BNP Paribas: 350 zł w gotówce za założenie Konta z kartą Otwartą na eŚwiat

Rekordowe 350 zł premii w gotówce  może uzyskać nowy klient w promocji “Bezpiecznie w sieci” banku BNP Paribas.  Czy warto skorzystać z tej promocji? Analiza warunków i regulaminu najnowszej promocji Konta Otwartego.

1

Promocja – Bezpiecznie w Sieci

Nagrodę w akcji specjalnej „Bezpiecznie w sieci” stanowi  350 zł w postaci dwóch pieniężnych nagród: 200 zł i 150 zł, przyznawanych za otwarcie Konta Otwartego i aktywne z niego korzystanie (transakcje kartą, przelewy)  w miesiącach sierpień-listopad 2019 r.

Promocja trwa do momentu osiągnięcia liczby 2500 rejestracji, lecz nie dłużej niż do 28 lipca.

Promocja jest przeznaczona dla nowych klientów – jednak okres karencji jest bardzo krótki. By “stać się” nowym klientem dla banku, wystarczy nie posiadać żadnego konta osobistego w BNP Paribas (i przejętym Raiffeisen Banku) w okresie ostatnich 9 miesięcy. Dzięki temu, z promocji mogą skorzystać byli klienci banku, którzy spełniają ten warunek.

2

Jak zdobyć 350 zł krok po kroku

Aby zdobyć nagrodę 350 zł należy:

 • do 28 lipca złożyć wniosek o otwarcie konta wraz z kartą otwartą na eŚwiat za pośrednictwem specjalnej strony promocyjnej, zaakceptować regulamin i zaznaczyć wymagane zgody,
 • do 4 sierpnia zawrzeć umowę o uruchomienie konta wraz z kartą i dostępem do bankowości elektronicznej,
 • w każdym z kolejnych czterech miesięcy sierpniu, wrześniu, październiku, listopadzie dokonać transakcji bezgotówkowych kartą za min. 300 zł oraz wykonać min. 3 przelewy z konta.

O czym warto pamiętać?

Obecnie umowę z BNP Paribas podpisujemy SMSem, a kurier w ciągu kilku dni przywozi nam tylko przesyłkę z kartą debetową. Aby aktywować konto musimy nadać kod PIN do karty.

BNP Paribas jako transakcje bezgotówkowe akceptuje „normalne” płatności kartą wykonane np.  w sklepach, marketach, na stacjach paliw, w internecie itp.  Nie są akceptowane wszelkie “ułatwiacze” np. płatności za pomocą systemów BLIK, PayU, Przelewy24, Dotpay, Blue Media jak również z kodami MCC 7995, 8999, 6012, 6211, 6051, 4829.

W przypadku przelewów z konta osobistego bank zawarł również pewne ograniczenia – jako przelewy z konta nie są akceptowane przelewy natychmiastowe oraz przelewy dokonane za pośrednictwem systemów płatności internetowych (np. Dotpay, PayU, Przelewy 24, Blue Media, BLIK). Najłatwiej zatem spełnić ten warunek, wykonując 3-krotnie w każdym miesiącu zwykły przelew na dowolną kwotę (nawet na 1 zł 🙂 na swoje konto w innym banku. Przelewy wykonujemy za pomocą bankowości elektronicznej lub przez aplikację mobilną.

Jeśli spełnimy warunki aktywności w sierpniu i wrześniu (transakcje kartą za min. 300 zł i 3 przelewy), będziemy ciągle posiadaczami konta i karty debetowej, to do 20 października organizator poinformuje nas mailowo o przyznaniu nam pierwszej nagrody 200 zł. Będziemy mieć wtedy czas do 25 października na podanie swoich danych do przelewu – w wiadomości e-mail znajdziemy wszystkie instrukcje. Sama wypłata pierwszej premii nastąpi do końca października.

Drugą nagrodę  150 zł otrzymamy za spełnienie tych samych warunków aktywności w październiku i listopadzie. Analogicznie, informację o przyznaniu nagrody otrzymamy do 20 grudnia, sam przelew zostanie wykonany do końca grudnia.

