Motokarta BP Citibanku z premią 300 zł i money-backiem do 720 zł

Aktualizacja - 2021.09.01

Chcesz mieć bezpłatny dostęp do dodatkowych środków w każdej chwili? Wyrób kartę kredytową Citi Handlowego – BP Motokarta. Poza darmowym finansowaniem możesz otrzymać 300-zł premię na start i wypłacany przez 36 miesięcy money-back.

Posiadanie auta kosztuje coraz więcej. Drożeje paliwo oraz ubezpieczenie. Na szczęście są sposoby na to, by nieco ograniczyć przynajmniej część z tych podwyżek. Pomagają w tym banki. I wcale nie chodzi o niższe ceny polis, tylko promocje!

Motokarta i 1020 zł w promocjach

Świetnym przykładem są dwie akcje Citi Handlowego, które można połączyć. W jednej do zyskania jest 300 zł pod postacią karty paliwowej BP za wyrobienie karty kredytowej o nazwie Motokarta BP. Nagrodą w drugiej jest comiesięczny zwrot (20 zł) za transakcje tym instrumentem płatniczym na stacjach paliw. Wartość money-backu sięga 720 zł (36 x 20 zł).

Łącznie do zdobycia jest 1020 zł. Przy czym część gratyfikacji wypłacana jest na rachunek karty kredytowej. Zwrot zmniejsza bowiem zadłużenie klienta lub powiększa przyznany mu limit kredytowy.

Dostępna do 24 września oferta skierowana jest do nowych posiadaczy BP Motokarty. Chodzi o osoby, które nie są i nie były stroną umowy o kartę kredytową Citi Handlowego od 1 stycznia 2020 r. Posiadanie innych produktów tej instytucji nie ma znaczenia.

Promocja ze zwrotem trwa do 11 października. Okres karencji jest identyczny, czyli bieganie od 1 stycznia 2020.

Uwaga! Osoby zainteresowane wyrobieniem karty kredytowej i zdobyciem premii muszą spełnić minimalne warunki formalne (wiek 18 lat, dochód 1200 zł netto przy etacie i 2500 zł netto przy działalności oraz zatrudnienie od trzech miesięcy lub prowadzenie firmy od 24 miesięcy) oraz wykazać się zdolnością kredytową.

powrót do menu ↑

Jak zdobyć 300 zł za wyrobienie BP Motokarty Citibanku?

Co zrobić, żeby otrzymać nagrodę w postaci karty paliwowej BP? Należy:

1Do 24 września na stronie promocji złożyć wniosek złożyć wniosek internetowy, a następnie zawrzeć umowę o kartę kredytową BP – Motokarta.

Uwaga! Bank wymaga, by w ciągu 10 dni od złożenia wniosku dostarczyć dokument potwierdzający dochód (szczegóły przekaże konsultant). Można to zrobić przez specjalną stronę. Umowę można zawrzeć za pośrednictwem kuriera, z użyciem fotoweryfikacji lub w jednej z placówek (ale te znajdują się tylko w największych miastach).

2Do końca pierwszego miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy zalogować się do aplikacji Citi Mobile i tam aktywować kartę kredytową.

Przykład: zawierając umowę o kartę we wrześniu czas na zalogowanie się mamy do końca października (można to zrobić już we wrześniu).

3Do końca trzeciego miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy – wydać kartą łącznie min. 1000 zł

Liczyć się będą wszystkie “normalne” płatności za zakupy w sklepach, supermarketach, na stacjach paliw, w internecie itp.

Przykład: zawierając umowę we wrześniu płatności należy wykonać do końca grudnia – czasu więc jest naprawdę dużo.

Przyznanie nagrody

Nagroda w postaci karty paliwowej BP SuperCard o wartości 300 zł za wyrobienie karty kredytowej Citi Handlowego zostanie przekazana w ciągu 60 dni od dnia, w którym bank poinformuje nas o spełnieniu warunków. Zrobi to poprzez wiadomość w bankowości elektronicznej. Stanie się tak w ciągu 30 dni od dnia realizacji wszystkich wymagań (logowanie + obroty na 1000 zł).

Karta paliwowa z terminem ważności 24 miesiące zostanie wysłana za pośrednictwem Poczty Polskiej na adres korespondencyjny. Można się nią posługiwać wielokrotnie, do wyczerpania środków.

