Promocja BNP Paribas: 300 zł za konto + szansa na Thermomix o wartości 5495 zł

Aktualizacja - start nowej promocji - 2021.12.17

W najnowszej promocji BNP Paribas na nowego klienta, który otworzy konto osobiste czeka premia 300 zł w gotówce. Do tego, biorąc udział w konkursie, może zostać nagrodzony wielofunkcyjnym urządzeniem kuchennym Thermomix o wartości 5495 zł.

Uwaga! Promocja została zakończona. Zapoznaj się z pełną ofertą promocji BNP Paribas lub przeczytaj prześwietlenie najlepszej aktualnie promocji tego banku:  Paribas: promocja 450 zł za konto .

Święta nierozłącznie kojarzą się z prezentami. Z nimi bywa różnie. Nie zawsze cieszymy się z otrzymanych rzeczy. Dlatego później ich nie używamy. W najlepszym razie pozbywamy się nietrafionych podarków. Ale jest na to sposób!

Dla kogo jest promocja i ile można zyskać?

Chodzi o promocję BNP Paribas. W zamian za otwarcie tam konta osobistego oraz spełnienie prostych warunków zyskuje się 300 zł w gotówce.

Dodatkowo, biorąc udział w konkursie, można zdobyć urządzenie kuchenne Thermomix TM6 o wartości 5495 zł (nagrodę otrzymają trzy osoby).

Czym jest Thermomix?

Thermomix TM6 to wielofunkcyjne urządzenie kuchenne. Zastąpi nas w 20 czynnościach, w tym w miksowaniu, ubijaniu, rozdrabnianiu, wyrabianiu ciasta, siekaniu, gotowaniu potraw (także na parze) i produktów (jaj, ryżu), fermentowaniu. Potrafi też zarumienić warzywa i mięso, ogrzewając je temp. 160 st. C.

Thermomix TM6 zajmuje stosunkowo niewiele miejsca (jedno naczynie) i jest prosty w obsłudze. Podpowie również pomysł na danie i poprzez wyświetlane na ekranie komunikaty będzie prowadzić użytkownika w jego realizacji. Sprzęt obliczy wartość kaloryczną posiłku i sporządzi listę potrzebnych do jego przygotowania produktów.

Akcja z kontem skierowana jest do nowych klientów. Są nimi osoby, które nie miały konta osobistego w BNP Paribas w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Zatem byli klienci organizacji zarządzanej przez Przemysława Gdańskiego, którzy odpowiednio wcześnie  zamknęli rachunek, także mogą postarać się o premię ponownie.

Promocja trwa do momentu osiągnięcia liczby 3000 rejestracji, lecz nie dłużej niż do 31 grudnia. Po osiągnięciu limitu, możliwość rejestracji zostanie zablokowana. Warto się zatem pospieszyć!

Jak zdobyć 300 zł krok po kroku?

Aby skorzystać z oferty należy:

1Do 31 grudnia lub osiągnięcia limitu uczestników zarejestrować się na specjalnej stronie promocji.

Trzeba wypełnić formularz zgłoszeniowy i zaznaczyć w nim wymagane zgody.

Podczas rejestracji można zaznaczyć chęć udziału w konkursie z Thermomixem i w formularzu opisać (w maksymalnie 1000 znakach) zabawną historię wigilijną.

2Do 31 grudnia lub osiągnięcia limitu uczestników złożyć wniosek o Konto Otwarte na Ciebie, kartę debetową i dostęp do bankowości elektronicznej.

Ważne! Należy to zrobić wyłącznie poprzez link promocyjny otrzymany mailem po rejestracji. We wniosku podajemy takie same dane jak w formularzu zgłoszeniowym.

3Do 16 stycznia zawrzeć umowę i aktywować kartę.

Konto da się otworzyć na dwa sposoby: na stronie banku (akceptacja SMS-em) albo w aplikacji GOmobile (trzeba wykonać kilka zdjęć twarzy i dowodu osobistego, umowę zatwierdza się SMS-em). Kartę dostarczy kurier w ciągu kilku dni od zawarcia umowy. Aktywuje się ją z chwilą nadania PIN-u.

