Promocja BNP Paribas: 210 zł premii za kupowanie z domu

BNP Paribas wystartował z łatwą promocją dostosowaną do aktualnej sytuacji związanej koronawirusem. Nie wychodząc z domu, możemy zdobyć w niej 210 zł premii w gotówce. Liczba uczestników jest ograniczona do 4000 osób.

Uwaga! Promocja została zakończona przed czasem z powodu wyczerpania się puli 3000 rejestracji. Zapoznaj się z pełną ofertą promocji BNP Paribas, lub przeczytaj analizę aktualnie najlepszej promocji banku BNP promocja z premią 400 zł.

W czasie pandemii koronawirusa banki nie rezygnują z pozyskiwania klientów ani promocji. Jedynie lekko modyfikują ich warunki i wdrażają rozwiązania umożliwiające otwarcie konta bez wizyty w oddziale.

Kto może otrzymać premię w promocji „Kupuj z domu”?

Świetny przykład stanowi BNP Paribas, który uruchomił właśnie akcję „Kupuj z domu”. Do zdobycia jest w niej łącznie 210 zł (100 + 110). Trzeba tylko założyć rachunek bieżący i spełnić kilka prostych wymagań.

Trwająca do 30 kwietnia promocja skierowana jest do nowych klientów. Chodzi o osoby, które nie mają ani miały konta w BNP Paribas w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Co z innymi produktami finansowymi? Na szczęście one nie stanowią przeszkody, by skorzystać z oferty.

Promocja teoretycznie trwa do 30 kwietnia, ale obowiązuje w niej limit 4000 wniosków. Po jego osiągnięciu rejestracja zostanie wstrzymana. Zatem obowiązuje zasada „kto pierwszy, ten lepszy”.

Jak zdobyć 210 zł za otwarcie konta w BNP Paribas?

1Do 26 kwietnia zarejestrować się na specjalnej stronie promocyjnej.

Trzeba odhaczyć wszystkie okienka.

2Złożyć wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą Otwartą na eŚwiat i usługami bankowości internetowej

Trzeba to zrobić poprzez link, który zostanie wygenerowany po zarejestrowaniu się na stronie promocji.

W trakcie wypełniania formularza należy załączyć zdjęcia lub skany dowodu osobistego oraz wyrazić odpowiednie zgody (tylko te wymagane).

Uwaga! Dane we wniosku muszą się zgadzać z tymi podanymi w formularzu przystąpienia do promocji.

3Do 22 maja zawrzeć umowę.

Następuje to poprzez podanie kodu z otrzymanego z banku SMS-a. Do tego dnia trzeba też aktywować kartę. Kurier dostarczy ją w ciągu kilku dni od zawarcia umowy. Aby aktywować konto musimy nadać kod PIN do karty.

4W maju: zrealizować 6 transakcji Blikiem i zapewnić wpływy na konto łącznie min. 1000 zł.

O czym warto pamiętać?

Transakcja Blik to standardowa płatność z wykorzystaniem kodu Blik. Płacić Blikiem możemy zarówno w sklepach stacjonarnych jak i w internecie np. podczas zakupów na Allegro.  Przez Blik możemy także wykonywać przelewy na telefon. Więcej o płatnościach Blik można dowiedzieć się tutaj: Blik – co to jest i jak działa?

Jeśli chodzi o wpływy nie będą akceptowane wpłaty gotówkowe, wpływy z  kredytów udzielonych przez BNP Paribas oraz wpłaty własne (z innych rachunków prowadzonych w BNP Paribas czy BGŻ Optima). Najłatwiej zatem spełnić ten warunek  przelewając sobie 1000 zł, ale ze swojego konta w innym banku.

5W czerwcu wykonać dokładnie to samo co w maju: zrealizować 6 transakcji Blikiem i zapewnić wpływy na konto łącznie min. 1000 zł.

Przekazanie nagród w promocji BNP Paribas

O zdobyciu pierwszej nagrody 100 zł (za maj) bank poinformuje do 19 czerwca. Wypłaci ją do 30 czerwca.

Ale wcześniej (najpóźniej 25 czerwca) w profilu na stronie promocji będziemy musieli uzupełnić numer nowo otwartego konta. O tym, jak to zrobić, dowiemy się w mailu wysyłanym przez organizatora (otrzymamy go do 19 czerwca).

O przyznaniu drugiej premii 110 zł (za czerwiec) bank powiadomi do 24 lipca, a wypłaci ją do 31 lipca. W tym przypadku nie będziemy musieli wykonywać żadnych dodatkowych czynności.

Ile kosztuje Konto z Kartą Otwartą na eŚwiat?

Konto z kartą Otwartą na eŚwiat
Opłata za prowadzenie konta
0 zł
Opłata za kartę
6 zł
Przelew przez internet
0 zł
Wypłaty z bankomatów w Polsce
0 zł
Wypłaty z bankomatów za granicą
0 zł - BNP Paribas, Global Alliance
10 zł - pozostałe

W promocji „Kupuj z domu” zakładamy Konto Otwarte na Ciebie, które jest prowadzone bezpłatnie. Za kartę debetową w taryfie „Otwarta na eŚwiat” płacimy 6 zł miesięcznie bez możliwości zwolnienia z opłaty.

W zamian możemy pobierać gotówkę ze wszystkich bankomatów w Polsce bez dodatkowych opłat. Ponadto karta Otwarta na eŚwiat zapewnia bezpłatne ubezpieczenie „Cyber pomoc”. Przewiduje ono m.in. darmową ochronę na wypadek kradzieży środków z konta, tożsamości w internecie czy utraty danych z dysku.

Warto również zaznaczyć, że oprócz serwisu internetowego Pl@net dostępna jest również aplikacja mobilna GOmobile obsługująca najnowsze systemy płatności mobilnych: Google Pay, Apple Pay czy BLIK.

Nasza pełną recenzje Konta Otwartego BNP Paribas oraz opinie użytkowników można znaleźć tutaj.

Ocena promocji

Mimo konieczności wyrobienia płatnej karty udział w promocji „Kupuj z domu” BNP Paribas jest opłacalny. Po odliczeniu kosztów obsługi plastiku (6 zł miesięcznie), z którego możemy zrezygnować po otrzymaniu wszystkich nagród, zostanie nam ok. 180 zł.

Samo zdobycie 210-zł premii jest łatwe i wymaga w maju i czerwcu wykonania sześciu transakcji Blikiem oraz zapewnienia wpływów 1000 zł.

Warto podkreślić, że wszystkie wymagane warunki, możemy spełnić zdalnie przez internet. Nie trzeba wykonywać żadnych płatności kartą.

Konto Otwarte

PROMOCJA: Kupuj z domu

+ 210 zł premii
Promocja zakończona
9.5 Ocena Łączna
6 opinie
Kupuj z domu

9Ocena Redakcji
Ocena promocji
9
10Ocena Użytkowników
Ocena promocji
10
Dodaj swoją opinie
Dodaj opinie jako pierwszy!

Dodaj swoją opinie

Twoja całkowita ocena

 

Porównaj wybrane konta
  • Porównywarka lokat (0)
  • Porównywarka kont osobistych (0)
  • (0)
Porównaj Teraz
0