Przykład. Jeśli warunk spełnimy np. 20 października, to o przyznaniu gratyfikacji dowiemy się 19 listopada. Nagroda trafi do nas najpóźniej 18 stycznia. Z poprzednich odsłon promocji wynika, że wszystko odbywa się dużo szybciej.

powrót do menu ↑

Money-back do 720 zł

Motokarta to wspólny projekt Citibanku i sieci stacji paliw BP. Jej użytkownicy, oprócz 56-dniowego okresu bezodsetkowego, mogą co miesiąc otrzymywać money-back w wysokości 20 zł. W całym okresie trwania promocji premia mająca postać zasilenia rachunku karty sięga 720 zł.

Jak otrzymywać zwrot za transakcje BP Motokartą?

1Wyrobić BP Motokartę i dostarczyć dokument dochodowy
2Co miesiąc realizować plastikiem transakcje bezgotówkowe na łącznie min. 500 zł, z tego 250 zł na stacjach BP

Ważne! Nie musimy kupować paliwa. Możemy kupić dowolny produkt z oferty sklepu działającego w ramach stacji paliw.

3Zlecić w systemie transakcyjnym Citibank Online odbiór nagrody.

Można to zrobić już trzy dni robocze po zakończeniu danego okresu rozliczeniowego. Zwrot zostanie wypłacony na rachunek karty w ciągu kolejnych trzech dni roboczych.

Uwaga! Księgowanie nagrody można zlecać nie rzadziej niż raz na rok. Wówczas wartość jednorazowego zasilenia wyniesie 240 zł. Niespełnienie warunków przyznania premii w jednym miesiącu nie pozbawia szansy na jej otrzymanie w kolejnym.

Przekazanie nagrody

O zwrot za zakupy klient występuje samodzielnie. Robi to w systemie transakcyjnym Citi Handlowego już trzy dni po zakończeniu miesięcznego okresu rozliczeniowego karty. Istnieje możliwość ubiegania się o money-back rzadziej (ale nie rzadziej niż raz na 12 miesięcy). Wtedy premie będą bardziej okazałe.

powrót do menu ↑

Opłaty za kartę

Citibank-BP Motokarta jest wydawana i obsługiwana bezpłatnie. Klient nie musi spełniać żadnych warunków. Jeśli więc będziemy spłacać powstałe zadłużenie w terminie, nie poniesiemy żadnych opłat.

Ewentualne opłaty ponosi się za korzystanie z usług dodatkowych (np. naklejka zbliżeniowa za 60 zł, bankowość telefoniczna Citi Phone za 6 zł miesięcznie) i takich, które nie są wskazane w przypadku karty kredytowej. Chodzi tu m.in. o wypłatę z bankomatu, przelew z rachunku karty (obie operacje wiążą się z 8-proc. prowizją), spłatę zadłużenia w oddziale (20 zł) albo bankomacie (10 zł).

powrót do menu ↑

Czy warto?

Promocja Citi Handlowego to świetna propozycja dla osób, które chcą mieć darmowy i natychmiastowy dostęp do dodatkowych środków w każdej chwili. Kolejnym argumentem za wyrobieniem karty kredytowej jest 300-zł premia na start (wystarczy zrealizować plastikiem obrót na 1000 zł w trzy miesiące) oraz wypłacany przez 36 miesięcy money-back (wystarczy obrót na 500 zł miesięcznie, z tego 250 zł na stacjach BP).

Posiadanie BP Motokarty jest bezpłatne. Trzeba tylko na czas regulować zadłużenie i unikać wypłat z bankomatów.

Na koniec warto dodać, że w ramach promocji CitiKonta Citi Handlowego, pod prostymi do spełnienia warunkami można: zgarnąć nawet 300 zł i stać się posiadaczem darmowego konta osobistego z bezprowizyjnym dostępem do wszystkich bankomatów w kraju.

MotoKarta BP

Kumulacja promocji

+ 1020 zł premii
Promocja zakończona
9 Ocena Łączna
2 opinie
Promocje Motokarty BP do 1020 zł

9.5Ocena Redakcji
Ocena
9.5
9.5Ocena Użytkowników
Ocena
9.5
Dodaj swoją opinie
Dodaj opinie jako pierwszy!

Dodaj swoją opinie

Twoja całkowita ocena

 

Porównaj wybrane konta
  • Porównywarka lokat (0)
  • Porównywarka kont osobistych (0)
  • (0)
Porównaj Teraz
0