BNP Paribas Promocja: Chwyć Premię 350 zł

Rekordowe 350 zł premii można zyskać w super łatwej promocji “Chwyć premię” banku BNP Paribas.  Wystarczy założyć konto i aktywnie z niego korzystać w miesiącach marzec-maj 2020.

Uwaga! Promocja została zakończona przed czasem z powodu wyczerpania się puli 3000 rejestracji. Zapoznaj się z pełną ofertą promocji BNP Paribas, lub przeczytaj analizę aktualnie najlepszej promocji banku z premią 200 zł.
1

Promocja – Chwyć premię

BNP Paribas należy do najaktywniejszych banków, jeśli chodzi o promocje dla nowych klientów. Praktycznie nie ma miesiąca, w którym instytucja kierowana przez Przemysława Gdańskiego nie organizowałaby oferty specjalnej z premią pieniężną za otwarcie konta osobistego czy wyrobienie karty kredytowej.

Nagrodę w akcji specjalnej „Chwyć premię” stanowi  350 zł w postaci dwóch pieniężnych nagród: 100 zł i 250 zł, przyznawanych za otwarcie Konta Otwartego i aktywne z niego korzystanie (transakcje kartą, wpływy)  w miesiącach marzec-maj 2020 r.

Promocja trwa do momentu osiągnięcia liczby 3000 rejestracji, lecz nie dłużej niż do 8 marca. Po osiągnięciu limitu, możliwość rejestracji zostanie zablokowana. Warto się zatem pospieszyć!

Promocja jest przeznaczona dla nowych klientów – jednak okres karencji jest krótki. By “stać się” nowym klientem dla banku, wystarczy nie posiadać żadnego konta osobistego w BNP Paribas (i przejętym Raiffeisen Banku) w okresie ostatnich 9 miesięcy. Dzięki temu, z promocji mogą skorzystać byli klienci banku, którzy spełniają ten warunek.

2

Jak zdobyć 350 zł krok po kroku

Aby zdobyć nagrodę 350 zł należy:

 • do 8 marca  zarejestrować się na specjalnej stronie promocyjnej (zaznaczamy wszystkie checkboxy), następnie z wygenerowanego tam linku złożyć wniosek o otwarcie konta z kartą i usługami bankowości internetowej,
 • do 22 marca zawrzeć umowę,
 • w marcu wykonać min. 5 transakcji kartą na dowolną kwotę (pierwsza nagroda 100 zł),
 • w każdym z kolejnych dwóch miesięcy (kwiecień i maj): wykonać min. 2 przelewy za pomocą bankowości elektronicznej oraz zapewnić wpływy na nowo otwarte konto w łącznej wysokości min. 1000 zł (druga nagroda 250 zł).

O czym warto pamiętać?

Obecnie umowę z BNP Paribas podpisujemy SMSem, a kurier w ciągu kilku dni przywozi nam tylko przesyłkę z kartą debetową. Aby aktywować konto musimy nadać kod PIN do karty.

BNP Paribas jako transakcje bezgotówkowe akceptuje „normalne” płatności kartą wykonane np.  w sklepach, marketach, na stacjach paliw, w internecie itp.  Nie są akceptowane wszelkie “ułatwiacze” np. płatności za pomocą systemów BLIK, PayU, Przelewy24, Dotpay, Blue Media jak również z kodami MCC: 7995, 8999, 6012, 6211, 6051, 4829.

W przypadku wpływów bank zawarł również pewne ograniczenia – jako wpływy nie będą akceptowane wpłaty gotówkowe, wpływy z  kredytów udzielonych przez BNP Paribas oraz wpłaty własne (z innych rachunków prowadzonych w  BNP Paribas czy BGŻ Optima). Najłatwiej zatem spełnić warunek wpływów przelewając sobie 1000 zł ze swojego konta w innym banku.

