Twisto promocja: bonus 100 zł na start – regulamin i warunki

Brak opłat za korzystanie z kredytu odnawialnego to niejedyny powód, by zostać użytkownikiem Twisto. Kolejnym jest dostępny pod prostymi warunkami bonus o wartości 100 zł.

Rynek usług finansowych jest dziś bardzo zróżnicowany. Oprócz tradycyjnych instytucji typu banki i firmy pożyczkowe działają na nim podmioty bazujące na innowacjach i zaawansowanych technologiach.

Bonus 100 zł z Twisto

Świetnym przykładem jest czeskie Twisto, które oferuje usługę odroczonych płatności (do 21 dni) za zakupy online (w 200 e-sklepach) oraz limit odnawialny (do 45 dni). Oba produkty są darmowe (o ile regulujemy dług w terminie), więc poprawiają naszą płynność finansową.

Ale to niejedyna zaleta korzystania z Twisto. W ramach promocji nowy klient może zdobyć 100 zł w formie doładowania rachunku użytkownika. Innymi słowy: pomniejszyć o taką kwotę swój dług względem fintechu (np. za zrealizowane zakupy).

Promocja skierowana jest do pełnoletnich osób fizycznych, które mają pełną zgodność do czynności prawnych i założą konto w serwisie twisto.pl. Mogą w niej uczestniczyć osoby już tam zarejestrowane.

Uwaga! W akcji specjalnej obowiązuje limit 2500 wniosków. Tyle osób może otrzymać bonus powitalny.

powrót do menu ↑

Jak zdobyć 100 zł – warunki

1Złożyć wniosek o Twisto Free (limit odnawialny) wraz z kartą Twisto (wirtualną – darmową lub fizyczną – płatną 9,99 zł miesięcznie) za pomocą specjalnego linku promocyjnego

Pamiętajmy o limicie 2500 wniosków.

2Zaakceptować regulamin promocji i wyrazić zgody marketingowe

Zgody możemy wycofać po odebraniu premii.

3Zawrzeć umowę o limit Twisto i kartę

Umowę zawiera się, wysyłając przelew weryfikacyjny ze swojego konta bankowego. Należy więc zwrócić uwagę na zgodność danych podanych we wniosku i tych na przelewie.

4Aktywować kartę

Ważne! Twisto oferuje produkty kredytowe. Oznacza to, że wnioskodawca musi pozytywnie przebrnąć procedurę badania zdolności kredytowej. Firma weryfikuje klienta w bazach dłużników, choć nie jest nim BIK. Ponadto nie wymaga dostarczania dokumentów dochodowych.

Przekazanie nagrody

Teoretycznie bonus dopisywany jest do konta użytkownika razem z przyznanym limitem kredytowym. Jednak zdarza się, że pojawia się on później.

Oficjalnie rozpatrywanie wniosku o limit odnawialny trwa 24 godziny. W praktyce wszystko odbywa się w krótszym czasie.

Jak odebrać nagrodę? Trzeba zrobić zakupy i jako formę spłaty powstałego zadłużenia wskazać środki bonusowe (należy kliknąć „Wykorzystaj kod promocyjny”) lub w odpowiednim polu w profilu użytkownika ręcznie wpisać kod promocyjny.

Przyznaną kwotę będzie można pokryć część powstałego na karcie zadłużenia lub zapłacić w sklepie internetowym udostępniającym metodę Twisto Pay (odroczone płatności).

Taka opcja istnieje np. w Diversie, eZebrze, Taniej Książce, Born2Be, Befado, 5-10-15. Do wyboru mamy ponad 200 serwisów.

powrót do menu ↑

Ile kosztuje Twisto?

Z Twisto można korzystać w ramach jednego z dwóch planów taryfowych:

  • Online – bezpłatnie,
  • Space – za 9,99 zł miesięcznie (pierwsze trzy miesiące gratis).
Funkcja/Rodzaj taryfy Online (0 zł/mies.) Space (9,99 zł/ mies.)
Aplikacja Twisto
Limit kredytowy do 45 dni
Przesunięcie płatności
Karta wirtualna Tylko do zakupów online
Google Pay i Apple Pay
Karta fizyczna
Twisto split
Przewalutowanie płatności zagranicznych +3 proc. prowizji Do 3 tys.zł bez opłat, potem +3 proc. prowizji
Odsetki za opóźnienie
(w skali roku)
11,2% 11,2%
Promocja
Plan Space przez 365 dni za darmo
(trwa do 30 listopada 2021)

W ramach planu Online można wyrobić wyłącznie kartę wirtualną (do płacenia w Internecie). W ramach planu Space można wyrobić kartę fizyczną i płacić nią w punktach stacjonarnych. Możemy też dodać ją do Google Pay albo Apple Pay. Obsługa karty płatniczej (tak wirtualnej, jak i fizycznej) odbywa się bezpłatnie.

Limit odnawialny Twisto Free jest bezpłatny, o ile spłacimy go do 15. dnia następnego miesiąca. W przeciwnym razie narażamy się na odsetki ustawowe (11,2 proc.).

Spłatę można odroczyć do następnego miesiąca. Kosztuje to 4,5 proc. Ponadto w pierwotnym terminie należy uregulować 1/10 istniejącego zadłużenia.

Po zmianach taryfowych użytkownicy planu Online ponoszą koszty przewalutowania płatności zagranicznych. Prowizja wynosi 3 proc. Plus jest taki, że przeliczenie odbywa się po korzystnym kursie Mastercardu.

powrót do menu ↑

Czy warto?

Przystępując do promocji Twisto, w łatwy sposób powiększymy przyznany nam limit kredytowy, który nie jest widoczny w BIK-u (choć z drugiej strony nie buduje on naszej historii kredytowej). By zyskać 100 zł, wystarczy zawrzeć umowę o limit kredytowy Twisto Free z kartą. Usługa jest całkowicie darmowa, o ile spłacimy zadłużenie na czas i wybierzemy plan online z kartą wirtualną.

Twisto

PROMOCJA: Bonus z Twisto 100 zł

+ 100 zł premii

 

9 Ocena Łączna
3 opinie
Twisto: Bonus 100 zł na start

8.5Ocena Redakcji
Ocena
8.5
10Ocena Użytkowników
Ocena
10
Dodaj swoją opinie
Dodaj opinie jako pierwszy!

Dodaj swoją opinie

Twoja całkowita ocena

 

Porównaj wybrane konta
  • Porównywarka lokat (0)
  • Porównywarka kont osobistych (0)
  • (0)
Porównaj Teraz
0