BNP Paribas: 320 zł na start w promocji Konto na plus

Nawet 320 zł premii w gotówce  może uzyskać nowy klient w akcji specjalnej “Konto na plus”. Czy ta promocja jest opłacalna? Analiza warunków i regulaminu najnowszej promocji Konta Otwartego.

1

Dla kogo promocja – Konto na plus?

Nagrodę w akcji specjalnej „Konto na plus” stanowi  320 zł w postaci dwóch pieniężnych nagród 150 zł i 170 zł, przyznawanych za otwarcie Konta Otwartego i aktywne z niego korzystanie (transakcje kartą, wpływy)  w miesiącach październik-grudzień 2019 r.

Promocja trwa do momentu osiągnięcia liczby 3000 rejestracji, lecz nie dłużej niż do 6 października.

Promocja jest przeznaczona dla nowych klientów – jednak okres karencji jest bardzo krótki. By “stać się” nowym klientem dla banku, wystarczy nie posiadać żadnego konta osobistego w BNP Paribas (i przejętym Raiffeisen Banku) w okresie ostatnich 9 miesięcy. Dzięki temu, z promocji mogą skorzystać byli klienci banku, którzy spełniają ten warunek.

2

Jak zdobyć 320 zł krok po kroku

Aby skorzystać z oferty należy:

 • do 6 października złożyć wniosek o otwarcie Konta Otwartego wraz z kartą za pośrednictwem specjalnej strony promocyjnej, zaakceptować regulamin i zaznaczyć wymagane zgody,
 • do 14 października zawrzeć umowę o uruchomienie konta wraz z kartą i dostępem do bankowości elektronicznej,
 • w październiku dokonać transakcji bezgotówkowych kartą za min. 500 zł
 • w listopadzie i grudniu dokonać ponownie transakcji bezgotówkowych kartą za min. 500 zł oraz dodatkowo zapewnić wpływy na nowo otwarte konto w łącznej wysokości min. 1000 zł.

O czym warto pamiętać?

Obecnie umowę z BNP Paribas podpisujemy SMSem, a kurier w ciągu kilku dni przywozi nam tylko przesyłkę z kartą debetową. Aby aktywować konto musimy nadać kod PIN do karty.

BNP Paribas jako transakcje bezgotówkowe akceptuje „normalne” płatności kartą wykonane np.  w sklepach, marketach, na stacjach paliw, w internecie itp.  Nie są akceptowane wszelkie “ułatwiacze” np. płatności za pomocą systemów BLIK, PayU, Przelewy24, Dotpay, Blue Media jak również z kodami MCC 7995, 8999, 6012, 6211, 6051, 4829.

W przypadku wpływów bank zawarł również pewne ograniczenia – jako wpływy nie są akceptowane wpłaty gotówkowe, wpływy z  kredytów udzielonych przez BNP Paribas oraz wpłaty własne (z innych rachunków prowadzonych w BNP Paribas czy BGŻ Optima). Najłatwiej zatem spełnić warunek wpływów przelewając sobie 1000 zł ze swojego konta w innym banku.

Jeśli spełnimy warunki aktywności w październiku (transakcje kartą za min. 500 zł), będziemy ciągle posiadaczami konta i karty debetowej, to do 21 listopada organizator poinformuje nas mailowo o przyznaniu nam pierwszej nagrody. Będziemy mieć wtedy czas do 25 listopada na podanie swoich danych do przelewu – w wiadomości e-mail znajdziemy wszystkie instrukcje. Sama wypłata pierwszej premii 150 zł nastąpi do końca listopada.

Drugą nagrodę  170 zł otrzymamy za spełnienie warunków aktywności w listopadzie i grudniu (transakcje kartą za min. 500 zł i wpływ 1000 zł). Informację o przyznaniu nagrody otrzymamy do 20 stycznia 2020, sam przelew zostanie wykonany do końca tego miesiąca.

3

Ile kosztuje Konto z kartą Otwartą na Dzisiaj?