Uważać trzeba także na przelewy z konta – nie będą akceptowane przelewy natychmiastowe oraz przelewy dokonane za pośrednictwem systemów płatności internetowych (np. Dotpay, PayU, Przelewy 24, Blue Media, BLIK). Najprościej “zaliczymy” ten warunek, wykonując 2 zwykłe przelewy na dowolną kwotę (nawet na 1 zł 🙂 na swoje konto w innym banku). Przelewy wykonujemy za pomocą bankowości elektronicznej lub przez aplikację mobilną.

Jeśli spełnimy warunki aktywności w marcu (5 transakcji kartą), będziemy ciągle posiadaczami konta i karty debetowej, to do 21 kwietnia organizator poinformuje nas mailowo o przyznaniu nam pierwszej nagrody (100 zł). Będziemy mieć wtedy czas do 26 kwietnia na podanie swoich danych do przelewu – w wiadomości e-mail znajdziemy wszystkie instrukcje. Sama wypłata pierwszej premii nastąpi do końca kwietnia.

Drugą nagrodę  250 zł otrzymamy za spełnienie warunków aktywności w kwietniu i maju (2 przelewy + wpływ 1000 zł). Informację o jej przyznaniu otrzymamy do 22 czerwca, a sam przelew zostanie wykonany do końca czerwca.

3

Ile kosztuje Konto z kartą Otwartą na Dzisiaj?

Konto z kartą Otwartą na DzisiajOsoby poniżej 26 latOsoby od 26 lat
Opłata za prowadzenie konta
0 zł 0 zł
Opłata za kartę
0 zł 3 zł lub 0 zł (0 zł po wyk. 1 transakcji kartą)
Przelew przez internet
0 zł 0 zł
Wypłaty z bankomatów w Polsce
0 zł 0 zł - BNP Paribas, Planet Cash
5 zł - pozostałe
Wypłaty z bankomatów za granicą
0 zł - BNP Paribas, Global Alliance
10 zł - pozostałe
0 zł - BNP Paribas, Global Alliance
10 zł - pozostałe

Konto Otwarte dla Ciebie jest praktycznie darmowe w podstawowej obsłudze. Prowadzenie konta jak i przelewy internetowe są bezwarunkowo darmowe.

Dla osób poniżej 26 lat, pozbawione jakichkolwiek opłat jest również użytkowanie karty „Otwartej na Dzisiaj”, której posiadanie wymagane jest do dnia przekazania nagrody. Osoby młode za darmo wypłacą również gotówkę ze wszystkich bankomatów w całej Polsce.

Osoby starsze (od 26 roku życia) zapłacą 3 zł za kartę „Otwartą na Dzisiaj”. Bank przewidział jednak bardzo prosty warunek zwalniający z tej opłaty – mianowicie wystarczy, że dokonają 1 transakcji kartą w miesiącu. Za darmo pieniądze wypłacą z kolei z bankomatów BNP Paribas i Planet Cash.

Co więcej, oferta obejmuje darmowe bankomaty zagraniczne BNP i Global Alliance na całym świecie.

Warto również zaznaczyć, że oprócz serwisu internetowego Pl@net dostępna jest również aplikacja mobilna GOmobile obsługująca najnowsze systemy płatności mobilnych: Google Pay, Apple Pay czy BLIK.

Nasza pełną recenzje Konta Otwartego BNP Paribas oraz opinie użytkowników można znaleźć tutaj.
4

Warto skorzystać z promocji?

Promocja „Konto z możliwościami” BNP Paribas to jeden z łatwiejszych i przyjemniejszych sposobów na zdobycie 350 zł premii i to w gotówce. Wystarczy zawrzeć umowę o ROR z kartą i w kolejnych trzech miesiącach dokonać kilku transakcji kartą, przelewów oraz zasilić konto.

Równie łatwo uniknie się podstawowych opłat związanych z utrzymaniem Konta Otwartego na Ciebie – wystarczy dokonać jednej płatności kartą w miesiącu na dowolną kwotę.

