BNP Paribas: 16000 punktów w Mastercard Bezcenne Chwile (+ 500 zł za konto)

Rejestrując kartę BNP Paribas w programie Mastercard Bezcenne Chwile i wykonując nią pięć transakcji, można zyskać 16000 punktów powitalnych o wartości 200 zł. Do tego dochodzi możliwość zdobycia 500 zł  za otwarcie konta osobistego.

Płatności bezgotówkowe stają się coraz powszechniejsze. Wg danych fundacji „Polska Bezgotówkowa” w segmencie detalicznym już w ponad połowie przypadków należności za zakupy regulujemy kartą. To wygodne i bezpieczne.

A jeszcze można na tym zarobić!

Uwaga! Promocja została zakończona z powodu wyczerpania się puli nagród.

Jeśli jesteśmy klientami BNP Paribas w Mastercard Bezcenne Chwile możemy zdobywać nagrody, w tym np. karty podarunkowe, za używanie wydanej przez bank karty płatniczej. Wystarczy, że wcześniej zarejestrujemy ją w programie.

BNP Paribas i 16000 punktów Bezcenne Chwile

Wystarczy zarejestrować swój plastik wydany przez BNP Paribas w programie Mastercard Bezcenne Chwile.

W ramach akcji „Punktuj na start z Bankiem BNP Paribas” do zdobycia jest 16000 punktów o wartości 200 zł. Do tego można dołożyć 500 zł w zamian za otwarcie konta osobistego w tym banku i spełnienie prostych warunków.

Promocja z kartą trwa do 31 marca 2024 r. Skierowana jest do pełnoletnich klientów BNP Paribas, którzy posiadają (lub wyrobią) kartę Mastercard w BNP Paribas. Dodatkowo takie osoby przed 15 stycznia 2024 r. nie mogły być uczestnikami programu Bezcenne Chwile w odniesieniu do karty wydanej przez BNP Paribas. Wcześniejsze zgłoszenie karty innego banku nie stanowi przeszkody w staraniu się o nagrodę.

Uwaga! W akcji obowiązuje pula 10 tys. nagród. Jeden klient może zdobyć do 2 nagród dla 2 różnych kart wydanych przez BNP Paribas, czyli w sumie wzbogacić się o 32.000 pkt. Ich ekwiwalent pieniężny wynosi 400 zł.

Jak działa program Bezcenne Chwile?

Mastercard Bezcenne Chwile to program lojalnościowy, w którym za transakcje kartami z logo tej organizacji otrzymuje się punkty. W akcji bierze udział zdecydowana większość banków działających w Polsce.

Punkty gromadzi się wedle przelicznika: 1 pkt za każde wydane 50 zł. W przypadku transakcji u partnerów organizacji obowiązuje lepszy przelicznik: 2-8 pkt za każde 5 zł.

Ponadto punkty zdobywa się w akcjach specjalnych organizowanych przez banki i firmy partnerskie. W tym gronie znajdują się m.in. Allegro, Decathlon, Circle K, Empik, RTV Euro AGD, Carrefour, Smyk, Helios, Cinema City, Multikino.

Nagrody w programie pogrupowane są w 11 kategorii. Wśród nich są np. bony na zakupy, bilety do kina, na mecze, doładowania na platformach online z grami. Wybiera się je po zalogowaniu na konto uczestnika przed rozpoczęciem gromadzenia punktów.

powrót do menu ↑

Jak zdobyć 200 zł w punktach Bezcenne Chwile

1Do 31 marca 2024 r. lub wyczerpania puli nagród zarejestrować kartę płatniczą BNP Paribas (debetową lub kredytową) w programie Mastercard Bezcenne Chwile.

Można to zrobić w systemie transakcyjnym GOonline (Moje Finanse > Karty > baner Bezcenne® Chwile ) i aplikacji GOmobile (Finanse > Karta > zakładka Bezcenne® Chwile).

