BNP Paribas: rekordowe 350 zł w gotówce za założenie konta

Rekordowe 350 zł premii w gotówce  może zyskać nowy klient w super łatwej promocji “Konto z możliwościami” banku BNP Paribas.  Czy warto skorzystać z tej promocji? Analiza warunków i regulaminu najnowszej promocji Konta Otwartego.

1

Promocja – Konto z możliwościami

BNP Paribas należy do najaktywniejszych banków, jeśli chodzi o promocje dla nowych klientów. Praktycznie nie ma miesiąca, w którym instytucja kierowana przez Przemysława Gdańskiego nie organizowałaby oferty specjalnej z premią pieniężną za otwarcie konta osobistego czy wyrobienie karty kredytowej.

Nagrodę w akcji specjalnej „Konto z możliwościami” stanowi  350 zł w postaci dwóch pieniężnych nagród: 200 zł i 150 zł, przyznawanych za otwarcie Konta Otwartego i aktywne z niego korzystanie (transakcje kartą, wpływy)  w miesiącach listopad-grudzień 2019 r.

Promocja trwa do momentu osiągnięcia liczby 4500 rejestracji, lecz nie dłużej niż do 31 października. Po osiągnięciu limitu, możliwość rejestracji zostanie zablokowana. Warto się zatem pospieszyć!

Promocja jest przeznaczona dla nowych klientów – jednak okres karencji jest krótki. By “stać się” nowym klientem dla banku, wystarczy nie posiadać żadnego konta osobistego w BNP Paribas (i przejętym Raiffeisen Banku) w okresie ostatnich 9 miesięcy. Dzięki temu, z promocji mogą skorzystać byli klienci banku, którzy spełniają ten warunek.

2

Jak zdobyć 350 zł krok po kroku

Aby zdobyć nagrodę 350 zł należy:

 • do 31 października złożyć wniosek o otwarcie Konta Otwartego wraz z kartą za pośrednictwem specjalnej strony promocyjnej, zaakceptować regulamin i zaznaczyć wymagane zgody,
 • do 6 listopada zawrzeć umowę o uruchomienie konta wraz z kartą i dostępem do bankowości elektronicznej,
 • w listopadzie wykonać min. 3 transakcje bezgotówkowe,
 • w grudniu dokonać transakcji bezgotówkowych kartą za min. 200 zł oraz zapewnić wpływy na nowo otwarte konto w łącznej wysokości min. 1000 zł.

O czym warto pamiętać?

Obecnie umowę z BNP Paribas podpisujemy SMSem, a kurier w ciągu kilku dni przywozi nam tylko przesyłkę z kartą debetową. Aby aktywować konto musimy nadać kod PIN do karty.

BNP Paribas jako transakcje bezgotówkowe akceptuje „normalne” płatności kartą wykonane np.  w sklepach, marketach, na stacjach paliw, w internecie itp.  Nie są akceptowane wszelkie “ułatwiacze” np. płatności za pomocą systemów BLIK, PayU, Przelewy24, Dotpay, Blue Media jak również z kodami MCC: 7995, 8999, 6012, 6211, 6051, 4829.

W przypadku wpływów bank zawarł również pewne ograniczenia – jako wpływy nie będą akceptowane wpłaty gotówkowe, wpływy z  kredytów udzielonych przez BNP Paribas oraz wpłaty własne (z innych rachunków prowadzonych w  BNP Paribas czy BGŻ Optima). Najłatwiej zatem spełnić warunek wpływów przelewając sobie 1000 zł ze swojego konta w innym banku.

Jeśli spełnimy warunki aktywności w listopadzie (3 transakcje), będziemy ciągle posiadaczami konta i karty debetowej, to do 20 grudnia organizator poinformuje nas mailowo o przyznaniu nam pierwszej nagrody (150 zł). Będziemy mieć wtedy czas do 25 grudnia na podanie swoich danych do przelewu – w wiadomości e-mail znajdziemy wszystkie instrukcje. Sama wypłata pierwszej premii nastąpi do końca grudnia.

