Łatwe 300 zł za konto w promocji BNP Paribas

Aktualizacja - 2021.04.01

Na otwarciu konta w BNP Paribas i korzystaniu z niego przez dwa miesiące można zarobić 300 zł w gotówce. Warunki zdobycia premii są bardzo proste, ale pula nagród w promocji – ograniczona, więc warto się pospieszyć z rejestracją.

BNP Paribas, czyli lider bankowych promocji z premiami finansowymi, nie daje o sobie zapomnieć. Właśnie uruchomił kolejną akcję specjalną, w której można zgarnąć atrakcyjny bonus za otwarcie konta osobistego i spełnienie prostych warunków. Jednak tym razem bank proponuje nie bony zakupowe, ale gotówkę!

Dla kogo promocja z premią 300 zł?

Robi to w ramach trwającej do 17 kwietnia akcji „Zdobywaj z kontem”. Tytułowa nagroda wynosi w niej 300 zł.

Akcja skierowana jest do nowych klientów banku. Są nimi osoby, które nie miały konta osobistego w BNP Paribas w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Zatem byli klienci organizacji zarządzanej przez Przemysława Gdańskiego, którzy odpowiednio wcześnie  zamknęli rachunek, także mogą postarać się o premię ponownie.

Promocja trwa do momentu osiągnięcia liczby 3000 rejestracji, lecz nie dłużej niż do 17 kwietnia. Po osiągnięciu limitu, możliwość rejestracji zostanie zablokowana. Warto się zatem pospieszyć!

Jak zdobyć 300 zł krok po kroku?

Aby skorzystać z oferty należy:

1Do 17 kwietnia  zarejestrować się na specjalnej stronie promocyjnej (zaznaczamy wszystkie checkboxy).

Następnie po rejestracji na stronie promocji z wygenerowanego tam linku złożyć wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z dowolną kartą i dostępem do bankowości internetowej.

2Do 5 maja zawrzeć umowę i aktywować kartę.

Konto da się otworzyć na dwa sposoby: na stronie banku (akceptacja SMS-em) albo w aplikacji GOmobile (trzeba wykonać kilka zdjęć twarzy i dowodu osobistego, umowę zatwierdza się SMS-em). Kartę dostarczy kurier w ciągu 14 dni od zawarcia umowy. Aktywuje się ją z chwilą nadania PIN-u.

3W pierwszym miesiącu kalendarzowym następującym po rejestracji w promocji:

 • wykonać 1 przelew z konta na dowolną kwotę,
 • dokonać 3 transakcji Blikiem na dowolną kwotę,
 • zapewnić wpływ na konto łącznie min. 700 zł.

Jeśli więc zarejestrujemy się w promocji w marcu, powyższe warunki powinniśmy spełnić w kwietniu. W przypadku rejestracji w kwietniu, warunki spełniamy w maju.

4drugim miesiącu kalendarzowym następującym po rejestracji w promocji:

 • wykonać 1 przelew z konta na dowolną kwotę,
 • dokonać 3 transakcji Blikiem na dowolną kwotę,
 • zapewnić wpływ na konto łącznie min. 1000 zł.

Zatem w pierwszym naszym przykładzie (rejestracja w marcu) wymagania z tego punktu należy spełnić w maju. W drugim przypadku (rejestracja w kwietniu), wymagania spełniamy w czerwcu.

O czym warto pamiętać?

Jeśli chodzi o wpływy nie będą akceptowane wpłaty gotówkowe, wpływy z  kredytów udzielonych przez BNP Paribas oraz wpłaty własne (z innych rachunków prowadzonych w BNP Paribas czy BGŻ Optima). Najłatwiej zatem spełnić warunek wpływów np. przelewając sobie 700 zł ze swojego konta w innym banku.

Transakcja Blik to standardowa płatność z wykorzystaniem kodu Blik. Płacić Blikiem możemy zarówno w sklepach stacjonarnych jak i w internecie np. podczas zakupów na Allegro.  Więcej o płatnościach Blik można dowiedzieć się tutaj: Blik – co to jest i jak działa?

Kiedy i jak otrzymamy nagrody?

Wypłacana przez BNP Paribas premia pieniężna podzielona jest na dwie części – każda po 150 zł. Wypłata każdej z nich nastąpi do końca miesiąca, następującego po miesiącu spełnienia warunków.

Jeśli więc zarejestrujemy się w promocji w marcu i spełnimy wymagane warunki aktywności, pierwszą z nagród otrzymamy do 31 maja, a drugą – do 30 czerwca. Kilka dni przed tymi terminami (do 21 dnia danego miesiąca) otrzymamy maila informującego o przyznaniu nagrody.

