Promocja BNP Paribas: łatwe 300 zł za konto i do 5000 zł w konkursie

Aktualizacja - start nowej promocji - 2021.06.08

W najnowszej promocji BNP Paribas nowy klient, który otworzy konto i spełni proste warunki, zyskuje gwarantowane 300 zł. Dodatkowo może wziąć udział w konkursie, w którym nagroda główna wynosi 5000 zł, a te mniejsze mają wartość 1500 i 1000 zł.

Uwaga! Promocja została zakończona. Zapoznaj się z pełną ofertą promocji BNP Paribas lub przeczytaj prześwietlenie najlepszej aktualnie promocji tego banku:  BNP Paribas: promocja 350 zł za konto .

BNP Paribas, czyli lider bankowych promocji z premiami finansowymi, nie daje o sobie zapomnieć. Właśnie uruchomił kolejną akcję specjalną, w której można zgarnąć atrakcyjny bonus za otwarcie konta osobistego i spełnienie prostych warunków. Co ciekawe, tym razem bank daje nam też możliwość wzięcia udziału w dodatkowym konkursie z ciekawymi nagrodami!

Dla kogo promocja z premią 300 zł?

Robi to w ramach trwającej do 30 czerwca akcji „Otwórz się na zmiany”. Tytułowa nagroda wynosi w niej 300 zł.

Ale to nie koniec wypłacanych przez ten bank bonusów. Biorąc udział w konkursie, można wzbogacić się nawet o 5000 zł!

Akcja z kontem i konkurs skierowane są do nowych klientów. Są nimi osoby, które nie miały konta osobistego w BNP Paribas w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Zatem byli klienci organizacji zarządzanej przez Przemysława Gdańskiego, którzy odpowiednio wcześnie  zamknęli rachunek, także mogą postarać się o premię ponownie.

Promocja trwa do momentu osiągnięcia liczby 3000 rejestracji, lecz nie dłużej niż do 30 czerwca. Po osiągnięciu limitu, możliwość rejestracji zostanie zablokowana. Warto się zatem pospieszyć!

Jak zdobyć 300 zł krok po kroku?

Aby skorzystać z oferty należy:

1Do 30 czerwca  zarejestrować się na specjalnej stronie promocyjnej (zaznaczamy wszystkie checkboxy), a następnie złożyć wniosek o konto osobiste z kartą płatniczą.

Ważne! Jeśli chcemy uczestniczyć w konkursie podczas rejestracji należy wybrać “TAK” w polu “Chcę wziąć udział w konkursie”.

Wniosek o konto należy złożyć wyłącznie przez otrzymany w mailu po rejestracji link promocyjny. Pamiętajmy, by we wniosku wpisać te same dane, które podaliśmy podczas zgłoszenia do promocji i konkursu.

2Do 16 lipca zawrzeć umowę i aktywować kartę.

Konto da się otworzyć na dwa sposoby: na stronie banku (akceptacja SMS-em) albo w aplikacji GOmobile (trzeba wykonać kilka zdjęć twarzy i dowodu osobistego, umowę zatwierdza się SMS-em). Kartę dostarczy kurier w ciągu 14 dni od zawarcia umowy. Aktywuje się ją z chwilą nadania PIN-u.

3W lipcu:

 • wykonać 1 przelew na dowolną kwotę (w systemie transakcyjnym lub aplikacji).

Za spełnienie powyższego warunku otrzymujemy  50 zł w gotówce.

4W sierpniu:

 • zrealizować kartą płatności bezgotówkowe na łączną kwot min. 300 zł,
 • zapewnić wpływ na konto min. 500 zł (najlepiej przelewem z rachunku w innym banku).

Nagroda za ten etap to 150 zł w gotówce.

5We wrześniu:

 • wykonać 3 przelewy na dowolną kwotę,
 • zrealizować kartą płatności bezgotówkowe na łączną kwot min. 500 zł,
 • zapewnić wpływ na konto min. 1000 zł.

Za spełnienie ostatniego etapu otrzymujemy  100 zł w gotówce.

