250 zł za otwarcie konta dla młodych w PKO BP

Masz nie więcej niż 26 lat i szukasz darmowego ROR-u? Otwórz Konto dla Młodych w PKO BP, które zapewnia też bezpłatny dostęp do wszystkich bankomatów. Przy okazji możesz łatwo zgarnąć 250 zł w gotówce.

Jest takie powiedzenie, że kto się nie rozwija, ten się cofa. Wzięli je sobie mocno do serca szefowie PKO BP, czyli największego banku w Polsce i całej Europie Środkowej.

Jeszcze nieco ponad dekadę temu był on synonimem anachronizmu. Dziś wyznacza trendy i chętnie wdraża nowinki technologiczne, co czyni go jednym z najnowocześniejszych. Nic więc dziwnego, że przyciąga uwagę młodych klientów.

Promocja 250 zł

Ale to niejedyny powód zainteresowania. Drugim jest darmowy ROR, a trzecim – premia za jego otwarcie. Tym razem PKO BP w ramach promocji „Łap Chwile” w zamian za otwarcie Konta dla Młodych proponuje pięć przelewów po 50 zł każdy. Łącznie daje bonus w wysokości 250 zł.

Trwająca do 31 października akcja adresowana jest do nowych klientów. Dokładnie chodzi o osoby w wieku 18-26 lat, które nie miały tam ROR-u od 1 stycznia 2020. Przy czym posiadanie konta w Inteligo nie wyklucza z udziału w promocji.

Uwaga! Pula nagród wynosi 2500 sztuk. Zatem chętni muszą się pospieszyć z otwarciem rachunku.
powrót do menu ↑

Instrukcja krok po kroku

Jak otrzymać 250 zł w promocji konta dla młodych? Należy:

1Do 31 października lub wyczerpania puli nagród złożyć wniosek i zawrzeć umowę o Konto dla Młodych z kartą płatniczą Mastercard

Musimy także wyrazić zgody marketingowe, np. przy składaniu wniosku lub zawieraniu umowy.

Umowę można zawrzeć w oddziale, za pośrednictwem kuriera albo z użyciem wideoweryfikacji (metoda na selfie).

Załóż Konto na stronie promocji

2Do 31 października zarejestrować się na stronie promocji.
3W każdym z pięciu kolejnych miesięcy po otwarciu konta należy:

  • wpłacić na konto min. 100 zł,
  • wykonać 4 transakcje bezgotówkowe z użyciem karty lub Blika (w ramach promocji nie są uwzględniane przelewy).

Przy założeniu, że Konto dla Młodych otworzymy we wrześniu, powyższe wymagania spełniamy od października 2021 do lutego 2022. Jeśli konto otworzymy w październiku, wszystko przesuwa się o jeden miesiąc i warunki spełniamy od listopada 2021 do marca 2022.

Przekazanie nagrody

Nagrodę w postaci przelewu o wartości 50 zł za dany miesiąc aktywności (wpłata 100 zł + 4 transakcje kartą lub blikiem) bank przekaże do końca kolejnego miesiąca.

Zatem pierwsze zasilenie konta kwotą 50 zł za spełnienie warunków aktywności w październiku (przy umowie zawartej we wrześniu)  otrzymamy do końca listopada.

powrót do menu ↑

Opłaty za Konto dla Młodych

pko konto młodych

Konto dla Młodych to jeden z najlepszych pod względem cenowym rachunków bieżących dla osób poniżej 26. roku życia. Jego prowadzenie jest bezpłatne.

Za kartę debetową PKO BP nalicza 5 zł, ale opłaty można łatwo uniknąć. Wystarczy co miesiąc użyć plastiku cztery razy. Kwoty płatności bezgotówkowych są dowolne. Wymóg ten można też zrealizować kodami Blik za transakcje w internecie albo w terminalach POS.

Posiadacze Konta dla Młodych nie płacą również za dostęp do obcych bankomatów. Dotyczy to zarówno maszyn krajowych, jak i zagranicznych.

Nasza pełną recenzje konta młodzieżowego PKO BP oraz opinie użytkowników można znaleźć tutaj.
powrót do menu ↑

Czy warto?

Promocja Konta dla Młodych w PKO BP to sposób na łatwe zdobycie 250 zł w gotówce. By je otrzymać, wystarczy w każdym z pięciu kolejnych miesięcy wpłącić na swoje konto min. 100 zł i zrealizować po cztery płatności bezgotówkowe. Kwoty transakcji są dowolne.

Równie łatwo można zapewnić sobie zwolnienie z kosztów utrzymania rachunku. Wystarczy w danym miesiącu czterokrotnie zapłacić plastikiem albo Blikiem.

PKO Konto dla Młodych

PROMOCJA: Łap Chwile

+ 250 zł premii
Promocja zakończona
9 Ocena Łączna
Promocja: Łap Chwile

Warunki uzyskania premii 250 zł są bardzo łatwe do spełnienia, natomiast utrzymanie rachunku może być całkowicie bezpłatne przy standardowej aktywności płatniczej (4 transakcje w miesiącu).

Ocena
9
Dodaj swoją opinie
Dodaj opinie jako pierwszy!

Dodaj swoją opinie

Twoja całkowita ocena

 

Porównaj wybrane konta
  • Porównywarka lokat (0)
  • Porównywarka kont osobistych (0)
  • (0)
Porównaj Teraz
0