Promocja karty kredytowej Credit Agricole: do 300 zł zwrotu za płatności w Internecie (+ 200 zł za konto)

Łącząc dwie promocje Credit Agricole, można przez rok zyskać nawet 500 zł, z czego 200 zł to gotówka. Przy okazji zyskuje się dostęp do darmowego kredytu, bezpłatnego konta osobistego i wygodnych płatności telefonem oraz zegarkiem.

Banki lubią aktywnych klientów, bo na nich mogą zarabiać. Sęk w tym, że nie wszyscy chętnie używają kart płatniczych (sklepy płacą bankom prowizje za przyjmowanie takich płatności). Jednym ze sposobów na zwiększenie transakcyjności jest money-back, czyli zwrot części wydanych kwot.

Kto może otrzymywać money-back w Credit Agricole?

Taki program ostał się m.in. w Credit Agricole. Dzięki niemu można zyskać nawet 300 zł w ciągu 12 miesięcy. W tym celu trzeba wyrobić i używać karty kredytowej.

Premiowane są transakcje w internecie następującymi plastikami:

  • Visa Silver,
  • Mastercard Silver,
  • Visa Gold,
  • Mastercard Gold.

Zwrot od każdej płatności online wynosi 2 proc.  Do transakcji w internecie zaliczane są również transakcje dokonane za pomocą usługi Google Pay lub Apple Pay.

W ciągu miesiąca można odzyskać tak do 25 zł. Uzyskanie takiej premii wymaga wykonania obrotu na 1250 zł.

Ważne! Money-back nie ma postaci gotówki, tylko wypłacany jest na rachunek karty kredytowej. Oznacza to, że zmniejsza istniejące zadłużenie lub zwiększa dostępny limit (nadpłata).

Z trwającej do 31 stycznia promocji „Nie ma jak w domu” mogą skorzystać nowi posiadacze wymienionych instrumentów. Regulamin precyzuje, że chodzi o osoby, które nie miały wymienionych kart (ani Visy Standard) w ciągu ostatnich 24 miesięcy.

Posiadanie innych produktów nie wyklucza z udziału w akcji, a nawet jest niezbędne. Dotyczy to konta osobistego, na otwarciu którego można zyskać kolejne 200 zł – jednorazowo lub w formie money-backu za transakcje kartą debetową.

Uwaga! Akcja “Nie ma jak w domu” dotyczy produktu kredytowego, zatem zainteresowane nią osoby muszą spełnić określone warunki np. odnośnie dochodu (1400 zł netto dla plastików z linii Silver) i wykazać się zdolnością kredytową.

powrót do menu ↑

Jak zyskać 300 zł za transakcje kartą kredytową Credit Agricole?

1Do 31 stycznia złożyć wniosek na stronie promocji i wyrobić jedną z promocyjnych kart kredytowych z limitem min. 3000 zł

Można to zrobić za pośrednictwem kuriera lub w placówce.

2Do 31 stycznia zaakceptować regulamin promocji i potwierdzić chęć udziału w niej
3Do 31 stycznia założyć konto osobiste w Credit Agricole – np. Konto dla Ciebie z premią 200 zł na start
4Dokonać co najmniej jednej transakcji bezgotówkowej kartą kredytową w internecie
5Płacić „kredytówką” za zakupy realizowane w internecie. Im częściej będziemy to robić, tym większy zwrot wypracujemy.

Wypłata money-backu przez Credit Agricole

Premia zasila rachunek karty kredytowej, czyli w zależności od jej salda zmniejsza zadłużenie lub generuje (powiększa) nadpłatę.

Bank nalicza money-back w dniu zaksięgowania transakcji

Bonusowa kwota będzie widoczna na wyciągu.

Money-back jest wypłacany przez 12 miesięcy od wyrobienia plastiku.

powrót do menu ↑

Ile kosztuje karta kredytowa Credit Agricole?

