Promocja zakończona

Promocja Inteligo: 150 zł w formie bonów do Intersport

Zobacz stronę promocji
+ 150 zł w bonach
Promocja zakończona
Aktualizacja - 2017.07.24

Każdy nowy klient, który założy konto Inteligo do 31 sierpnia 2017 r. może zyskać 150 zł premii w bonach do sklepu Intersport.  Analiza regulaminu promocji  oraz opłacalności dla klienta.

1

Kto może wziąć udział w promocji Inteligo?

Promocja Inteligo “Intersport za 0” przeznaczona jest dla osób, które od 24 lipca 2017 roku do 31 sierpnia 2017 roku założą konto Inteligo i spełnią warunki promocji.

Promocja przeznaczona jest dla nowych klientów tzn. obejmuje każdą osobę fizyczną, która nie posiadała konta w banku Inteligo ani innego rachunku w PKO BP.

2

Premia 150 zł w bonach na zakupy w sklepie Intersport

Nagrodą w promocji są 3 bony zakupowe, każdy o wartości 50 zł w postaci kodu elektronicznego, uprawniające do zakupów w sieci stacjonarnych sklepów sportowych Intersport lub w sklepie internetowym intersport.pl.
Nagroda w postaci bonów nie podlega zamianie na równowartość pieniężną. Jeżeli cena zakupu przekroczy wartość naszego bonu, możemy dopłacić brakującą kwotę. Co innego w odwrotnej sytuacji: w przypadku cenie zakupu niższej niż wartość bonu, nie otrzymamy zwrotu różnicy.
Warto założyć konto jak najszybciej, ponieważ liczba nagród jest ograniczona – w sumie jest ich 2 000 sztuk.
3

Jak zdobyć 150 zł – krok po kroku?

Jakie warunki należy spełnić, aby móc otrzymać bony do sklepów Intersport?

 • Do 31 sierpnia 2017 r. należy wypełnić wniosek o otwarcie konta Inteligo wraz z kartą debetową Mastercard, skutkujący podpisaniem umowy,
 • Do 14 września 2017 r.  wyrazić zgodę na otrzymywanie od banku Inteligo informacji marketingowych oraz handlowych (można to zrobić zaznaczając odpowiednie pole podczas wypełniania wniosku)
 • Do 14 września 2017 r. wykonać minimum 1 operację bezgotówkową kartą,
 • Do 14 września 2017 r. zgłosić swoją chęć udziału w promocji poprzez rejestrację na stronie internetowej Inteligo.pl/Intersportza0

Oznacza to, że by spełnić główny warunek promocji wystarczy zapłacić choć raz za zakupy kartą. Pamiętajmy, że transakcje anulowane nie będą brane pod uwagę.
Pamiętajmy, że jeden uczestnik otrzymuje tylko jedną nagrodę, niezależnie od tego, jaką liczbę kont założył.

Nagroda zostanie przekazana dopiero po spełnieniu wszystkich powyższych wymogów. O jej otrzymaniu zostaniemy poinformowani w wiadomości e-mail w serwisie internetowym Inteligo.

4

Konto Inteligo pod lupą

Konto Inteligo jest funkcjonalnym rachunkiem osobistym. Prowadzenie rachunku nie wiąże się z żadnymi kosztami poza opłatą 4 zł miesięcznie za obsługę karty płatniczej. Opłaty tej można jednak uniknąć, jeżeli dokonamy transakcji kartą na minimum 99,99 zł. Kontem można wygodnie zarządzać dzięki aplikacji mobilnej IKO oraz bankowości elektronicznej. Istnieje również opcja założenia rachunku oszczędnościowego z oprocentowaniem do 1,8% w skali roku, które pozwala nam na wypłatę środków bez obaw o utratę odsetek.

Nasza pełną recenzje Konta Inteligo oraz opinie użytkowników można znaleźć tutaj.
5

Czy promocja Inteligo się opłaca?

Akcja banku Inteligo, która jest kierowana do nowych klientów, jest łatwa do zrealizowania i wyjątkowo korzystna dla potencjalnych odbiorców nagrody. Wystarczy założyć darmowe konto Inteligo i dokonać jednej transakcji przy użyciu karty płatniczej. Pamiętajmy jednak o tym, że ilość nagród jest ograniczona i nie warto odwlekać w czasie decyzji o przystąpieniu do promocji. Uzyskana premia jest stosunkowo wysoka, a jej realizacja banalnie prosta do spełnienia.

Pełen regulamin promocji “Intersport za 0” znajdziemy pod tym linkiem.
Konto Inteligo

PROMOCJA: Intersport za 0

+ 150 zł w bonach
Promocja zakończona
7.5 Ocena Łączna
Intersport za 0

Warunki promocji Inteligo łatwe do spełnienie, premia 150 zł stosunkowo wysoka - niestety w bonach jedynie do 1 sklepu.

Ocena promocji
7.5
Dodaj swoją opinie
Dodaj opinie jako pierwszy!

   Dodaj swoją opinie

   Twoja całkowita ocena

    

   Porównaj wybrane konta
   • Porównywarka lokat (0)
   • Porównywarka kont osobistych (0)
   • (0)
   Porównaj Teraz
   0