2W ciągu 30 dni od dodania karty wykonać nią min. 4 płatności bezgotówkowe na łączną kwotę min. 1000 zł.

Uwaga! Akceptowane będą „normalne” płatności kartą wykonane np.  w sklepach, marketach, na stacjach paliw, w internecie itp.  Nie są akceptowane wszelkie “ułatwiacze” np. doładowania wirtualnych portmonetek, zakupy kart podarunkowych jak również z kodami MCC: 4829, 5122, 5715, 5813, 5912, 6012, 6050, 6051, 6211, 6540.

Przekazanie nagrody

Punkty powitalne zostaną dopisane do konta uczestnika programu w ciągu 30 dni od spełnienia warunków. Ich ważność wynosi sześć miesięcy.

powrót do menu ↑

Łatwe 500 zł za założenie konta

paribas promocja 500 złW promocji Mastercarda biorą udział m.in. karty do konta osobistego. Tak się składa, że za jego otwarcie BNP Paribas przyznaje 500 zł w gotówce. Robi to pod kilkoma warunkami:

  • do 20 marca  zarejestrować się na specjalnej stronie promocyjnej (zaznaczamy wszystkie checkboxy w ustawieniach cookies), a następnie złożyć wniosek o konto osobiste z kartą płatniczą,
  • do 31 marca zawrzeć umowę i aktywować kartę płatniczą,
  • każdym z miesięcy kwiecień, maj, czerwiec: wykonać transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę min. 350 zł, wykonać Blikiem na łączną kwotę min. 300 zł oraz zasilić ROR łącznie min. 1200 zł.

Pełną analizę aktualnej promocji znajdziemy tutaj.

powrót do menu ↑

Ile kosztuje karta i konto w BNP Paribas

BNP Paribas prowadzi Konto Otwarte na Ciebie bezpłatnie. Za Kartę Otwartą na Dzisiaj pobiera 7 zł miesięcznie. Istnieje możliwość uniknięcia opłaty. W tym celu należy: wyrazić i utrzymać zgody marketingowe oraz co miesiąc zalogować się do systemu GOonline albo aplikacji i wykonać plastikiem trzy płatności na dowolne kwoty.

Wspomniana karta pozwala na pobieranie gotówki bez prowizji w bankomatach własnych banku i Planet Cash. Każda operacja w innym urządzeniu kosztuje 7 zł.

Uwaga! Opłaty nie dotyczą klientów do 26. roku życia.

powrót do menu ↑

Czy warto?

Promocja Mastercarda i BNP Paribas to całkiem opłacalny pakiet. Wykonując kartą tego banku (po uprzedniej rejestracji jej w programie Bezcenne Chwile) 4 płatności na łącznie min. 1000 zł, zyskuje się 16000 punktów powitalnych. Ich ekwiwalent pieniężny to 200 zł.

Do tego dochodzi możliwość zdobycia 430 zł w gotówce za otwarcie konta i spełnienie prostych warunków (4 transakcje Blikiem + 2 przelewy na 50 zł każdy + wpływy 900 zł w każdym z dwóch kolejnych miesięcy).

Konto osobiste jest bezpłatne. Opłaty za kartę się unika po comiesięcznym zalogowaniu do bankowości elektronicznej i wykonaniu plastikiem co najmniej trzech operacji na dowolne kwoty.

Konto Otwarte

Kumulacja promocji

+ 200 zł premii
Promocja zakończona
9 Ocena Łączna
3 opinie
Bezcenne Chwile BNP Paribas

9Ocena Redakcji
Ocena promocji
9
9Ocena Użytkowników
Ocena promocji
9
Dodaj swoją opinie
Dodaj opinie jako pierwszy!

Dodaj swoją opinie

Twoja całkowita ocena

 

Porównaj wybrane konta
  • Porównywarka lokat (0)
  • Porównywarka kont osobistych (0)
  • (0)
Porównaj Teraz
0