4W styczniu:

 • zlecić 1 przelew internetowy na dowolną kwotę i do dowolnego odbiorcy,
 • zrealizować transakcje z użyciem kodu Blik (chodzi o płatność za zakupy, np. w internecie) na łącznie min. 100 zł;

5W każdym z miesięcy luty – marzec:

 • wykonać 3 płatności bezgotówkowe kartą na dowolna kwotę,
 • zapewnić wpływ na ROR min. 500 zł (najlepiej przelewem z innego konta),
 • zrealizować transakcje z kodem Blik na łącznie min. 100 zł.

O czym warto pamiętać?

Jeśli chodzi o wpływy nie będą akceptowane wpłaty gotówkowe, wpływy z  kredytów udzielonych przez BNP Paribas oraz wpłaty własne (z innych rachunków prowadzonych w BNP Paribas czy BGŻ Optima). Najłatwiej zatem spełnić warunek wpływów np. przelewając sobie 500 zł ze swojego konta w innym banku.

BNP Paribas jako transakcje bezgotówkowe akceptuje „normalne” płatności kartą wykonane np.  w sklepach, marketach, na stacjach paliw, w internecie itp.  Nie są akceptowane wszelkie “ułatwiacze” np. płatności za pomocą systemów BLIK, PayU, Przelewy24, Dotpay, Blue Media jak również z kodami MCC 7995, 8999, 6012, 6211, 6051, 4829.

Transakcja Blik to standardowa płatność z wykorzystaniem kodu Blik. Płacić Blikiem możemy zarówno w sklepach stacjonarnych jak i w internecie np. podczas zakupów na Allegro.  Więcej o płatnościach Blik można dowiedzieć się tutaj: Blik – co to jest i jak działa?

Kiedy i jak otrzymamy nagrody?

BNP Paribas wypłaca premię za otwarcie konta w dwóch częściach 100 zł i 200 zł. Łącznie daje to 300 zł w gotówce. Przelewy realizuje do:

 • 28 lutego – 100 zł za aktywności wykonane w styczniu,
 • 30 kwietnia – 200 zł za aktywności wykonane w lutym i marcu.

Na kilka dni przed końcem podanych miesięcy otrzymamy stosowne powiadomienia mailowe o przyznaniu nagrody pieniężnej.

Ważne! Otrzymanie pierwszego przelewu wymaga podania na stronie promocji numeru nowo otwartego konta. Stosowną instrukcję, jak to zrobić, znajdziemy w mailu od organizatora. Wiadomości spodziewajmy się ok. 18 lutego. Numer rachunku musimy uzupełnić do 23 lutego. 

Komisja do 18 lutego oceni prace konkursowe i wybierze autorów trzech najciekawszych odpowiedzi. Nagroda rzeczową, czyli urządzenie Thermomix, zostanie przekazana kurierem do 15 marca. Z tym że do 28 lutego będziemy musieli podać adres dostawy. Zrobimy to tak samo jak z numerem rachunku. Będziemy mieć na to czas do 28 lutego.

Ile kosztuje konto w BNP Paribas?

Konto z kartą Otwartą na Dzisiaj Osoby poniżej 26 lat Osoby od 26 lat
Opłata za prowadzenie konta
0 zł 0 zł
Opłata za kartę
0 zł 5 zł lub 0 zł (0 zł po wyk. 3 transakcji kartą)
Przelew przez internet
0 zł 0 zł
Wypłaty z bankomatów w Polsce
0 zł 0 zł - BNP Paribas, Planet Cash
5 zł - pozostałe
Wypłaty z bankomatów za granicą
0 zł - BNP Paribas, Global Alliance
10 zł - pozostałe
0 zł - BNP Paribas, Global Alliance
10 zł - pozostałe

Konto Otwarte na Ciebie, tak nazywa się ROR otwierany w promocji, prowadzone jest bezpłatnie. Za obsługę karty debetowej (warto wybrać Kartę Otwartą na Dzisiaj) BNP Paribas nalicza 5 zł miesięcznie. Opłaty można uniknąć, wykonując plastikiem co miesiąc trzy płatności bezgotówkowe na dowolne kwoty.

Ze wspomnianą kartą można bez prowizji podejmować gotówkę w maszynach własnych banku i Planet Cash. Każda wypłata w innym bankomacie to koszt 5 zł.

