VeloChwile VeloBank Promocja: 8500 punktów powitalnych (+ 650 zł za konto)

W ramach promocji VeloChwile, użytkownik karty debetowej VeloBanku łatwo zdobędzie 8500 punktów powitalnych o wartości 100 zł. Do tego może zyskać nawet 650 zł za otwarcie konta i płatności oraz korzystnie ulokować oszczędności.

Płacenie kartą ma wiele zalet. Przede wszystkim jest bezpieczne i wygodne. Zarówno sprzedawca, jak i kupujący nie muszą się przejmować szukaniem drobnych ani wydawaniem reszty.

Jednak używanie tej formy pieniądza może się opłacać także z innego powodu. Są nimi nagrody w programie Velochwile będącym nazwą handlową popularnego programu Mastercarda Bezcenne Chwile.

VeloChwile w VeloBanku

W VeloBanku program premiowy Mastercard Bezcenne Chwile występuje pod nazwą handlową Velochwile.

Bezcenne Chwile to program lojalnościowy organizacji Mastercard. Polega na tym, że w zamian za płatności kartą otrzymuje się punkty, które można wymieniać na nagrody z katalogu. Do wyboru są m.in. vouchery na zakupy, bilety do kina, doładowania w serwisach z grami.

Standardowo za każde wydane 50 zł otrzymuje się 1 pkt. Transakcje u licznych partnerów banku, np. Allegro, Empiku, Carrefourze, Circle K, premiowane są lepiej: 2-8 pkt za każde wydane 5 zł. Do tego dochodzą akcje specjalne i punkty powitalne.

powrót do menu ↑

Promocja Velochwile

Jednym z banków w nim uczestniczących jest VeloBank. Klienci posługujący się jego kartami mogą zdobyć 8500 pkt powitalnych o wartości 100 zł.

Do tego dochodzi 600 zł w formie półrocznego money-backu, 50 zł za otwarcie rachunku z polecenia. Zatem łącznie do zyskania jest 750 zł oraz możliwość ulokowania oszczędności na wysoki procent.

Akcja „Chwile bardziej Velo” trwa do 31 grudnia. Jednak biorą w niej udział karty płatnicze VeloBanku wydane po 12 października i nie później niż 15 grudnia.

Uwaga! W promocji obowiązuje pula 4005 nagród. Jeden klient może zdobyć jedną nagrodę w postaci 8500 pkt.

powrót do menu ↑

Jak zdobyć 8500 punktów na start?

 • Do 15 grudnia wyrobić nową kartę debetową w VeloBanku
 • Do 31 grudnia zarejestrować ją w programie Bezcenne Chwile Można to zrobić w aplikacji mobilnej banku. Po zalogowaniu z menu wybieramy Usługi ⇒ Program VeloChwile.
 • W ciągu 30 dni zrealizować nią transakcje bezgotówkowe na łącznie min. 100 zł Uwaga! Do wymaganego obrotu nie będą uwzględniane płatności w drogeriach, aptekach, zakładach bukmacherskich, sklepach z alkoholem, w firmach z zakresu wolnych zawodów ani opłacanie podatków.

Przekazanie nagrody

Punkty powitalne zostaną dopisane do konta uczestnika w ciągu 14 dni roboczych od spełnienia warunków. Będą ważne jeden miesiąc.

powrót do menu ↑

Dodatkowe bonusy od VeloBanku

Darmowe punkty w programie lojalnościowym to niejedyne bonusy, jakie czekają na klientów VeloBanku. Jeśli jeszcze nie korzystamy z usług tego banku, możemy zyskać:

 • 50 zł za założenie konta (po wpisaniu kodu polecającego i zapewnieniu trzykrotnych wpływów 2000 zł)
 • do 600 zł zwrotu/rok za płatności kartą (przy regularnych wpływach min. 1500 zł na konto osobiste) .

Pełną analizę aktualnych promocji znajdziemy tutaj.

Jak otrzymywać money-back

W tym celu do 30 listopada należy otworzyć VeloKonto i opłacać zakupy kartą oraz Blikiem. Bank przez sześć miesięcy oddaje 10 proc. każdej płatności bezgotówkowej kartą i Blikiem. Miesięczny limit premii wynosi 100 zł.

Jak otrzymać dodatkowe 50 zł

Wystarczy we wniosku o ROR podać kod osoby polecającej i w każdym z trzech kolejnych miesięcy po zawarciu umowy zapewnić wpływ jednorazowy min. 2000 zł.

powrót do menu ↑

Wysokie oprocentowanie oszczędności

VeloBank ma wiele atrakcyjnie oprocentowanych produktów oszczędnościowych. Najwyższe odsetki obowiązują na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym, dwumiesięcznej Lokacie mobilnej oraz rachunku oszczędnościowym VeloSkarbonka. W każdym przypadku stawka wynosi 7 proc. w skali roku.

