BNP Paribas: 300 zł w gotówce za założenie Konta Otwartego

Nawet 300 zł premii w gotówce  może uzyskać nowy klient w akcji specjalnej “Zyskaj w promocji”. Czy ta promocja jest opłacalna? Analiza warunków i regulaminu najnowszej promocji Konta Otwartego.

1

Dla kogo promocja Konta Otwartego BNP Paribas?

Nagrodę w akcji specjalnej „Zyskaj w promocji” stanowi  300 zł w postaci dwóch pieniężnych nagród po 150 zł, przyznawanych za otwarcie Konta Otwartego i aktywne z niego korzystanie (transakcje kartą, wpływy)  w miesiącach lipiec-październik 2019 r.

Promocja trwa do momentu osiągnięcia liczby 2000 rejestracji, lecz nie dłużej niż do 12 lipca.

Uczestnikiem promocji może być jedynie klient, który nie jest aktualnie i nie był w przeszłości posiadaczem ani współposiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w BNP Paribas, w okresie 12 miesięcy przed datą złożenia wniosku.

2

Jak zdobyć 300 zł krok po kroku

Aby skorzystać z oferty należy:

 • do 12 lipca złożyć wniosek o otwarcie konta wraz z kartą otwartą na Świat za pośrednictwem specjalnej strony promocyjnej, zaakceptować regulamin i zaznaczyć wymagane zgody,
 • do 19 lipca zawrzeć umowę o uruchomienie konta wraz z kartą i dostępem do bankowości elektronicznej,
 • w lipcu jak i sierpniu dokonać transakcji bezgotówkowych kartą za min. 300 zł,
 • we wrześniu jak i październiku zapewnić wpływy na nowo otwarte konto w łącznej wysokości min. 1000 zł.

O czym warto pamiętać?

Obecnie umowę z BNP Paribas podpisujemy SMSem, a kurier w ciągu kilku dni przywozi nam tylko przesyłkę z kartę debetową. Aby aktywować konto musimy nadać kod PIN do karty.

BNP Paribas jako transakcje bezgotówkowe akceptuje „normalne” płatności kartą wykonane np.  w sklepach, marketach, na stacjach paliw, w internecie itp.  Nie są akceptowane wszelkie “ułatwiacze” np. płatności za pomocą systemów BLIK, PayU, Przelewy24, Dotpay, Blue Media jak również z kodami MCC 7995, 8999, 6012, 6211, 6051, 4829.

W przypadku wpływów bank zawarł również pewne ograniczenia – jako wpływy nie są akceptowane wpłaty gotówkowe, wpływy z  kredytów udzielonych przez BNP Paribas oraz wpłaty własne (z innych rachunków prowadzonych w  BNP Paribas). Najłatwiej zatem spełnić warunek wpływów przelewając sobie 1000 zł ze swojego konta w innym banku.

Jeśli spełnimy warunki aktywności w lipcu i sierpniu (transakcje kartą za min. 300 zł), będziemy ciągle posiadaczami konta i karty debetowej, to do 20 września organizator poinformuje nas mailowo o przyznaniu nam pierwszej nagrody. Będziemy mieć wtedy czas do 25 września na podanie swoich danych do przelewu – w wiadomości e-mail znajdziemy wszystkie instrukcje. Sama wypłata pierwszej premii 150 zł nastąpi do końca września.

Drugą nagrodę  150 zł otrzymamy za spełnienie warunków aktywności we wrześniu i w październiku (wpływy na konto min. 1000 zł). Analogicznie, informację o przyznaniu nagrody otrzymamy do 20 listopada, sam przelew zostanie wykonany do 30 listopada.

3

Konto Otwarte w BNP Paribas – ile kosztuje?

Prowadzenie konta jest bezwarunkowo darmowe.

Zapłacimy natomiast 10 zł za kartę „Otwartą na Świat”, której posiadanie wymagane jest do dnia przekazania nagrody. W zamian otrzymamy jednak kilka bonusów:

 • brak kosztów przewalutowania transakcji zagranicznych,
 • darmowe ubezpieczenie „Rezygnacja z podróży” (możliwość zwrotu kosztów odwołania zarezerwowanej podróży),
 • darmowy dostęp do hotspotów Boingo w różnych miejscach na świecie

Bezpłatne są przelewy internetowe oraz wypłaty gotówki z bankomatów banku BNP Paribas i sieci Planet Cash. Co więcej, oferta obejmuje darmowe bankomaty zagraniczne BNP, a wypłata z bankomatu nie jest objęta prowizją za przewalutowanie, co oznacza, że klient musi się liczyć tylko z ewentualną stratą na kursie walutowym. Warto również zaznaczyć, że oprócz serwisu internetowego Pl@net dostępna jest również aplikacja mobilna GOmobile obsługująca najnowsze systemy płatności mobilnych: Google Pay, Apple Pay czy BLIK.

