Promocja CitiBank: Smartfon OPPO AX7 (wart 799 zł) za wyrobienie darmowej karty Citi Simplicity

Ruszyła promocja Citibanku, w której za wyrobienie karty kredytowej Citi Simplicity, możemy zgarnąć nowiuteńki Smartfon OPPO AX7 4GB/64GB o wartości 799 zł.

Uwaga! Promocja została zakończona. Zapoznaj się z pełną ofertą promocji Citibanku lub przeczytaj prześwietlenie najlepszej aktualnie promocji tego banku:  Citibank: promocja 400 zł na Allegro.

Bank Handlowy kusi darmową kartą kredytową, oferując w zamian sprzęt o wysokiej wartości. Zdobycie telefonu wymaga wykonania bardziej złożonych warunków, co jednak dla osób pracujących nie powinno stanowić większego problemu.

Citi Handlowy to jeden z najaktywniejszych banków, jeśli chodzi o promocje. Celuje zwłaszcza w oferty specjalne kart kredytowych, których jest czołowym wydawcą (trzecie miejsce po PKO BP i Santanderem). Zachęca do ich wyrobienia, kusząc premiami pieniężnymi, bonami zakupowymi albo nagrodami rzeczowymi typu smartfon.

Jak zdobyć smartfon Oppo AX7 w promocji CitiBanku Handlowego?

W jednej z trwających promocji karty Citi Simplicity do zdobycia jest smartfon Oppo AX7 o deklarowanej wartości 799 zł.

Promocja CitiBankOtrzymaj smartfon OPPO AX7
Ile można zyskać? Smartfon OPPO AX7 4GB/64GB o wartości 799 zł
Do kiedy można przystąpić? do 20 listopada 2019 r.
Dla kogo? dla nowych klientów
Najważniejsze warunki 1. Wypełnić wniosek na stronie promocji, zaznaczając wymagane zgody
2. Zalogować się do bankowości internetowej lub mobilnej
3. Wydać kartą łącznie co najmniej 4000 zł w ciągu trzech miesięcy od zawarcia umowy
Strona promocji z regulaminem

O smartfon Oppo AX7 mogą się starać nowi klienci banku. Chodzi o osoby, które po 1 stycznia 2017 r. nie miały w Citi Handlowym głównej karty kredytowej. Posiadanie innych produktów, np. konta osobistego albo dodatkowej karty kredytowej (np. gdy stroną umowy jest żona/mąż), nie wyklucza z udziału w promocji.

Ponadto zainteresowani nagrodą muszą mieć min. 18 lat oraz stały dochód. W przypadku zatrudnionych na umowę o pracę musi to być co najmniej 1200 zł netto i trzymiesięczny staż w obecnej firmie. Osoby prowadzące biznes muszą to robić od min. dwóch lat i uzyskiwać dochód na poziomie min. 2500 zł netto.

Aby zdobyć smartfon należy:

 • Do 20 listopada wypełnić formularz na stronie promocji
 • Dostarczyć wymagany przez bank dokument potwierdzający dochód (w zależności od źródła wynagrodzenia będzie to inny dokument; szczegóły przekazuje konsultant, który kontaktuje się z klientem po rejestracji na stronie promocji)
 • Do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego po zawarciu umowy zalogować się przynajmniej raz do bankowości internetowej Citibank Online lub aplikacji Citi Mobile
 • Do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego po zawarciu umowy wykonać kartą kredytową transakcje bezgotówkowe o łącznej wartości min. 4000 zł.

Uwaga! Do wymaganych obrotów nie będą uwzględniane płatności na poczcie, w kantorach ani u bukmacherów.

Prosty przykład.

Jeśli plastik wyrobimy w październiku, to do końca stycznia 2020 będziemy mieć czas na realizację regulaminowych zadań: zalogowania się do bankowości i dokonania transakcji kartą za 4000 zł. Oznacza to, że średnio w miesiącu będziemy musieli wydać kartą trochę ponad tysiąc złotych – dla osoby pracującej, nie powinno to stanowić większego problemu.

O spełnieniu warunków CitiBank poinformuje nas poprzez wiadomość w systemie transakcyjnym do końca kolejnego miesiąca. W naszym przykładzie – do końca lutego 2020.

Następnie bank ma 60 dni na przekazanie nagrody. Odbywa się to przez kuriera. Do tego dnia promocyjna karta musi być aktywna. Praktyka pokazuje, że Citi Handlowy wysyła telefony znacznie szybciej.

Jeden uczestnik może otrzymać jeden smartfon. Sprzęt objęty jest dwuletnią gwarancją producenta.

Darmowa karta kredytowa w Citi Handlowym

Za wyrobienie karty Simplicity się nie płaci. Nie ponosi się też kosztów miesięcznej ani rocznej obsługi i nie trzeba w tym celu spełniać żadnych warunków.

