Promocja BNP Paribas: 350 zł za założenie konta

Aktualizacja - start nowej edycji - 2020.10.07

Na otwarciu konta w BNP Paribas i korzystaniu z niego przez kilka miesięcy można zarobić 300 zł w gotówce oraz 50 zł do wydania na zakupy w Biedronce. Ale trzeba się pospieszyć z rejestracją, bo pula uczestników promocji jest ograniczona.

Uwaga! Promocja została zakończona przed czasem z powodu wyczerpania się puli 3000 rejestracji. Zapoznaj się z pełną ofertą promocji BNP Paribas, lub przeczytaj analizę aktualnie najlepszej promocji BNP z premią 300 zł.

BNP Paribas w każdym miesiącu dowodzi, że najaktywniej ze wszystkich banków zabiega o nowych klientów. Już po zakończeniu jednej promocji z premią pieniężną lub bonem zakupowym albo nagrodą rzeczową organizuje kolejną. Trzeba przyznać, że z punktu widzenia klienta są to całkiem atrakcyjne oferty.

1

Promocja – Jesienny bukiet korzyści

Nie inaczej jest teraz. W ramach akcji „Jesienny bukiet korzyści” bank proponuje nowym klientom, którzy otworzą konto osobiste i spełnią proste warunki, do 300 zł w gotówce i nawet 50 zł w formie e-kodów do zrealizowania w sklepach Biedronka.

Promocja trwa do momentu osiągnięcia liczby 2000 rejestracji, lecz nie dłużej niż do 25 października. Po osiągnięciu limitu, możliwość rejestracji zostanie zablokowana. Warto się zatem pospieszyć!

Promocja jest przeznaczona dla nowych klientów – jednak okres karencji jest krótki. By “stać się” nowym klientem dla banku, wystarczy nie posiadać żadnego konta osobistego w BNP Paribas (i przejętym Raiffeisen Banku) w okresie ostatnich 15 miesięcy. Dzięki temu, z promocji mogą skorzystać byli klienci banku, którzy spełniają ten warunek.

2

Jak zdobyć 350 zł krok po kroku

Aby zdobyć bonus 350 zł należy:

1Do 25 października  zarejestrować się na specjalnej stronie promocyjnej (zaznaczamy wszystkie checkboxy), a następnie złożyć wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z dowolną kartą i dostępem do bankowości internetowej.

Wniosek składa się wyłącznie przez link promocyjny otrzymany mailem po rejestracji. Trzeba podać w nim te same dane, które wpisaliśmy w formularzu rejestracyjnym. Wymagane są również oświadczenia i zgody na przetwarzanie danych osobowych.

2Do 5 listopada zawrzeć umowę i aktywować kartę płatniczą do rachunku.

Umowę zawiera się na stronie banku lub w jego aplikacji. W tym drugim przypadku bank stosuje biometrię twarzy, która polega na porównywaniu zdjęć dowodu osobistego i twarzy z tymi wykonanymi aparatem w telefonie. Kartę dostarcza kurier w ciągu 7-14 dni od otwarcia rachunku.

3W listopadzie:

 • wykonać 1 przelew internetowy wychodzący (najlepiej na konto w innym banku),
 • dokonać płatności bezgotówkowych kartą na kwotę min. 300 zł.

Za spełnienie tego etapu otrzymujemy  150 zł w gotówce.

4W grudniu:

 • zalogować się do bankowości elektronicznej lub aplikacji mobilnej,
 • zrealizować 4 transakcje Blikiem (chodzi o operacje bezgotówkowe w punktach stacjonarnych i online zatwierdzane kodem w aplikacji, czyli wykluczone są np. przelewy na telefon),
 • zapewnić wpływ łącznie min. 1000 zł (najlepiej przelewem z innego banku);

Za spełnienie tego etapu otrzymujemy ponownie nagrodę 150 zł w gotówce.

5Do 30 kwietnia 2021 r. być posiadaczem konta i niezastrzeżonej karty.

Za spełnienie tego etapu otrzymujemy e-kod do Biedronki o wartości 50 zł.

O czym warto pamiętać?

Obecnie umowę z BNP Paribas podpisujemy SMSem, a kurier w ciągu kilku dni przywozi nam tylko przesyłkę z kartą debetową. Aby aktywować konto musimy nadać kod PIN do karty.