Ważne! W pierwszej wiadomości e-mail bank przekaże instrukcję do uzupełnienia konta (otwartego w promocji), na które przeleje pieniądze. Będziemy musieli zrobić to do 26 maja. Podanie numeru jest niezbędne do otrzymania pierwszego bonusu. W przypadku drugiego nie ma już takiej potrzeby.

Ile kosztuje konto w BNP Paribas?

Konto z kartą Otwartą na DzisiajOsoby poniżej 26 latOsoby od 26 lat
Opłata za prowadzenie konta
0 zł 0 zł
Opłata za kartę
0 zł 3 zł lub 0 zł (0 zł po wyk. 1 transakcji kartą)
Przelew przez internet
0 zł 0 zł
Wypłaty z bankomatów w Polsce
0 zł 0 zł - BNP Paribas, Planet Cash
5 zł - pozostałe
Wypłaty z bankomatów za granicą
0 zł - BNP Paribas, Global Alliance
10 zł - pozostałe
0 zł - BNP Paribas, Global Alliance
10 zł - pozostałe

Prowadzenie ROR-u w BNP Paribas odbywa się bezpłatnie. Opłata występuje w przypadku karty debetowej. Jej wysokość zależy od rodzaju plastiku i wynosi: 3 zł, 6 zł oraz 10 zł.

Najtańsza karta płatnicza (Karta Otwarta na Dzisiaj) zapewnia darmowy dostęp do bankomatów przyoddziałowych i Planet Cash. Koszt wypłaty w innej maszynie to 5 zł. Dwa pozostałe instrumenty umożliwiają bezprowizyjne podejmowanie gotówki we wszystkich urządzeniach w kraju.

Jednak opłaty za najtańszą kartę można uniknąć, a dwóch pozostałych – nie. W tym celu wystarczy wykonać nią jedną transakcję bezgotówkową w miesiącu na dowolną kwotę.

Wymóg ten nie dotyczy osób poniżej 26 lat, które mają zawsze kartę bezwarunkowo darmową.

Nasza pełną recenzje Konta Otwartego BNP Paribas oraz opinie użytkowników można znaleźć tutaj.

Warto skorzystać z promocji?

Promocja BNP Paribas to jedna z najlepszych ofert w ostatnim czasie. Na otwarciu tam konta osobistego i korzystaniu z niego w kwietniu i maju zarabia się bardzo łatwo 300 zł w gotówce! Wystarczy, że w tym czasie wykonamy dwa przelewy, zrobimy sześć płatności blikiem oraz zasilimy rachunek kwotą 700 zł i 1000 zł.

Utrzymanie ROR-u może nas nic nie kosztować. Opłat unika się po wykonaniu plastikiem jednej płatności w miesiącu na dowolną kwotę.

W międzyczasie możemy postarać się o drugą nagrodę za kartę kredytową (300 zł na Allegro), w równoległej promocji karty kredytowej BNP Paribas. Wystarczy wyrobić kredytówkę banku i wydać nią odpowiednią kwotę.

Konto Otwarte na Ciebie

Zdobywaj z kontem

+ 300 zł premii
4 dni do końca promocji
8.5 Ocena Łączna
7 opinie
Zdobywaj z kontem

9.5Ocena Redakcji
Ocena promocji
9.5
8.7Ocena Użytkowników
Ocena promocji
8.7
Dodaj swoją opinie  |  Zobacz opinie i komentarze
10 opinii
Zobacz wszystkie Najbardziej pomocne Najwyższe oceny Najniższe oceny Dodaj swoją opinie
 1. Odpowiedz
  Eda 19 Marzec 2021 21:18

  Mam wrażenie , że banki obecnie prześcigają się, kto wymyśli lepszą promocję dla nowych klientów. Aż nie wiadomo na co patrzeć 😀

 2. Odpowiedz
  Ar2ur 19 Marzec 2021 15:12

  U mnie jak na razie wszystko ok. Wniosek o konto w promocji wysłany. Umowa podpisana smsem.
  Taki komunikat na koniec otrzymałem:

  zakładanie konta bnp paribas

  Teraz czekam na kuriera z kartą.

 3. Odpowiedz
  Ania - Tanie-Konto.pl 16 Styczeń 2020 18:04
  Ocena promocji
  100

  Dzisiaj 16 stycznia wystartowała kolejna edycja promocji BNP Paribas z premią 300 zł.
  Promocja trwa do 6 lutego, limit akcji to tym razem 3000 rejestracji.
  Warunki uzyskania nagród zbliżone do akcji poprzednich (transakcje kartą + wpływy).

