BNP Paribas: 300 zł na Allegro w promocji Piękna premia

Aktualizacja - 2020.05.18

Na każdego nowego klienta BNP Paribas, który otworzy konto osobiste w promocji “Piękna premia”, czeka 300 zł w e-kodach na Allegro. By ją zdobyć, musi on wykonywać przelewy i zapewniać wpływy na rachunek. 

Uwaga! Promocja została zakończona. Zapoznaj się z pełną ofertą promocji BNP Paribas lub przeczytaj prześwietlenie najlepszej aktualnie promocji tego banku:  BNP Paribas: z premią 250 zł .
1

Dla kogo promocja – Piękna premia?

Nagrodę w akcji specjalnej „Piękna premia” stanowi  300 zł w postaci trzech e-kodów o wartości 100 zł (3×100 zł) do wykorzystania w serwisie Allegro.pl. Karty podarunkowe przyznawane są za otwarcie Konta Otwartego i aktywne z niego korzystanie (przelewy, transakcje bezgotówkowe, wpływy)  w miesiącach czerwiec – sierpień 2020 r.

Promocja trwa do momentu osiągnięcia liczby 3500 rejestracji, lecz nie dłużej niż do 26 maja. Po osiągnięciu limitu, możliwość rejestracji zostanie zablokowana. Warto się zatem pospieszyć!

Z oferty skorzystają tylko nowi klienci. W myśl regulaminu są to osoby, które w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy nie miały ani nie były współposiadaczami żadnego rachunku bieżącego w BNP Paribas. Okres karencji jest więc krótki. Jeśli kiedyś korzystaliśmy z usług tej instytucji, możemy śmiało do niej wrócić i na tym zarobić.

2

Jak zdobyć 300 zł krok po kroku

Aby skorzystać z oferty należy:

 • do 26 maja  zarejestrować się na specjalnej stronie promocyjnej (zaznaczamy wszystkie checkboxy), następnie z wygenerowanego tam linku złożyć wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą Otwartą na eŚwiat i usługami bankowości internetowej ,
 • do 16 czerwca zawrzeć umowę,
 • w czerwcu zrealizować min. 3 transakcje blikiem oraz wykonać min. 3 przelewy za pomocą bankowości elektronicznej (pierwszy e-kod o wartości 100 zł),
 • w lipcu dokonać 4 transakcji bezgotówkowych oraz zapewnić wpływy na konto w łącznej wysokości min. 1000 zł (drugi e-kod o wartości 100 zł),
 • w sierpniu zrobić dokładnie to samo co w czerwcu tj. zrealizować min. 3 transakcje blikiem oraz wykonać min. 3 przelewy za pomocą bankowości elektronicznej (trzeci e-kod o wartości 100 zł).

O czym warto pamiętać?

Obecnie umowę z BNP Paribas podpisujemy SMSem, a kurier w ciągu kilku dni przywozi nam tylko przesyłkę z kartą debetową. Aby aktywować konto musimy nadać kod PIN do karty.

BNP Paribas jako transakcje bezgotówkowe akceptuje „normalne” płatności kartą wykonane np.  w sklepach, marketach, na stacjach paliw, w internecie itp.  Nie są akceptowane wszelkie “ułatwiacze” np. płatności za pomocą systemów BLIK, PayU, Przelewy24, Dotpay, Blue Media jak również z kodami MCC 7995, 8999, 6012, 6211, 6051, 4829.

Transakcja Blik to standardowa płatność z wykorzystaniem kodu Blik. Płacić Blikiem możemy zarówno w sklepach stacjonarnych jak i w internecie np. podczas zakupów na Allegro.  Przez Blik możemy także wykonywać przelewy na telefon. Więcej o płatnościach Blik można dowiedzieć się tutaj: Blik – co to jest i jak działa?

