Promocja karty kredytowej Credit Agricole: do 300 zł zwrotu za płacenie telefonem

Wyrabiając i zapisując w telefonie kartę kredytową Credit Agricole, można inkasować 3 proc. premii za każdą płatność zrealizowaną tym instrumentem. Maksymalna premia wynosi 300 zł i wymaga wydawania 833 zł miesięcznie.

Swego czasu bardzo popularnym wabikiem, po który sięgały banki, był money-back. Pod tym pojęciem kryje się zwrot części wydatków opłaconych kartą płatniczą. Dziś takie programy można policzyć na palcach jednej ręki. Jeden z nich funkcjonuje w Credit Agricole.

Money-back 300 zł

Chodzi o trwającą do 29 lutego promocję „Radość działa zbliżeniowo”. Polega ona na zwrocie 3 proc. wartości każdej transakcji zrealizowanej kartą kredytową zapisaną w portfelu mobilnym Apple Pay lub Google Pay.

Przy czym limit premii możliwy do uzyskania przez użytkownika w trakcie trwania oferty (do końca 2020 r.) wynosi 300 zł. By tyle otrzymać, trzeba będzie wydawać plastikiem 2500 zł w ciągu kwartału, czyli ok. 833 zł miesięcznie.

Z oferty skorzystają osoby, które w ciągu dwóch lat poprzedzających dzień przystąpienia do promocji nie posiadały określonej w regulaminie karty kredytowej. Wykluczenie dotyczy sześciu plastików:

 • Credit Agricole Visa Gold / Mastercard Gold,
 • Credit Agricole Visa Silver /Mastercard Silver,
 • Credit Agricole Visa Standard / Mastercard Standard.

Co z innymi produktami? O nich regulamin nie wspomina, zatem nie przekreślają one szans na udział w akcji i otrzymywanie zwrotu.

Jak otrzymywać zwrot za płatność kartą kredytową Credit Agricole?

1Do 29 lutego złożyć wniosek na stronie promocji i wyrobić jedną z promocyjnych kart kredytowych
2Do 29 lutego podpisać dokument o przystąpieniu do akcji specjalnej
3Zapisać wyrobiony plastik w portfelu Google Pay lub Apple Pay (w zależności od posiadanego przez siebie urządzenia) Jeśli dotąd nie korzystaliśmy z tej usługi, będziemy musieli pobrać na swój smartfon lub tablet odpowiednią aplikację.
4Płacić zbliżeniowo zapisaną w telefonie „kredytówką” za zakupy realizowane w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych Im częściej będziemy to robić, tym większy zwrot wypracujemy.

Wypłata money-backu przez Credit Agricole

Premia zasila rachunek karty kredytowej, czyli w zależności od jej salda zmniejsza zadłużenie lub generuje (powiększa) nadpłatę.

Bank nalicza money-back w czterech kwartalnych okresach rozliczeniowych (max po 75 zł na użytkownika) i wypłaca do końca miesiąca następującego po danym kwartale. Czyli w praktyce zrobi to do końca:

 • kwietnia – za I kw.,
 • lipca – za II kw.,
 • października 2020 – za III kw.,
 • stycznia 2021 – za IV kw. 2020.

Bonusowa kwota będzie widoczna na wyciągu.

powrót do menu ↑

Ile kosztuje karta kredytowa Credit Agricole?

To zależy, jaką wyrobimy.

Standardowa karta kredytowa Credit Agricole wydawana jest bezpłatnie. Nie ma też opłaty rocznej. Obsługa takiego plastiku kosztuje 4,9 zł miesięcznie. Bank nie pobierze tych pieniędzy, gdy wygenerujemy kartą obroty bezgotówkowe na poziomie 400 zł miesięcznie. Jeśli więc zależy nam na maksymalnej premii, przekroczymy próg wydatków zwalniających z daniny za obsługę.

Podobne warunki obowiązują przy srebrnej karcie kredytowej: brak opłaty za wydanie i opłaty rocznej. Obsługa miesięczna to koszt 7,9 zł. Próg wydatków umożliwiający zwolnienie z tej daniny wynosi 700 zł. Jej szczegółowe prześwietlenie dostępne jest tutaj.

Za wyrobienie złotej karty kredytowej Credit Agricole pobiera 200 zł, o ile w ciągu 90 dni od zawarcia umowy nie wykonamy plastikiem trzech płatności bezgotówkowych. Do tego dochodzi opłata roczna w takiej samej wysokości. Unikniemy jej pod warunkiem zrealizowania plastikiem wydatków w wysokości 18 tys. zł w ciągu 12 miesięcy. Przy obrotach na poziomie 12 tys. zł bank naliczy 75 zł tytułem daniny rocznej.

powrót do menu ↑

Czy warto?

Promocja Credit Agricole „Radość działa zbliżeniowo” to propozycja dla klientów będących za pan brat z nowoczesnymi formami płatności. Ci, którzy będą płacić zapisaną w telefonie kartą kredytową, otrzymają zwrot 3 proc. wydatków.

Sięgnięcie po maksymalną premię (300 zł) oznacza konieczność wydania w ciągu roku 10 tys. zł, czyli 833 zł miesięcznie. Przy takich obrotach uniknie się też opłat związanych z utrzymaniem karty kredytowej (o ile wybierze się tę podstawową albo srebrną).

A jeśli jesteśmy nowymi klientami Credit Agricole, możemy dodatkowo zyskać 150 zł za otwarcie tam konta osobistego i ulokować oszczędności na 3 proc.

Karta kredytowa Credit Agricole

PROMOCJA: Radość działa zbliżeniowo

+ 300 zł premii
Promocja zakończona
8 Ocena Łączna
3 opinie
Promocja Radość działa zbliżeniowo

9.5Ocena Redakcji
Ocena
9.5
7.3Ocena Użytkowników
Ocena
7.3
Dodaj swoją opinie
Dodaj opinie jako pierwszy!

   Dodaj swoją opinie

   Twoja całkowita ocena

    

   Porównaj wybrane konta
   • Porównywarka lokat (0)
   • Porównywarka kont osobistych (0)
   • (0)
   Porównaj Teraz
   0