BNP Paribas jako transakcje bezgotówkowe akceptuje „normalne” płatności kartą wykonane np.  w sklepach, marketach, na stacjach paliw, w internecie itp.  Nie są akceptowane wszelkie “ułatwiacze” np. płatności za pomocą systemów BLIK, PayU, Przelewy24, Dotpay, Blue Media jak również z kodami MCC: 7995, 8999, 6012, 6211, 6051, 4829.

W przypadku wpływów bank zawarł również pewne ograniczenia – jako wpływy nie będą akceptowane wpłaty gotówkowe, wpływy z  kredytów udzielonych przez BNP Paribas oraz wpłaty własne (z innych rachunków prowadzonych w  BNP Paribas czy BGŻ Optima). Najłatwiej zatem spełnić warunek wpływów przelewając sobie 1000 zł ze swojego konta w innym banku.

Transakcja Blik to standardowa płatność z wykorzystaniem kodu Blik. Płacić Blikiem możemy zarówno w sklepach stacjonarnych jak i w internecie np. podczas zakupów na Allegro.  Więcej o płatnościach Blik można dowiedzieć się tutaj: Blik – co to jest i jak działa?

Przekazanie nagród

Nagroda podzielona jest na trzy części: 2 x 150 zł w gotówce i 50 zł do Biedronki.

Premie pieniężne (2 x 150 zł) bank wypłaci do końca następnego miesiąca po miesiącu spełnieniu warunków ich przyznania. Zatem zrobi to do 31 grudnia (za listopad) i do 31 stycznia 2021 r. (za grudzień).

Ważne! O prawie do bonusów pieniężnych dowiemy się do 18 grudnia. W mailu informującym o tym fakcie bank przekaże też instrukcję uzupełnienia danych niezbędnych do przelewu, czyli numeru promocyjnego konta. Będziemy musieli to zrobić do 27 grudnia.

Ostatnia nagrodę w postaci e-kodu do Biedronki 50 zł (za aktywne konto do końca kwietnia 2021) organizator roześle SMS-em do 31 maja 2021 r.

3

Ile kosztuje Konto z kartą Otwartą na Dzisiaj?

Konto z kartą Otwartą na DzisiajOsoby poniżej 26 latOsoby od 26 lat
Opłata za prowadzenie konta
0 zł 0 zł
Opłata za kartę
0 zł 3 zł lub 0 zł (0 zł po wyk. 1 transakcji kartą)
Przelew przez internet
0 zł 0 zł
Wypłaty z bankomatów w Polsce
0 zł 0 zł - BNP Paribas, Planet Cash
5 zł - pozostałe
Wypłaty z bankomatów za granicą
0 zł - BNP Paribas, Global Alliance
10 zł - pozostałe
0 zł - BNP Paribas, Global Alliance
10 zł - pozostałe

Konto Otwarte dla Ciebie jest praktycznie darmowe w podstawowej obsłudze. Prowadzenie konta jak i przelewy internetowe są bezwarunkowo darmowe.

Dla osób poniżej 26 lat, pozbawione jakichkolwiek opłat jest również użytkowanie karty „Otwartej na Dzisiaj”, której posiadanie wymagane jest do dnia przekazania nagrody. Osoby młode za darmo wypłacą również gotówkę ze wszystkich bankomatów w całej Polsce.

Osoby starsze (od 26 roku życia) zapłacą 3 zł za kartę „Otwartą na Dzisiaj”. Bank przewidział jednak bardzo prosty warunek zwalniający z tej opłaty – mianowicie wystarczy, że dokonają 1 transakcji kartą w miesiącu. Za darmo pieniądze wypłacą z kolei z bankomatów BNP Paribas i Planet Cash.

Co więcej, oferta obejmuje darmowe bankomaty zagraniczne BNP i Global Alliance na całym świecie.

Warto również zaznaczyć, że oprócz serwisu internetowego Pl@net dostępna jest również aplikacja mobilna GOmobile obsługująca najnowsze systemy płatności mobilnych: Google Pay, Apple Pay czy BLIK.

Nasza pełną recenzje Konta Otwartego BNP Paribas oraz opinie użytkowników można znaleźć tutaj.
4

Warto skorzystać z promocji?

