Premia 200 zł i szansa na rower o wartości 1000 zł w promocji BNP Paribas

Lubisz jazdę rowerem? Otwierając konto osobiste w BNP Paribas i biorąc udział w konkursie, możesz stać się posiadaczem roweru (o wartości 1000 zł) lub dwóch sakw (o wartości 253 zł). Przy okazji wzbogacisz się o 100 zł w gotówce i 100 zł na zakupy w Decathlonie.

Uwaga! Promocja została zakończona. Zapoznaj się z pełną ofertą promocji BNP Paribas lub przeczytaj prześwietlenie najlepszej aktualnie promocji tego banku:  BNP Paribas: promocja 400 zł .

Pandemia mocno namieszała praktycznie w każdym aspekcie życia. Jej negatywne skutki odczuwamy również w mniej oczywisty sposób. Świetnym przykładem jest niedobór… rowerów i części rowerowych na rynku.

Na szczęście nie trzeba czekać, aż sytuacja się unormuje. Można znacznie szybciej stać się posiadaczem jednośladu lub sprzętu przydatnego rowerzyście. I to za darmo.

Dla kogo promocja – Bankowo rowerowo?

Wystarczy otworzyć konto osobiste w BNP Paribas. Oprócz szansy na bicykl marki Rayon Siera 28 o wartości 1000 zł albo dwie sakwy rowerowe Crosso Dry 60 o wartości 253 zł zyskać można 100 zł w gotówce i 100 zł pod postacią vouchera do Decathlona.

Trwająca do 16 lipca akcja skierowana jest do nowych klientów banku. Lecz regulamin przewiduje bardzo krótki okres karencji. Za nowego klienta uznaje się każdą osobę, która nie posiadała rachunku bieżącego w BNP Paribas w ciągu 12 miesięcy poprzedzających przystąpienie do oferty.

Uwaga! W promocji „Bankowo rowerowo” obowiązuje limit 800 rejestracji. Nie warto zwlekać ze złożeniem wniosku. Natomiast w konkursie „Jesteś zieloną zmianą” przyznanych zostanie 51 rowerów i 100 toreb podróżnych.

Jak zdobyć 200 zł krok po kroku?

1Do 16 lipca zarejestrować się na specjalnej stronie promocyjnej.

W formularzu należy złożyć wymagane oświadczenia i wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

2Do 16 lipca lub osiągnięcia limitu uczestników złożyć wniosek o Konto Otwarte na Ciebie z kartą płatniczą i dostępem do bankowości elektronicznej.

Ważne! W promocji uwzględniane są wyłącznie wnioski złożone przez link promocyjny przesyłany przez organizatora na podany podczas rejestracji adres e-mail. Ponadto dane we wniosku, czyli np. adres mailowy, muszą się zgadzać z tymi wpisanymi do formularza rejestracyjnego.

3Do 31 lipca zawrzeć umowę.

Można to zrobić przez kuriera albo w ramach fotoweryfikacji, czyli robiąc sobie i swojemu dowodowi osobistemu kilka zdjęć smartfonem. Dopełnieniem zawarcia umowy jest nadanie karcie debetowej PIN-u.

4W sierpniu:

 • wykonać jeden przelew internetowy (w systemie GOonline albo aplikacji GOmobile),
 • zrealizować trzy płatności kartą na łącznie min. 200 zł.

5We wrześniu:

 • wykonać trzy przelewy internetowe,
 • zapewnić wpływ na ROR łącznie min. 1000 zł (najlepiej przelewem z konta w innym banku).

Kiedy otrzymamy nagrody?

Premia za otwarcie konta w BNP Paribas podzielona jest na dwie części: 100 zł w gotówce i 100 zł w formie bonu do Decathlona. Nagroda pieniężna zostanie wypłacona przelewem na ROR do 30 września, a voucher (ważny do 31 lipca 2023) – przesłany SMS-em do 31 października.

Ważne! Na kilka dni przed końcem każdego z tych miesięcy otrzymamy informację o zdobyciu gratyfikacji. By odebrać pierwszą, będziemy musieli do 26 września uzupełnić dane do przelewu. Chodzi o numer konta otwartego w promocji. Szczegóły znajdziemy w mailu.

Jak wziąć udział w konkursie z rowerem / sakwą rowerową?

 1. Do 16 lipca zgłosić chęć udziału w konkursie
  Wystarczy w formularzu zgłoszeniowym do promocji zaznaczyć odpowiednie pole i zaakceptować regulamin konkursu.
 2. Spełnić warunek otrzymania 100 zł w gotówce (przelew + 3 płatności kartą na 200 zł w sierpniu)
 3. Do 31 sierpnia wykonać i przesłać przez stronę konkursu fotografię nawiązującą do myśli przewodniej „Jak zmieniam świat na zielono”.

Spośród nadesłanych dzieł komisja do 21 września wybierze 151 najciekawszych. Autorzy 51 z nich otrzymają po rowerze Rayon Siera 28 o wartości 1000 zł, a kolejne 100 osób – po dwie sakwy Crosso Dry 60. Nagrody trafią do laureatów do 15 października.

