350 zł do wydania w RTV Euro AGD za wyrobienie karty Citibanku

Umiejętnie używana kredytówka zapewnia płynność finansową. A w tym przypadku umożliwia jeszcze zgarnięcie bonu 350 zł na spore zakupy w RTV Euro AGD!

Citi Handlowy choć jest średniej wielkości bankiem, należy do największych wydawców kart kredytowych na polskim rynku. Wedle stanu na IV kw. 2018 r. zajmował trzecie miejsce z liczbą ok 700 tys. plastików tego typu.

Organizacja kierowana przez Sławomira Sikorę utrzymuje wysoką sprzedaż dzięki częstym i atrakcyjnym promocjom. W ramach jednej z nich oferuje możliwość zdobycia 21 000 pkt w Programie rabatowym Citi Specials, które można wymienić np. na: vouchery o wartości 350 zł na zakupy sklepach w RTV Euro AGD lub u innych partnerów programu.

Jak zdobyć 350 zł do Euro RTV AGD?

Z oferty mogą skorzystać nowi klienci Citi Handlowego. Wedle regulaminu chodzi o osoby, które od 1 stycznia 2016 r. nie były stroną żadnej umowy z tym bankiem, czyli nie posiadały tam żadnego produktu finansowego. Promocja dostępna jest do 14 maja.

Uczestnik musi też spełnić wymóg:

 • wieku – min. 18 lat,
 • zatrudnienia (otrzymywania świadczenia w przypadku emerytów i rencistów) – min. trzy miesiące w obecnej firmie (dla przedsiębiorców – min 12 miesięcy),
 • dochodu – min. 1200 zł netto (dla przedsiębiorców – min. 2500 zł netto).

Uwaga! Przyznanie karty uzależnione jest od indywidualnej decyzji banku.

Co zrobić, żeby otrzymać nagrodę w postaci bonu na karcie? Należy:

 • Złożyć wniosek o kartę kredytową Citi Simplicity na stronie promocji
 • Wyrazić zgody na otrzymywanie komunikacji marketingowej (elektronicznej i telefonicznej)
 • Dostarczyć wymagany dokument potwierdzający dochód (sprawę można załatwić mailem)

Uwaga! O przyznaniu karty kredytowej decyduje bank na podstawie analizy wniosku. Oznacza to, że samo wysłanie formularza nie daje pewności co do wyrobienia plastiku.

Następnie po otrzymaniu karty:

 • Zalogować się do bankowości internetowej albo aplikacji mobilnej Citi Mobile
 • Po otrzymaniu karty – wydać nią min. 500 zł/ miesiąc przez 3 kolejne miesiące (liczą się transakcje w punktach stacjonarnych oraz internecie)

Za każdy miesiąc, w którym dokonamy transakcji za min. 500 zł otrzymamy 7000 punktów w programie Citi Specials. W sumie otrzymać możemy nawet 21 000 punktów, które możemy wymienić np. na: vouchery o wartości 350 zł na zakupy sklepach w RTV Euro AGD lub u innych partnerów programu.

Informację o przyznaniu nagrody w danym miesiącu Citi Handlowy przekaże w kolejnym miesiącu po spełnieniu warunków. W takim samym czasie dokona zasilenia konta w programie Citi Specials (po zalogowaniu na stronie https://pl.priceless.com będą widoczne wszystkie przyznane nam punkty).

Jeśli nie interesuje nas ta forma nagrody, rozważmy udział w innej promocji Citi Handlowego. Tam gratyfikacją jest smartfon.

Darmowa karta kredytowa Citi Simplicity

Wydanie karty kredytowej Simplicity jest darmowe. Nie ma też opłaty miesięcznej ani rocznej za użytkowanie – bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków. To jedyny taki plastik z funkcją kredytową na rynku.

Jeśli będziemy spłacać powstałe zadłużenie w wyznaczonym terminie, unikniemy również odsetek. W przeciwnym razie zapłacimy 10 proc. w skali roku od wykorzystanego limitu.

Opłaty występują przy usługach dodatkowych, np. usłudze CitiPhone albo gdy zamówimy kartę dodatkową w ramach jednej umowy.

Ponadto są nimi obciążone niektóre operacje, np. wypłata z bankomatu (8 proc. min 10 zł), spłata w oddziale (20 zł) lub bankomacie (10 zł), przelew z rachunku (8 proc. min 10 zł). Jednak normalnie użytkowana karta Simplicity jest zupełnie bezkosztowa.

Trzeba także pamiętać, o innych korzyściach przeznaczonych dla posiadaczy karty CitiBanku takich jak:

 • blisko 300 rabatów – dostępnych w ponad 5 000 punktów i online,
 • ponad 200 nagród – za transakcje u partnerów Priceless Specials zbieramy punkty i wymieniamy na nagrody,
 • niespodzianek – dostęp do przedsprzedaży na największe koncerty i więcej,
 • wygodnych rat – każdą transakcję na min. 100 zł możemy rozłożyć na wygodne raty.

Podsumowanie

Jeśli wiemy, jak używać karty kredytowej, i nie jesteśmy zbyt mocno zadłużeni, możemy w prosty sposób zdobyć 21 000 pkt na całkiem spore zakupy np. wymieniając je na bony o wartości 350 zł w RTV Euro AGD. Umiejętnie używana kredytówka Citi Handlowego jest bowiem darmowa, a czas na spełnienie warunków promocji – długi.

Karta kredytowa Citi Simplicity

PROMOCJA: Do 21 000 punktów w Programie Priceless Specials

+ 350 zł do Euro RTV Agd
Promocja zakończona
9.5 Ocena Łączna
1 opinie
Promocja Do 21 000 punktów w Programie Priceless Specials

9Ocena Redakcji
Ocena
9
10Ocena Użytkowników
Ocena
10
Dodaj swoją opinie

Dodaj opinie jako pierwszy!

   Dodaj swoją opinie

   Twoja całkowita ocena

    

   Porównaj wybrane konta
   • Porównywarka lokat (0)
   • Porównywarka kont osobistych (0)
   • (0)
   Porównaj Teraz
   0