Promocja „Jesienny bukiet korzyści” BNP Paribas to jeden z łatwiejszych i przyjemniejszych sposobów na zdobycie 350 zł premii. Wystarczy zawrzeć umowę o ROR z kartą i w kolejnych dwóch miesiącach logować się na konto, dokonać przelewu, płacić kartą i blikiem oraz zasilać konto.

Równie łatwo uniknie się podstawowych opłat związanych z utrzymaniem Konta Otwartego na Ciebie – wystarczy dokonać jedną płatność kartą w miesiącu na dowolną kwotę.

350 zł to za mało 🙂 ?

Na koniec warto przypomnieć także, iż oprócz premii za założenie konta osobistego w BNP Paribas możemy również zgarnąć dodatkowe 300 zł za wyrobienie karty kredytowej.

Konto Otwarte na Ciebie

PROMOCJA: Jesienny bukiet korzyści

+ 350 zł premii
Promocja zakończona

 

 

9 Ocena Łączna
32 opinie
Jesienny bukiet korzyści

9.5Ocena Redakcji
Ocena promocji
9.5
9.7Ocena Użytkowników
Ocena promocji
9.7
Dodaj swoją opinie  |  Zobacz opinie i komentarze
32 opinie
Zobacz wszystkie Najbardziej pomocne Najwyższe oceny Najniższe oceny Dodaj swoją opinie
 1. Odpowiedz
  Elżbieta 24 Wrzesień 2020 11:31

  U mnie wystąpił błąd autoryzacji. Nie można podpisać umowy udaj sie do banku.

 2. Odpowiedz
  student 16 Wrzesień 2020 11:14
  Ocena promocji
  100

  Promocja wydaje się być świetna, taki wysoki bonus i to już po dwóch miesiącach, można zgarnąć 🙂

  Chyba jeszcze matce i ojcu pomogę założyć po jednym koncie, dodatkowe 700 zł piechotą nie chodzi.

  + ZALETY: wysoka kwota ; bardzo łatwe warunki ; szybka wypłata; dla studentów całkowicie darmowe konto
  - WADY: jeszcze nie znalazłem
  Pomocne(10) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 3. Odpowiedz
  zuza 15 Wrzesień 2020 13:02
  Ocena promocji
  100

  Czy dobrze rozumiem, że wystarczy wykonać 1 przelew wysokości 1000zł ze swojego innego konta w listopadzie? (żeby spełnić 2-gi warunek) Ale czy można spokojnie po “5 minutach” przelać te 1000zł z powrotem na swoje inne konto? 😀 Czy będzie się to liczyło w dalszym ciągu jako “wpływ” pomimo zniknięcia tych pieniędzy z konta? Czy mają tam zostać do końca promocji? Mam nadzieję, nie nie opisałam zbyt chaotycznie. Pozdrawiam

  Pomocne(2) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
  • Odpowiedz
   miko 15 Wrzesień 2020 13:22

   Możesz od razu przelać sobie ten 1000 zł spowrotem.
   Tutaj chodzi tylko by w historii twojego konta był zaksięgowane wpływy na min. 1000 zł.

   • Odpowiedz
    zuza 15 Wrzesień 2020 13:41

    Dzięki za odp !!

 4. Odpowiedz
  Ania 15 Wrzesień 2020 10:40

  czy za karte debetowa nie ponosi sie zadnych oplat? mozna bez obaw z niej korzystac?

  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 15 Wrzesień 2020 14:49

   @Ania
   KARTA
   1. Tak jak wyżej jest opisane w tabeli opłat: karta jest darmowa jeżeli wykonamy nią min. 1 transakcje w miesiącu. Oczywiście mowa tutaj o najtańszej karcie w ofercie BNP – Karcie Otwartej na Świat (inne są droższe)

 5. Odpowiedz
  Robert 14 Wrzesień 2020 06:23

  Zapisałem się do promocji, wypełniłem wniosek bankowy, otrzymałem SMSa ale nie mogłem podpisac umowy bo link w mailu był aktywny tylko 30 min a otworzyłem pocztę znacznie później. Co mogę teraz zrobić?