Drugą nagrodę  200 zł otrzymamy za spełnienie warunków aktywności w grudniu (transakcje za 200 zł + wpływ 1000 zł). Informację o jej przyznaniu otrzymamy do 20 stycznia, a sam przelew zostanie wykonany do końca stycznia.

3

Ile kosztuje Konto z kartą Otwartą na Dzisiaj?

Konto z kartą Otwartą na DzisiajOsoby poniżej 26 latOsoby od 26 lat
Opłata za prowadzenie konta
0 zł 0 zł
Opłata za kartę
0 zł 3 zł lub 0 zł (0 zł po wyk. 1 transakcji kartą)
Przelew przez internet
0 zł 0 zł
Wypłaty z bankomatów w Polsce
0 zł 0 zł - BNP Paribas, Planet Cash
5 zł - pozostałe
Wypłaty z bankomatów za granicą
0 zł - BNP Paribas, Global Alliance
10 zł - pozostałe
0 zł - BNP Paribas, Global Alliance
10 zł - pozostałe

Konto Otwarte dla Ciebie jest praktycznie darmowe w podstawowej obsłudze. Prowadzenie konta jak i przelewy internetowe są bezwarunkowo darmowe.

Dla osób poniżej 26 lat, pozbawione jakichkolwiek opłat jest również użytkowanie karty „Otwartej na Dzisiaj”, której posiadanie wymagane jest do dnia przekazania nagrody. Osoby młode za darmo wypłacą również gotówkę ze wszystkich bankomatów w całej Polsce.

Osoby starsze (od 26 roku życia) zapłacą 3 zł za kartę „Otwartą na Dzisiaj”. Bank przewidział jednak bardzo prosty warunek zwalniający z tej opłaty – mianowicie wystarczy, że dokonają 1 transakcji kartą w miesiącu. Za darmo pieniądze wypłacą z kolei z bankomatów BNP Paribas i Planet Cash.

Co więcej, oferta obejmuje darmowe bankomaty zagraniczne BNP i Global Alliance na całym świecie.

Warto również zaznaczyć, że oprócz serwisu internetowego Pl@net dostępna jest również aplikacja mobilna GOmobile obsługująca najnowsze systemy płatności mobilnych: Google Pay, Apple Pay czy BLIK.

Nasza pełną recenzje Konta Otwartego BNP Paribas oraz opinie użytkowników można znaleźć tutaj.
4

Warto skorzystać z promocji?

Promocja „Konto z możliwościami” BNP Paribas to jeden z łatwiejszych i przyjemniejszych sposobów na zdobycie 350 zł premii i to w gotówce. Wystarczy zawrzeć umowę o ROR z kartą i w kolejnych dwóch miesiącach dokonać kilku transakcji kartą oraz zasilić konto.

Równie łatwo uniknie się podstawowych opłat związanych z utrzymaniem Konta Otwartego na Ciebie – wystarczy dokonać jednej płatności kartą w miesiącu na dowolną kwotę.

350 zł to za mało 🙂 ?

Na koniec warto przypomnieć także, iż oprócz premii za założenie konta osobistego w BNP Paribas możemy również zgarnąć dodatkowe 400 zł za wyrobienie karty kredytowej.

Konto Otwarte na Ciebie

PROMOCJA: Konto z możliwościami

+ 350 zł premii
15 dni do końca promocji

 

 

9.5 Ocena Łączna
15 opinie
Konto z możliwościami

9Ocena Redakcji
Ocena promocji
9
10Ocena Użytkowników
Ocena promocji
10
Dodaj swoją opinie  |  Zobacz opinie i komentarze
12 opinii
Zobacz wszystkie Najbardziej pomocne Najwyższe oceny Najniższe oceny Dodaj swoją opinie
 1. Odpowiedz
  student 14 Październik 2019 19:14
  Ocena promocji
  100

  Promocja świetna, taki wysoki bonus i to już po dwóch miesiącach, można zgarnąć 🙂

  Chyba jeszcze matce i ojcu pomogę założyć po jednym koncie, dodatkowe 700 zł piechotą nie chodzi.