Ważne! Koszty obsługi nośnika i wypłat z obcych bankomatów nie dotyczą klientów, którzy nie ukończyli 26 lat.

Nasza pełną recenzje Konta Otwartego BNP Paribas oraz opinie użytkowników można znaleźć tutaj.

Warto skorzystać z promocji?

Promocja BNP Paribas to łatwy sposób na zdobycie nieco odroczonego prezentu świątecznego. Wystarczy założyć tam ROR i używać go przez dwa miesiące (w sumie trzeba wykonać 1 przelew internetowy, 3 płatności kartą, transakcje Blikiem na 200 zł oraz zapewnić wpływ 500 zł), by otrzymać 300 zł w gotówce. A jeśli wykażemy się kreatywnością, którą doceni komisja konkursowa, otrzymamy Thermomix o wartości 5495 zł.

Utrzymanie Konta Otwartego na Ciebie może być zupełnie darmowe. By tak się stało, należy w każdym miesiącu wykonywać po pięć płatności kartą debetową na dowolne kwoty.

Dodatkowo, w międzyczasie możemy postarać się o drugą nagrodę za kartę kredytową (300 zł na Allegro), w równoległej promocji karty kredytowej BNP Paribas. Wystarczy wyrobić kredytówkę banku i wydać nią odpowiednią kwotę.

Konto Otwarte na Ciebie

Promocja: Wigilijna zabawa

+ 300 zł premii
Promocja zakończona
8.5 Ocena Łączna
8 opinie
Wigilijna zabawa

9.5Ocena Redakcji
Ocena promocji
9.5
8.8Ocena Użytkowników
Ocena promocji
8.8
Dodaj swoją opinie  |  Zobacz opinie i komentarze
11 opinii
Zobacz wszystkie Najbardziej pomocne Najwyższe oceny Najniższe oceny Dodaj swoją opinie
 1. Odpowiedz
  Mellon 3 Grudzień 2021 14:43
  Ocena promocji
  100

  Czy te aktywności mogą być tego samego rodzaju?

  Np. czy mogę sobie zrobić 20 przelewów na kwotę 1 zł z mojego konta w BNP na moje konto w PKO 🙂 i w ten sposób uzyskać maksymalną premię w miesiącu (20 aktywności x 5 zł = 100 zł)?

  Czy mogę tak robić we wszystkich 3 miesiącach? Jeśli tak to chyba jest nałatwiesza promocja ze wszystkich

  Pomocne(0) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 2. Odpowiedz
  Eda 19 Marzec 2021 21:18

  Mam wrażenie , że banki obecnie prześcigają się, kto wymyśli lepszą promocję dla nowych klientów. Aż nie wiadomo na co patrzeć 😀

 3. Odpowiedz
  Ar2ur 19 Marzec 2021 15:12

  U mnie jak na razie wszystko ok. Wniosek o konto w promocji wysłany. Umowa podpisana smsem.
  Taki komunikat na koniec otrzymałem:

  zakładanie konta bnp paribas

  Teraz czekam na kuriera z kartą.

 4. Odpowiedz
  Ania - Tanie-Konto.pl 16 Styczeń 2020 18:04
  Ocena promocji
  100

  Dzisiaj 16 stycznia wystartowała kolejna edycja promocji BNP Paribas z premią 300 zł.
  Promocja trwa do 6 lutego, limit akcji to tym razem 3000 rejestracji.
  Warunki uzyskania nagród zbliżone do akcji poprzednich (transakcje kartą + wpływy).

  Jednak duży minus tej akcji to ukryty haczyk w postaci kosztów karty “otwartej na świat” (10 zł/miesiąc bez możliwości zwolnienia). BNP Paribas w poprzednich promocjach dawał możliwość wyboru tańszej karty do konta tj. otwartej na dzisiaj (3 zł/miesiąc z możliwością zwolnienia po 1 transakcji). W tej promocji nie ma takiej możliwości – trzeba założyć konto z drogą kartą otwartą świat. W efekcie realna premia możliwa do wyciągnięcia to ok. 240 zł. Więc już nie tak dużo.