3

Ile kosztuje Konto Otwarte z kartą Otwartą na eŚwiat?

Konto z kartą Otwartą na eŚwiat
Opłata za prowadzenie konta
0 zł
Opłata za kartę
6 zł
Przelew przez internet
0 zł
Wypłaty z bankomatów w Polsce
0 zł
Wypłaty z bankomatów za granicą
0 zł - BNP Paribas, Global Alliance
10 zł - pozostałe

Prowadzenie konta jest bezwarunkowo darmowe.

Zapłacimy natomiast 6 zł za kartę „Otwartą na eŚwiat”, której posiadanie wymagane jest do dnia przekazania nagrody. Co więcej bank nie przewidział żadnego warunku zwalniającego z tej opłaty. Jednak jako posiadacz tejże karty otrzymujemy dodatkowe bonusy takie jak: darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów czy ubezpieczenie  “Cyber Pomoc”, które zapewnia ochronę:

 • w przypadku bezprawnego rozporządzenia przez osobę trzecią środkami pieniężnymi z konta,
 • w przypadku braku lub niekompletnej dostawy towaru zakupionego w sklepie internetowym,
 • w przypadku awarii komputera, laptopa czy tabletu powodujących utratę danych,
 • reputacji internetowej,
 • tożsamości internetowej w przypadku kradzieży i bezprawnego wykorzystania jej w Internecie w celu oszustwa.

Co jeszcze warto wiedzieć o kosztach?

Bezpłatne są przelewy internetowe oraz wypłaty gotówki z bankomatów w całej Polsce. Co więcej, oferta obejmuje darmowe bankomaty zagraniczne BNP i Global Alliance na całym świecie.

Warto również zaznaczyć, że oprócz serwisu internetowego Pl@net dostępna jest również aplikacja mobilna GOmobile obsługująca najnowsze systemy płatności mobilnych: Google Pay, Apple Pay czy BLIK.

Nasza pełną recenzje Konta Otwartego BNP Paribas oraz opinie użytkowników można znaleźć tutaj.
4

Warto skorzystać z promocji?

To kolejna już edycja promocji Konta Otwartego w BNP Paribas. Podobnie jak w poprzednich edycjach tak i tutaj jest ograniczenie czasowe i ilościowe (jedynie 2500 rejestracji). Z drugiej strony warunki promocji nie są trudne do spełnienia, a i zyskać można sporo – 350 zł w ciągu czterech miesięcy prostych aktywności.

Trzeba jednak pamiętać o haczyku jakim są koszty obsługi karty “Otwartej na eŚwiat” (6 zł/miesiąc bez możliwości zwolnienia). Jej posiadanie jest wymagane do dnia przekazania nagrody. Zatem trzeba liczyć się z tym, że koszty obsługi karty “obniżą” naszą realną premię o ok. 30 zł (5 miesięcy po 6 zł). W rezultacie realnie z tej promocji możemy wyciągnąć ok. 320 zł.  Jest to i tak niezła suma do zyskania porównując ją do innych, aktualnie trwających promocji. Oczywiście po wypłacie premii z karty można zrezygnować, czy nawet zamknąć same konto.

Warto dodać także, że możemy skorzystać z alternatywnej promocji konta otwartego: 150 zł do biedronki – z tańszą kartą i łatwiejszymi warunkami do spełnienia.

Na koniec warto przypomnieć także, iż oprócz premii za założenie konta osobistego w BNP Paribas możemy również zgarnąć dodatkowe 400 zł za wyrobienie karty kredytowej. Trzeba się jednak śpieszyć – także w tamtej promocji jest ograniczona pula rejestracji.

Konto Otwarte dla Ciebie

PROMOCJA: Bezpiecznie w sieci

+ 350 zł premii
Promocja zakończona
9.5 Ocena Łączna
1 opinie
Bezpiecznie w sieci

9Ocena Redakcji
Ocena promocji
9
10Ocena Użytkowników
Ocena promocji
10
Dodaj swoją opinie
Dodaj opinie jako pierwszy!

   Dodaj swoją opinie

   Twoja całkowita ocena

    

   Porównaj wybrane konta
   • Total (0)
   Porównaj Teraz
   0