BNP Paribas: 300 zł na start w promocji Premia z Kontem

Nawet 300 zł premii w gotówce  może uzyskać nowy klient w akcji specjalnej “Premia z kontem”. Czy ta promocja jest opłacalna? Analiza warunków i regulaminu najnowszej promocji Konta Otwartego.

1

Dla kogo promocja – Premia z kontem?

Nagrodę w akcji specjalnej „Premia z kontem” stanowi  300 zł w postaci dwóch pieniężnych nagród po 150 zł, przyznawanych za otwarcie Konta Otwartego i aktywne z niego korzystanie (transakcje kartą, wpływy)  w miesiącach wrzesień-listopad 2019 r.

Promocja trwa do momentu osiągnięcia liczby 2500 rejestracji, lecz nie dłużej niż do 25 sierpnia.

Promocja jest przeznaczona dla nowych klientów – jednak okres karencji jest bardzo krótki. By “stać się” nowym klientem dla banku, wystarczy nie posiadać żadnego konta osobistego w BNP Paribas (i przejętym Raiffeisen Banku) w okresie ostatnich 9 miesięcy. Dzięki temu, z promocji mogą skorzystać byli klienci banku, którzy spełniają ten warunek.

2

Jak zdobyć 300 zł krok po kroku

Aby skorzystać z oferty należy:

 • do 25 sierpnia złożyć wniosek o otwarcie Konta Otwartego wraz z Kartą Otwartą na Dzisiaj za pośrednictwem specjalnej strony promocyjnej, zaakceptować regulamin i zaznaczyć wymagane zgody,
 • do 31 sierpnia zawrzeć umowę o uruchomienie konta wraz z kartą i dostępem do bankowości elektronicznej,
 • w każdym z miesięcy: wrześniu, październiku, listopadzie dokonać transakcji bezgotówkowych kartą za min. 300 zł oraz zapewnić wpływy na nowo otwarte konto w łącznej wysokości min. 1000 zł.

O czym warto pamiętać?

Obecnie umowę z BNP Paribas podpisujemy SMSem, a kurier w ciągu kilku dni przywozi nam tylko przesyłkę z kartą debetową. Aby aktywować konto musimy nadać kod PIN do karty.

BNP Paribas jako transakcje bezgotówkowe akceptuje „normalne” płatności kartą wykonane np.  w sklepach, marketach, na stacjach paliw, w internecie itp.  Nie są akceptowane wszelkie “ułatwiacze” np. płatności za pomocą systemów BLIK, PayU, Przelewy24, Dotpay, Blue Media jak również z kodami MCC 7995, 8999, 6012, 6211, 6051, 4829.

W przypadku wpływów bank zawarł również pewne ograniczenia – jako wpływy nie są akceptowane wpłaty gotówkowe, wpływy z  kredytów udzielonych przez BNP Paribas oraz wpłaty własne (z innych rachunków prowadzonych w  BNP Paribas czy BGŻ Optima). Najłatwiej zatem spełnić warunek wpływów przelewając sobie 1000 zł ze swojego konta w innym banku.

Jeśli spełnimy warunki aktywności we wrześniu (transakcje kartą za min. 300 zł i wpływ 1000 zł), będziemy ciągle posiadaczami konta i karty debetowej, to do 21 października organizator poinformuje nas mailowo o przyznaniu nam pierwszej nagrody. Będziemy mieć wtedy czas do 27 października na podanie swoich danych do przelewu – w wiadomości e-mail znajdziemy wszystkie instrukcje. Sama wypłata pierwszej premii 150 zł nastąpi do końca października.

Drugą nagrodę  150 zł otrzymamy za spełnienie tych samych warunków aktywności w październiku i listopadzie. Analogicznie, informację o przyznaniu nagrody otrzymamy do 20 grudnia, sam przelew zostanie wykonany do końca grudnia.

3

Ile kosztuje Konto z kartą Otwartą na Dzisiaj?

Konto z kartą Otwartą na DzisiajOsoby poniżej 26 latOsoby od 26 lat
Opłata za prowadzenie konta
0 zł 0 zł
Opłata za kartę
0 zł 3 zł lub 0 zł (0 zł po wyk. 1 transakcji kartą)
Przelew przez internet
0 zł 0 zł
Wypłaty z bankomatów w Polsce
0 zł 0 zł - BNP Paribas, Planet Cash
5 zł - pozostałe
Wypłaty z bankomatów za granicą
0 zł - BNP Paribas, Global Alliance
10 zł - pozostałe
0 zł - BNP Paribas, Global Alliance
10 zł - pozostałe

Konto Otwarte dla Ciebie jest praktycznie darmowe w podstawowej obsłudze. Prowadzenie konta jak i przelewy internetowe są bezwarunkowo darmowe.

Dla osób poniżej 26 lat, pozbawione jakichkolwiek opłat jest również użytkowanie karty „Otwartej na Dzisiaj”, której posiadanie wymagane jest do dnia przekazania nagrody. Osoby młode za darmo wypłacą również gotówkę ze wszystkich bankomatów w całej Polsce.

Osoby starsze (od 26 roku życia) zapłacą 3 zł za kartę „Otwartą na Dzisiaj”. Bank przewidział jednak bardzo prosty warunek zwalniający z tej opłaty – mianowicie wystarczy, że dokonają 1 transakcji kartą w miesiącu. Za darmo pieniądze wypłacą z kolei z bankomatów BNP Paribas i Planet Cash.

Co więcej, oferta obejmuje darmowe bankomaty zagraniczne BNP i Global Alliance na całym świecie.

Warto również zaznaczyć, że oprócz serwisu internetowego Pl@net dostępna jest również aplikacja mobilna GOmobile obsługująca najnowsze systemy płatności mobilnych: Google Pay, Apple Pay czy BLIK.

Nasza pełną recenzje Konta Otwartego BNP Paribas oraz opinie użytkowników można znaleźć tutaj.
4

Warto skorzystać z promocji?

To kolejna już edycja promocji Konta Otwartego w BNP Paribas. Podobnie jak w poprzednich edycjach tak i tutaj jest ograniczenie czasowe i ilościowe (jedynie 2500 rejestracji). Z drugiej strony warunki promocji nie są trudne do spełnienia, a i zyskać można sporo – 300 zł w ciągu trzech miesięcy prostych aktywności.

Samo Konto Otwarte BNP Paribas jest atrakcyjne cenowo, zwolnione z podstawowych opłat za prowadzenie i kartę (dla osób poniżej 26 lat lub przy 1 transakcji kartą w miesiącu).

Na koniec warto przypomnieć także, iż oprócz premii za założenie konta osobistego w BNP Paribas możemy również zgarnąć dodatkowe 400 zł za wyrobienie karty kredytowej. Trzeba się jednak śpieszyć – także w tamtej promocji jest ograniczona pula rejestracji.

Konto Otwarte na Ciebie

PROMOCJA: Premia z kontem

+ 300 zł premii
7 dni do końca promocji
9.5 Ocena Łączna
1 opinie
Premia z kontem

9Ocena Redakcji
Ocena promocji
9
10Ocena Użytkowników
Ocena promocji
10
Dodaj swoją opinie  |  Zobacz opinie i komentarze
Dodaj opinie jako pierwszy!

   Dodaj swoją opinie

   Twoja całkowita ocena

    

   Porównaj wybrane konta
   • Total (0)
   Porównaj Teraz
   0