BNP Paribas: 300 zł w promocji Konto w Lutym

Aktualizacja - 2020.02.16

Na każdego nowego klienta BNP Paribas, który otworzy konto osobiste w promocji “Konto w lutym”, czeka 300 zł nagrody. By ją zdobyć, musi on wykonywać przelewy i zapewniać wpływy na rachunek. 

Uwaga! Promocja została zakończona. Zapoznaj się z pełną ofertą promocji BNP Paribas lub przeczytaj prześwietlenie najlepszej aktualnie promocji tego banku:  BNP Paribas: 350 zł premii w gotówce.
1

Dla kogo promocja – Konto w lutym?

Nagrodę w akcji specjalnej „Konto w lutym” stanowi  300 zł w postaci trzech pieniężnych nagród: 50 zł, 150 zł i 100 zł, przyznawanych za otwarcie Konta Otwartego i aktywne z niego korzystanie (przelewy, wpływy)  w miesiącach marzec-maj 2020 r.

Promocja trwa do momentu osiągnięcia liczby 3000 rejestracji, lecz nie dłużej niż do 16 lutego. Po osiągnięciu limitu, możliwość rejestracji zostanie zablokowana. Warto się zatem pospieszyć!

Z oferty skorzystają tylko nowi klienci. W myśl regulaminu są to osoby, które w ciągu ostatnich dziewięciu miesięcy nie miały ani nie były współposiadaczami żadnego rachunku bieżącego w BNP Paribas. Okres karencji jest więc krótki. Jeśli kiedyś korzystaliśmy z usług tej instytucji, możemy śmiało do niej wrócić i na tym zarobić.

2

Jak zdobyć 300 zł krok po kroku

Aby skorzystać z oferty należy:

 • do 16 lutego  zarejestrować się na specjalnej stronie promocyjnej (zaznaczamy wszystkie checkboxy), następnie z wygenerowanego tam linku złożyć wniosek o otwarcie konta z kartą i usługami bankowości internetowej,
 • do 29 lutego zawrzeć umowę (pierwsza nagroda 50 zł),
 • w marcu wykonać min. 4 przelewy za pomocą bankowości elektronicznej oraz zapewnić wpływy na konto w łącznej wysokości min. 1000 zł (druga nagroda 150 zł),
 • w każdym z kolejnych dwóch miesięcy (kwiecień i maj) zrobić dokładnie to samo tj.  wykonać min. 4 przelewy za pomocą bankowości elektronicznej oraz zapewnić wpływy na nowo otwarte konto w łącznej wysokości min. 1000 zł (trzecia nagroda 100 zł).

O czym warto pamiętać?

Obecnie umowę z BNP Paribas podpisujemy SMSem, a kurier w ciągu kilku dni przywozi nam tylko przesyłkę z kartą debetową. Aby aktywować konto musimy nadać kod PIN do karty.

Zgodnie z regulaminem BNP Paribas jako wpływy nie będą akceptowane wpłaty gotówkowe, wpływy z  kredytów udzielonych przez BNP Paribas oraz wpłaty własne (z innych rachunków prowadzonych w BNP Paribas czy BGŻ Optima). Najłatwiej zatem spełnić warunek wpływów np. przelewając sobie 1000 zł ze swojego konta w innym banku.

Uważać trzeba także na przelewy z konta – nie będą akceptowane przelewy natychmiastowe oraz przelewy dokonane za pośrednictwem systemów płatności internetowych (np. Dotpay, PayU, Przelewy 24, Blue Media, BLIK). Najprościej “zaliczymy” ten warunek, wykonując 4 zwykłe przelewy na dowolną kwotę (nawet na 1 zł 🙂 na swoje konto w innym banku). Przelewy wykonujemy za pomocą bankowości elektronicznej lub przez aplikację mobilną.

