BNP Paribas: Zostań w domu i zgarnij łatwo 200 zł

Aktualizacja - 2020.03.18

BNP Paribas wystartował z łatwą promocją dostosowaną do aktualnej sytuacji związanej z epidemią koronawirusa. Nie wychodząc z domu, możemy zdobyć w niej 200 zł w gotówce. Wystarczy założyć konto przez internet, wykonać łącznie cztery przelewy i dwa razy zasilić nasz rachunek.

BNP Paribas należy do najaktywniejszych banków, jeśli chodzi o promocje dla nowych klientów. Praktycznie nie ma miesiąca, w którym instytucja kierowana przez Przemysława Gdańskiego nie organizowałaby oferty specjalnej z premią pieniężną za otwarcie konta osobistego czy wyrobienie karty kredytowej.

1

Dla kogo promocja – Zostań w domu?

Jedną z takich akcji jest trwająca do 6 kwietnia „Zostań w domu”, której warunki zostały specjalnie dostosowane do aktualnej sytuacji związanej z epidemią.

W promocji tej w zamian za otwarcie Konta Otwartego na Ciebie z kartą i dwukrotne spełnienie dwóch warunków można zarobić 200 zł w gotówce.

Promocja trwa do momentu osiągnięcia liczby 4000 rejestracji, lecz nie dłużej niż do 6 kwietnia. Po osiągnięciu limitu, możliwość rejestracji zostanie zablokowana. Warto się zatem pospieszyć!

Promocja skierowana jest do nowych klientów. Lecz regulamin przewiduje bardzo krótki okres karencji. Za nowego klienta uznaje się każdą osobę, która nie posiadała rachunku bieżącego w BNP Paribas w ciągu dziewięciu miesięcy poprzedzających przystąpienie do oferty.

2

Jak zdobyć 200 zł krok po kroku

Aby skorzystać z oferty należy:

 • do 6 kwietnia  zarejestrować się na specjalnej stronie promocyjnej (zaznaczamy wszystkie checkboxy), następnie z wygenerowanego tam linku złożyć wniosek o otwarcie konta z dowolną kartą i usługami bankowości internetowej,
 • do 27 kwietnia zawrzeć umowę,
 • w kwietniu wykonać min. 2 przelewy za pomocą bankowości elektronicznej oraz zapewnić wpływy na konto w łącznej wysokości min. 500 zł (pierwsza nagroda 100 zł),
 • w maju wykonać min. 2 przelewy za pomocą bankowości elektronicznej oraz zapewnić wpływy na nowo otwarte konto w łącznej wysokości min. 1000 zł (druga nagroda 100 zł).

O czym warto pamiętać?

Obecnie umowę z BNP Paribas podpisujemy SMSem, a kurier w ciągu kilku dni przywozi nam tylko przesyłkę z kartą debetową. Aby aktywować konto musimy nadać kod PIN do karty.

Zgodnie z regulaminem BNP Paribas jako wpływy nie będą akceptowane wpłaty gotówkowe, wpływy z  kredytów udzielonych przez BNP Paribas oraz wpłaty własne (z innych rachunków prowadzonych w BNP Paribas czy BGŻ Optima). Najłatwiej zatem spełnić warunek wpływów np. przelewając sobie 1000 zł ze swojego konta w innym banku.

Uważać trzeba także na przelewy z konta – nie będą akceptowane przelewy natychmiastowe oraz przelewy dokonane za pośrednictwem systemów płatności internetowych (np. Dotpay, PayU, Przelewy 24, Blue Media, BLIK). Najprościej “zaliczymy” ten warunek, wykonując 4 zwykłe przelewy na dowolną kwotę (nawet na 1 zł 🙂 na swoje konto w innym banku). Przelewy wykonujemy za pomocą bankowości elektronicznej lub przez aplikację mobilną.

O zdobyciu nagrody w I etapie (za kwiecień) organizator akcji poinformuje do 20 maja. Następnie uczestnik promocji musi w swoim profilu na stronie promocji uzupełnić dane do przelewu, a ten zostanie zrealizowany do 31 maja. Premia za II etap (maj) trafi na konto do 30 czerwca.