350 zł to za mało 🙂 ?

Na koniec warto przypomnieć także, iż oprócz premii za założenie konta osobistego w BNP Paribas możemy również zgarnąć dodatkowe 200 zł za wyrobienie karty kredytowej.

Konto Otwarte na Ciebie

PROMOCJA: Chwyć premię

+ 350 zł premii
Promocja zakończona

 

 

9 Ocena Łączna
28 opinie
Chwyć Premię

9.5Ocena Redakcji
Ocena promocji
9.5
9.6Ocena Użytkowników
Ocena promocji
9.6
Dodaj swoją opinie  |  Zobacz opinie i komentarze
35 opinii
Zobacz wszystkie Najbardziej pomocne Najwyższe oceny Najniższe oceny Dodaj swoją opinie
 1. Odpowiedz
  Andrzej 19 Marzec 2020 20:52

  Witam, jeśli spełniłem warunek 5 transakcji bezgotówkowych w miesiącu marcu wraz z innymi warunkami tj założeniem konta przez link promocyjny to powinienem się spodziewać środków z promocji wkrótce czy dopiero po spełnieniu warunków za kwiecień i maj ( po spełnieniu wszystkich warunków )?

  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 19 Marzec 2020 22:18

   Wszystko jest w artykule:

   Jeśli spełnimy warunki aktywności w marcu (5 transakcji kartą), będziemy ciągle posiadaczami konta i karty debetowej, to do 21 kwietnia organizator poinformuje nas mailowo o przyznaniu nam pierwszej nagrody (100 zł). Będziemy mieć wtedy czas do 26 kwietnia na podanie swoich danych do przelewu – w wiadomości e-mail znajdziemy wszystkie instrukcje. Sama wypłata pierwszej premii nastąpi do końca kwietnia.

   Drugą nagrodę 250 zł otrzymamy za spełnienie warunków aktywności w kwietniu i maju (2 przelewy + wpływ 1000 zł). Informację o jej przyznaniu otrzymamy do 22 czerwca, a sam przelew zostanie wykonany do końca czerwca.

 2. Odpowiedz
  Ania 5 Marzec 2020 21:40

  czy za karte debetowa nie ponosi sie zadnych oplat? mozna bez obaw z niej korzystac?

  • Odpowiedz
   Andrzej 19 Marzec 2020 21:01

   Witam, czy nagrody zostaną wypłacane natychmiast po.spelnienii warunków ? Czy 1sza nagrodę 100 zł otrzymasz zaraz po wykonaniu 5 transakcji bezgotówkowych czy dopiero razem z 2 nagroda po spełnieniu warunków w kwietniu lub maju ?
   Dzięki

  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 5 Marzec 2020 22:49

   Tak jak wyżej jest opisane w tabeli opłat: karta jest darmowa jeżeli wykonamy nią min. 1 transakcje w miesiącu. Oczywiście mowa tutaj o najtańszej karcie w ofercie BNP – Karcie Otwartej na Świat (inne są droższe.)

 3. Odpowiedz
  Kazimierz 5 Marzec 2020 17:00

  Zarejestrowałem się i założyłem konto otwarte na dzisiaj przez stronę promocji 28 lutego 2020. W mailu dostałem odpowiedź:
  Szanowni Państwo,

