Promocja mBank: 48000 punktów w Programie Bezcenne Chwile za kartę kredytową

Za wykonanie kartą kredytową 15 transakcji mBank przyznaje 48000 punktów w Programie Bezcenne Chwile o wartości 600 zł. Zwalnia też z opłaty za wydanie plastiku. Chętni mogą w łatwy sposób zwiększyć premię o 650 zł, otwierając eKonto i w ciągu trzech miesięcy wykazując się aktywnością.

Popularne porzekadło głosi, że wszystko jest dla ludzi, o ile korzysta się z tego z umiarem, czyli rozsądnie. Tak samo jest z kartą kredytową. Nieroztropnie używana wpędza w długi. Jednak z drugiej strony bardzo przydaje się w codziennych zakupach, poprawiając płynność finansową. W dodatku niektóre banki nagradzają za wyrobienie tego instrumentu płatniczego.

Promocja: 48000 punktów w Programie Bezcenne Chwile

Świetny przykład stanowi mBank. W zamian za wyrobienie jego karty Mastercard World i spełnienie określonych warunków można otrzymać w programie lojalnościowym 48.000 pkt o wartości 600 zł. Do tego bank zwalnia z 30-zł opłaty za wydanie instrumentu.

Chętni mogą również zyskać do 650 zł za otwarcie konta osobistego. W tej kwocie 450 zł stanowi gotówka, natomiast 200 zł – bon do Biedronki.

Trwająca do 28 grudnia promocja skierowana jest do tych klientów, którzy nie mają żadnej karty kredytowej mBankuggZatem w przypadku byłych posiadaczy nie obowiązuje żadna karencja.

Ważne! Akcja dotyczy produktu kredytowego, więc chętni muszą wykazać się zdolnością kredytową.

powrót do menu ↑

 Jak zdobyć 48 000 punktów – warunki

Co zrobić, żeby otrzymać nagrodę w postaci 48 000 punktów? Należy:

1Do 28 grudnia złożyć wniosek i zawrzeć umowę o kartę kredytową Mastercard World

Przejdź na stronę promocji

Jeśli nie mamy konta osobistego w mBanku, umowę podpiszemy tylko w oddziale. Jeśli mamy, możemy zamówić kartę kurierem i za jego pośrednictwem dostarczyć dokumenty. Istnieje także możliwość podpisania jej online – w bankowości elektronicznej (zatwierdza się ją SMS-em albo PIN-em w aplikacji).

Uwaga! Jeśli jeszcze nie mamy konta osobistego w mBanku, na jego otwarciu możemy zyskać teraz łatwo 650 zł w promocji.

2Poczekać 5 dni na zarejestrowanie karty przez mBank w programie Mastercard Bezcenne Chwile

Później należy dodać ją do swojego konta uczestnika programu.

3Do 31 stycznia wykonać kartą 15 transakcji bezgotówkowych o dowolnej wartości.

Uwzględniane są zarówno płatności stacjonarne, jak i w internecie. Im szybciej zrealizujemy płatności, tym szybciej otrzymamy nagrodę.

Przekazanie nagrody

48000 punktów powitalnych w programie Bezcenne Chwile o wartości 600 zł zostanie dopisanych w ciągu pięciu dni roboczych od wykonania ostatniej wymaganej transakcji.

W praktyce poprzez wiadomość w systemie transakcyjnym oraz e-mailem otrzymamy bon, którym aktywujemy punkty na koncie uczestnika programu. Będą one ważne sześć miesięcy.

Jak działa program Bezcenne Chwile?

Mastercard Bezcenne Chwile to program lojalnościowy, w którym za transakcje kartami z logo tej organizacji otrzymuje się punkty. W akcji bierze udział zdecydowana większość banków działających w Polsce.

Punkty gromadzi się wedle przelicznika: 1 pkt za każde wydane 50 zł. W przypadku transakcji u partnerów organizacji obowiązuje lepszy przelicznik: 2-8 pkt za każde 5 zł.

Ponadto punkty zdobywa się w akcjach specjalnych organizowanych przez banki i firmy partnerskie. W tym gronie znajdują się m.in. Allegro, Decathlon, Circle K, Empik, RTV Euro AGD, Carrefour, Smyk, Helios, Cinema City, Multikino.