Jeśli zawrzemy umowę o konto w lutym, będziemy ciągle posiadaczami konta i karty debetowej, to do 20 marca organizator poinformuje nas mailowo o przyznaniu nam pierwszej nagrody. Będziemy mieć wtedy czas do 25 marca na podanie swoich danych do przelewu – w wiadomości e-mail znajdziemy wszystkie instrukcje. Sama wypłata pierwszej premii za otwarcie konta (50 zł) nastąpi do 30 marca.

Drugą nagrodę  150 zł otrzymamy za spełnienie warunków aktywności w marcu (min. 4 przelewy + wpływ min.  1000 zł). Informację o przyznaniu nagrody otrzymamy do 20 kwietnia, a sam przelew zostanie wykonany do 30 kwietnia.

Ostatnią, trzecią nagrodę w postaci premii 100 zł za spełnienie tych samych warunków aktywności w kwietniu i maju, otrzymamy do 30 czerwca, natomiast e-mail z informacją trafi do nas 20 czerwca.

3

Ile kosztuje Konto z kartą Otwartą na Dzisiaj?

Konto z kartą Otwartą na DzisiajOsoby poniżej 26 latOsoby od 26 lat
Opłata za prowadzenie konta
0 zł 0 zł
Opłata za kartę
0 zł 3 zł lub 0 zł (0 zł po wyk. 1 transakcji kartą)
Przelew przez internet
0 zł 0 zł
Wypłaty z bankomatów w Polsce
0 zł 0 zł - BNP Paribas, Planet Cash
5 zł - pozostałe
Wypłaty z bankomatów za granicą
0 zł - BNP Paribas, Global Alliance
10 zł - pozostałe
0 zł - BNP Paribas, Global Alliance
10 zł - pozostałe

Konto Otwarte dla Ciebie jest praktycznie darmowe w podstawowej obsłudze. Prowadzenie konta jak i przelewy internetowe są bezwarunkowo darmowe.

Dla osób poniżej 26 lat, pozbawione jakichkolwiek opłat jest również użytkowanie karty „Otwartej na Dzisiaj”, której posiadanie wymagane jest do dnia przekazania nagrody. Osoby młode za darmo wypłacą również gotówkę ze wszystkich bankomatów w całej Polsce.

Osoby starsze (od 26 roku życia) zapłacą 3 zł za kartę „Otwartą na Dzisiaj”. Bank przewidział jednak bardzo prosty warunek zwalniający z tej opłaty – mianowicie wystarczy, że dokonają 1 transakcji kartą w miesiącu. Za darmo pieniądze wypłacą z kolei z bankomatów BNP Paribas i Planet Cash.

Co więcej, oferta obejmuje darmowe bankomaty zagraniczne BNP i Global Alliance na całym świecie.

Warto również zaznaczyć, że oprócz serwisu internetowego Pl@net dostępna jest również aplikacja mobilna GOmobile obsługująca najnowsze systemy płatności mobilnych: Google Pay, Apple Pay czy BLIK.

Nasza pełną recenzje Konta Otwartego BNP Paribas oraz opinie użytkowników można znaleźć tutaj.
4

Warto skorzystać z promocji?

Otwarcie konta osobistego w promocji „Konto w lutym” to sposób na łatwe zdobycie bonusu o wartości 300 zł. Podobnie jak w poprzednich promocjach tego banku tak i tutaj jest ograniczenie czasowe i ilościowe (jedynie 3000 rejestracji). Z drugiej strony warunki promocji nie są trudne do spełnienia, a i zyskać można sporo – 300 zł w ciągu trzech miesięcy prostych aktywności.

Samo Konto Otwarte BNP Paribas jest atrakcyjne cenowo, zwolnione z podstawowych opłat za prowadzenie i kartę (dla osób poniżej 26 lat lub przy 1 transakcji kartą w miesiącu).

Warto także przypomnieć, iż do 19 lutego możemy skorzystać z innej równolegle trwającej promocji BNP – 300 zł do Biedronki. W akcji tej maksymalna nagroda do zdobycia również wynosi 300 zł – jednak ma postać niegotówkowa tj. kodów do wydania w sieci sklepów Biedronka.