Nasza pełną recenzje Konta Otwartego BNP Paribas oraz opinie użytkowników można znaleźć tutaj.
4

Warto skorzystać z promocji?

To kolejna już edycja promocji Konta Otwartego w BNP Paribas. Podobnie jak w poprzednich edycjach tak i tutaj jest ograniczenie czasowe i ilościowe (jedynie 2000 rejestracji). Z drugiej strony warunki promocji nie są trudne do spełnienia, a i zyskać można sporo – 300 zł w ciągu czterech miesięcy prostych aktywności.

Trzeba także pamiętać o haczyku jakim są koszty obsługi karty “Otwartej na Świat” (10 zł/miesiąc bez możliwości zwolnienia). Jej posiadanie jest wymagane do dnia przekazania nagrody. Zatem trzeba liczyć się z tym, że koszty obsługi karty “obniżą” naszą realną premię o ok. 50 zł (5 miesięcy po 10 zł). W rezultacie realnie z tej promocji możemy wyciągnąć ok. 250 zł.  Oczywiście po wypłacie premii z karty można zrezygnować, czy nawet zamknąć same konto.

Jeśli zasilenie konta kwotą 1000 zł jest dla nas problemem, możemy skorzystać z alternatywnej promocji: 150 zł do biedronki. W akcji tej, by zgarnąć bonus wystarczy dokonać w jednym miesiącu samych transakcji kartą za min. 300 zł. Co więcej w promocji tej konto jest otwierane z dużą tańszą kartą “Otwartą na Dzisiaj”. Jej miesięczna obsługa kosztuje 3 złote, ale można być z niej całkowicie zwolnionym po wykonaniu zaledwie jednej transakcji w miesiącu.

Na koniec warto przypomnieć także, iż oprócz premii za założenie konta osobistego w BNP Paribas możemy również zgarnąć dodatkowe 400 zł za wyrobienie karty kredytowej. Trzeba się jednak śpieszyć – także w tamtej promocji jest ograniczona pula rejestracji.

Konto Otwarte

PROMOCJA: Zyskaj w promocji

+ 300 zł premii
Promocja zakończona
9.5 Ocena Łączna
1 opinie
Zyskaj w promocji

9Ocena Redakcji
Ocena promocji
9
10Ocena Użytkowników
Ocena promocji
10
Dodaj swoją opinie  |  Zobacz opinie i komentarze
2 opinie
Zobacz wszystkie Najbardziej pomocne Najwyższe oceny Najniższe oceny Dodaj swoją opinie
 1. Odpowiedz
  Jar 4 Lipiec 2019 00:25

  Karta w promocji NIE jest bezpłatna. Podczas otwierania konta nie ma możliwości wyboru karty; jest tylko Karta Otwarta na Świat (co zresztą jest opisane na stronie promocji), która bezwarunkowo kosztuje 10 zł/mies (wg Tabeli opłat i prowizji), więc od premii należy odliczyć 40-50 zł.

  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 4 Lipiec 2019 15:57

   Dokładnie jest tak jak piszesz, trzeba założyć konto z kartą “Otwartą na Świat” (koszt 10 zł/miesiąc) to ewidentny haczyk tej promocji. Realnie zmniejszający wysokość premii o ok. 50 zł. Po odjęciu kosztu karty od premii otrzymamy ok. 250 zł w gotówce na czysto co i tak jest niezłą kwotą mieszczącą ta promocję w topie najbardziej zyskownych aktualnie.

   Konto ze standardowa kartą “Otwarta na Dzisiaj” (koszt 3zł/miesiąc zwolnienie po 1 transakcji lub wiek poniżej 26 lat) jest dostępne w alternatywnej promocji, w której nagrodą jest bon 150 zł do Biedronki. Bonus jak widać jest o 100 zł niższy i nie jest to gotówka tylko bon.

  Dodaj swoją opinie

  Twoja całkowita ocena

   

  Porównaj wybrane konta
  • Porównywarka lokat (0)
  • Porównywarka kont osobistych (0)
  • (0)
  Porównaj Teraz
  0