T-Mobile Usługi Bankowe

Co to za bank t-Mobile Usługi Bankowe? Kto jest właścicielem? To w końcu niemiecki czy polski bank? Czy lokaty w t-mobile są bezpieczne? Jakie konta oferuje?

T-Mobile Usługi Bankowe to pierwszy w Polsce bankowy operator telekomunikacyjny. Instytucja ta powstała w 2013 r. z inicjatywy T-Mobile Polska oraz Alior Bank, które podpisały umowę o wzajemnej współpracy. Układ umożliwił przygotowanie szerokiej oferty usług bankowych, które są dostępne w kanałach sprzedaży należących do sieci komórkowej. Pionierski alians zapoczątkował prawdziwą rewolucję na polskim rynku bankowości.

W ramach porozumienia produkty bankowe i różnego rodzaju usługi (konta bankowe, lokaty, kredyty) można znaleźć w punktach sprzedaży T-Mobile oraz za pośrednictwem należących do operatora serwisów internetowych, aplikacji, Contact Center oraz Wirtualnego Oddziału. Dla Alior Banku współpraca z siecią komórkową pozwala na rozszerzenie sieci sprzedaży oraz dostęp do najnowocześniejszych technologii mobilnych. Porozumienie pomiędzy instytucjami to krok w stronę wirtualizacji codziennego życia – a co za tym idzie – znacznego jego ułatwienia.

Oferta T-Mobile Usługi Bankowe została stworzona dzięki doświadczeniu Alior Sync – lidera polskiej bankowości internetowej.
Z oferty T-Mobile Usługi Bankowe mogą korzystać wszyscy, jednakże klienci sieci mają do dyspozycji dodatkowe korzyści. Instytucja jest bardzo chwalona za panel pozwalający na natychmiastowe przelewy – nawet poprzez serwis społecznościowy Facebook.

Środki zgromadzone na rachunkach imiennych banku są zabezpieczone przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny. Kwota depozytów nieprzekraczająca równowartości w złotych 100 000 euro jest gwarantowana w całości.

Konta bankowe w T-Mobile:

T-Mobile Konto Oszczędnościowe

T-Mobile Konto Oszczędnościowe

T-Mobile Konto Oszczędnościowe w promocji dla nowych klientów oferuje, aż 3% do 50 000 zł przez 3 miesiące.

Promocja Konto T-Mobile Freemium

Konto T-Mobile Freemium

Czy warto otworzyć konto w T-Mobile Usługi Bankowe? Czy sieć komórkowa może być "dobrym bankiem"? Jakie opłaty nam zafunduje? Analiza kosztów i opinie użytkowników.

Karta kredytowa Mastercard Travel

Karta kredytowa Mastercard Travel

Za wyrobieniem karty kredytowej MasterCard Travel T-Mobile Usług Bankowych może przemawiać bardzo długi okres bezodsetkowy oraz dostęp do money-backu.

T-Mobile Konto Biznes

T-Mobile Konto Biznes

Konto Biznes to konta dla firm w T-Mobile Usługi Bankowe. Przeczytaj naszą analizę opłat i warunków tego konta firmowego.

Porównaj wybrane konta
  • Porównywarka lokat (0)
  • Porównywarka kont osobistych (0)
  • (0)
Porównaj Teraz
0