Promocja CitiBank: Motorola e22 (wart 600 zł) za wyrobienie karty Citi Simplicity

Ruszyła promocja Citibanku, w której za wyrobienie karty kredytowej Citi Simplicity, możemy zgarnąć nowiuteńki Smartfon Motorola E22 o deklarowanej wartości 600 zł.

W organizowanych przez banki promocjach można zdobyć różne nagrody. Najczęściej jest to gotówka. Często instytucje przyznają karty podarunkowe. Niekiedy zdarzają się bonusy w postaci sprzętu elektronicznego, np. smartfonów. Taką gratyfikację ma dla klientów Bank Handlowy.

Jak zdobyć smartfon Vivo Y11s w promocji CitiBanku Handlowego?

Chodzi o promocję, w której w zamian za wyrobienie karty kredytowej Citi Simplicity i spełnienie prostych warunków bank nagradza smartfonem Motorola E22 objętym 24-miesięczną gwarancją. Jego deklarowana wartość wynosi 600 zł. Sprzęt jest objęty 27-miesięczną gwarancją producenta.

Drugą nagrodą jest złagodzenie warunków zwalniających z opłaty za obsługę plastiku. Zamiast 1000 zł wystarczy wydawać nim 300 zł miesięcznie. Obniżone wymagania obowiązują przez 12 miesięcy.

Obowiązująca do 9 lutego 2023 r. oferta skierowana jest do nowych klientów instytucji zarządzanej przez Sławomira Sikorę. Innymi słowy korzystają z niej osoby, które nie miały karty kredytowej w Banku Handlowym od 1 stycznia 2021 r. Natomiast bycie stroną umowy o inny produkt czy usługę świadczoną przez tę organizację nie wyklucza z udziału w promocji.

Ważne! Zainteresowani muszą spełnić wymagania formalne (minimalny wiek, zarobki, okres zatrudnienia w obecnej firmie lub prowadzenia swojego biznesu) i wykazać się zdolnością kredytową.

Aby zdobyć smartfon należy:

1Do 9 lutego na stronie promocji złożyć wniosek o kartę i zawrzeć umowę

Umowę można zawrzeć całkowicie online, z użyciem metody na selfie. Chodzi o wykonanie kilku zdjęć twarzy i dowodu osobistego.

Uwaga! Kartę należy aktywować w aplikacji Citi Mobile lub w bankowości internetowej.

2W ciągu 10 dni roboczych przesłać dokument potwierdzający dochody (np. wyciąg z konta bankowego)

Robi się to elektronicznie, przez specjalną stronę. Szczegóły przekaże konsultant banku.

3Do końca następnego miesiąca po miesiącu wyrobienia karty zalogować się do aplikacji banku Citi Mobile

Przykładowo: jeśli umowę zawrzemy w listopadzie, czas na zalogowanie będziemy mieć do 31 grudnia. W przypadku wyrobienia plastiku w grudniu omawiany warunek musimy spełnić do 30 stycznia.

4W każdym z 3 kolejnych miesięcy po miesiącu wyrobienia instrumentu płatniczego wykonać nim transakcje bezgotówkowe na łącznie min. 500 zł

Przykładowo: jeśli umowę o plastik zawrzemy w listopadzie, obroty kartą będziemy musieli zrealizować od grudnia do końca lutego. Przy umowie w grudniu czas na spełnienie tego wymogu przesunie się od stycznia do końca marca.

Im szybciej to zrobimy, tym szybciej będziemy cieszyć się nowym smartfonem.

Przekazanie nagrody

O przyznaniu nagrody Citibank poinformuje do końca następnego miesiąca po miesiącu spełnienia wszystkich warunków. Zrobi to poprzez wysłanie wiadomości w serwisie transakcyjnym Citibank Online.

Smartfon Motorola E22 przekaże w ciągu kolejnych 60 dni. Wyśle go na adres korespondencyjny. Na bazie doświadczeń z poprzednich edycji promocji można stwierdzić, że smartfony trafiają do klientów znacznie szybciej.

Im szybciej wykonamy promocyjne zadania, tym lepiej dla nas. Jeśli akurat czekają nas większe wydatki, śmiało możemy pokryć je środkami z karty Citi Simplicity.

