Po 50 zł od ING za konto dla dziecka (+200 zł dla rodzica)

Aktualizacja - 2022.06.18

Jeśli masz już ROR w ING Banku Śląskim i wychowujesz dzieci, możesz zarobić dla nich po 50 zł pod banalnym warunkami. A jeśli sam nie masz tam jeszcze konta osobistego, możesz na jego otwarciu zarobić 200 zł.

Akcje specjalne, w których instytucje finansowe kuszą klientów różnego rodzaju nagrodami (np. premiami pieniężnymi) w zamian za skorzystanie z ich usług, nie są niczym nowym. Jednak ostatnio nasila się trend polegający na zachęcaniu rodziców do „ubankowiania” swoich dzieci, czyli np. zakładania im rachunków bieżących i wyrabiania kart płatniczych. W ten sposób banki chcą pomóc rodzicom edukować finansowo swoje latorośle.

Promocja – 50 zł  za konto lub kartę dla dziecka

Świetny przykład stanowi ING Bank Śląski. W ramach dwóch równoległych promocji proponuje on rodzicom bonus pieniężny po 50 zł w zamian za otwarcie konta Mobi dziecku (od 13 do 17 lat) albo wyrobienie mu karty przedpłaconej (dziecko w wieku poniżej 13 lat).

Akcje, które trwają do 21 września, skierowane są do obecnych klientów organizacji kierowanej przez Brunona Bartkiewicza, czyli osób mających tam ROR i dostęp do e-bankowości Moje ING.

Jeśli opiekun nie ma w ING Banku Śląskim swojego konta osobistego, może je otworzyć i przystąpić do obu promocji. Przy okazji może zarobić na tym 200 zł. Wystarczy, że do 31 grudnia wykona kartą albo Blikiem płatności bezgotówkowe na 1000 zł, odłoży 300 zł i będzie co miesiąc otrzymywać na ten ROR wynagrodzenie w wysokości 1000 zł.

Ważne! Promocja „50 zł na start” skierowana jest do rodziców dzieci w wieku 13-18 lat, które nie mają jeszcze rachunku bieżącego w banku z lwem w logo. Natomiast akcja „50 zł na kartę” skierowana jest do opiekunów dzieci w wieku poniżej 13. roku życia, które nie mają jeszcze tego plastiku. Nie ma przeciwwskazań, by skorzystać z obu jednocześnie.

Uwaga! Jeśli uczestnik promocji ma więcej niż jednego potomka, może – po każdorazowym spełnieniu warunków – otrzymać nagrodę na każde z nich. Obowiązuje więc zasada: im więcej dzieci, tym większa premia (wielokrotność 50 zł).
powrót do menu ↑

Jak zdobyć 50 zł za wyrobienie karty dla dziecka poniżej 13 lat?

Mając dziecko w wieku poniżej 13 lat, należy wyrobić mu kartę przedpłaconą.

By zyskac bonus trzeba:

1Mieć wyrażone zgody marketingowe

Przed przystąpieniem do promocji musimy mieć wyrażone następujące zgody:

  • Zgodę na marketing drogą elektroniczną (w tym: powiadomienia z aplikacji mobilnej, system bankowości internetowej)
  • Otrzymywanie profilowanych informacji marketingowych

Czy mamy te zgody “odhaczone” łatwo można sprawdzić w bankowości internetowej (Moje dane -> Zgody i oświadczenia).

2Do 21 września wyrobić kartę przedpłaconą Mastercard

Ważne! O kartę należy zawnioskować w e-bankowości Moje ING (Oferta ING -> Karty i płatności telefonem -> Karty do konta i przedpłacone -> Karta przedpłacona dla dziecka poniżej 13 lat – Zamów kartę). We wniosku wpisać dane latorośli, załączyć skan lub zdjęcie obu stron jego dokumentu (dowód osobisty, akt urodzenia) i zatwierdzić umowę SMS-em lub w telefonie.