Konto Otwarte na Ciebie

PROMOCJA: Konto w lutym

+ 300 zł premii
Promocja zakończona
8 Ocena Łączna
8 opinie
Konto w lutym

9Ocena Redakcji
Ocena promocji
9
7.7Ocena Użytkowników
Ocena promocji
7.7
Dodaj swoją opinie  |  Zobacz opinie i komentarze
12 opinii
Zobacz wszystkie Najbardziej pomocne Najwyższe oceny Najniższe oceny Dodaj swoją opinie
 1. Odpowiedz
  Ar2ur 4 Luty 2020 15:12

  U mnie jak na razie wszystko ok. Wniosek o konto w promocji wysłany. Umowa podpisana smsem.
  Taki komunikat na koniec otrzymałem:

  zakładanie konta bnp paribas

  Czyli pierwszy warunek zrobiony (podpisanie umowy smsem o konto z kartą i bankowością) – rozumiem, że za to otrzymam już za to 50 zł tak?

  Teraz czekam na kuriera z kartą.

 2. Odpowiedz
  Ania - Tanie-Konto.pl 4 Luty 2020 13:01

  Dzisiaj wystartowała kolejna promocja BNP Paribas – “Konto w lutym” – możemy z niej skorzystać do 16 lutego lub wyczerpania puli 3000 rejestracji

  Premia łączna to 300 zł jak w poprzedniej akcji. Ma ona jednak prostsze warunki aktywności. W marcu, kwietniu i maju (w każdym z tych miesięcy) zasilamy konto min. 1000 zł i robimy po 4 przelewy z konta. Można także w tej edycji założyć konto z najtańszą kartą – otwartą na dzisiaj.

  Pierwsze 50 zł otrzymujemy już za samo zawarcie umowy. Trzeba tylko pamiętać by sprawdzić naszego e-maila do 20 marca – bo wtedy dostaniemy wiadomość by ponownie zalogować się na strone promocji i wpisać na swoim profilu nr konta do przelewu nagród.

 3. Odpowiedz
  Ania - Tanie-Konto.pl 16 Styczeń 2020 18:04
  Ocena promocji
  100

  Dzisiaj 16 stycznia wystartowała kolejna edycja promocji BNP Paribas z premią 300 zł.
  Promocja trwa do 6 lutego, limit akcji to tym razem 3000 rejestracji.
  Warunki uzyskania nagród zbliżone do akcji poprzednich (transakcje kartą + wpływy).

  Jednak duży minus tej akcji to ukryty haczyk w postaci kosztów karty “otwartej na świat” (10 zł/miesiąc bez możliwości zwolnienia). BNP Paribas w poprzednich promocjach dawał możliwość wyboru tańszej karty do konta tj. otwartej na dzisiaj (3 zł/miesiąc z możliwością zwolnienia po 1 transakcji). W tej promocji nie ma takiej możliwości – trzeba założyć konto z drogą kartą otwartą świat. W efekcie realna premia możliwa do wyciągnięcia to ok. 240 zł. Więc już nie tak dużo.

  Pomocne(1) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 4. Odpowiedz
  Lidka 28 Listopad 2019 11:47
  Ocena promocji
  10

  Ja nie otrzymałam choć moim zdaniem spełniłam wszystkie warunki. Mało tego organizator nie raczył odpisać na maila z zapytaniem o to, których warunków promocji nie spełniłam skoro nie otrzymałam maila. Po za tym zablokowali mi przy płatności kartą 440zł, które od 6 listopada wiszą jako “zablokowane” i mimo moich telefonów do banku i obietnic z ich strony o odblokowaniu kwoty nadal nic się w tym kierunku nie wydarzyło. Robią promocję, wysyłają maile komu chcą i na dodatek nie potrafią obsłużyć konta. Kiepsko.

  Pomocne(2) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 5. Odpowiedz
  Monika 20 Listopad 2019 16:53

  Czy ktoś już otrzymał wiadomość o przyznaniu premii?