Opłaty za kartę kredytową Citibanku

Wyrobienie karty kredytowej Simplicity odbywa się bezpłatnie. Za obsługę plastiku, który można dodać do portfela Google Pay i Apple Pay, Citi Handlowy pobiera 12 zł miesięcznie.

Z tym że opłaty można uniknąć, wykonując kartą odpowiednie obroty. W ramach promocji wystarczy 300 zł miesięcznie. Po upływie roku próg wzrośnie do 1000 zł miesięcznie.

Użytkowanie instrumentu zgodnie z przeznaczeniem, czyli terminowa spłata zadłużenia w bankowości elektronicznej, brak wypłat gotówki z bankomatów, brak przelewów z rachunku karty, pozwoli na zredukowanie kosztów jego utrzymania do zera.

Plastik z funkcją kredytową ma 56-dniowy okres bezodsetkowy. Oznacza to, że jeśli spłacimy powstałe zadłużenie w terminie wskazanym przez bank na wyciągu, nie ponosimy kosztów korzystania z jego pieniędzy. W przeciwnym razie nalicza on odsetki karne.

Karta kredytowa to instrument, który bardzo różni się od karty do konta. Tą pierwszą też można pobierać gotówkę z bankomatu, ale ze względu na wysokie prowizje (8 proc., min. 10 zł) lepiej tego nie robić. Podobnie jak przelewów z rachunku karty.

Nie korzystajmy też z usług dodatkowych, np. bankowości telefonicznej Citi Phone. Zadłużenie regulujmy przelewem, a nie w oddziale (20 zł) czy bankomacie (10 zł).

Opinie o smartfonie Motorola E22

motorola e22 4/64 GBOferowany w promocji CitiBanku Smartfon Motorola E22 należy do wydajniejszych sprzętów. Dzięki pamięci RAM 4GB jest w stanie działać płynnie przy wielu włączonych aplikacjach. Ma również całkiem przyzwoitą pamięć wewnętrzną 64 GB. Jego wyświetlacz ma przekątną 6,5”.

Jeśli chodzi o jakość zdjęć, to – jak na telefon o wartości do 600 zł – jest ona przyzwoita. Sprzęt wyposażony jest w trzy aparaty: 16Mpix i 2Mpix zlokalizowane na tyle obudowy oraz o rozdzielczości 5 Mpix z przodu.

Użytkownicy chwalą sobie stosunkowo długi czas pracy baterii. To zasługa dużego akumulatora o pojemności 4020 mAh. Sprzęt jest łatwy w użytkowaniu. Na plus należy również zapisać efektowny wygląd i czytnik linii papilarnych zwiększający bezpieczeństwo użytkowania. Generalnie stosunek ceny do jakości w tym modelu jest bardzo dobry. W serwisie Ceneo użytkownicy przyznali mu notę 4,3 na 5.

Więcej informacji o samym smartfonie vivo można znaleźć na stronie producenta tutaj.

Podsumowanie

Promocja Citi Handlowego to sposób na łatwe zdobycie smartfona Motorola E22 o wartości 600 zł. Wystarczy wyrobić kartę kredytową Simplicity i w ciągu trzech miesięcy wydać nią 1500 zł (500 zł miesięcznie). Umowę zawrzemy całkowicie przez internet.

Utrzymanie karty może być całkowicie bezkosztowe. By tak się stało, należy co miesiąc wykonywać nią obrót 300 zł, a po upływie roku – 1000 zł.

Pozostali mogą postarać się o inną nagrodę. Citi Handlowy to bank, który już od dłuższego czasu ma najlepsze promocje kart kredytowych. Przykładowo: wydając kartą Citi Simplicity po 300 zł w każdym z 7 kolejnych miesięcy, otrzymają 600-zł bon do wykorzystania na Allegro .

Karta kredytowa Citi Simplicity

PROMOCJA: smartfon vivo Y11s

+ smartfon Vivo Y11s
Promocja zakończona
9.5 Ocena Łączna
2 opinie
Promocja otrzymaj smartfon Motorola e22

9.5Ocena Redakcji
Ocena
9.5
10Ocena Użytkowników
Ocena
10
Dodaj swoją opinie
Dodaj opinie jako pierwszy!

Dodaj swoją opinie

Twoja całkowita ocena

 

Porównaj wybrane konta
  • Porównywarka lokat (0)
  • Porównywarka kont osobistych (0)
  • (0)
Porównaj Teraz
0