Choć promocją objęte są cztery plastiki, ze względu na koszty warto skupić się na dwóch. Chodzi o Mastercard Silver i Visa Silver.

Ich wyrobienie (jako karty głównej) odbywa się bezpłatnie. Opłata miesięczna wynosi 7,9 zł. Unika się jej po wykonaniu obrotów na 700 zł. To warunek osiągalny dla większości osób.

Jego realizację można sobie ułatwić. Jak? Realizować przelewy z rachunku karty, np. z prąd, gaz i inne media (opcja „Twoje rachunki”).

Ale uwaga! Taki przelew, by nic nie kosztował, należy zlecać w aplikacji CA24 mobile. W przeciwnym razie bank pobierze prowizję 5 proc. (min. 12,9 zł). Tyle samo płaci się za każde pobranie gotówki z bankomatu.

Należy więc powstrzymywać się od takich transakcji, a zadłużenie regulować w terminie. Wówczas karta kredytowa będzie bezpłatna w użytkowaniu.

Szczegółowe prześwietlenie dostępne karty Silver jest tutaj.

powrót do menu ↑

Dodatkowe 200 zł za otwarcie konta osobistego

Jednym z warunków starania się o premię za transakcje kartą kredytową jest posiadanie konta osobistego w Credit Agricole. Nowi klienci mogą na jego otwarciu zyskać kolejne 200 zł. Promocja konta Credit Agicole „Korzyści dla Ciebie zima 2020/2020” również trwa do 31 stycznia.

Premia wypłacana jest w gotówce jednorazowo lub w 12 miesięcznych częściach (po 16,67 zł). Pierwszy przypadek dotyczy sytuacji, gdy przenosimy ROR z innego banku, co nie każdemu może odpowiadać.

Natomiast money-back 2 proc. dotyczy każdej transakcji bezgotówkowej wykonanej w punktach stacjonarnych i online kartą debetową, a 5 proc.zegarkiem (systemy Garmin Pay, Fitbit Pay) i telefonem (Apple Pay, Google Pay) oraz Blikiem.

Zwrot za dany miesiąc jest naliczany pod dwa warunkami:

  • wpływ na ROR min. 1000 zł,
  • wykonanie kartą, telefonem albo zegarkiem trzech operacji bezgotówkowych na dowolne kwoty.

Ważne! By otrzymywać money-back, konto w Credit Agricole należy otworzyć metodą na selfie, czyli w aplikacji banku.

powrót do menu ↑

Czy warto?

Promocja Credit Agricole to dobra propozycja dla miłośników zakupów online, którzy lubią optymalizować swoje finanse. W ciągu roku mogą oni zarobić nawet 300 zł w formie zwrotu na rachunek karty za samo używanie plastiku (im częściej, tym lepiej), a przy okazji uzyskać dostęp do darmowego kredytu.

Utrzymanie karty kredytowej nie musi ich nic kosztować, o ile w ciągu miesiąca wykonają nią obroty na 700 zł i będą terminowo regulować zadłużenie.

Do tego mogą oni zarobić w promocji 200 zł w gotówce za otwarcie konta osobistego i częste używanie karty debetowej – plastikowej i zapisanej w telefonie oraz smartwatchu.

Karta kredytowa Credit Agricole

PROMOCJA: Nie ma jak w domu

+ 300 zł premii
Promocja zakończona
Konto dla Ciebie

PROMOCJA: Do 555 zł dla Ciebie

+ 555 zł premii i 10% na lokacie
Promocja zakończona
8 Ocena Łączna
3 opinie
Promocja nie ma jak w domu

9.5Ocena Redakcji
Ocena
9.5
7.3Ocena Użytkowników
Ocena
7.3
Dodaj swoją opinie
Dodaj opinie jako pierwszy!

Dodaj swoją opinie

Twoja całkowita ocena

 

Porównaj wybrane konta
  • Porównywarka lokat (0)
  • Porównywarka kont osobistych (0)
  • (0)
Porównaj Teraz
0