Konto z kartą Otwartą na DzisiajOsoby poniżej 26 latOsoby od 26 lat
Opłata za prowadzenie konta
0 zł 0 zł
Opłata za kartę
0 zł 3 zł lub 0 zł (0 zł po wyk. 1 transakcji kartą)
Przelew przez internet
0 zł 0 zł
Wypłaty z bankomatów w Polsce
0 zł 0 zł - BNP Paribas, Planet Cash
5 zł - pozostałe
Wypłaty z bankomatów za granicą
0 zł - BNP Paribas, Global Alliance
10 zł - pozostałe
0 zł - BNP Paribas, Global Alliance
10 zł - pozostałe

Konto Otwarte dla Ciebie jest praktycznie darmowe w podstawowej obsłudze. Prowadzenie konta jak i przelewy internetowe są bezwarunkowo darmowe.

Dla osób poniżej 26 lat, pozbawione jakichkolwiek opłat jest również użytkowanie karty „Otwartej na Dzisiaj”, której posiadanie wymagane jest do dnia przekazania nagrody. Osoby młode za darmo wypłacą również gotówkę ze wszystkich bankomatów w całej Polsce.

Osoby starsze (od 26 roku życia) zapłacą 3 zł za kartę „Otwartą na Dzisiaj”. Bank przewidział jednak bardzo prosty warunek zwalniający z tej opłaty – mianowicie wystarczy, że dokonają 1 transakcji kartą w miesiącu. Za darmo pieniądze wypłacą z kolei z bankomatów BNP Paribas i Planet Cash.

Co więcej, oferta obejmuje darmowe bankomaty zagraniczne BNP i Global Alliance na całym świecie.

Warto również zaznaczyć, że oprócz serwisu internetowego Pl@net dostępna jest również aplikacja mobilna GOmobile obsługująca najnowsze systemy płatności mobilnych: Google Pay, Apple Pay czy BLIK.

Nasza pełną recenzje Konta Otwartego BNP Paribas oraz opinie użytkowników można znaleźć tutaj.
4

Warto skorzystać z promocji?

To kolejna już edycja promocji Konta Otwartego w BNP Paribas. Podobnie jak w poprzednich edycjach tak i tutaj jest ograniczenie czasowe i ilościowe (jedynie 3000 rejestracji). Z drugiej strony warunki promocji nie są trudne do spełnienia, a i zyskać można sporo – 320 zł w ciągu trzech miesięcy prostych aktywności.

Samo Konto Otwarte BNP Paribas jest atrakcyjne cenowo, zwolnione z podstawowych opłat za prowadzenie i kartę (dla osób poniżej 26 lat lub przy 1 transakcji kartą w miesiącu).

Konto Otwarte na Ciebie

PROMOCJA: Konto na plus

+ 320 zł premii
Promocja zakończona
7 Ocena Łączna
2 opinie
Konto na plus

9Ocena Redakcji
Ocena promocji
9
5.5Ocena Użytkowników
Ocena promocji
5.5
Dodaj swoją opinie  |  Zobacz opinie i komentarze
2 opinie
Zobacz wszystkie Najbardziej pomocne Najwyższe oceny Najniższe oceny Dodaj swoją opinie
 1. Odpowiedz
  Johny 17 Wrzesień 2019 21:32
  Ocena promocji
  10

  Wysyłanie skanu dowodu jak dla mnie dyskwalifikuje ofertę. Dlaczego nie mozna zrobić tego w placówce?

  Pomocne(0) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 2. Odpowiedz
  Eda 15 Sierpień 2019 21:18

  Mam wrażenie , że banki obecnie prześcigają się, kto wymyśli lepszą promocję dla nowych klientów. Aż nie wiadomo na co patrzeć 😀

  Dodaj swoją opinie

  Twoja całkowita ocena

   

  Porównaj wybrane konta
  • Porównywarka lokat (0)
  • Porównywarka kont osobistych (0)
  • (0)
  Porównaj Teraz
  0