Majowa promocja BNP Paribas: 200 zł premii za założenie konta

W majowej promocji bank BNP Paribas proponuje 200 zł premii osobom, które otworzą konto osobiste i w kolejnych dwóch miesiącach spełnią dwa niezbyt trudne warunki.

Uwaga! Promocja została zakończona. Zapoznaj się z pełną ofertą promocji BNP Paribas lub przeczytaj prześwietlenie najlepszej aktualnie promocji tego banku:  BNP Paribas: promocja 350 zł .

BNP Paribas należy do najaktywniejszych banków, jeśli chodzi o promocje dla nowych klientów. Praktycznie nie ma miesiąca, w którym instytucja kierowana przez Przemysława Gdańskiego nie organizowałaby oferty specjalnej z premią pieniężną za otwarcie konta osobistego czy wyrobienie karty kredytowej.

Dla kogo promocja – Majowa premia?

Jedną z takich akcji jest trwająca do 17 maja „Majowa premia”, w której w zamian za otwarcie Konta Otwartego na Ciebie z kartą i dwukrotne spełnienie dwóch warunków można zarobić do 200 zł w gotówce. 

Promocja trwa do momentu osiągnięcia liczby 3000 rejestracji, lecz nie dłużej niż do 17 maja. Po osiągnięciu limitu rejestracja zostanie wstrzymana.

Promocja skierowana jest do nowych klientów. Lecz regulamin przewiduje bardzo krótki okres karencji. Za nowego klienta uznaje się każdą osobę, która nie posiadała rachunku bieżącego w BNP Paribas w ciągu 12 miesięcy poprzedzających przystąpienie do oferty.

Jak zdobyć 200 zł krok po kroku?

1Do 17 maja zarejestrować się na specjalnej stronie promocyjnej, a następnie złożyć wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z dowolną kartą  i usługami bankowości internetowej

Trzeba to zrobić poprzez link, który zostanie wygenerowany po zarejestrowaniu się na stronie promocji.

W trakcie wypełniania formularza należy załączyć zdjęcia lub skany dowodu osobistego oraz wyrazić odpowiednie zgody (tylko te wymagane).

Uwaga! Dane we wniosku muszą się zgadzać z tymi podanymi w formularzu przystąpienia do promocji.

2Do 5 czerwca zawrzeć umowę.

Następuje to poprzez podanie kodu z otrzymanego z banku SMS-a. Do tego dnia trzeba też aktywować kartę. Kurier dostarczy ją w ciągu kilku dni od zawarcia umowy. Aby aktywować konto musimy nadać kod PIN do karty.

3W czerwcu: wykonać min. 4 transakcje bezgotówkowe na dowolną kwotę i zapewnić wpływy na konto łącznie min. 1000 zł

Ten etap nagradzany jest pierwszym 100-zł bonusem.

4W lipcu: zrealizować 4 transakcje Blik i zapewnić wpływy na konto łącznie min. 1000 zł

Czynności te nagradzane są kolejnym 100-zł bonusem.

O czym warto pamiętać?

BNP Paribas jako transakcje bezgotówkowe akceptuje „normalne” płatności kartą wykonane np.  w sklepach, marketach, na stacjach paliw, w internecie itp.  Nie są akceptowane wszelkie “ułatwiacze” np. płatności za pomocą systemów BLIK, PayU, Przelewy24, Dotpay, Blue Media jak również z kodami MCC 7995, 8999, 6012, 6211, 6051, 4829.

Transakcja Blik to standardowa płatność z wykorzystaniem kodu Blik. Płacić Blikiem możemy zarówno w sklepach stacjonarnych jak i w internecie np. podczas zakupów na Allegro.  Przez Blik możemy także wykonywać przelewy na telefon. Więcej o płatnościach Blik można dowiedzieć się tutaj: Blik – co to jest i jak działa?

Jeśli chodzi o wpływy nie będą akceptowane wpłaty gotówkowe, wpływy z  kredytów udzielonych przez BNP Paribas oraz wpłaty własne (z innych rachunków prowadzonych w BNP Paribas czy BGŻ Optima). Najłatwiej zatem spełnić ten warunek  przelewając sobie 1000 zł, ale ze swojego konta w innym banku.

