200 zł na Allegro za otwarcie konta dla młodych w PKO BP

Masz nie więcej niż 26 lat i szukasz darmowego ROR-u? Otwórz Konto dla Młodych w PKO BP, które zapewnia też bezpłatny dostęp do wszystkich bankomatów. Przy okazji możesz łatwo zgarnąć 200 zł w bonach na Allegro.

Jest takie powiedzenie, że kto się nie rozwija, ten się cofa. Wzięli je sobie mocno do serca szefowie PKO BP, czyli największego banku w Polsce i całej Europie Środkowej.

Jeszcze nieco ponad dekadę temu był on synonimem anachronizmu. Dziś wyznacza trendy i chętnie wdraża nowinki technologiczne, co czyni go jednym z najnowocześniejszych. Nic więc dziwnego, że przyciąga uwagę młodych klientów.

Promocja 200 zł do Zalando

Ale to niejedyny powód zainteresowania. Drugim jest darmowy ROR, a trzecim – premia za jego otwarcie. Tym razem PKO BP w ramach promocji „Konta dla młodych” w zamian za otwarcie rachunku PKO Konto dla Młodych (dla osób w wieku 13-26 lat) lub PKO Konto Pierwsze (dla osób wieku 13-18 lat) proponuje 200 zł premii na start w formie bonów Allegro.

Trwająca do 30 listopada akcja adresowana jest do nowych klientów. Dokładnie chodzi o osoby w wieku 13-26 lat, które nie miały tam ROR-u od 1 stycznia 2022. Przy czym posiadanie konta w Inteligo nie wyklucza z udziału w promocji.

Uwaga! Pula nagród wynosi 2000 sztuk. Zatem chętni muszą się pospieszyć z otwarciem rachunku.
powrót do menu ↑

Instrukcja krok po kroku

Jak otrzymać 200 zł w promocji konta dla młodych? Należy:

1Do 30 listopada lub wyczerpania puli nagród złożyć wniosek i zawrzeć umowę o Konto dla Młodych lub Konto Pierwsze z kartą płatniczą Mastercard

Musimy także wyrazić zgody marketingowe, np. przy składaniu wniosku lub zawieraniu umowy. Trzeba zaznaczyć zgodę na otrzymywanie od banku informacji o charakterze marketingowym (w tym informacji handlowych) za pomocą środków komunikacji elektronicznej.

Umowę można zawrzeć za pośrednictwem kuriera albo z użyciem wideoweryfikacji (metoda na selfie). Najlepiej wybrać kuriera, aby uniknąć zgłaszanych później problemów jak np. brak wzoru podpisu czy błędy w aplikacji mobilnej.

Załóż Konto na stronie promocji

2Do 30 listopada zarejestrować się na stronie promocji.
3W każdym z 3 kolejnych miesięcy po otwarciu konta należy:

  • wykonać 5 transakcje bezgotówkowych z użyciem karty lub Blika (w ramach promocji nie są uwzględniane przelewy).

Przy założeniu, że Konto dla Młodych otworzymy w listopadzie, powyższe wymagania spełniamy w grudniu, styczniu i lutym.

Przekazanie nagrody

PKO BP przekaże nagrodę w formie kodów elektronicznych (2 x 100 zł) do 29 lutego 2024 r. (dla kont założonych w październiku) lub do 31 marca 2024 r. (dla kont założonych w listopadzie). Zrobi to w wiadomości, którą wyśle w systemie transakcyjnym iPKO i aplikacji mobilnej IKO.

powrót do menu ↑

Opłaty za Konto dla Młodych

 

Konto dla Młodych to jeden z najlepszych pod względem cenowym rachunków bieżących dla osób poniżej 26. roku życia. Jego prowadzenie jest bezpłatne.

Za kartę debetową PKO BP nalicza 5 zł, ale opłaty można łatwo uniknąć. Wystarczy co miesiąc użyć plastiku dwa razy. Kwoty płatności bezgotówkowych są dowolne. Wymóg ten można też zrealizować kodami Blik za transakcje w internecie albo w terminalach POS.

Posiadacze Konta dla Młodych nie płacą również za dostęp do obcych bankomatów. Dotyczy to zarówno maszyn krajowych, jak i zagranicznych.

Nasza pełną recenzje konta młodzieżowego PKO BP oraz opinie użytkowników można znaleźć tutaj.
powrót do menu ↑

Czy warto?

Promocja Konta dla Młodych w PKO BP to sposób na łatwe zdobycie 200 zł w bonach na Allegro. By je otrzymać, wystarczy w każdym z 3 kolejnych miesięcy zrealizować po 5 płatności bezgotówkowych. Kwoty transakcji są dowolne.

Równie łatwo można zapewnić sobie zwolnienie z kosztów utrzymania rachunku. Wystarczy w danym miesiącu czterokrotnie zapłacić plastikiem albo Blikiem.

PKO Konto dla Młodych

PROMOCJA: Konta dla Młodych

+ 200 zł na Allegro
Promocja zakończona
9 Ocena Łączna
Promocja 200 zł na Allegro

Warunki uzyskania premii 200 zł są bardzo łatwe do spełnienia, natomiast utrzymanie rachunku może być całkowicie bezpłatne przy standardowej aktywności płatniczej (2 transakcje w miesiącu).

Ocena
9
Dodaj swoją opinie
Dodaj opinie jako pierwszy!

Dodaj swoją opinie

Twoja całkowita ocena

 

Porównaj wybrane konta
  • Porównywarka lokat (0)
  • Porównywarka kont osobistych (0)
  • (0)
Porównaj Teraz
0