Jeśli chodzi o wpływy nie będą akceptowane wpłaty gotówkowe, wpływy z  kredytów udzielonych przez BNP Paribas oraz wpłaty własne (z innych rachunków prowadzonych w BNP Paribas czy BGŻ Optima). Najłatwiej zatem spełnić warunek wpływów np. przelewając sobie 1000 zł ze swojego konta w innym banku.

Uważać trzeba także na przelewy z konta – nie będą akceptowane przelewy natychmiastowe oraz przelewy dokonane za pośrednictwem systemów płatności internetowych (np. Dotpay, PayU, Przelewy 24, Blue Media, BLIK). Najprościej “zaliczymy” ten warunek, wykonując 4 zwykłe przelewy na dowolną kwotę (nawet na 1 zł 🙂 na swoje konto w innym banku). Przelewy wykonujemy za pomocą bankowości elektronicznej lub przez aplikację mobilną.

Kiedy i jak otrzymamy nagrody?

Wiadomość e-mail o zdobyciu pierwszej nagrody (za czerwiec) trafi do nas do 19 maja, drugiej (za lipiec) do 25 sierpnia, natomiast o trzeciej (za sierpień) dowiemy się do 25 września.

Same nagrody w postaci e-kodów Allegro zostaną przesłane za pomocą wiadomości SMS na numer telefonu, jaki został podany podczas rejestracji w promocji. Bedzie to miało miejsce pod koniec każdego miesiąca czyli do 31 lipca, 31 sierpnia i 30 września.

3

Ile kosztuje Konto z Kartą Otwartą na eŚwiat?

Konto z kartą Otwartą na eŚwiat
Opłata za prowadzenie konta
0 zł
Opłata za kartę
6 zł
Przelew przez internet
0 zł
Wypłaty z bankomatów w Polsce
0 zł
Wypłaty z bankomatów za granicą
0 zł - BNP Paribas, Global Alliance
10 zł - pozostałe

W promocji „Piękna premia” zakładamy Konto Otwarte na Ciebie, które jest prowadzone bezpłatnie. Za kartę debetową w taryfie „Otwarta na eŚwiat” płacimy 6 zł miesięcznie bez możliwości zwolnienia z opłaty.

W zamian możemy pobierać gotówkę ze wszystkich bankomatów w Polsce bez dodatkowych opłat. Ponadto karta Otwarta na eŚwiat zapewnia bezpłatne ubezpieczenie „Cyber pomoc”. Przewiduje ono m.in. darmową ochronę na wypadek kradzieży środków z konta, tożsamości w internecie czy utraty danych z dysku.

Warto również zaznaczyć, że oprócz serwisu internetowego Pl@net dostępna jest również aplikacja mobilna GOmobile obsługująca najnowsze systemy płatności mobilnych: Google Pay, Apple Pay czy BLIK.

Nasza pełną recenzje Konta Otwartego BNP Paribas oraz opinie użytkowników można znaleźć tutaj.
4

Warto skorzystać z promocji?

Otwarcie konta osobistego w promocji „Piękna premia” to sposób na łatwe zdobycie bonusu o wartości 300 zł. Podobnie jak w poprzednich promocjach tego banku tak i tutaj jest ograniczenie czasowe i ilościowe (jedynie 3500 rejestracji). Z drugiej strony warunki promocji nie są trudne do spełnienia, a i zyskać można sporo – 300 zł w ciągu trzech miesięcy prostych aktywności.

Mimo konieczności wyrobienia płatnej karty udział w promocji jest opłacalny. Po odliczeniu kosztów obsługi plastiku (6 zł miesięcznie), z którego możemy zrezygnować po otrzymaniu wszystkich nagród, realnie zostanie nam ok. 270 zł (300 zł – 5 x 6 zł).

