BNP Paribas: 250 zł w gotówce za założenie Konta Otwartego

Nawet 250 zł premii w gotówce  może uzyskać nowy klient w promocji “Zgarnij premię”. Czy ta promocja jest opłacalna? Analiza warunków i regulaminu najnowszej promocji Konta Otwartego.

1

Dla kogo promocja Konta Otwartego BNP Paribas?

Nagrodę w akcji promocyjnej „Zgarnij premię” stanowi  250 zł w postaci dwóch pieniężnych nagród (150 i 100 zł), przyznawanych za otwarcie Konta Otwartego i aktywne z niego korzystanie (transakcje kartą, wpływy)  w miesiącach lipiec-sierpień 2019 r.

Promocja trwa do momentu osiągnięcia liczby 1500 rejestracji, lecz nie dłużej niż do 9 czerwca.

Uczestnikiem promocji może być jedynie klient, który nie jest aktualnie i nie był w przeszłości posiadaczem ani współposiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w BNP Paribas, w okresie 12 miesięcy przed datą złożenia wniosku.

2

Jak zdobyć 250 zł krok po kroku

Aby skorzystać z oferty należy:

 • do 9 czerwca złożyć wniosek o otwarcie konta wraz z kartą za pośrednictwem specjalnej strony promocyjnej, zaakceptować regulamin i zaznaczyć wymagane zgody,
 • do 30 czerwca zawrzeć umowę o uruchomienie konta wraz z kartą i dostępem do bankowości elektronicznej,
 • w każdym z  miesięcy: lipiec-sierpień 2019 dokonać transakcji bezgotówkowych kartą na min. 300 zł i zapewnić wpływy na kwotę min. 1000 zł.

Pierwszą nagrodę w wysokości 150 zł otrzymamy do 31 sierpnia za spełnienie warunków aktywności w lipcu (transakcje za min. 300 zł + wpływy na min. 1000 zł).

Drugą nagrodę  100 zł otrzymamy za spełnienie takich samych warunków aktywności w kolejnym miesiącu czyli sierpniu.

3

Konto Otwarte w BNP Paribas – czy się opłaca?

Konto Otwarte jest praktycznie darmowe w podstawowej obsłudze. Prowadzenie konta jest bezwarunkowo darmowe.

Użytkowanie karty dla osób poniżej 26 lat jest również pozbawione jest jakichkolwiek miesięcznych opłat. Dla osób starszych wystarczy dokonać 1 transakcji w miesiącu by mieć darmową kartę.

Bezpłatne są przelewy internetowe oraz wypłaty gotówki z bankomatów banku BNP Paribas i sieci Planet Cash. Co więcej, oferta obejmuje darmowe bankomaty zagraniczne BNP, a wypłata z bankomatu nie jest objęta prowizją za przewalutowanie, co oznacza, że klient musi się liczyć tylko z ewentualną stratą na kursie walutowym. Warto również zaznaczyć, że oprócz serwisu internetowego Pl@net dostępna jest również aplikacja mobilna GOmobile obsługująca najnowsze systemy płatności mobilnych: Google Pay, Apple Pay czy BLIK.

Nasza pełną recenzje Konta Otwartego BNP Paribas oraz opinie użytkowników można znaleźć tutaj.
4

Warto skorzystać z promocji?

To kolejna już edycja promocji Konta Otwartego w BNP Paribas. Podobnie jak w poprzednich edycjach tak i tutaj jest ograniczenie czasowe i ilościowe (jedynie 1500 rejestracji). Z drugiej strony warunki promocji nie są trudne do spełnienia, a i zyskać można najwięcej – 250 zł w ciągu 2 miesięcy aktywności.

Jeśli wpływ 1000 zł jest dla nas problemem, możemy skorzystać z alternatywnych promocji: 150 do biedronki lub 200 zł do H&M. W promocjach tych, by zgarnąć bonus wystarczy dokonać w jednym miesiącu samych transakcji kartą za min. 300 zł.

Samo Konto Otwarte BNP Paribas jest atrakcyjne cenowo, zwolnione z podstawowych opłat za prowadzenie i kartę (przy 1 transakcji kartą w miesiącu).

Na koniec warto przypomnieć także, iż oprócz premii za założenie konta osobistego w BNP Paribas możemy również zgarnąć dodatkowe 400 zł za wyrobienie karty kredytowej. Trzeba się jednak śpieszyć – także w tamtej promocji jest ograniczona pula rejestracji.

Konto Otwarte

PROMOCJA: Zgarnij premię

+ 250 zł premii
14 dni do końca promocji
9.5 Ocena Łączna
1 opinie
Promocja "Zgarnij premię"

9Ocena Redakcji
Ocena promocji
9
10Ocena Użytkowników
Ocena promocji
10
Dodaj swoją opinie
Dodaj opinie jako pierwszy!

   Dodaj swoją opinie

   Twoja całkowita ocena

    

   Porównaj wybrane konta
   • Total (0)
   Porównaj Teraz
   0