BNP Paribas: 16000 punktów w Mastercard Bezcenne Chwile (+ 425 zł za konto)

Rejestrując kartę BNP Paribas w programie Mastercard Bezcenne Chwile i wykonując nią pięć transakcji, można zyskać 16000 punktów powitalnych o wartości 200 zł. Do tego dochodzi możliwość zdobycia 425 zł  za otwarcie konta osobistego.

Płatności bezgotówkowe stają się coraz powszechniejsze. Wg danych fundacji „Polska Bezgotówkowa” w segmencie detalicznym już w ponad połowie przypadków należności za zakupy regulujemy kartą. To wygodne i bezpieczne.

A jeszcze można na tym zarobić!

Jeśli jesteśmy klientami BNP Paribas w Mastercard Bezcenne Chwile możemy zdobywać nagrody, w tym np. karty podarunkowe, za używanie wydanej przez bank karty płatniczej. Wystarczy, że wcześniej zarejestrujemy ją w programie.

BNP Paribas i 16000 punktów Bezcenne Chwile

Wystarczy zarejestrować swój plastik wydany przez BNP Paribas w programie Mastercard Bezcenne Chwile.

W ramach akcji „Mobilni zyskują z bankiem BNP Paribas” do zdobycia jest 16000 punktów o wartości 200 zł. Do tego można dołożyć 550 zł w zamian za otwarcie konta osobistego w tym banku i spełnienie prostych warunków.

Promocja z kartą trwa do 31 grudnia. Skierowana jest do klientów BNP Paribas, którzy do tej pory nie zarejestrowali w programie żadnego plastiku wydanego przez ten bank. Wcześniejsze zgłoszenie karty innego banku nie stanowi przeszkody w staraniu się o nagrodę.

Uwaga! W akcji obowiązuje pula 15 tys. nagród. Jeden klient może zdobyć do trzech nagród dla trzech różnych kart wydanych przez BNP Paribas, czyli w sumie wzbogacić się o 48.000 pkt. Ich ekwiwalent pieniężny wynosi 600 zł.

Jak działa program Bezcenne Chwile?

Mastercard Bezcenne Chwile to program lojalnościowy, w którym za transakcje kartami z logo tej organizacji otrzymuje się punkty. W akcji bierze udział zdecydowana większość banków działających w Polsce.

Punkty gromadzi się wedle przelicznika: 1 pkt za każde wydane 50 zł. W przypadku transakcji u partnerów organizacji obowiązuje lepszy przelicznik: 2-8 pkt za każde 5 zł.

Ponadto punkty zdobywa się w akcjach specjalnych organizowanych przez banki i firmy partnerskie. W tym gronie znajdują się m.in. Allegro, Decathlon, Circle K, Empik, RTV Euro AGD, Carrefour, Smyk, Helios, Cinema City, Multikino.

Nagrody w programie pogrupowane są w 11 kategorii. Wśród nich są np. bony na zakupy, bilety do kina, na mecze, doładowania na platformach online z grami. Wybiera się je po zalogowaniu na konto uczestnika przed rozpoczęciem gromadzenia punktów.

powrót do menu ↑

Jak zdobyć 200 zł w punktach Bezcenne Chwile

1Do 31 grudnia lub wyczerpania puli nagród zarejestrować kartę płatniczą BNP Paribas (debetową lub kredytową) w programie Mastercard Bezcenne Chwile.

Można to zrobić w systemie transakcyjnym GOonline (Moje Finanse > Karty > baner Bezcenne® Chwile ) i aplikacji GOmobile (Finanse > Karta > zakładka Bezcenne® Chwile).

2W ciągu 30 dni od dodania karty wykonać nią 5 płatności bezgotówkowych na łącznie min. 500 zł. Ważne! Muszą to być transakcje w punktach stacjonarnych wykonane kartą zapisaną w telefonie lub zegarku. W praktyce chodzi o portfel cyfrowy: Google Pay, Apple Pay, Swatch Pay, Garmin Pay, Fitbit Pay, Xiaomi Pay.