  Jednak duży minus tej akcji to ukryty haczyk w postaci kosztów karty “otwartej na świat” (10 zł/miesiąc bez możliwości zwolnienia). BNP Paribas w poprzednich promocjach dawał możliwość wyboru tańszej karty do konta tj. otwartej na dzisiaj (3 zł/miesiąc z możliwością zwolnienia po 1 transakcji). W tej promocji nie ma takiej możliwości – trzeba założyć konto z drogą kartą otwartą świat. W efekcie realna premia możliwa do wyciągnięcia to ok. 240 zł. Więc już nie tak dużo.

  Pomocne(3) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 4. Odpowiedz
  Lidka 28 Listopad 2019 11:47
  Ocena promocji
  10

  Ja nie otrzymałam choć moim zdaniem spełniłam wszystkie warunki. Mało tego organizator nie raczył odpisać na maila z zapytaniem o to, których warunków promocji nie spełniłam skoro nie otrzymałam maila. Po za tym zablokowali mi przy płatności kartą 440zł, które od 6 listopada wiszą jako “zablokowane” i mimo moich telefonów do banku i obietnic z ich strony o odblokowaniu kwoty nadal nic się w tym kierunku nie wydarzyło. Robią promocję, wysyłają maile komu chcą i na dodatek nie potrafią obsłużyć konta. Kiepsko.

  Pomocne(4) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 5. Odpowiedz
  Monika 20 Listopad 2019 16:53

  Czy ktoś już otrzymał wiadomość o przyznaniu premii?

  • Odpowiedz
   Izuniab 22 Listopad 2019 22:03

   Ja otrzymałam wczoraj

  • Odpowiedz
   Kejko 22 Listopad 2019 13:01
   Ocena promocji
   100

   Ja otrzymałem maila, ale startowałem w promocji “Premia na Jesień”. Mieli czas do środy (20 listopada), a jak patrzę mail dotarł do mnie 19 listopada we wtorek.

   Może zobaczcie czy czasem nie wylądował u was w folderze ze spamem.

   Ten mail ma tytuł:
   “Informacja o nagrodzie”

   Treść (dane wrażliwe zamazane):

   "Szanowni Państwo,

   Dziękujemy za udział w promocji „Premia na jesień”.
   Pragniemy poinformować Państwa o zdobyciu pierwszej nagrody, gratulujemy!
   Nagroda, w wysokości 150 zł zostanie przekazana przelewem (tj. przelew zostanie wysłany) do 30 listopada 2019 r.

   Przypominamy, że w celu przekazania nagrody niezbędne jest uzupełnienie, do dnia 25 listopada 2019 r., numeru rachunku otwartego w ramach Promocji w Banku BNP Paribas. Przekazanie numeru konta jest bezpieczne, można go zapisać wyłącznie na zabezpieczonej stronie internetowej, po dodatkowym logowaniu. W tym celu należy wejść na stronę https://premianajesien.bnpparibasplus.pl/ i zalogować się za pośrednictwem Państwa adresu e-mail:

   *********************

   Dodatkowym zabezpieczeniem jest unikalny kod autoryzacji, który należy wpisać podczas logowania. Jest to jednorazowy kod, przeznaczony wyłącznie dla Państwa:

   *****************

   Po zalogowaniu się, prosimy o wpisanie numeru konta i naciśnięcie przycisku „Zapisz”. Prawidłowe zapisanie zostanie potwierdzone komunikatem na ekranie.

   Przypominamy, że w celu zdobycia drugiej nagrody należy w miesiącu listopad wykonać określone w regulaminie warunki:

   - Wpływ na min. 1000 zł.

   - Transakcję/e bezgotówkową/e na łączną kwotę min. 300 zł.

   Pozdrawiamy,
   Zespół promocji „Premia na jesień”

   Organizatorem promocji „Premia na jesień” jest Ad Astra Sp. z o.o. (działająca pod nazwą handlową Hagen) z siedzibą w Michałowicach, ul. Polna 16, kod pocztowy: 05-816, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod nr KRS 0000383723. NIP: 5342468648, REGON: 142893350. Kapitał zakładowy w wysokości 5 000 zł („Organizator”). Adres e-mail: premianajesien@bnpparibasplus.pl"

   Pomocne(2) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
  • Odpowiedz
   Paweł 21 Listopad 2019 22:14

   Witam. Ja nie otrzymałem, A powinna być odpowiedź do dzisiaj.

   • Odpowiedz
    Kejko 22 Listopad 2019 13:05

    W jakiej dokładnie promocji brałeś udział (dokładna nazwa)?
    A sprawdziłeś folder ze spamem czy czasem tam nie trafił ten mail?

    Ja brałem udział w promocji BNP “Premia na jesień” i mail do mnie dotarł

  Dodaj swoją opinie

  Twoja całkowita ocena

   

  Porównaj wybrane konta
  • Porównywarka lokat (0)
  • Porównywarka kont osobistych (0)
  • (0)
  Porównaj Teraz
  0