  • Odpowiedz
   Izuniab 22 Listopad 2019 22:03

   Ja otrzymałam wczoraj

  • Odpowiedz
   Kejko 22 Listopad 2019 13:01
   Ocena promocji
   100

   Ja otrzymałem maila, ale startowałem w promocji “Premia na Jesień”. Mieli czas do środy (20 listopada), a jak patrzę mail dotarł do mnie 19 listopada we wtorek.

   Może zobaczcie czy czasem nie wylądował u was w folderze ze spamem.

   Ten mail ma tytuł:
   “Informacja o nagrodzie”

   Treść (dane wrażliwe zamazane):

   "Szanowni Państwo,

   Dziękujemy za udział w promocji „Premia na jesień”.
   Pragniemy poinformować Państwa o zdobyciu pierwszej nagrody, gratulujemy!
   Nagroda, w wysokości 150 zł zostanie przekazana przelewem (tj. przelew zostanie wysłany) do 30 listopada 2019 r.

   Przypominamy, że w celu przekazania nagrody niezbędne jest uzupełnienie, do dnia 25 listopada 2019 r., numeru rachunku otwartego w ramach Promocji w Banku BNP Paribas. Przekazanie numeru konta jest bezpieczne, można go zapisać wyłącznie na zabezpieczonej stronie internetowej, po dodatkowym logowaniu. W tym celu należy wejść na stronę https://premianajesien.bnpparibasplus.pl/ i zalogować się za pośrednictwem Państwa adresu e-mail:

   *********************

   Dodatkowym zabezpieczeniem jest unikalny kod autoryzacji, który należy wpisać podczas logowania. Jest to jednorazowy kod, przeznaczony wyłącznie dla Państwa:

   *****************

   Po zalogowaniu się, prosimy o wpisanie numeru konta i naciśnięcie przycisku „Zapisz”. Prawidłowe zapisanie zostanie potwierdzone komunikatem na ekranie.

   Przypominamy, że w celu zdobycia drugiej nagrody należy w miesiącu listopad wykonać określone w regulaminie warunki:

   - Wpływ na min. 1000 zł.

   - Transakcję/e bezgotówkową/e na łączną kwotę min. 300 zł.

   Pozdrawiamy,
   Zespół promocji „Premia na jesień”

   Organizatorem promocji „Premia na jesień” jest Ad Astra Sp. z o.o. (działająca pod nazwą handlową Hagen) z siedzibą w Michałowicach, ul. Polna 16, kod pocztowy: 05-816, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod nr KRS 0000383723. NIP: 5342468648, REGON: 142893350. Kapitał zakładowy w wysokości 5 000 zł („Organizator”). Adres e-mail: premianajesien@bnpparibasplus.pl"

   Pomocne(1) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
  • Odpowiedz
   Paweł 21 Listopad 2019 22:14

   Witam. Ja nie otrzymałem, A powinna być odpowiedź do dzisiaj.

   • Odpowiedz
    Kejko 22 Listopad 2019 13:05

    W jakiej dokładnie promocji brałeś udział (dokładna nazwa)?
    A sprawdziłeś folder ze spamem czy czasem tam nie trafił ten mail?

    Ja brałem udział w promocji BNP “Premia na jesień” i mail do mnie dotarł

 6. Odpowiedz
  Johny 17 Wrzesień 2019 21:32
  Ocena promocji
  10

  Wysyłanie skanu dowodu jak dla mnie dyskwalifikuje ofertę. Dlaczego nie mozna zrobić tego w placówce?

  Pomocne(8) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 7. Odpowiedz
  Eda 15 Sierpień 2019 21:18

  Mam wrażenie , że banki obecnie prześcigają się, kto wymyśli lepszą promocję dla nowych klientów. Aż nie wiadomo na co patrzeć 😀

  Dodaj swoją opinie

  Twoja całkowita ocena

   

  Porównaj wybrane konta
  • Porównywarka lokat (0)
  • Porównywarka kont osobistych (0)
  • (0)
  Porównaj Teraz
  0