Na kwartalnej lokacie na nowe środki VeloBank płaci 6 proc. Depozyt można też założyć na dwa miesiące i pół roku, ale wtedy zarabia się mniej (5-5,8 proc.).

Atrakcyjnie wypada też indywidualne konto emerytalne. Jego oprocentowanie wynosi 5,75 proc. (jest powiązane ze stopą referencyjną NBP).

Na tle innych banków organizacja zarządzana przez Adama Marciniaka wyróżnia się również oprocentowaniem depozytów walutowych. Na koncie oszczędnościowym w USD zarabia się 0,2 proc., a na 12-miesięcznej lokacie w USD 0,5 proc. W wersji na kwartał i pół roku kupon wynosi 0,3 proc.

powrót do menu ↑

Ile kosztuje VeloKonto

Za prowadzenie VeloKonta nic nie płacimy. Za obsługę karty debetowej bank nalicza 7 zł miesięcznie. Nie robi tego, jeśli co miesiąc wykonamy plastikiem co najmniej pięć operacji bezgotówkowych na dowolne kwoty.

Wtedy możemy też bez prowizji wypłacać środki z obcych bankomatów. Standardowo zrobimy to jedynie w urządzeniach Planet Cash. Każda transakcja w innej maszynie kosztuje 5 zł.

Uwaga! Z opłat bezwarunkowo zwolnieni są klienci do 26. roku życia.

powrót do menu ↑

Czy warto?

Warto skorzystać z promocji VeloBanku, bo łącznie można na nich zyskać 750 zł. Płacąc kartą, otrzymuje się 10-proc. money-back. W sumie to nawet 600 zł. A już przy pięciu transakcjach w miesiącu unika się kosztów utrzymania VeloKonta.

Premia rośnie o 50 zł w zamian za trzykrotny wpływ 2000 zł. Punkty powitalne w programie Mastercard Bezcenne Chwile o wartości 100 zł otrzymuje się po wykonaniu kartą obrotów bezgotówkowych na łącznie min. 100 zł.

VeloKonto + Velochwile

Kumulacja promocji

+ 100 zł i 650 zł za konto
Promocja zakończona
9 Ocena Łączna
4 opinie
VeloChwile w VeloBanku

9Ocena Redakcji
Ocena promocji
9
9Ocena Użytkowników
Ocena promocji
9
Dodaj swoją opinie  |  Zobacz opinie i komentarze
3 opinie
Zobacz wszystkie Najbardziej pomocne Najwyższe oceny Najniższe oceny Dodaj swoją opinie
 1. Odpowiedz
  Marecki 2 Styczeń 2021 11:57
  Ocena promocji
  90

  Teraz oprócz tych 6800 punktów można otrzymać dodatkowe 2000 punktów od samego Mastercarda za rejestrację karty i dokonanie jednej transakcji. Pula takich nagród to 57 000.

  Także naprawdę warto

  + ZALETY: 6800 punktów od Getina 2000 punktów od Mastercarda
  Pomocne(2) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 2. Odpowiedz
  MagdaD 30 Grudzień 2020 21:33

  Zarejestrowalam swoja karte debetowa w programie i po 2/3 dniach (kiedy dokonalam tylko jednej tranzakcji za okolo 30 zl) pojawilo sie na koncie 2000 punktow bonusowych (opisane jako powiatalne). Z tego co przeczytalam-spodziewalam sie 6800 punktow, jesli dokonam tranzakcji karta na 300 zl w okresie 30 dni po rejestracji karty. Nie moge znalezc nigdzie informacji o 2000 puntkach. Czy ktos moze o tym cos wie?

  • Odpowiedz
   Marecki 2 Styczeń 2021 12:02

   To dodatkowe 2000 punktów to kolejna promocja tym razem samego Mastercarda.
   W puli 57 000 nagród po 2000 punktów powitalnych.
   Warunki banalnie proste – wystarczy 1 transakcja kartą. Tu masz jej regulamin:
   https://rpm-cms.upaid.pl/media/srxnuoy4/regulamin_market_wide_promo.pdf

   Czyli teraz możesz otrzymać:
   – 2000 punktów powitalnych za 1 transakcje kartą
   – 6800 punktów powitalnych za wykonanie w ciągu 30 dni conajmniej 3 transakcji na łączną kwotę conajmniej 300 zł

Dodaj swoją opinie

Twoja całkowita ocena

 

Porównaj wybrane konta
 • Porównywarka lokat (0)
 • Porównywarka kont osobistych (0)
 • (0)
Porównaj Teraz
0