300 zł za konto w promocji BNP Paribas

Aktualizacja - 2020.07.27

Na otwarciu konta w BNP Paribas i korzystaniu z niego przez kilka miesięcy można zarobić 200 zł w gotówce oraz 100 zł do wydania na zakupy w Biedronce. Ale trzeba się pospieszyć z rejestracją, bo pula uczestników promocji jest ograniczona.

Uwaga! Promocja została zakończona. Zapoznaj się z pełną ofertą promocji BNP Paribas lub przeczytaj prześwietlenie najlepszej aktualnie promocji tego banku:  BNP Paribas: promocja 350 zł za konto .

Banki na różne sposoby zabiegają o względy klientów. W dobie dużej konkurencji część stara się wyróżniać jakością obsługi. Inne stawiają na nowoczesne rozwiązania technologiczne, które zapewniają stały dostęp do pieniędzy z dowolnego miejsca.

Są takie, które oprócz wymienionych narzędzi sięgają jeszcze po premie pieniężne lub inne nagrody o charakterze finansowym. Do tego grona należy BNP Paribas.

Dla kogo promocja z premią 300 zł?

W ramach trwającej do 9 sierpnia akcji o nazwie „Wideopromocja” organizacja zarządzana przez Przemysława Gdańskiego proponuje bonusy w postaci gotówki oraz voucherów do wykorzystania w sklepach sieci Biedronka. Łączna wartość nagród sięga 300 zł (dwa przelewy po 100 zł i dwa e-kody zakupowe po 50 zł).

Promocja skierowana jest do nowych klientów. Jednak w praktyce obostrzenia z tym związane są o wiele łagodniejsze, niż się wydaje. Otóż w akcji mogą wziąć udział osoby, które nie miały konta osobistego w BNP Paribas w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Jeśli kiedyś korzystaliśmy z usług tej instytucji, możemy śmiało do niej wrócić i na tym zarobić. To bardzo liberalny zapis. U konkurencji okres karencji dla byłych klientów jest znacznie dłuższy.

Promocja trwa do momentu osiągnięcia liczby 3000 rejestracji, lecz nie dłużej niż do 9 sierpnia. Po osiągnięciu limitu, możliwość rejestracji zostanie zablokowana. Warto się zatem pospieszyć!

Jak zdobyć 300 zł krok po kroku?

Aby skorzystać z oferty należy:

1Do 9 sierpnia  zarejestrować się na specjalnej stronie promocyjnej (zaznaczamy wszystkie checkboxy).

Następnie z wygenerowanego tam linku złożyć wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z dowolną kartą i dostępem do bankowości internetowej.

2Do 24 sierpnia zawrzeć umowę i aktywować kartę.

Konto da się otworzyć na dwa sposoby: na stronie banku (akceptacja SMS-em) albo w aplikacji GOmobile (trzeba wykonać kilka zdjęć twarzy i dowodu osobistego, umowę zatwierdza się SMS-em). Kartę dostarczy kurier w ciągu 14 dni od zawarcia umowy. Aktywuje się ją z chwilą nadania PIN-u.

3W sierpniu: wykonać 5 transakcji z użyciem kodu Blik na dowolne kwoty.

Uwaga! Uznawane będą transakcje zawierane w punktach stacjonarnych (terminalach POS) albo internecie, które potwierdzi się wygenerowanym w aplikacji kodem Blik. Odpadają więc wpłaty i wypłaty z bankomatów czy przelewy na telefon. Wymóg ten obowiązuje również w kolejnych krokach.

Za to bank nagrodzi nas e-kodem zakupowym do Biedronki o wartości 50 zł.

4We wrześniu dokonać 2 transakcji telefonem (przez Google Pay lub Apple Pay), 5 transakcji Blikiem oraz zapewnić wpływy na konto w łącznej wysokości min. 500 zł.

Za to bank nagrodzi nas przelewem na 100 zł.

5W październiku zrobić dokładnie to samo co we wrześniu tj.  dokonać 2 płatności telefonem przez Google Pay lub Apple Pay, 5 transakcji Blik oraz zapewnić wpływy na konto w łącznej wysokości min. 500 zł.