4

Konto Otwarte w BNP Paribas – ile kosztuje?

Konto z kartą Otwartą na DzisiajOsoby poniżej 26 latOsoby od 26 lat
Opłata za prowadzenie konta
0 zł 0 zł
Opłata za kartę
0 zł 3 zł lub 0 zł (0 zł po wyk. 1 transakcji kartą)
Przelew przez internet
0 zł 0 zł
Wypłaty z bankomatów w Polsce
0 zł 0 zł - BNP Paribas, Planet Cash
5 zł - pozostałe
Wypłaty z bankomatów za granicą
0 zł - BNP Paribas, Global Alliance
10 zł - pozostałe
0 zł - BNP Paribas, Global Alliance
10 zł - pozostałe

Za prowadzenie Konta Otwartego na Ciebie bank nie pobiera opłaty. Zwykłe przelewy internetowe są również bezwarunkowo darmowe.

Dla osób poniżej 26 lat, pozbawione jakichkolwiek opłat jest również użytkowanie karty „Otwartej na Dzisiaj”, której posiadanie wymagane jest do dnia przekazania nagrody. Osoby młode za darmo wypłacą również gotówkę ze wszystkich bankomatów w całej Polsce.

Osoby starsze (od 26 roku życia) zapłacą 3 zł za kartę „Otwartą na Dzisiaj”. Bank przewidział jednak bardzo prosty warunek zwalniający z tej opłaty – mianowicie wystarczy, że dokonają 1 transakcji kartą w miesiącu. Za darmo pieniądze wypłacą z kolei z bankomatów BNP Paribas i Planet Cash.

Co więcej, oferta obejmuje darmowe bankomaty zagraniczne BNP i Global Alliance na całym świecie.

Warto również zaznaczyć, że oprócz serwisu internetowego Pl@net dostępna jest również aplikacja mobilna GOmobile obsługująca najnowsze systemy płatności mobilnych: Google Pay, Apple Pay czy BLIK.

Nasza pełną recenzje Konta Otwartego BNP Paribas oraz opinie użytkowników można znaleźć tutaj.
5

Warto skorzystać z promocji?

Promocja „Zostań w domu” BNP Paribas to jeden z łatwiejszych i przyjemniejszych sposobów na zdobycie 200 zł w gotówce. Warto podkreślić, że wszystkie wymagane warunki niezbędne do uzyskania premii, możemy spełnić zdalnie przez internet. Wystarczy zawrzeć umowę o ROR z kartą i w kolejnych dwóch miesiącach wykonać po dwa przelewy i zasilić konto.

Równie łatwo uniknie się podstawowych opłat związanych z utrzymaniem Konta Otwartego na Ciebie (1 płatność kartą i unikanie bankomatów innych niż Planet Cash).

Konto Otwarte

PROMOCJA: Zostań w domu

+ 200 zł premii
2 dni do końca promocji
9.5 Ocena Łączna
4 opinie
Zostań w domu

9Ocena Redakcji
Ocena promocji
9
10Ocena Użytkowników
Ocena promocji
10
Dodaj swoją opinie  |  Zobacz opinie i komentarze
1 Opinia
 1. Odpowiedz
  Ania - Tanie-Konto.pl 18 Marzec 2020 23:19
  Ocena promocji
  100

  Bardzo łatwa promocja do spełnienia:
  – zakładamy konto (online)
  – w kwietniu robimy 2 przelewy z konta na dowolną kwotę i zasilamy rachunek kwotą 500 zł
  – w maju ponownie robimy 2 przelewy i zasilamy rachunek 100 zł

  Wszystkie powyższe czynności wykonujemy przez internet.
  W porównaniu do poprzednich promocji nie trzeba wykonywać żadnych transakcji kartą.

  Pomocne(0) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz

  Dodaj swoją opinie

  Twoja całkowita ocena

   

  Porównaj wybrane konta
  • Porównywarka lokat (0)
  • Porównywarka kont osobistych (0)
  • (0)
  Porównaj Teraz
  0