  + ZALETY: wysoka kwota ; bardzo łatwe warunki ; szybka wypłata; dla studentów całkowicie darmowe konto
  - WADY: jeszcze nie znalazłem
  Pomocne(4) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 2. Odpowiedz
  maciej 9 Październik 2019 10:44

  hej, aktywowałem konto po otrzymaniu karty debetowej, czy bank dosyła również zwykłą kartę do konta? Jakoś nie widzi mi się korzystanie z debetówki gdy za 3 miesiące zamknę i tak to konto

  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 9 Październik 2019 14:05

   Karta debetowa, którą zapewne otrzymałeś to normalna karta do konta (jeśli po nadaniu jej pinu aktywowałeś konto).
   Nie rozumiem za bardzo o co Ci chodzi. Jaką jeszcze byś chciał kartę dostać 🙂 ?

   • Odpowiedz
    Maciej 9 Październik 2019 14:08

    Aniu masz rację pomyliło mi się z kredytowa, zakręcony dzień 🙂

    • Ania - Tanie-Konto.pl 11 Październik 2019 14:01

     Spoko, zdarza się każdemu 🙂
     Promocja z kartą kredytową (400 zł do Biedronki) to całkowicie odrębna promocja.

 3. Odpowiedz
  Feli 7 Październik 2019 20:53

  “do 20 października zawrzeć umowę o uruchomienie konta wraz z kartą i dostępem do bankowości elektronicznej”

  Co w przypadku jeśli mam problemy z firmą kurierską, czy nie “przyjęcie” kuriera do 20 października będzie równoznaczne z nieupilnowaniem terminu ? Czy chodzi tu o termin podpisania umowy kodem SMS ?

  • Odpowiedz
   kryst 7 Październik 2019 21:13

   Dokładnie tak jest.
   Kurierem bank przesyła ci tylko kartę, umowę podpisujesz wcześniej kodem sms (zaraz po wypełnieniu wniosku). Potem dostajesz ją na e-maila.

  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 7 Październik 2019 21:09

   Do 20 października musisz zawrzeć umowę ramową tzn. wypełnić wniosek o konto z kartą i dostępem do bankowości, a następnie podpisać go przesłanym Ci kodem SMS.
   Jeśli wszystko przebiegnie poprawnie, na maila otrzymasz link do twojej podpisanej umowy i będziesz sobie mógł ja pobrać.

   Zobacz dwa komentarze – niżej użytkownik w komentarzu przesłał zrzut ekranu po prawidłowym wypełnieniu wniosku i podpisaniu go kodem sms.

 4. Odpowiedz
  Adam 4 Październik 2019 00:53
  Ocena promocji
  100

  Czy spełnię warunek transakcji bezgotówkowej kartą (za min. 300zł) jeśli doładuje ich kartą konto Revolut w kwocie 300zł ?

  Pomocne(0) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 4 Październik 2019 10:53

   Niestety Revolut nie przejdzie w BNP Paribas.
   Kod MCC używany w terminalach płatniczych dla Revolut to 6012 (określający instytucje finansowe), jest wykluczony w regulaminie.

 5. Odpowiedz
  Dawid 1 Październik 2019 22:48

  Po jakim czasie mogę zamknąć konto? Jakie są ramy czasowe żeby nie stracić promocji?

  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 1 Październik 2019 23:07

   Konto wraz z kartą musi być aktywne do dnia przekazania każdej z nagród, czyli najlepiej do końca grudnia.

   Po 1 stycznia 2020 r. konto wraz z kartą można zamknąć.

   Warto pamiętać by zamknąć także dostęp do bankowości elektronicznej – dzięki temu po 9 miesiącach będziemy znowu “nowym klientem” dla banku i będzie można wziąć udział w kolejnej promocji BNP Paribas.

  Dodaj swoją opinie

  Twoja całkowita ocena

   

  Porównaj wybrane konta
  • Porównywarka lokat (0)
  • Porównywarka kont osobistych (0)
  • (0)
  Porównaj Teraz
  0