi 3%, 4% lub 3,5% skali roku. Nie ma tutaj żadnych progów, czyli każda lokata jest oprocentowana jednakowo, niezależnie od wysokości zdeponowanych środków. Jeśli zdarzyłoby się nam zerwanie lokaty tuż po otrzymaniu bonusa, ale przed upływem wyznaczonego terminu, na odsetki nie możemy, niestety, liczyć. Przystępna, bo niewygórowana, jest minimalna kwota potrzebna do założenia lokaty, można mianowicie przeznaczyć na ten cel od 500 do 10 000 zł.

Z kolei plusem oferty promocyjnej jest to, że bank nie stawia żadnych dodatkowych warunków w postaci na przykład założenia rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego czy uruchomienia karty płatniczej, co zawsze generuje dodatkowe koszty. Minusem jest natomiast możliwość założenia tylko jednej lokaty i fakt udostępnienia jej wyłącznie nowym klientom.

Lokata Happy

PROMOCJA: Fly Happy

+ Bon 200 zł do wykorzystania na Fly.pl
Promocja zakończona
10 Ocena Łączna

Ocena promocji
10
ZALETY
 • bardzo łatwe do spełnienia warunki
 • wysokie oprocentowanie lokaty (do 4%)
 • brak konieczności zakładania konta
WADY
 • tylko dla nowych klientów
Dodaj swoją opinie
Dodaj opinie jako pierwszy!

   Dodaj swoją opinie

   Twoja całkowita ocena

    

   Porównaj wybrane konta
   • Total (0)
   Porównaj Teraz
   0