Uwaga! Dodatkowy rower otrzyma osoba, która w lipcu i sierpniu wykona najwięcej transakcji kartą debetową ze wszystkich uczestników.

Rower Rayon Siera 28

Rayon Siera 28 to rower miejski ze stalową ramą w rozmiarze 17 cali i klasycznymi hamulcami, czyli V-brake. Stożkowe (bardziej wytrzymałe na odkształcenia) obręcze mają rozmiar 28 cali. Kierownica i wsporniki również są wykonane ze stali. Ma to ma wpływ na wagę jednośladu, który jest dość ciężki.

Szybszą jazdę i pokonywanie wzniesień zapewniają umieszczone w tylnej piaście trzy biegi. Przełącza się je manetką.

Jak na typowy rower miejski przystało, Rayon Siera jest wyposażony w oświetlenie (LED), błotniki, bagażnik, podpórkę i osłonę łańcucha.

Sakwa Crosso Dry 60

Z uwagi na powlekany materiał i rolowany system zamknięcia sakwa Crosso Dry 60 nadaje się do przewożenia rzeczy w najtrudniejszych warunkach pogodowych i terenowych. Wodoszczelna tkanina Dry oraz zgrzewane panele i uszczelki sprawiają, że torba chroni zawartość przed wodą, błotem oraz pyłem.

Dzięki elementom odblaskowym jest widoczna nawet z 600 metrów, co zwiększają bezpieczeństwo rowerzysty po zmroku. Łatwo się ją myje.

Sakwa ma 60 litrów pojemności. Jej waga netto wynosi 1750 g. Mocuje się ją na tylnym bagażniku.

Konto Otwarte w BNP Paribas – ile kosztuje?

Konto z kartą Otwartą na Dzisiaj Osoby poniżej 26 lat Osoby od 26 lat
Opłata za prowadzenie konta
0 zł 0 zł
Opłata za kartę
0 zł 5 zł lub 0 zł (0 zł po wyk. 3 transakcji kartą)
Przelew przez internet
0 zł 0 zł
Wypłaty z bankomatów w Polsce
0 zł 0 zł - BNP Paribas, Planet Cash
5 zł - pozostałe
Wypłaty z bankomatów za granicą
0 zł - BNP Paribas, Global Alliance
10 zł - pozostałe
0 zł - BNP Paribas, Global Alliance
10 zł - pozostałe

Za prowadzenie Konta Otwartego na Ciebie bank nie pobiera opłaty. Zwykłe przelewy internetowe są również bezwarunkowo darmowe.

Dla osób poniżej 26 lat, pozbawione jakichkolwiek opłat jest również użytkowanie karty „Otwartej na Dzisiaj”, której posiadanie wymagane jest do dnia przekazania nagrody. Osoby młode za darmo wypłacą również gotówkę ze wszystkich bankomatów w całej Polsce.

Osoby starsze (od 26 roku życia) zapłacą 3 zł za kartę „Otwartą na Dzisiaj”. Bank przewidział jednak bardzo prosty warunek zwalniający z tej opłaty – mianowicie wystarczy, że dokonają 1 transakcji kartą w miesiącu. Za darmo pieniądze wypłacą z kolei z bankomatów BNP Paribas i Planet Cash.

Co więcej, oferta obejmuje darmowe bankomaty zagraniczne BNP i Global Alliance na całym świecie.

Warto również zaznaczyć, że oprócz serwisu internetowego Pl@net dostępna jest również aplikacja mobilna GOmobile obsługująca najnowsze systemy płatności mobilnych: Google Pay, Apple Pay czy BLIK.

Nasza pełną recenzje Konta Otwartego BNP Paribas oraz opinie użytkowników można znaleźć tutaj.

Warto skorzystać z promocji?

Promocja konta osobistego BNP Paribas jest warta uwagi. Po pierwsze, z powodu sięgającej 200 zł premii, którą zdobywa się pod łatwymi do spełnienia warunkami (łącznie: wpływ 1000 zł, trzy płatnością kartą na łącznie 200 zł i cztery przelewy). Po drugie, z uwagi na szansę zdobycia roweru lub dwóch sakw rowerowych. By zdobyć jedną z tych nagród, należy wykonać zdjęcie nawiązujące do tego, jak jazda bicyklem korzystnie wpływa na świat.

Utrzymanie ROR-u może być całkowicie darmowe. Wystarczy co miesiąc użyć karty płatniczej oraz unikać wypłat z bankomatów innych niż Planet Cash.

Konto Otwarte

PROMOCJA: Bankowo rowerowo

+ 200 zł premii
Promocja zakończona
9.5 Ocena Łączna
4 opinie
Bankowo rowerowo

9Ocena Redakcji
Ocena promocji
9
10Ocena Użytkowników
Ocena promocji
10
Dodaj swoją opinie
Dodaj opinie jako pierwszy!

Dodaj swoją opinie

Twoja całkowita ocena

 

Porównaj wybrane konta
 • Porównywarka lokat (0)
 • Porównywarka kont osobistych (0)
 • (0)
Porównaj Teraz
0