BNP Paribas: 300 zł za konto w promocji Skorzystaj w Nowym Roku

Aktualizacja - start nowej edycji promocji - 2020.01.16

Na każdego nowego klienta BNP Paribas, który otworzy konto osobiste w promocji “Skorzystaj w Nowym Roku”, czeka 300 zł nagrody. By ją zdobyć, musi on używać karty płatniczej i zapewniać wpływy na rachunek. 

1

Dla kogo promocja – Skorzystaj w Nowym Roku?

Nagrodę w akcji specjalnej „Skorzystaj w Nowym Roku” stanowi  300 zł w postaci trzech pieniężnych nagród: 50 zł, 100 zł i 150 zł, przyznawanych za otwarcie Konta Otwartego i aktywne z niego korzystanie (transakcje kartą, wpływy)  w miesiącach luty-czerwiec 2020 r.

Promocja trwa do momentu osiągnięcia liczby 3000 rejestracji, lecz nie dłużej niż do 6 lutego. Po osiągnięciu limitu, możliwość rejestracji zostanie zablokowana. Warto się zatem pospieszyć!

Z oferty skorzystają tylko nowi klienci. W myśl regulaminu są to osoby, które w ciągu ostatnich dziewięciu miesięcy nie miały ani nie były współposiadaczami żadnego rachunku bieżącego w BNP Paribas. Okres karencji jest więc krótki. Jeśli kiedyś korzystaliśmy z usług tej instytucji, możemy śmiało do niej wrócić i na tym zarobić.

2

Jak zdobyć 300 zł krok po kroku

Aby skorzystać z oferty należy:

 • do 6 lutego  zarejestrować się na specjalnej stronie promocyjnej (zaznaczamy wszystkie checkboxy), następnie z wygenerowanego tam linku złożyć wniosek o otwarcie konta z kartą “Otwartą na Świat” i usługami bankowości internetowej,
 • do 21 lutego podpisać umowę,
 • w lutym wykonać min. 5 transakcji bezgotówkowych kartą (nagroda 50 zł),
 • w każdym z kolejnych czterech miesięcy (marzec, kwiecień, maj, czerwiec) dokonać transakcji bezgotówkowych kartą za min. 300 zł oraz zapewnić wpływy na nowo otwarte konto w łącznej wysokości min. 1000 zł (nagroda 100 zł za marzec i kwiecień oraz nagroda 150 zł za maj i czerwiec).

O czym warto pamiętać?

Obecnie umowę z BNP Paribas podpisujemy SMSem, a kurier w ciągu kilku dni przywozi nam tylko przesyłkę z kartą debetową. Aby aktywować konto musimy nadać kod PIN do karty.

Zgodnie z regulaminem BNP Paribas jako transakcje bezgotówkowe akceptuje „normalne” płatności kartą wykonane np.  w sklepach, marketach, na stacjach paliw, w internecie itp.  Nie są akceptowane wszelkie “ułatwiacze” np. płatności za pomocą systemów BLIK, PayU, Przelewy24, Dotpay, Blue Media jak również z kodami MCC 7995, 8999, 6012, 6211, 6051, 4829.

W przypadku wpływów bank zawarł również pewne ograniczenia – jako wpływy nie są akceptowane wpłaty gotówkowe, wpływy z  kredytów udzielonych przez BNP Paribas oraz wpłaty własne (z innych rachunków prowadzonych w BNP Paribas czy BGŻ Optima). Najłatwiej zatem spełnić warunek wpływów np. przelewając sobie 1000 zł ze swojego konta w innym banku.

Jeśli spełnimy warunki aktywności w lutym, będziemy ciągle posiadaczami konta i karty debetowej, to do 20 marca organizator poinformuje nas mailowo o przyznaniu nam pierwszej nagrody. Będziemy mieć wtedy czas do 25 marca na podanie swoich danych do przelewu – w wiadomości e-mail znajdziemy wszystkie instrukcje. Sama wypłata pierwszej premii (50 zł) nastąpi do 31 marca.

Drugą nagrodę  100 zł otrzymamy za spełnienie warunków aktywności w marcu i kwietniu (transakcje za min. 300 zł + wpływ 1000 zł). Informację o przyznaniu nagrody otrzymamy do 22 maja 2020, a sam przelew zostanie wykonany do 31 maja.

Ostatnią, trzecią nagrodę w postaci premii 150 zł za spełnienie warunków w maju i czerwcu, otrzymamy do 31 lipca, natomiast e-mail z informacją trafi do nas 24 lipca.

3

Ile kosztuje Konto z kartą Otwartą na Świat?