Konto Otwarte na Ciebie

PROMOCJA: Piękna premia

+ 300 zł na Allegro
Promocja zakończona
7.5 Ocena Łączna
8 opinie
Piękna premia

8.5Ocena Redakcji
Ocena promocji
8.5
7.7Ocena Użytkowników
Ocena promocji
7.7
Dodaj swoją opinie  |  Zobacz opinie i komentarze
12 opinii
Zobacz wszystkie Najbardziej pomocne Najwyższe oceny Najniższe oceny Dodaj swoją opinie
 1. Odpowiedz
  Ania - Tanie-Konto.pl 18 Maj 2020 13:01

  Dzisiaj wystartowała kolejna promocja BNP Paribas – “Piękna premia” – możemy z niej skorzystać do 26 maja lub wyczerpania puli 3500 rejestracji

  Premia łączna to 300 zł jak w poprzedniej akcji, tyle , że w e-kodach do wykorzystania na Allegro.

  Niestety, konto musimy założyć z płatną kartą otwartą na eświat (6 zł/miesiąc bez możliwości zwolnienia).
  Obniża to nam faktyczny bonus o ok. 30 zł (zakładając 5 miesięcy korzystania z karty od czerwca do września, kiedy nastąpi wysyła ostatniego e-kodu na Allegro).

  Oczywiście po zdobyciu wszystkich trzech e-kodów na Allegro, warto z karty zrezygnować całkowicie lub zmienić ja na tańszą (np. otwartą na dzisiaj).
  Można też zamknąć konto razem z kartą.

 2. Odpowiedz
  Ar2ur 4 Luty 2020 15:12

  U mnie jak na razie wszystko ok. Wniosek o konto w promocji wysłany. Umowa podpisana smsem.
  Taki komunikat na koniec otrzymałem:

  zakładanie konta bnp paribas

  Czyli pierwszy warunek zrobiony (podpisanie umowy smsem o konto z kartą i bankowością) – rozumiem, że za to otrzymam już za to 50 zł tak?

  Teraz czekam na kuriera z kartą.

 3. Odpowiedz
  Ania - Tanie-Konto.pl 16 Styczeń 2020 18:04
  Ocena promocji
  100

  Dzisiaj 16 stycznia wystartowała kolejna edycja promocji BNP Paribas z premią 300 zł.
  Promocja trwa do 6 lutego, limit akcji to tym razem 3000 rejestracji.
  Warunki uzyskania nagród zbliżone do akcji poprzednich (transakcje kartą + wpływy).

  Jednak duży minus tej akcji to ukryty haczyk w postaci kosztów karty “otwartej na świat” (10 zł/miesiąc bez możliwości zwolnienia). BNP Paribas w poprzednich promocjach dawał możliwość wyboru tańszej karty do konta tj. otwartej na dzisiaj (3 zł/miesiąc z możliwością zwolnienia po 1 transakcji). W tej promocji nie ma takiej możliwości – trzeba założyć konto z drogą kartą otwartą świat. W efekcie realna premia możliwa do wyciągnięcia to ok. 240 zł. Więc już nie tak dużo.

  Pomocne(1) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 4. Odpowiedz
  Lidka 28 Listopad 2019 11:47
  Ocena promocji
  10

  Ja nie otrzymałam choć moim zdaniem spełniłam wszystkie warunki. Mało tego organizator nie raczył odpisać na maila z zapytaniem o to, których warunków promocji nie spełniłam skoro nie otrzymałam maila. Po za tym zablokowali mi przy płatności kartą 440zł, które od 6 listopada wiszą jako “zablokowane” i mimo moich telefonów do banku i obietnic z ich strony o odblokowaniu kwoty nadal nic się w tym kierunku nie wydarzyło. Robią promocję, wysyłają maile komu chcą i na dodatek nie potrafią obsłużyć konta. Kiepsko.

  Pomocne(3) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 5. Odpowiedz
  Monika 20 Listopad 2019 16:53

  Czy ktoś już otrzymał wiadomość o przyznaniu premii?