Nagrody w programie pogrupowane są w 11 kategorii. Wśród nich są np. bony na zakupy, bilety do kina, na mecze, doładowania na platformach online z grami. Wybiera się je po zalogowaniu na konto uczestnika przed rozpoczęciem gromadzenia punktów.

powrót do menu ↑

Ile kosztuje karta kredytowa Mastercard World?

Wydanie karty w promocji odbywa się bezpłatnie. Standardowo kosztuje to 30 zł.

Opłata roczna za obsługę plastiku wynosi 350 zł. Unika się jej pod warunkiem wykonania obrotów na min. 18.000 zł w ciągu 12 miesięcy. Zatem średnio miesięcznie wychodzi 1500 zł. Oczywiście raz może być to więcej, raz mniej. Można też wykonać kilka dużych transakcji raz na jakiś czas.

RRSO karty Mastercard World wynosi 20,21 proc. Jednak są to koszty podane przy założeniu niespłacenia wykorzystanej kwoty w terminie wskazanym na wyciągu. Wówczas bank nalicza odsetki (obecnie: 18,5 proc. w skali roku). Bank jest zobligowany do podawania takiej informacji na mocy art. 8 ustawy o kredycie konsumenckim.

Jeśli więc należność będziemy spłacać w terminie (okresie bezodsetkowym), nie poniesiemy tych kosztów dodatkowych. Ponadto uważajmy na płatne operacje, których lepiej unikać. Chodzi np. o takie opłaty jak: wypłaty z bankomatów, przelew z rachunku karty, sprawdzanie salda w bankomacie, ubezpieczenie na życie.

Warto wiedzieć! Również zamknięcie karty kredytowej przed upływem 12 miesięcy pozwala na uniknięcie opłaty rocznej.

powrót do menu ↑

Premia do 650 zł za konto osobiste

Osoby, które zdecydują się na otwarcie konta osobistego (ułatwi bardzo zawarcie umowy o kartę kredytową), mogą zyskać do 550 zł.

Przejdź na stronę promocji

W tym celu muszą w ciągu siedmiu dni zapewnić wpływ 1000 zł i do końca następnego miesiąca wykonać kartą do rachunku albo / i Blikiem osiem płatności bezgotówkowych. Następnie muszą powtórzyć to w drugim i trzecim miesiącu po otwarciu eKonta.

Dodatkowe 100 zł otrzymają pod warunkiem otwarcia eKonta Junior swojemu dziecku, które nie ukończyło 13 lat.

Ważne! By zgarnąć maksymalną premię, umowę o ROR należy zawrzeć metodą na selfie (w aplikacji) lub z użyciem e-dowodu osobistego.

powrót do menu ↑

Podsumowanie

Jeśli potrafisz odpowiedzialnie posługiwać się kartą kredytową, na wyrobieniu karty Mastercard World w mBanku zyskasz 600 zł w punktach w programie Mastercard Bezcenne Chwile. Wystarczy, że do 31 stycznia wykonasz nią 15 płatności o dowolnej wartości.

Przy okazji nie zapłacisz za wydanie plastiku. Opłaty rocznej unikniesz, jeśli w ciągu roku wydasz kartą 18.000 zł (średnio: 1500 zł miesięcznie). Ewentualnie możesz wcześniej rozwiązać umowę.

Co prawda do zawarcia umowy o kartę kredytową konto osobiste nie jest potrzebne, ale na jego otwarciu możesz zarobić nawet 650 zł. Ponadto ułatwisz sobie wtedy wyrobienie „kredytówki”.

Karta kredytowa World Mastercard

PROMOCJA: 48 000 punktów w Programie Bezcenne Chwile

+ 600 zł
Promocja zakończona

Przydatne dokumenty (pdf)

9.5 Ocena Łączna
1 opinie
Promocja 48 000 punktów w Programie Bezcenne Chwile

9Ocena Redakcji
Ocena
9
10Ocena Użytkowników
Ocena
10
Dodaj swoją opinie  |  Zobacz opinie i komentarze
1 Opinia
  1. Odpowiedz
    Kuba 14 Grudzień 2023 09:25

    Spełnione warunki a kodu brak. DNO

Dodaj swoją opinie

Twoja całkowita ocena

 

Porównaj wybrane konta
  • Porównywarka lokat (0)
  • Porównywarka kont osobistych (0)
  • (0)
Porównaj Teraz
0