Konto z kartą Otwartą na Świat
Opłata za prowadzenie konta
0 zł
Opłata za kartę
10 zł
Przelew przez internet
0 zł
Wypłaty z bankomatów w Polsce
0 zł
Wypłaty z bankomatów za granicą
0 zł - BNP Paribas, Global Alliance
5 zł - pozostałe

Prowadzenie konta jest bezwarunkowo darmowe.

Zapłacimy natomiast 10 zł za kartę „Otwartą na Świat”, której posiadanie wymagane jest do dnia przekazania nagrody. Co więcej bank nie przewidział żadnego warunku zwalniającego z tej opłaty.

W zamian otrzymamy jednak kilka bonusów:

 • brak kosztów przewalutowania transakcji zagranicznych,
 • darmowe ubezpieczenie podróżne „Rezygnacja z podróży” (możliwość zwrotu kosztów odwołania zarezerwowanej podróży),
 • darmowy dostęp do hotspotów Wifi Boingo w różnych miejscach na świecie

Wszystko to sprawia, iż najbardziej skorzystają z tej karty osoby,  które dużo podróżują i wykonują za granicą sporo transakcji kartą.

Nasza pełną recenzje Konta Otwartego BNP Paribas oraz opinie użytkowników można znaleźć tutaj.
4

Warto skorzystać z promocji?

Otwarcie konta osobistego w promocji „Skorzystaj na Nowy Rok” to prosty sposób na zdobycie bonusu o wartości 300 zł . Co prawda na pierwszy rzut oka wymagania oferty (kilka płatności kartą i wpływ 1000 zł) są dość wyśrubowane, ale w praktyce nie powinniśmy mieć trudności z ich zrealizowaniem. Zapewne każdy z nas używa karty równie często, jak wymaga tego akcja specjalna BNP Paribas. Musimy tylko uzbroić się w cierpliwość, bo wypłata premii rozciągnięta jest na 6 miesięcy – a więc stosunkowo długo porównując do innych promocji bankowych

Trzeba także pamiętać o haczyku jakim są koszty obsługi karty “Otwartej na Świat” (10 zł/miesiąc bez możliwości zwolnienia). Jej posiadanie jest wymagane do dnia przekazania wszystkich nagród. Zatem trzeba liczyć się z tym, że koszty obsługi karty “obniżą” naszą realną premię o ok. 60 zł (6 miesięcy po 10 zł). W rezultacie realnie z tej promocji możemy wyciągnąć ok. 240 zł. Nie jest to “powalająca” kwota porównując do promocji innych banków. Oczywiście po wypłacie premii z karty można zrezygnować, czy nawet zamknąć same konto.

Jeśli chcemy założyć konto z “tańszą” kartą, to do 6 lutego możemy skorzystać z innej równolegle trwającej promocji BNP – 300 zł na przejazdy Boltem. W akcji tej maksymalna nagroda do zdobycia również wynosi 300 zł – jednak ma postać niegotówkowa tj. kodów na przejazdy za pomocą aplikacji BOLT.

Konto Otwarte na Ciebie

PROMOCJA: Skorzystaj na Nowy Rok

+ 300 zł premii
9 dni do końca promocji
8 Ocena Łączna
8 opinie
Skorzystaj w Nowym Roku

9Ocena Redakcji
Ocena promocji
9
7.7Ocena Użytkowników
Ocena promocji
7.7
Dodaj swoją opinie  |  Zobacz opinie i komentarze
10 opinii
Zobacz wszystkie Najbardziej pomocne Najwyższe oceny Najniższe oceny Dodaj swoją opinie
 1. Odpowiedz
  Ania - Tanie-Konto.pl 16 Styczeń 2020 18:04
  Ocena promocji
  100

  Dzisiaj 16 stycznia wystartowała kolejna edycja promocji BNP Paribas z premią 300 zł.
  Promocja trwa do 6 lutego, limit akcji to tym razem 3000 rejestracji.
  Warunki uzyskania nagród zbliżone do akcji poprzednich (transakcje kartą + wpływy).

  Jednak duży minus tej akcji to ukryty haczyk w postaci kosztów karty “otwartej na świat” (10 zł/miesiąc bez możliwości zwolnienia). BNP Paribas w poprzednich promocjach dawał możliwość wyboru tańszej karty do konta tj. otwartej na dzisiaj (3 zł/miesiąc z możliwością zwolnienia po 1 transakcji). W tej promocji nie ma takiej możliwości – trzeba założyć konto z drogą kartą otwartą świat. W efekcie realna premia możliwa do wyciągnięcia to ok. 240 zł. Więc już nie tak dużo.