3Przystąpić do promocji i zaakceptować jej regulamin

Ważne! Należy to zrobić w kolejnym kroku, po wypełnieniu wniosku:

Po prawidłowym zapisie do promocji powinniśmy otrzymać komunikat:

potwierdzenie zapisu do promocji

4Do 21 października przelać ze swojego ROR-u w ING Banku Śląskim min. 50 zł na rachunek karty dziecka.
powrót do menu ↑

Jak zyskać 50 zł za otwarcie konta dziecku (13-17 lat)

Mając dziecko w wieku od 13 do 17 lat, należy założyć mu Konto Mobi dla młodych 13-17. Trzeba:

1Mieć wyrażone zgody marketingowe

Przed przystąpieniem do promocji musimy mieć wyrażone następujące zgody:

  • Zgodę na marketing drogą elektroniczną (w tym: powiadomienia z aplikacji mobilnej, system bankowości internetowej)
  • Otrzymywanie profilowanych informacji marketingowych

Czy mamy te zgody “odhaczone” łatwo można sprawdzić w bankowości internetowej (Moje dane -> Zgody i oświadczenia).

2Do 21 września otworzyć Konto Mobi dla młodych 13-18.

Ważne! Należy to zrobić z poziomu systemu transakcyjnego lub aplikacji Moje ING (Oferta ING -> Konta osobiste -> Konto Mobi 13 – 18 lat -> Otwórz konto). We wniosku podać dane potomka, załączyć skany jego dokumentu (dowodu osobistego ale akceptowany jest też akt urodzenia) i zatwierdzić umowę SMS-em lub na ekranie smartfona.

3Przystąpić do promocji i zaakceptować jej regulamin

Ważne! Po złożeniu wniosku, pamiętajmy aby w kolejnym kroku “zapisać się do promocji” i zaakceptować jej regulamin..

4Do 21 października wykonać ze swojego konta osobistego w ING Banku Śląskim przelew na min. 50 zł na konto dziecka.
powrót do menu ↑

Przekazanie nagród

Premia pieniężna za otwarcie Konta Mobi lub wyrobienie karty przedpłaconej zostanie przekazana do 4 listopada na konto dziecka. Zatem do 4 listopada należy utrzymać zgody marketingowe i nie rozwiązywać umów o konto ani kartę.

powrót do menu ↑

Opłaty za konto dziecka i kartę przedpłaconą dziecka w ING

Otwierane w promocji Konto Mobi dla młodych (13-18 lat) jest prowadzone bezpłatnie. Darmowe są też przelewy internetowe i obsługa karty debetowej Visa do rachunku.

Posiadacz konta młodzieżowego ma darmowy dostęp do wszystkich bankomatów w kraju, o ile transakcje będzie realizować Blikiem. W przypadku karty wolna od prowizji jest tylko pierwsza operacja w obcej maszynie w miesiącu, a za każdą kolejną taką wypłatę ING Bank Śląski nalicza 2,5 zł.

Natomiast za wyrobienie karty przedpłaconej Mastercard instytucja kierowana przez Brunona Bartkiewicza nalicza jednorazowo 15 zł. Później imienny plastik, którym może się posługiwać również osoba poniżej 13 lat, jest obsługiwany bezpłatnie. Można go zasilać np. przelewem albo we wpłatomacie.

Wypłaty realizowane tym instrumentem w bankomatach własnych i Planet Cash są darmowe. W przypadku każdego innego urządzenia obowiązuje opłata w wysokości 5 zł.

powrót do menu ↑

Czy warto?

Promocje z produktami dla dzieci to bardzo dobra okazja do tego, by zostać klientem ING Banku Śląskiego. Wówczas poza premią pieniężną 50 zł dla potomka (za jeden przelew na min. 50 zł na jego konto) samemu można zyskać nawet 200 zł w promocji na start (wydatki kartą na łącznie 1000 zł, 3-krotny wpływ 1000 zł i zaoszczędzenie 300 zł).

A jeśli mamy już tam ROR, tym bardziej warto otworzyć konto dziecku  i zapewnić dodatkowe kieszonkowe. Oba produkty są całkowicie darmowe w utrzymaniu (nie licząc 15 zł za wyrobienie plastiku).

Konto Direct + Konto/Karta dla dziecka

Kumulacja promocji

+ 200 zł premii i 50 zł dla dziecka
Promocja zakończona

 

9 Ocena Łączna
50 zł za konto dla nastolatka w ING

Dodaj swoją opinie
Dodaj opinie jako pierwszy!

Dodaj swoją opinie

 

Porównaj wybrane konta
  • Porównywarka lokat (0)
  • Porównywarka kont osobistych (0)
  • (0)
Porównaj Teraz
0