Za to bank nagrodzi nas ponownie przelewem na 100 zł.

6W listopadzie i grudniu wciąż być posiadaczem Konta Otwartego na Ciebie z dostępem do bankowości elektronicznej i karty.

Za spełnienie tego warunku bank przyzna 50-zł e-voucher do Biedronki.

O czym warto pamiętać?

Jeśli chodzi o wpływy nie będą akceptowane wpłaty gotówkowe, wpływy z  kredytów udzielonych przez BNP Paribas oraz wpłaty własne (z innych rachunków prowadzonych w BNP Paribas czy BGŻ Optima). Najłatwiej zatem spełnić warunek wpływów np. przelewając sobie 1000 zł ze swojego konta w innym banku.

Transakcja Blik to standardowa płatność z wykorzystaniem kodu Blik. Płacić Blikiem możemy zarówno w sklepach stacjonarnych jak i w internecie np. podczas zakupów na Allegro.  Więcej o płatnościach Blik można dowiedzieć się tutaj: Blik – co to jest i jak działa?

Czym są Apple Pay i Google Pay? To utworzone odpowiednio przez Apple i Google elektroniczne portmonetki, w których można zapisać dane kart płatniczych i – po ściągnięciu odpowiedniej aplikacji – używać telefonu jak fizycznego plastiku do realizowania transakcji. Dane kart zamieniane są bezpieczne, ponieważ system zamienia je na token, czyli ciąg cyfr.

Kiedy i jak otrzymamy nagrody?

Wiadomość e-mail o zdobyciu pierwszej nagrody 50 zł do Biedronki (za sierpień) trafi do nas do 21 września, drugiej 100 zł w gotówce (za wrzesień) do 23 października, trzeciej 100 zł w gotówce (za październik) do 24 listopada, natomiast o  czwartej 50 zł do Biedronki (za listopad-grudzień) dowiemy się do 26 stycznia 2021 r.

Nagrody w postaci e-kodów do Biedronki zostaną przesłane za pomocą wiadomości SMS na numer telefonu, jaki został podany podczas rejestracji w promocji. Z kolei nagrody pieniężne zostaną przelane na nasze nowo otwarte konto.

Przekazanie wszystkich nagród będzie miało miejsce pod koniec każdego miesiąca czyli do 30 września, 31 października, 30 listopada i 31 stycznia 2021.

Ważne! Przed wypłaceniem pierwszej premii pieniężnej BNP Paribas poprosi o uzupełnienie danych do przelewu. Instrukcję zamieści w mailu informującym o zdobyciu nagrody, tj. do 23 października. Wówczas klient będzie mieć trzy dni na przekazanie numeru konta, które otworzył w promocji.

Ile kosztuje konto w BNP Paribas?

Konto z kartą Otwartą na DzisiajOsoby poniżej 26 latOsoby od 26 lat
Opłata za prowadzenie konta
0 zł 0 zł
Opłata za kartę
0 zł 3 zł lub 0 zł (0 zł po wyk. 1 transakcji kartą)
Przelew przez internet
0 zł 0 zł
Wypłaty z bankomatów w Polsce
0 zł 0 zł - BNP Paribas, Planet Cash
5 zł - pozostałe
Wypłaty z bankomatów za granicą
0 zł - BNP Paribas, Global Alliance
10 zł - pozostałe
0 zł - BNP Paribas, Global Alliance
10 zł - pozostałe

Prowadzenie ROR-u w BNP Paribas odbywa się bezpłatnie. Opłata występuje w przypadku karty debetowej. Jej wysokość zależy od rodzaju plastiku i wynosi: 3 zł, 6 zł oraz 10 zł.

Najtańsza karta płatnicza (Karta Otwarta na Dzisiaj) zapewnia darmowy dostęp do bankomatów przyoddziałowych i Planet Cash. Koszt wypłaty w innej maszynie to 5 zł. Dwa pozostałe instrumenty umożliwiają bezprowizyjne podejmowanie gotówki we wszystkich urządzeniach w kraju.

