Promocja PKO BP: Canal+ za darmo przez 6 miesięcy za konto (wart 300 zł)

Nowy klient, który otworzy w PKO BP Konto za Zero i trzy razy użyje karty, będzie mógł za darmo przez pół roku oglądać pakiet sportowy lub filmowy Canal+. Musi się tylko pospieszyć, bo pula nagród jest ograniczona.

Kibice piłkarscy to stosunkowo liczna grupa. Jednak banki bardzo rzadko organizują promocje adresowane właśnie do tego grona.

Kto może zyskać darmowy dostęp do serwisu Canal+ w promocji PKO BP?

Nielicznym wyjątkiem jest trwająca do 31 maja akcja „Kibicujmy z PKO Kontem za Zero”. Przeprowadza ją największy bank w Polsce i Europie Środkowej, który drugi sezon jest tytularnym sponsorem piłkarskiej Ekstraklasy. W jej ramach do wzięcia jest nagroda w formie e-kodu o wartości 300 zł, który daje półroczny dostęp do kanałów sportowych lub filmowych na platformie Canal+ OTT.

Promocja skierowana jest do nowych klientów. Chodzi o osoby, które od 1 stycznia 2019 nie miały jako właściciel ani współwłaściciel konta osobistego w PKO BP. Wykluczenie dotyczy też klientów marki Inteligo.

Uwaga! Obowiązuje limit 1000 nagród. Bank przyznaje je w kolejności spełnienia warunków. Przy czym zastrzega również, że w razie wyczerpania puli darmowych e-kodów może ją zwiększyć.

Jak zyskać darmowy dostęp do Canal+ w promocji PKO BP?

1Do 31 maja złożyć wniosek online i zawrzeć umowę o Konto za Zero i oficjalną Kartę Ekstraklasy

Konto otwieramy przez kuriera. Ten zjawia się w ciągu 3-5 dni roboczych.

Uwaga! Wydanie karty z ogólnym wizerunkiem Ekstraklasy jest darmowe. Natomiast za plastik w barwach każdego z 16 klubów płaci się 14,9 zł. Dlatego warto wybrać tą pierwszą opcję.

2Wyrazić i utrzymać zgody marketingowe
3W ciągu 60 dni od otwarcia ROR-u wykonać kartą (lub blikiem) 5 transakcji bezgotówkowych na dowolne kwoty

Przekazanie nagrody

Nagroda w postaci e-kodu zostanie przekazana SMS-em lub mailem w ciągu miesiąca od spełnienia wszystkich warunków jej otrzymania. Voucher należy zrealizować do 30 czerwca 2021 r.

Opłaty za Konto ze Zero PKO BP

Konto za Zero jest prowadzone bezpłatnie. Darmowe są też zwykłe przelewy internetowe. Obsługa karty debetowej (PKO Ekspres) kosztuje 10 zł miesięcznie. Jednak po wykonaniu nią pięciu płatności bezgotówkowych danina za dany miesiąc nie jest naliczana.

Uwaga! W PKO BP obowiązuje specyficzny sposób liczenia miesięcznego okresu rozliczeniowego. Jego początek wyznacza nie pierwszy dzień kalendarzowy, tylko dzień zawarcia umowy. Jeśli więc ktoś otworzy ROR 22 października, wspomniane transakcje zwalniające z opłaty za kartę będzie musiał wykonać do 21 listopada, a później do 21 grudnia itd.

Posiadacze Konta za Zero mogą bezpłatnie podejmować gotówkę w maszynach własnych banku (ok. 3000 w całym kraju). Natomiast by mieć darmowy dostęp do obcych bankomatów, muszą użyć Blika, gdyż każda taka operacja wykonana kartą kosztuje ich 10 zł.

Tego ograniczenia nie da się obejść przy użyciu cash-backu (wypłata gotówki w kasie sklepu przy okazji płatności kartą). Każda taka transakcja oznacza bowiem naliczenie 2-zł opłaty.

Nasza pełną recenzje Konta za Zero oraz opinie użytkowników można znaleźć tutaj.

Czy warto?

Pod względem wartości dostępnej nagrody promocja konta PKO BP należy do najlepszych na rynku. W jej ramach można zdobyć półroczny abonament o wartości 300 zł na jeden z dwóch pakietów Canal+. W dodatku wymogi warunkujące przyznanie bonusu są banalne (3 płatności kartą).

Łatwo też zapewnić sobie darmowe utrzymanie konta. W tym celu wystarczy co miesiąc pięciokrotnie użyć plastiku. Należy tylko uważać na wypłaty z obcych bankomatów. Najlepiej realizować je Blikiem.

PKO Konto za Zero

PROMOCJA: Kibicuj z kontem PKO za zero

Canal+ na 6 miesięcy (300 zł)
48 dni do końca promocji
8.5 Ocena Łączna
Kibicuj z kontem PKO za Zero

Ocena
8.5
Dodaj swoją opinie
Dodaj opinie jako pierwszy!

   Dodaj swoją opinie

   Twoja całkowita ocena

    

   Porównaj wybrane konta
   • Porównywarka lokat (0)
   • Porównywarka kont osobistych (0)
   • (0)
   Porównaj Teraz
   0