  Pomocne(0) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 2. Odpowiedz
  Lidka 28 Listopad 2019 11:47
  Ocena promocji
  10

  Ja nie otrzymałam choć moim zdaniem spełniłam wszystkie warunki. Mało tego organizator nie raczył odpisać na maila z zapytaniem o to, których warunków promocji nie spełniłam skoro nie otrzymałam maila. Po za tym zablokowali mi przy płatności kartą 440zł, które od 6 listopada wiszą jako “zablokowane” i mimo moich telefonów do banku i obietnic z ich strony o odblokowaniu kwoty nadal nic się w tym kierunku nie wydarzyło. Robią promocję, wysyłają maile komu chcą i na dodatek nie potrafią obsłużyć konta. Kiepsko.

  Pomocne(2) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 3. Odpowiedz
  Monika 20 Listopad 2019 16:53

  Czy ktoś już otrzymał wiadomość o przyznaniu premii?

  • Odpowiedz
   Izuniab 22 Listopad 2019 22:03

   Ja otrzymałam wczoraj

  • Odpowiedz
   Kejko 22 Listopad 2019 13:01
   Ocena promocji
   100

   Ja otrzymałem maila, ale startowałem w promocji “Premia na Jesień”. Mieli czas do środy (20 listopada), a jak patrzę mail dotarł do mnie 19 listopada we wtorek.

   Może zobaczcie czy czasem nie wylądował u was w folderze ze spamem.

   Ten mail ma tytuł:
   “Informacja o nagrodzie”

   Treść (dane wrażliwe zamazane):

   "Szanowni Państwo,

   Dziękujemy za udział w promocji „Premia na jesień”.
   Pragniemy poinformować Państwa o zdobyciu pierwszej nagrody, gratulujemy!
   Nagroda, w wysokości 150 zł zostanie przekazana przelewem (tj. przelew zostanie wysłany) do 30 listopada 2019 r.

   Przypominamy, że w celu przekazania nagrody niezbędne jest uzupełnienie, do dnia 25 listopada 2019 r., numeru rachunku otwartego w ramach Promocji w Banku BNP Paribas. Przekazanie numeru konta jest bezpieczne, można go zapisać wyłącznie na zabezpieczonej stronie internetowej, po dodatkowym logowaniu. W tym celu należy wejść na stronę https://premianajesien.bnpparibasplus.pl/ i zalogować się za pośrednictwem Państwa adresu e-mail:

   *********************

   Dodatkowym zabezpieczeniem jest unikalny kod autoryzacji, który należy wpisać podczas logowania. Jest to jednorazowy kod, przeznaczony wyłącznie dla Państwa:

   *****************

   Po zalogowaniu się, prosimy o wpisanie numeru konta i naciśnięcie przycisku „Zapisz”. Prawidłowe zapisanie zostanie potwierdzone komunikatem na ekranie.

   Przypominamy, że w celu zdobycia drugiej nagrody należy w miesiącu listopad wykonać określone w regulaminie warunki:

   - Wpływ na min. 1000 zł.

   - Transakcję/e bezgotówkową/e na łączną kwotę min. 300 zł.

   Pozdrawiamy,
   Zespół promocji „Premia na jesień”

   Organizatorem promocji „Premia na jesień” jest Ad Astra Sp. z o.o. (działająca pod nazwą handlową Hagen) z siedzibą w Michałowicach, ul. Polna 16, kod pocztowy: 05-816, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod nr KRS 0000383723. NIP: 5342468648, REGON: 142893350. Kapitał zakładowy w wysokości 5 000 zł („Organizator”). Adres e-mail: premianajesien@bnpparibasplus.pl"

   Pomocne(1) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
  • Odpowiedz
   Paweł 21 Listopad 2019 22:14

   Witam. Ja nie otrzymałem, A powinna być odpowiedź do dzisiaj.

   • Odpowiedz
    Kejko 22 Listopad 2019 13:05

    W jakiej dokładnie promocji brałeś udział (dokładna nazwa)?
    A sprawdziłeś folder ze spamem czy czasem tam nie trafił ten mail?

    Ja brałem udział w promocji BNP “Premia na jesień” i mail do mnie dotarł

 4. Odpowiedz
  Johny 17 Wrzesień 2019 21:32
  Ocena promocji
  10

  Wysyłanie skanu dowodu jak dla mnie dyskwalifikuje ofertę. Dlaczego nie mozna zrobić tego w placówce?

  Pomocne(2) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 5. Odpowiedz
  Eda 15 Sierpień 2019 21:18

  Mam wrażenie , że banki obecnie prześcigają się, kto wymyśli lepszą promocję dla nowych klientów. Aż nie wiadomo na co patrzeć 😀

  Dodaj swoją opinie

  Twoja całkowita ocena

   

  Porównaj wybrane konta
  • Porównywarka lokat (0)
  • Porównywarka kont osobistych (0)
  • (0)
  Porównaj Teraz
  0