  • Odpowiedz
   Izuniab 22 Listopad 2019 22:03

   Ja otrzymałam wczoraj

  • Odpowiedz
   Kejko 22 Listopad 2019 13:01
   Ocena promocji
   100

   Ja otrzymałem maila, ale startowałem w promocji “Premia na Jesień”. Mieli czas do środy (20 listopada), a jak patrzę mail dotarł do mnie 19 listopada we wtorek.

   Może zobaczcie czy czasem nie wylądował u was w folderze ze spamem.

   Ten mail ma tytuł:
   “Informacja o nagrodzie”

   Treść (dane wrażliwe zamazane):

   "Szanowni Państwo,

   Dziękujemy za udział w promocji „Premia na jesień”.
   Pragniemy poinformować Państwa o zdobyciu pierwszej nagrody, gratulujemy!
   Nagroda, w wysokości 150 zł zostanie przekazana przelewem (tj. przelew zostanie wysłany) do 30 listopada 2019 r.

   Przypominamy, że w celu przekazania nagrody niezbędne jest uzupełnienie, do dnia 25 listopada 2019 r., numeru rachunku otwartego w ramach Promocji w Banku BNP Paribas. Przekazanie numeru konta jest bezpieczne, można go zapisać wyłącznie na zabezpieczonej stronie internetowej, po dodatkowym logowaniu. W tym celu należy wejść na stronę https://premianajesien.bnpparibasplus.pl/ i zalogować się za pośrednictwem Państwa adresu e-mail:

   *********************

   Dodatkowym zabezpieczeniem jest unikalny kod autoryzacji, który należy wpisać podczas logowania. Jest to jednorazowy kod, przeznaczony wyłącznie dla Państwa:

   *****************

   Po zalogowaniu się, prosimy o wpisanie numeru konta i naciśnięcie przycisku „Zapisz”. Prawidłowe zapisanie zostanie potwierdzone komunikatem na ekranie.

   Przypominamy, że w celu zdobycia drugiej nagrody należy w miesiącu listopad wykonać określone w regulaminie warunki:

   - Wpływ na min. 1000 zł.

   - Transakcję/e bezgotówkową/e na łączną kwotę min. 300 zł.

   Pozdrawiamy,
   Zespół promocji „Premia na jesień”

   Organizatorem promocji „Premia na jesień” jest Ad Astra Sp. z o.o. (działająca pod nazwą handlową Hagen) z siedzibą w Michałowicach, ul. Polna 16, kod pocztowy: 05-816, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod nr KRS 0000383723. NIP: 5342468648, REGON: 142893350. Kapitał zakładowy w wysokości 5 000 zł („Organizator”). Adres e-mail: premianajesien@bnpparibasplus.pl"

   Pomocne(1) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
  • Odpowiedz
   Paweł 21 Listopad 2019 22:14

   Witam. Ja nie otrzymałem, A powinna być odpowiedź do dzisiaj.

   • Odpowiedz
    Kejko 22 Listopad 2019 13:05

    W jakiej dokładnie promocji brałeś udział (dokładna nazwa)?
    A sprawdziłeś folder ze spamem czy czasem tam nie trafił ten mail?

    Ja brałem udział w promocji BNP “Premia na jesień” i mail do mnie dotarł

 6. Odpowiedz
  Johny 17 Wrzesień 2019 21:32
  Ocena promocji
  10

  Wysyłanie skanu dowodu jak dla mnie dyskwalifikuje ofertę. Dlaczego nie mozna zrobić tego w placówce?

  Pomocne(12) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 7. Odpowiedz
  Eda 15 Sierpień 2019 21:18

  Mam wrażenie , że banki obecnie prześcigają się, kto wymyśli lepszą promocję dla nowych klientów. Aż nie wiadomo na co patrzeć 😀

  Dodaj swoją opinie

  Twoja całkowita ocena

   

  Porównaj wybrane konta
  • Porównywarka lokat (0)
  • Porównywarka kont osobistych (0)
  • (0)
  Porównaj Teraz
  0