 6. Odpowiedz
  Ania - Tanie-Konto.pl 5 Marzec 2020 22:45

  Spełniasz warunki promocji tej , do której przystąpiłeś. Jeśli przystąpiłeś do wcześniejszej promocji “Chwyć premię” to spełniasz warunki opisane w jej regulaminie:
  https://www.tanie-konto.pl/wp-content/uploads/regulamin-chwyc-premie.pdf

 7. Odpowiedz
  Kuba 3 Marzec 2020 15:25

  Jak działa to wyłączenie z PayU płatności kartą? Przy płatności na allegro jest możliwość wpisania od razu karty i zapłacenia nią za zakupy, ale na koncie pojawiła mi się ta płatność jako PayU. Czy zalicza się ona wtedy do tych 5 wymaganych transakcji w marcu?

 8. Odpowiedz
  Krzyś 20 Luty 2020 20:51

  Czy posiadając rachunek smart w BGZOptima mogę wziąć udział w promocji?

 9. Odpowiedz
  Joanna 18 Luty 2020 19:08

  Zakładam to konto już trzeci raz, cięgle bezskutecznie . Za każdym razem weryfikacja mojej tożsamości się przedłuża i nigdy nie otrzymałam żadnej odpowiedzi na e-mail. Dzisiaj próbowałam kolejny raz!! Tak samo !!! Brak słów…

  • Odpowiedz
   Wolfik 19 Luty 2020 17:04

   No to ewidentnie coś robisz nie tak.

   Ja założyłem konto sobie wczoraj bez problemu.

   Dzisiaj pomogłem założyć matce i ojcu (na emeryturach).

   Wszystko bez żadnych problemów – na koniec okienko “twój wniosek został złożony poprawnie” i informacja, że umowa jest na e-mail i teraz czekać na kuriera z kartą.

 10. Odpowiedz
  Benio 18 Luty 2020 18:12

  Promocja rzeczywiście bardzo prosta do spełnienia, nagroda bardzo fajna 🙂

  Wniosek o konto w promocji wysłany. Umowa podpisana smsem. Takie coś wyświetla się na koniec:

  zakładanie konta bnp paribas

  Teraz czekam na kuriera i kartę.

  Skąd wezmę login i hasło do zalogowania się do bankowości elektronicznej? Dostanę po zwrocie dokumentów do banku przez kuriera, czy jak to dalej wygląda?

  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 18 Luty 2020 20:01

   Swój login do bankowości powinieneś znaleźć w umowie, którą bank przesłał ci na maila po wypełnieniu wniosku.

   Hasło do logowania nadajesz sobie podczas pierwszego logowania.

   Teraz czekasz na kuriera, który przywiezie Ci kartę. Wtedy nadajesz PIN karcie i bank w pełni aktywuje twoje konto.

   • Odpowiedz
    dddd 19 Luty 2020 09:46

    nie mogę znaleźć loginu na umowie, co w tej sytuacji ?

    • grekos 19 Luty 2019 10:20

     Login jest na umowie dobrze poszukaj.

     Z kolei link do umowy jest w mailu “Podpisana umowa z BNP Paribas Bank Polska S.A.” musisz kliknąć “Zobacz dokument”.

   • Odpowiedz
    Benio 19 Luty 2020 08:30

    No właśnie sam doszedłem, że login był na umowie. Spróbowałem się zalogować na stronie banku i otrzymałem komunikat pokrywający się tym co napisałaś. Załączam zrzut ekranu może się przyda innym:

    aktywacja konta w bnp paribas

    Także teraz czekam na kuriera z kartą. Zobaczymy jak szybko się uwiną.

    • Benio 22 Luty 2020 19:47

     I dostałem kolejne info na maila, że karta została wydana kurierowi i mam na niego czekać.
     Na razie idzie to dość sprawnie

     kurier karta do konta bnp

 11. Odpowiedz
  Dawid 18 Luty 2020 17:48

  Po jakim czasie mogę zamknąć konto? Jakie są ramy czasowe żeby nie stracić promocji?

  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 18 Luty 2020 23:07

   Konto wraz z kartą musi być aktywne do dnia przekazania każdej z nagród, czyli najlepiej do końca czerwca 2020.

   Od 1 lipca 2020 r. konto wraz z kartą można zamknąć.