Uwaga! Akceptowane będą „normalne” płatności kartą wykonane np.  w sklepach, marketach, na stacjach paliw, w internecie itp.  Nie są akceptowane wszelkie “ułatwiacze” np. doładowania wirtualnych portmonetek, zakupy kart podarunkowych jak również z kodami MCC: 4829, 5122, 5715, 5813, 5912, 6012, 6050, 6051, 6211, 6540.

Przekazanie nagrody

Punkty powitalne zostaną dopisane do konta uczestnika programu w ciągu 30 dni od spełnienia warunków. Ich ważność wynosi sześć miesięcy.

powrót do menu ↑

Łatwe 425 zł za założenie konta

bnp paribas promocjaW promocji Mastercarda biorą udział m.in. karty do konta osobistego. Tak się składa, że za jego otwarcie BNP Paribas przyznaje 425 zł w gotówce. Robi to pod dwoma warunkami:

  • W każdym z 2 kolejnych miesięcy po otwarciu konta i aktywacji karty – wykonać 3 transakcje Blikiem oraz zasilić ROR łącznie min. 700 zł i wykonać przelewy na łączną kwotę min. 300 zł.

Pełną analizę aktualnej promocji znajdziemy tutaj.

powrót do menu ↑

Ile kosztuje karta i konto w BNP Paribas

Najkorzystniej jest wybrać Kartę Otwartą na Dzisiaj. Dlaczego?

Do końca 2023 można uniknąć opłaty za jej obsługę. Ta wynosi 7 zł miesięcznie. Zwolnienie przysługuje po wyrażeniu zgód marketingowych oraz comiesięcznym zalogowaniu do aplikacji lub systemu transakcyjnego i wykonaniu plastikiem trzech operacji bezgotówkowych na dowolne kwoty.

Później, czyli od początku 2024, będą obowiązywać standardowe warunki cenowe za kartę. Oznacza to opłatę 7 zł miesięcznie z możliwością obniżenia do 2 zł po wykonaniu trzech płatności bezgotówkowych na dowolne kwoty.

Konto Otwarte na Ciebie jest prowadzone bezpłatnie. Wspomnianą kartą można bez prowizji wypłacać pieniądze w bankomatach własnych banku i Planet Cash. Za każdą transakcję w innej maszynie BNP Paribas nalicza 7 zł.

powrót do menu ↑

Czy warto?

Promocja Mastercarda i BNP Paribas to całkiem opłacalny pakiet. Wykonując kartą tego banku (po uprzedniej rejestracji jej w programie Bezcenne Chwile) dodaną do portfela cyfrowego pięciu płatności na łącznie min. 500 zł, zyskuje się 16000 punktów powitalnych. Ich ekwiwalent pieniężny to 200 zł.

Do tego dochodzi możliwość zdobycia 425 zł w gotówce za otwarcie konta i spełnienie prostych warunków (3 transakcje Blikiem + przelewy na 300 zł + wpływy 700 zł w każdym z dwóch kolejnych miesięcy).

Konto osobiste jest bezpłatne. Opłaty za kartę się unika po comiesięcznym zalogowaniu do bankowości elektronicznej i wykonaniu plastikiem co najmniej trzech operacji na dowolne kwoty. Od początku 2024 będzie obowiązywać opłata 2 zł po spełnieniu opisanych wymagań.

Konto Otwarte

Kumulacja promocji

+ 200 zł premii i 425 zł za konto
40 dni do końca promocji
9 Ocena Łączna
3 opinie
Bezcenne Chwile BNP Paribas

9Ocena Redakcji
Ocena promocji
9
9Ocena Użytkowników
Ocena promocji
9
Dodaj swoją opinie
Dodaj opinie jako pierwszy!

Dodaj swoją opinie

Twoja całkowita ocena

 

Porównaj wybrane konta
  • Porównywarka lokat (0)
  • Porównywarka kont osobistych (0)
  • (0)
Porównaj Teraz
0