Kiedy otrzymamy nagrody?

O zdobyciu pierwszej nagrody 100 zł (za czerwiec) bank poinformuje do 19 lipca. Wypłaci ją do 31 lipca.

Ale wcześniej (najpóźniej 24 lipca) w profilu na stronie promocji będziemy musieli uzupełnić numer nowo otwartego konta. O tym, jak to zrobić, dowiemy się w mailu wysyłanym przez organizatora.

O przyznaniu drugiej premii 100 zł (za lipiec) bank powiadomi do 24 sierpnia, a wypłaci ją do 31 sierpnia. W tym przypadku nie będziemy musieli wykonywać żadnych dodatkowych czynności.

Konto Otwarte w BNP Paribas – ile kosztuje?

Konto z kartą Otwartą na DzisiajOsoby poniżej 26 latOsoby od 26 lat
Opłata za prowadzenie konta
0 zł 0 zł
Opłata za kartę
0 zł 3 zł lub 0 zł (0 zł po wyk. 1 transakcji kartą)
Przelew przez internet
0 zł 0 zł
Wypłaty z bankomatów w Polsce
0 zł 0 zł - BNP Paribas, Planet Cash
5 zł - pozostałe
Wypłaty z bankomatów za granicą
0 zł - BNP Paribas, Global Alliance
10 zł - pozostałe
0 zł - BNP Paribas, Global Alliance
10 zł - pozostałe

Za prowadzenie Konta Otwartego na Ciebie bank nie pobiera opłaty. Zwykłe przelewy internetowe są również bezwarunkowo darmowe.

Dla osób poniżej 26 lat, pozbawione jakichkolwiek opłat jest również użytkowanie karty „Otwartej na Dzisiaj”, której posiadanie wymagane jest do dnia przekazania nagrody. Osoby młode za darmo wypłacą również gotówkę ze wszystkich bankomatów w całej Polsce.

Osoby starsze (od 26 roku życia) zapłacą 3 zł za kartę „Otwartą na Dzisiaj”. Bank przewidział jednak bardzo prosty warunek zwalniający z tej opłaty – mianowicie wystarczy, że dokonają 1 transakcji kartą w miesiącu. Za darmo pieniądze wypłacą z kolei z bankomatów BNP Paribas i Planet Cash.

Co więcej, oferta obejmuje darmowe bankomaty zagraniczne BNP i Global Alliance na całym świecie.

Warto również zaznaczyć, że oprócz serwisu internetowego Pl@net dostępna jest również aplikacja mobilna GOmobile obsługująca najnowsze systemy płatności mobilnych: Google Pay, Apple Pay czy BLIK.

Nasza pełną recenzje Konta Otwartego BNP Paribas oraz opinie użytkowników można znaleźć tutaj.

Warto skorzystać z promocji?

Promocja „Majowa premia” BNP Paribas to jeden z łatwiejszych i przyjemniejszych sposobów na zdobycie 200 zł w gotówce. Wystarczy zawrzeć umowę o ROR z kartą i w kolejnych dwóch miesiącach wykonać kilka transakcji bezgotówkowych i zasilić raz konto 1000 zł.

Równie łatwo uniknie się podstawowych opłat związanych z utrzymaniem Konta Otwartego na Ciebie (1 płatność kartą i unikanie bankomatów innych niż Planet Cash).

Konto Otwarte

PROMOCJA: Majowa premia

+ 200 zł premii
Promocja zakończona
9.5 Ocena Łączna
5 opinie
Majowa premia

9Ocena Redakcji
Ocena promocji
9
10Ocena Użytkowników
Ocena promocji
10
Dodaj swoją opinie  |  Zobacz opinie i komentarze
Dodaj opinie jako pierwszy!

   Dodaj swoją opinie

   Twoja całkowita ocena

    

   Porównaj wybrane konta
   • Porównywarka lokat (0)
   • Porównywarka kont osobistych (0)
   • (0)
   Porównaj Teraz
   0