Jednak opłaty za najtańszą kartę można uniknąć, a dwóch pozostałych – nie. W tym celu wystarczy wykonać nią jedną transakcję bezgotówkową w miesiącu na dowolną kwotę. Wymóg ten nie dotyczy osób poniżej 26 lat.

Nasza pełną recenzje Konta Otwartego BNP Paribas oraz opinie użytkowników można znaleźć tutaj.

Warto skorzystać z promocji?

„Wideopromocja” to akcja specjalna BNP Paribas, w której warto wziąć udział, jeśli myślimy o tym, by na dłużej związać się z tym bankiem. Nagrody pieniężne o wartości 300 zł (gotówka 200 zł + e-kody do Biedronki 100 zł) są bowiem wypłacane po kilku miesiącach korzystania z rachunku (łącznie 15 transakcji Blikiem, 10 płatności telefonem, dwukrotne zapewnienie wpływów 500 zł).

Samo Konto Otwarte BNP Paribas jest atrakcyjne cenowo, zwolnione z podstawowych opłat za prowadzenie i kartę (dla osób poniżej 26 lat lub przy 1 transakcji kartą w miesiącu).

Konto Otwarte na Ciebie

Wideopromocja

+ 300 zł premii
Promocja zakończona
7.5 Ocena Łączna
8 opinie
Wideopromocja

8.5Ocena Redakcji
Ocena promocji
8.5
7.7Ocena Użytkowników
Ocena promocji
7.7
Dodaj swoją opinie  |  Zobacz opinie i komentarze
11 opinii
Zobacz wszystkie Najbardziej pomocne Najwyższe oceny Najniższe oceny Dodaj swoją opinie
 1. Odpowiedz
  Ar2ur 4 Luty 2020 15:12

  U mnie jak na razie wszystko ok. Wniosek o konto w promocji wysłany. Umowa podpisana smsem.
  Taki komunikat na koniec otrzymałem:

  zakładanie konta bnp paribas

  Czyli pierwszy warunek zrobiony (podpisanie umowy smsem o konto z kartą i bankowością) – rozumiem, że za to otrzymam już za to 50 zł tak?

  Teraz czekam na kuriera z kartą.

 2. Odpowiedz
  Ania - Tanie-Konto.pl 16 Styczeń 2020 18:04
  Ocena promocji
  100

  Dzisiaj 16 stycznia wystartowała kolejna edycja promocji BNP Paribas z premią 300 zł.
  Promocja trwa do 6 lutego, limit akcji to tym razem 3000 rejestracji.
  Warunki uzyskania nagród zbliżone do akcji poprzednich (transakcje kartą + wpływy).

  Jednak duży minus tej akcji to ukryty haczyk w postaci kosztów karty “otwartej na świat” (10 zł/miesiąc bez możliwości zwolnienia). BNP Paribas w poprzednich promocjach dawał możliwość wyboru tańszej karty do konta tj. otwartej na dzisiaj (3 zł/miesiąc z możliwością zwolnienia po 1 transakcji). W tej promocji nie ma takiej możliwości – trzeba założyć konto z drogą kartą otwartą świat. W efekcie realna premia możliwa do wyciągnięcia to ok. 240 zł. Więc już nie tak dużo.

  Pomocne(2) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 3. Odpowiedz
  Lidka 28 Listopad 2019 11:47
  Ocena promocji
  10

  Ja nie otrzymałam choć moim zdaniem spełniłam wszystkie warunki. Mało tego organizator nie raczył odpisać na maila z zapytaniem o to, których warunków promocji nie spełniłam skoro nie otrzymałam maila. Po za tym zablokowali mi przy płatności kartą 440zł, które od 6 listopada wiszą jako “zablokowane” i mimo moich telefonów do banku i obietnic z ich strony o odblokowaniu kwoty nadal nic się w tym kierunku nie wydarzyło. Robią promocję, wysyłają maile komu chcą i na dodatek nie potrafią obsłużyć konta. Kiepsko.

  Pomocne(4) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 4. Odpowiedz
  Monika 20 Listopad 2019 16:53

  Czy ktoś już otrzymał wiadomość o przyznaniu premii?