  Dziękujemy za rejestrację w Promocji „Chwyć premię”.
  Warunkiem zdobycia nagród pieniężnych o łącznej wartości 350 zł jest:
  złożenie wniosku o otwarcie Konta Osobistego z Kartą Otwartą na Świat Lub Kartą Otwartą na eŚwiat lub Kartą Otwartą na Dzisiaj koniecznie używając w tym celu Linku promocyjnego (tzn. za pomocą przycisku „Otwórz konto” od razu po rejestracji lub korzystając z linku znajdującego się poniżej w przycisku „Kliknij tutaj”) do dnia 08.03.20120 r.;
  wykonanie w marcu 2020 r. min. 5 Transakcji bezgotówkowych Kartą;
  każdym z miesięcy kwiecień – maj 2020 r. łącznie: wykonanie 2 Przelewów za pomocą Bankowości elektronicznej oraz wykazanie Wpływów w wysokości min. 1000 zł Jeżeli nie złożyli Państwo jeszcze wniosku o otwarcie Konta Osobistego, należy to zrobić klikając w link: [kliknij tutaj]
  Czy mam spełnić te warunki które otrzymałem w mailu? Czyli 5 transakcji bezgotówkowych kartą w marcu (warunek 1 nagorody 100 zł) a w kwietniu i maju wpływ min 1000 zł i dwa przelewy za pomocą Bankowości elektronicznej (warunek 2 nagrody 250)? Warunki zmieniają się jak w kalejdoskopie i trochę się już pogubiłem. Dzisiaj tj. 5.03 kurier dostarczył kartę, którą aktywowawałem, dostałem smsa z pinem i aktywowałem konto. Które warunki należy spełnić w promocji konta zakładanego w lutym?

 4. Odpowiedz
  Kuba 3 Marzec 2020 15:25

  Jak działa to wyłączenie z PayU płatności kartą? Przy płatności na allegro jest możliwość wpisania od razu karty i zapłacenia nią za zakupy, ale na koncie pojawiła mi się ta płatność jako PayU. Czy zalicza się ona wtedy do tych 5 wymaganych transakcji w marcu?

 5. Odpowiedz
  zuza 28 Luty 2020 09:02
  Ocena promocji
  100

  Czy dobrze rozumiem, że wystarczy wykonać 1 przelew wysokości 1000zł ze swojego innego konta w marcu, i w kwietnu drugi? (żeby spełnić 2-gi warunek) Ale czy można spokojnie po “5 minutach” przelać te 1000zł z powrotem na swoje inne konto po to, by w kwietniu wykonać ten sam przelew na BNP? 😀 Czy będzie się to liczyło w dalszym ciągu jako “wpływ” pomimo zniknięcia tych pieniędzy z konta? Czy mają tam zostać do końca promocji? Mam nadzieję, nie nie opisałam zbyt chaotycznie. Pozdrawiam

  Pomocne(0) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
  • Odpowiedz
   miko 29 Luty 2020 19:22

   Możesz od razu przelać sobie ten 1000 zł spowrotem.
   Tutaj chodzi tylko by w historii twojego konta był zaksięgowane wpływy na min. 1000 zł.

   • Odpowiedz
    zuza 29 Luty 2020 19:41

    Dzięki za odp !!

 6. Odpowiedz
  Krzyś 20 Luty 2020 20:51

  Czy posiadając rachunek smart w BGZOptima mogę wziąć udział w promocji?

 7. Odpowiedz
  Meri 19 Luty 2020 08:12

  Czy może obywatel Ukrainy wziąć udział w promocji “Chwyć premię”. Czy w takim razie w miejsce dowodu osobistego mogę podać kartę czasowego pobytu?

  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 19 Luty 2020 10:39

   Zgodnie z regulaminem uczestnikami promocji mogą być jedynie osoby posiadające polskie obywatelstwo i polski dowód osobisty:

   Uczestnik – działająca jako konsument osoba fizyczna, będąca obywatelem Rzeczypospolitej Polskiej, posiadająca dowód osobisty jako dokument tożsamości konieczny do złożenia wniosku o Konto Osobiste zgodnie z § 2 ust. 1 pkt 4 Regulaminu, która ukończyła 18 lat i posiada pełną zdolność do czynności prawnych, która spełniła wszystkie warunki określonew § 2 ust. 1 Regulaminu;

 8. Odpowiedz
  Joanna 18 Luty 2020 19:08

  Zakładam to konto już trzeci raz, cięgle bezskutecznie . Za każdym razem weryfikacja mojej tożsamości się przedłuża i nigdy nie otrzymałam żadnej odpowiedzi na e-mail. Dzisiaj próbowałam kolejny raz!! Tak samo !!! Brak słów…

  • Odpowiedz
   Wolfik 19 Luty 2020 17:04

   No to ewidentnie coś robisz nie tak.