O czym warto pamiętać?

Jeśli chodzi o wpływy nie będą akceptowane wpłaty gotówkowe, wpływy z  kredytów udzielonych przez BNP Paribas oraz wpłaty własne (z innych rachunków prowadzonych w BNP Paribas czy BGŻ Optima). Najłatwiej zatem spełnić warunek wpływów np. przelewając sobie 500 zł lub 1000 zł ze swojego konta w innym banku.

BNP Paribas jako transakcje bezgotówkowe akceptuje „normalne” płatności kartą wykonane np.  w sklepach, marketach, na stacjach paliw, w internecie itp.  Nie są akceptowane wszelkie “ułatwiacze” np. płatności za pomocą systemów BLIK, PayU, Przelewy24, Dotpay, Blue Media jak również z kodami MCC 7995, 8999, 6012, 6211, 6051, 4829.

Kiedy i jak otrzymamy nagrody?

BNP Paribas wypłaca premię za otwarcie konta w trzech częściach. Przelewy realizuje do:

 • 31 sierpnia – 50 zł,
 • 30 września – 150 zł,
 • 31 października – 100 zł.

Na kilka dni przed końcem podanych miesięcy otrzymamy stosowne powiadomienia mailowe o przyznaniu nagrody pieniężnej.

Ważne! Otrzymanie pierwszego przelewu wymaga podania na stronie promocji numeru nowo otwartego ROR-u. Stosowną instrukcję, jak to zrobić, znajdziemy w mailu od organizatora. Wiadomości spodziewajmy się ok. 20 sierpnia. Numer rachunku musimy uzupełnić do 26 sierpnia. 

Jak zdobyć do 5000 zł w konkursie?

 1. Spełnić warunki uzyskania pierwszej nagrody w promocji (czyli 1 przelew w lipcu).
 2. W okresie od 1 do 30 września udzielić odpowiedzi na zadanie konkursowe “Opowiedz nam co zainspirowało Cię do zmiany stylu życia i zmniejszenia konsumpcji”.
  Należy to zrobić przez formularz na stronie konkursu. Możliwe będzie również dodanie zdjęcia. Prace podlegają ocenie komisji pod kątem ich zgodności z tematem przewodnim.

Komisja wyłoni laureatów, którym do 31 października przyzna nagrodę:

 • główną – 5000 zł (+ automatycznie odprowadzany podatek),
 • II stopnia – 1500 zł (+ podatek) i
 • III stopnia – 1000 zł + podatek).

Ile kosztuje konto w BNP Paribas?

Konto z kartą Otwartą na DzisiajOsoby poniżej 26 latOsoby od 26 lat
Opłata za prowadzenie konta
0 zł 0 zł
Opłata za kartę
0 zł 3 zł lub 0 zł (0 zł po wyk. 1 transakcji kartą)
Przelew przez internet
0 zł 0 zł
Wypłaty z bankomatów w Polsce
0 zł 0 zł - BNP Paribas, Planet Cash
5 zł - pozostałe
Wypłaty z bankomatów za granicą
0 zł - BNP Paribas, Global Alliance
10 zł - pozostałe
0 zł - BNP Paribas, Global Alliance
10 zł - pozostałe

Prowadzenie ROR-u w BNP Paribas odbywa się bezpłatnie. Opłata występuje w przypadku karty debetowej. Jej wysokość zależy od rodzaju plastiku i wynosi: 3 zł, 6 zł oraz 10 zł.

Najtańsza karta płatnicza (Karta Otwarta na Dzisiaj) zapewnia darmowy dostęp do bankomatów przyoddziałowych i Planet Cash. Koszt wypłaty w innej maszynie to 5 zł. Dwa pozostałe instrumenty umożliwiają bezprowizyjne podejmowanie gotówki we wszystkich urządzeniach w kraju.

Jednak opłaty za najtańszą kartę można uniknąć, a dwóch pozostałych – nie. W tym celu wystarczy wykonać nią jedną transakcję bezgotówkową w miesiącu na dowolną kwotę.