  • Odpowiedz
   Izuniab 22 Listopad 2019 22:03

   Ja otrzymałam wczoraj

  • Odpowiedz
   Kejko 22 Listopad 2019 13:01
   Ocena promocji
   100

   Ja otrzymałem maila, ale startowałem w promocji “Premia na Jesień”. Mieli czas do środy (20 listopada), a jak patrzę mail dotarł do mnie 19 listopada we wtorek.

   Może zobaczcie czy czasem nie wylądował u was w folderze ze spamem.

   Ten mail ma tytuł:
   “Informacja o nagrodzie”

   Treść (dane wrażliwe zamazane):

   "Szanowni Państwo,

   Dziękujemy za udział w promocji „Premia na jesień”.
   Pragniemy poinformować Państwa o zdobyciu pierwszej nagrody, gratulujemy!
   Nagroda, w wysokości 150 zł zostanie przekazana przelewem (tj. przelew zostanie wysłany) do 30 listopada 2019 r.

   Przypominamy, że w celu przekazania nagrody niezbędne jest uzupełnienie, do dnia 25 listopada 2019 r., numeru rachunku otwartego w ramach Promocji w Banku BNP Paribas. Przekazanie numeru konta jest bezpieczne, można go zapisać wyłącznie na zabezpieczonej stronie internetowej, po dodatkowym logowaniu. W tym celu należy wejść na stronę https://premianajesien.bnpparibasplus.pl/ i zalogować się za pośrednictwem Państwa adresu e-mail:

   *********************

   Dodatkowym zabezpieczeniem jest unikalny kod autoryzacji, który należy wpisać podczas logowania. Jest to jednorazowy kod, przeznaczony wyłącznie dla Państwa:

   *****************

   Po zalogowaniu się, prosimy o wpisanie numeru konta i naciśnięcie przycisku „Zapisz”. Prawidłowe zapisanie zostanie potwierdzone komunikatem na ekranie.

   Przypominamy, że w celu zdobycia drugiej nagrody należy w miesiącu listopad wykonać określone w regulaminie warunki:

   - Wpływ na min. 1000 zł.

   - Transakcję/e bezgotówkową/e na łączną kwotę min. 300 zł.

   Pozdrawiamy,
   Zespół promocji „Premia na jesień”

   Organizatorem promocji „Premia na jesień” jest Ad Astra Sp. z o.o. (działająca pod nazwą handlową Hagen) z siedzibą w Michałowicach, ul. Polna 16, kod pocztowy: 05-816, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod nr KRS 0000383723. NIP: 5342468648, REGON: 142893350. Kapitał zakładowy w wysokości 5 000 zł („Organizator”). Adres e-mail: premianajesien@bnpparibasplus.pl"

   Pomocne(2) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
  • Odpowiedz
   Paweł 21 Listopad 2019 22:14

   Witam. Ja nie otrzymałem, A powinna być odpowiedź do dzisiaj.

   • Odpowiedz
    Kejko 22 Listopad 2019 13:05

    W jakiej dokładnie promocji brałeś udział (dokładna nazwa)?
    A sprawdziłeś folder ze spamem czy czasem tam nie trafił ten mail?

    Ja brałem udział w promocji BNP “Premia na jesień” i mail do mnie dotarł

 5. Odpowiedz
  Johny 17 Wrzesień 2019 21:32
  Ocena promocji
  10

  Wysyłanie skanu dowodu jak dla mnie dyskwalifikuje ofertę. Dlaczego nie mozna zrobić tego w placówce?

  Pomocne(13) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 6. Odpowiedz
  Eda 15 Sierpień 2019 21:18

  Mam wrażenie , że banki obecnie prześcigają się, kto wymyśli lepszą promocję dla nowych klientów. Aż nie wiadomo na co patrzeć 😀

  Dodaj swoją opinie

  Twoja całkowita ocena

   

  Porównaj wybrane konta
  • Porównywarka lokat (0)
  • Porównywarka kont osobistych (0)
  • (0)
  Porównaj Teraz
  0