   Ja założyłem konto sobie wczoraj bez problemu.

   Dzisiaj pomogłem założyć matce i ojcu (na emeryturach).

   Wszystko bez żadnych problemów – na koniec okienko “twój wniosek został złożony poprawnie” i informacja, że umowa jest na e-mail i teraz czekać na kuriera z kartą.

 9. Odpowiedz
  Benio 18 Luty 2020 18:12

  Promocja rzeczywiście bardzo prosta do spełnienia, nagroda bardzo fajna 🙂

  Wniosek o konto w promocji wysłany. Umowa podpisana smsem. Takie coś wyświetla się na koniec:

  zakładanie konta bnp paribas

  Teraz czekam na kuriera i kartę.

  Skąd wezmę login i hasło do zalogowania się do bankowości elektronicznej? Dostanę po zwrocie dokumentów do banku przez kuriera, czy jak to dalej wygląda?

  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 18 Luty 2020 20:01

   Swój login do bankowości powinieneś znaleźć w umowie, którą bank przesłał ci na maila po wypełnieniu wniosku.

   Hasło do logowania nadajesz sobie podczas pierwszego logowania.

   Teraz czekasz na kuriera, który przywiezie Ci kartę. Wtedy nadajesz PIN karcie i bank w pełni aktywuje twoje konto.

   • Odpowiedz
    dddd 19 Luty 2020 09:46

    nie mogę znaleźć loginu na umowie, co w tej sytuacji ?

    • grekos 19 Luty 2019 10:20

     Login jest na umowie dobrze poszukaj.

     Z kolei link do umowy jest w mailu “Podpisana umowa z BNP Paribas Bank Polska S.A.” musisz kliknąć “Zobacz dokument”.

   • Odpowiedz
    Benio 19 Luty 2020 08:30

    No właśnie sam doszedłem, że login był na umowie. Spróbowałem się zalogować na stronie banku i otrzymałem komunikat pokrywający się tym co napisałaś. Załączam zrzut ekranu może się przyda innym:

    aktywacja konta w bnp paribas

    Także teraz czekam na kuriera z kartą. Zobaczymy jak szybko się uwiną.

 10. Odpowiedz
  Dawid 18 Luty 2020 17:48

  Po jakim czasie mogę zamknąć konto? Jakie są ramy czasowe żeby nie stracić promocji?

  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 18 Luty 2020 23:07

   Konto wraz z kartą musi być aktywne do dnia przekazania każdej z nagród, czyli najlepiej do końca czerwca 2020.

   Od 1 lipca 2020 r. konto wraz z kartą można zamknąć.

   Warto pamiętać by oprócz konta zamknąć także dostęp do bankowości elektronicznej – dzięki temu po 9 miesiącach będziemy znowu “nowym klientem” dla banku i będzie można wziąć udział w kolejnej promocji BNP Paribas.

 11. Odpowiedz
  student 17 Luty 2020 11:14
  Ocena promocji
  100

  Promocja wydaje się być świetna, taki wysoki bonus i to już po dwóch miesiącach, można zgarnąć 🙂

  Chyba jeszcze matce i ojcu pomogę założyć po jednym koncie, dodatkowe 700 zł piechotą nie chodzi.

  + ZALETY: wysoka kwota ; bardzo łatwe warunki ; szybka wypłata; dla studentów całkowicie darmowe konto
  - WADY: jeszcze nie znalazłem
  Pomocne(7) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 12. Odpowiedz
  Ania - Tanie-Konto.pl 17 Luty 2020 10:33
  Ocena promocji
  100

  Dzisiaj 17 lutego ruszyła kolejna promocja BNP Paribas z premią 350 zł.