Wymóg ten nie dotyczy osób poniżej 26 lat, które mają zawsze kartę bezwarunkowo darmową.

Nasza pełną recenzje Konta Otwartego BNP Paribas oraz opinie użytkowników można znaleźć tutaj.

Warto skorzystać z promocji?

Promocja BNP Paribas to jedna z najlepszych ofert w ostatnim czasie. Na otwarciu tam konta osobistego i korzystaniu z niego w kolejnych trzech miesiącach zarabia się  300 zł w gotówce! Poza tym warunki otrzymania nagrody są łatwe do realizacji.

Utrzymanie ROR-u może nas nic nie kosztować. Opłat unika się po wykonaniu plastikiem jednej płatności w miesiącu na dowolną kwotę.

Warto także przypomnieć, iż do 31 maja możemy skorzystać z alternatywnej promocji konta BNP Paribas – 350 zł do Biedronki. W akcji tej maksymalna nagroda do zdobycia jest o 50 zł większa – jednak ma postać niegotówkowa tj. kodów do wydania w sieci sklepów Biedronka.

Dodatkowo, w międzyczasie możemy postarać się o drugą nagrodę za kartę kredytową (300 zł na Allegro), w równoległej promocji karty kredytowej BNP Paribas. Wystarczy wyrobić kredytówkę banku i wydać nią odpowiednią kwotę.

Konto Otwarte na Ciebie

Promocja: Otwórz się na zmiany

+ 300 zł premii
Promocja zakończona
8.5 Ocena Łączna
7 opinie
Otwórz się na zmiany

9.5Ocena Redakcji
Ocena promocji
9.5
8.7Ocena Użytkowników
Ocena promocji
8.7
Dodaj swoją opinie  |  Zobacz opinie i komentarze
10 opinii
Zobacz wszystkie Najbardziej pomocne Najwyższe oceny Najniższe oceny Dodaj swoją opinie
 1. Odpowiedz
  Eda 19 Marzec 2021 21:18

  Mam wrażenie , że banki obecnie prześcigają się, kto wymyśli lepszą promocję dla nowych klientów. Aż nie wiadomo na co patrzeć 😀

 2. Odpowiedz
  Ar2ur 19 Marzec 2021 15:12

  U mnie jak na razie wszystko ok. Wniosek o konto w promocji wysłany. Umowa podpisana smsem.
  Taki komunikat na koniec otrzymałem:

  zakładanie konta bnp paribas

  Teraz czekam na kuriera z kartą.

 3. Odpowiedz
  Ania - Tanie-Konto.pl 16 Styczeń 2020 18:04
  Ocena promocji
  100

  Dzisiaj 16 stycznia wystartowała kolejna edycja promocji BNP Paribas z premią 300 zł.
  Promocja trwa do 6 lutego, limit akcji to tym razem 3000 rejestracji.
  Warunki uzyskania nagród zbliżone do akcji poprzednich (transakcje kartą + wpływy).

  Jednak duży minus tej akcji to ukryty haczyk w postaci kosztów karty “otwartej na świat” (10 zł/miesiąc bez możliwości zwolnienia). BNP Paribas w poprzednich promocjach dawał możliwość wyboru tańszej karty do konta tj. otwartej na dzisiaj (3 zł/miesiąc z możliwością zwolnienia po 1 transakcji). W tej promocji nie ma takiej możliwości – trzeba założyć konto z drogą kartą otwartą świat. W efekcie realna premia możliwa do wyciągnięcia to ok. 240 zł. Więc już nie tak dużo.

  Pomocne(5) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 4. Odpowiedz
  Lidka 28 Listopad 2019 11:47
  Ocena promocji
  10

  Ja nie otrzymałam choć moim zdaniem spełniłam wszystkie warunki. Mało tego organizator nie raczył odpisać na maila z zapytaniem o to, których warunków promocji nie spełniłam skoro nie otrzymałam maila. Po za tym zablokowali mi przy płatności kartą 440zł, które od 6 listopada wiszą jako “zablokowane” i mimo moich telefonów do banku i obietnic z ich strony o odblokowaniu kwoty nadal nic się w tym kierunku nie wydarzyło. Robią promocję, wysyłają maile komu chcą i na dodatek nie potrafią obsłużyć konta. Kiepsko.