Oprocentowanie wykorzystanych środków wynosi 10 proc. w skali roku. Z tym że odsetki naliczane są tylko wtedy, gdy powstałego zadłużenia nie spłacimy w wyznaczonym przez bank terminie.

Na co trzeba uważać?

Na usługi dodatkowe typu bankowość telefoniczna CitiPhone, karta dodatkowa czy nośnik w postaci naklejki zbliżeniowej. Oczywiście, za brak spłaty całej kwoty zadłużenia w wyznaczonym terminie bank nalicza odsetki ustawowe (obecnie 10 proc. w skali roku).

Prowizję płaci się również za wypłatę gotówki z bankomatu, przelew z rachunku karty (8 proc. min. 10 zł od każdej operacji) czy spłatę limitu w kanale innym niż elektroniczny, np. w placówce albo bankomacie (10-20 zł od operacji).

Przy umiejętnym korzystaniu nie poniesie się żadnych kosztów posiadania karty kredytowej Citi Simplicity.

Opinie o telefonie OPPO AX7

Oferowany w promocji CitiBanku Smartfon Oppo AX7 należy do wydajniejszych sprzętów. Dzięki pamięci RAM 4GB jest w stanie działać płynnie przy wielu włączonych aplikacjach. Ma również całkiem przyzwoitą pamięć wewnętrzną 64 GB. Jego wyświetlacz ma przekątną 6,2”. Urządzenie waży 168 g.

Jeśli chodzi o jakość zdjęć, to – jak na telefon o wartości do 799 zł – jest ona przyzwoita. Sprzęt wyposażony jest w dwa aparaty: główny 13 Mpix i dodatkowy 2 Mpix. Może też nagrywać filmy w rozdzielczości Full HD (1080p).

Użytkownicy chwalą sobie umiarkowanie długi czas pracy baterii. To zasługa dużego akumulatora o pojemności 4230 mAh. Sprzęt jest łatwy w użytkowaniu. Na plus należy również zapisać efektowny wygląd i czytnik linii papilarnych zwiększający bezpieczeństwo użytkowania. Generalnie stosunek ceny do jakości w tym modelu jest bardzo dobry. Przykładową recenzję telefonu umieściliśmy poniżej:

Podsumowanie

Trzeba uczciwie przyznać, że oferta specjalna Citi Handlowego ze smartfonem Oppo AX7 to nie jest zwykła promocja. Ze względu na wartość sprzętu bank stawia dość duże wymagania, które nie każdy będzie w stanie spełnić. Z wydaniem 4000 zł w ciągu trzech miesięcy nie powinny mieć problemu osoby z rodzinami oraz pracujące i mieszkające w największych miastach.

Pozostali mogą postarać się o inną nagrodę. Citi Handlowy to bank, który już od dłuższego czasu ma najlepsze promocje kart kredytowych. Przykładowo: wydając kartą Citi Simplicity sporo mniej bo tylko 1500 zł, otrzymają 400-zł bon do wykorzystania na Allegro .

Natomiast sam plastik jest o tyle godny uwagi, że poprawia płynność finansową, daje dostęp do darmowego kredytu, a jego utrzymanie – przy umiejętnym posługiwaniu się – jest darmowe.

Karta kredytowa Citi Simplicity

PROMOCJA: smartfon LG K30 Dual SIM

+ smartfon LG K30
Promocja zakończona
8 Ocena Łączna
3 opinie
Promocja otrzymaj smartfon OPPO AX7 4GB/64GB

9.5Ocena Redakcji
Ocena
9.5
7.3Ocena Użytkowników
Ocena
7.3
Dodaj swoją opinie  |  Zobacz opinie i komentarze
1 Opinia
 1. Odpowiedz
  Paweł 8 Luty 2020 09:40
  Ocena
  20

  Co z tego jak trwa to wieki .Raz , że na akceptację wniosku kazali czekać ponad 2 tygodnie , to warunki spełnione w Październiku , Mail z potwierdzeniem spełnienia warunków w grudniu 2019 , Mamy Luty . Telefonu ciągle brak . Wczoraj przyszedł SMS , że mogę sobie wybrać AX7 lob Oppo A5 . Ciekawe jest , że pod polem wyboru widniała informacja o kolejnych 60 dniach jakie rezerwują sobie na wysyłkę . A on już powinien być u Mnie .
  Nie polecam promocji – Zaś sama karta – względnie OK

  + ZALETY: brak opłat za kartę
  - WADY: długi czas oczekiwania
  Pomocne(4) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz

  Dodaj swoją opinie

  Twoja całkowita ocena

   

  Porównaj wybrane konta
  • Porównywarka lokat (0)
  • Porównywarka kont osobistych (0)
  • (0)
  Porównaj Teraz
  0