   Warto pamiętać by oprócz konta zamknąć także dostęp do bankowości elektronicznej – dzięki temu po 9 miesiącach będziemy znowu “nowym klientem” dla banku i będzie można wziąć udział w kolejnej promocji BNP Paribas.

 12. Odpowiedz
  Ania - Tanie-Konto.pl 17 Luty 2020 10:33
  Ocena promocji
  100

  Dzisiaj 17 lutego ruszyła kolejna promocja BNP Paribas z premią 350 zł.

  Warunki proste do spełnienia (w innych bankach trzeba się “mocniej” napracować)

  Pierwsze 100 zł otrzymujemy za otwarcie konta + 5 transakcji kartą w marcu.
  Pozostałe 250 zł za proste aktywności w kwietniu i w maju – w każdym miesiącu robimy min. 2 przelewy i zasilamy konto 1000 zł.

  Pomocne(2) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 13. Odpowiedz
  onnn 7 Grudzień 2019 14:09
  Ocena promocji
  10

  link wysłany w mailu wygasł , po ok 5 minutach i zaczął świecić się na czerwono, co oznacza dla mnie brak możliwości podpisania umowy o przekazaniu moich danych ,równocześnie weekend , brak kontaktu z bankiem , Trzeba szybko sprawdzić skrzynke .

  Pomocne(1) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 14. Odpowiedz
  maciej 9 Październik 2019 10:44

  hej, aktywowałem konto po otrzymaniu karty debetowej, czy bank dosyła również zwykłą kartę do konta? Jakoś nie widzi mi się korzystanie z debetówki gdy za 3 miesiące zamknę i tak to konto

  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 9 Październik 2019 14:05

   Karta debetowa, którą zapewne otrzymałeś to normalna karta do konta (jeśli po nadaniu jej pinu aktywowałeś konto).
   Nie rozumiem za bardzo o co Ci chodzi. Jaką jeszcze byś chciał kartę dostać 🙂 ?

   • Odpowiedz
    Maciej 9 Październik 2019 14:08

    Aniu masz rację pomyliło mi się z kredytowa, zakręcony dzień 🙂

    • Ania - Tanie-Konto.pl 11 Październik 2019 14:01

     Spoko, zdarza się każdemu 🙂
     Promocja z kartą kredytową (400 zł do Biedronki) to całkowicie odrębna promocja.

 15. Odpowiedz
  wewe 7 Październik 2019 20:53

  “do 31 października zawrzeć umowę o uruchomienie konta wraz z kartą i dostępem do bankowości elektronicznej”

  Co w przypadku jeśli mam problemy z firmą kurierską, czy nie “przyjęcie” kuriera do 31 października będzie równoznaczne z nieupilnowaniem terminu ? Czy chodzi tu o termin podpisania umowy kodem SMS ?

  • Odpowiedz
   kryst 7 Październik 2019 21:13

   Dokładnie tak jest.
   Kurierem bank przesyła ci tylko kartę, umowę podpisujesz wcześniej kodem sms (zaraz po wypełnieniu wniosku). Potem dostajesz ją na e-maila.

  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 7 Październik 2019 21:09

   Do 31 października musisz zawrzeć umowę ramową tzn. wypełnić wniosek o konto z kartą i dostępem do bankowości, a następnie podpisać go przesłanym Ci kodem SMS.
   Jeśli wszystko przebiegnie poprawnie, na maila otrzymasz link do twojej podpisanej umowy i będziesz sobie mógł ja pobrać.

 16. Odpowiedz
  Adam 4 Październik 2019 00:53
  Ocena promocji
  100

  Czy spełnię warunek transakcji bezgotówkowej kartą (za min. 300zł) jeśli doładuje ich kartą konto Revolut w kwocie 300zł ?

  Pomocne(1) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 4 Październik 2019 10:53

   Niestety Revolut nie przejdzie w BNP Paribas.
   Kod MCC używany w terminalach płatniczych dla Revolut to 6012 (określający instytucje finansowe), jest wykluczony w regulaminie.

  Dodaj swoją opinie

  Twoja całkowita ocena

   

  Porównaj wybrane konta
  • Porównywarka lokat (0)
  • Porównywarka kont osobistych (0)
  • (0)
  Porównaj Teraz
  0