  Pomocne(5) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 5. Odpowiedz
  Lidka 28 Listopad 2019 11:47
  Ocena promocji
  10

  Ja nie otrzymałam choć moim zdaniem spełniłam wszystkie warunki. Mało tego organizator nie raczył odpisać na maila z zapytaniem o to, których warunków promocji nie spełniłam skoro nie otrzymałam maila. Po za tym zablokowali mi przy płatności kartą 440zł, które od 6 listopada wiszą jako “zablokowane” i mimo moich telefonów do banku i obietnic z ich strony o odblokowaniu kwoty nadal nic się w tym kierunku nie wydarzyło. Robią promocję, wysyłają maile komu chcą i na dodatek nie potrafią obsłużyć konta. Kiepsko.

  Pomocne(8) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 6. Odpowiedz
  Monika 20 Listopad 2019 16:53

  Czy ktoś już otrzymał wiadomość o przyznaniu premii?

  • Odpowiedz
   Izuniab 22 Listopad 2019 22:03

   Ja otrzymałam wczoraj

  • Odpowiedz
   Kejko 22 Listopad 2019 13:01
   Ocena promocji
   100

   Ja otrzymałem maila, ale startowałem w promocji “Premia na Jesień”. Mieli czas do środy (20 listopada), a jak patrzę mail dotarł do mnie 19 listopada we wtorek.

   Może zobaczcie czy czasem nie wylądował u was w folderze ze spamem.

   Ten mail ma tytuł:
   “Informacja o nagrodzie”

   Treść (dane wrażliwe zamazane):

   "Szanowni Państwo,

   Dziękujemy za udział w promocji „Premia na jesień”.
   Pragniemy poinformować Państwa o zdobyciu pierwszej nagrody, gratulujemy!
   Nagroda, w wysokości 150 zł zostanie przekazana przelewem (tj. przelew zostanie wysłany) do 30 listopada 2019 r.

   Przypominamy, że w celu przekazania nagrody niezbędne jest uzupełnienie, do dnia 25 listopada 2019 r., numeru rachunku otwartego w ramach Promocji w Banku BNP Paribas. Przekazanie numeru konta jest bezpieczne, można go zapisać wyłącznie na zabezpieczonej stronie internetowej, po dodatkowym logowaniu. W tym celu należy wejść na stronę https://premianajesien.bnpparibasplus.pl/ i zalogować się za pośrednictwem Państwa adresu e-mail:

   *********************

   Dodatkowym zabezpieczeniem jest unikalny kod autoryzacji, który należy wpisać podczas logowania. Jest to jednorazowy kod, przeznaczony wyłącznie dla Państwa:

   *****************

   Po zalogowaniu się, prosimy o wpisanie numeru konta i naciśnięcie przycisku „Zapisz”. Prawidłowe zapisanie zostanie potwierdzone komunikatem na ekranie.

   Przypominamy, że w celu zdobycia drugiej nagrody należy w miesiącu listopad wykonać określone w regulaminie warunki:

   - Wpływ na min. 1000 zł.

   - Transakcję/e bezgotówkową/e na łączną kwotę min. 300 zł.

   Pozdrawiamy,
   Zespół promocji „Premia na jesień”

   Organizatorem promocji „Premia na jesień” jest Ad Astra Sp. z o.o. (działająca pod nazwą handlową Hagen) z siedzibą w Michałowicach, ul. Polna 16, kod pocztowy: 05-816, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod nr KRS 0000383723. NIP: 5342468648, REGON: 142893350. Kapitał zakładowy w wysokości 5 000 zł („Organizator”). Adres e-mail: [email protected]"

   Pomocne(2) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
  • Odpowiedz
   Paweł 21 Listopad 2019 22:14

   Witam. Ja nie otrzymałem, A powinna być odpowiedź do dzisiaj.

   • Odpowiedz
    Kejko 22 Listopad 2019 13:05

    W jakiej dokładnie promocji brałeś udział (dokładna nazwa)?
    A sprawdziłeś folder ze spamem czy czasem tam nie trafił ten mail?

    Ja brałem udział w promocji BNP “Premia na jesień” i mail do mnie dotarł

Dodaj swoją opinie

Twoja całkowita ocena

 

Porównaj wybrane konta
 • Porównywarka lokat (0)
 • Porównywarka kont osobistych (0)
 • (0)
Porównaj Teraz
0