  Pomocne(8) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 5. Odpowiedz
  Monika 20 Listopad 2019 16:53

  Czy ktoś już otrzymał wiadomość o przyznaniu premii?

  • Odpowiedz
   Izuniab 22 Listopad 2019 22:03

   Ja otrzymałam wczoraj

  • Odpowiedz
   Kejko 22 Listopad 2019 13:01
   Ocena promocji
   100

   Ja otrzymałem maila, ale startowałem w promocji “Premia na Jesień”. Mieli czas do środy (20 listopada), a jak patrzę mail dotarł do mnie 19 listopada we wtorek.

   Może zobaczcie czy czasem nie wylądował u was w folderze ze spamem.

   Ten mail ma tytuł:
   “Informacja o nagrodzie”

   Treść (dane wrażliwe zamazane):

   "Szanowni Państwo,

   Dziękujemy za udział w promocji „Premia na jesień”.
   Pragniemy poinformować Państwa o zdobyciu pierwszej nagrody, gratulujemy!
   Nagroda, w wysokości 150 zł zostanie przekazana przelewem (tj. przelew zostanie wysłany) do 30 listopada 2019 r.

   Przypominamy, że w celu przekazania nagrody niezbędne jest uzupełnienie, do dnia 25 listopada 2019 r., numeru rachunku otwartego w ramach Promocji w Banku BNP Paribas. Przekazanie numeru konta jest bezpieczne, można go zapisać wyłącznie na zabezpieczonej stronie internetowej, po dodatkowym logowaniu. W tym celu należy wejść na stronę https://premianajesien.bnpparibasplus.pl/ i zalogować się za pośrednictwem Państwa adresu e-mail:

   *********************

   Dodatkowym zabezpieczeniem jest unikalny kod autoryzacji, który należy wpisać podczas logowania. Jest to jednorazowy kod, przeznaczony wyłącznie dla Państwa:

   *****************

   Po zalogowaniu się, prosimy o wpisanie numeru konta i naciśnięcie przycisku „Zapisz”. Prawidłowe zapisanie zostanie potwierdzone komunikatem na ekranie.

   Przypominamy, że w celu zdobycia drugiej nagrody należy w miesiącu listopad wykonać określone w regulaminie warunki:

   - Wpływ na min. 1000 zł.

   - Transakcję/e bezgotówkową/e na łączną kwotę min. 300 zł.

   Pozdrawiamy,
   Zespół promocji „Premia na jesień”

   Organizatorem promocji „Premia na jesień” jest Ad Astra Sp. z o.o. (działająca pod nazwą handlową Hagen) z siedzibą w Michałowicach, ul. Polna 16, kod pocztowy: 05-816, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod nr KRS 0000383723. NIP: 5342468648, REGON: 142893350. Kapitał zakładowy w wysokości 5 000 zł („Organizator”). Adres e-mail: premianajesien@bnpparibasplus.pl"

   Pomocne(2) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
  • Odpowiedz
   Paweł 21 Listopad 2019 22:14

   Witam. Ja nie otrzymałem, A powinna być odpowiedź do dzisiaj.

   • Odpowiedz
    Kejko 22 Listopad 2019 13:05

    W jakiej dokładnie promocji brałeś udział (dokładna nazwa)?
    A sprawdziłeś folder ze spamem czy czasem tam nie trafił ten mail?

    Ja brałem udział w promocji BNP “Premia na jesień” i mail do mnie dotarł

  Dodaj swoją opinie

  Twoja całkowita ocena

   

  Porównaj wybrane konta
  • Porównywarka lokat (0)
  • Porównywarka kont osobistych (0)
  • (0)
  Porównaj Teraz
  0