  Warunki proste do spełnienia (w innych bankach trzeba się “mocniej” napracować)

  Pierwsze 100 zł otrzymujemy za otwarcie konta + 5 transakcji kartą w marcu.
  Pozostałe 250 zł za proste aktywności w kwietniu i w maju – w każdym miesiącu robimy min. 2 przelewy i zasilamy konto 1000 zł.

  Pomocne(1) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 13. Odpowiedz
  onnn 7 Grudzień 2019 14:09
  Ocena promocji
  10

  link wysłany w mailu wygasł , po ok 5 minutach i zaczął świecić się na czerwono, co oznacza dla mnie brak możliwości podpisania umowy o przekazaniu moich danych ,równocześnie weekend , brak kontaktu z bankiem , Trzeba szybko sprawdzić skrzynke .

  Pomocne(0) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 14. Odpowiedz
  maciej 9 Październik 2019 10:44

  hej, aktywowałem konto po otrzymaniu karty debetowej, czy bank dosyła również zwykłą kartę do konta? Jakoś nie widzi mi się korzystanie z debetówki gdy za 3 miesiące zamknę i tak to konto

  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 9 Październik 2019 14:05

   Karta debetowa, którą zapewne otrzymałeś to normalna karta do konta (jeśli po nadaniu jej pinu aktywowałeś konto).
   Nie rozumiem za bardzo o co Ci chodzi. Jaką jeszcze byś chciał kartę dostać 🙂 ?

   • Odpowiedz
    Maciej 9 Październik 2019 14:08

    Aniu masz rację pomyliło mi się z kredytowa, zakręcony dzień 🙂

    • Ania - Tanie-Konto.pl 11 Październik 2019 14:01

     Spoko, zdarza się każdemu 🙂
     Promocja z kartą kredytową (400 zł do Biedronki) to całkowicie odrębna promocja.

 15. Odpowiedz
  wewe 7 Październik 2019 20:53

  “do 31 października zawrzeć umowę o uruchomienie konta wraz z kartą i dostępem do bankowości elektronicznej”

  Co w przypadku jeśli mam problemy z firmą kurierską, czy nie “przyjęcie” kuriera do 31 października będzie równoznaczne z nieupilnowaniem terminu ? Czy chodzi tu o termin podpisania umowy kodem SMS ?

  • Odpowiedz
   kryst 7 Październik 2019 21:13

   Dokładnie tak jest.
   Kurierem bank przesyła ci tylko kartę, umowę podpisujesz wcześniej kodem sms (zaraz po wypełnieniu wniosku). Potem dostajesz ją na e-maila.

  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 7 Październik 2019 21:09

   Do 31 października musisz zawrzeć umowę ramową tzn. wypełnić wniosek o konto z kartą i dostępem do bankowości, a następnie podpisać go przesłanym Ci kodem SMS.
   Jeśli wszystko przebiegnie poprawnie, na maila otrzymasz link do twojej podpisanej umowy i będziesz sobie mógł ja pobrać.

 16. Odpowiedz
  Adam 4 Październik 2019 00:53
  Ocena promocji
  100

  Czy spełnię warunek transakcji bezgotówkowej kartą (za min. 300zł) jeśli doładuje ich kartą konto Revolut w kwocie 300zł ?

  Pomocne(0) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 4 Październik 2019 10:53

   Niestety Revolut nie przejdzie w BNP Paribas.
   Kod MCC używany w terminalach płatniczych dla Revolut to 6012 (określający instytucje finansowe), jest wykluczony w regulaminie.

  Dodaj swoją opinie

  Twoja całkowita ocena

   

  Porównaj wybrane konta
  • Porównywarka lokat (0)
  • Porównywarka kont osobistych (0)
  • (0)
  Porównaj Teraz
  0