Promocja zakończona

VeloKonto 18-26

Sprawdź
+ 50 zł premii i 2% na KO
Promocja zakończona
Dodaj do porównywarki

Czy warto założyć VeloKonto dla Młodych w Velo Banku? Jakie są opłaty? Jak można zyskać 50 zł na jego otwarciu? Czy są haczyki? Nasza recenzja i opinie klientów.

Masz mniej niż 26 lat i potrzebujesz darmowego konta osobistego? Znajdziesz je w Getin Banku, a przy okazji zarobisz 50 zł na jego otwarciu.  Na deser ulokujesz zaskórniaki na koncie oszczędnościowym z najwyższymi odsetkami na rynku.

Dla kogo konto Getin Proste Zasady 18-26 lat

Getin Bank kieruje swoją ofertę konta Getin Proste Zasady do osób młodych, w wieku od 18 do 26 roku życia, które studiują na wyższych uczelniach i szukają nowoczesnego konta młodzieżowego.

Podstawowe parametry konta

Dziś bez konta bankowego ciężko funkcjonować. Czy jest się młodym, czy dojrzałym, trzeba mieć ROR. Ułatwia to wiele spraw.

By założyć konto w banku, nie trzeba wychodzić z domu. Jeśli się umiejętnie wybierze, taki rachunek może być bezpłatny w utrzymaniu. W dodatku można zarobić na jego otwarciu.

Wszystkie te warunki spełnia Konto Proste Zasady dostępne w Getin Banku. W zamian za jego otwarcie i spełnienie prostych warunków otrzymujemy bon zakupowy o wartości 50 zł do zrealizowania w Decathlonie lub na Allegro.

Jako nowi klienci mamy także prawo do najwyżej oprocentowanego konta oszczędnościowego. Stawka wynosi 2 proc. w skali roku. Obecnie żadna instytucja nie oferuje wyższych odsetek. Do tego dochodzi możliwość założenia lokaty z takim samym oprocentowaniem. Getin Bank od dawna jest znany z dobrej oferty depozytowej.

Konto Proste Zasady 18-26 lat – Opłaty i prowizje

Konto Getin Proste Zasady dla Młodych jest kontem bezpłatnym w większości przypadków.

Tabela opłat i prowizji

Nazwa banku
Getin Bank
Nazwa
Konto Proste Zasady od 18 do 26 lat
Przeznaczenie konta
Konto osobiste dla osób w wieku 18 - 26 lat
Prowadzenie konta
0 zł
Zwolnienie z opłaty za prowadzenie
wiek między 18 a 26 lat, później min 1 transakcja kartą w miesiącu
Przelew przez internet
0 zł
Użytkowanie karty
0 zł
Zwolnienie z opłaty za kartę
karta bezwarunkowo darmowa
Bankomaty
wszystkie w Polsce
Wypłaty z bankomatów w Polsce
0 zł
Plusy
 • bezwarunkowo darmowe do 26 roku życia

Dla osób do 26 lat Konto Proste Zasady jest w pełni darmowe. Młodzi klienci nie ponoszą kosztów prowadzenia rachunku, obsługi karty debetowej ani przelewów internetowych. Co ważne, brak opłat ma charakter bezwarunkowy!

Uważać powinni jedynie na wypłaty z bankomatów. Bez kosztów pobiorą gotówkę w urządzeniach Planet Cash. Za podjęcie środków z innej maszyny zapłacą prowizję 3,5 proc. (min. 5 zł).

Na szczęście do końca 2021 r. w Getin Banku obowiązuje promocja na darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów przy użycia Blika.

Jako że młodzi ludzie za priorytet przy wyborze konta osobistego uznają brak opłat za jego prowadzenie, Getin Bank postanowił zrezygnować z ich pobierania. Po ukończeniu przez posiadacza rachunku 25 lat bank przekształci go w standardową wersję Konta Proste Zasady (konto darmowe pod warunkiem dokonania 1 transakcji kartą w miesiącu).

Łatwe 50 zł za założenie konta z użyciem kodu polecenia

Łatwy bonus na start mogą zdobyć nowi klienci dzięki programowi poleceń Getin Banku „Polecam Proste Zasady”.  W zamian za wpisanie we wniosku kodu polecenia innego klienta banku, a następnie zawarcie umowy o ROR i spełnienie prostych warunków Getin Bank nagradza klientów bonem 50 zł do zrealizowania w Decathlonie lub na Allegro.

Jak zyskać 50 zł za otwarcie konta z polecenia – krok po kroku?

 • Do 31 sierpnia na stronie banku złożyć wniosek o Konto Proste Zasady i podać kod polecający otrzymany od obecnego klienta -można wykorzystać z nasz sprawdzony i ważny kod:  PQN41P   
 • Wyrazić zgody marketingowe
 • w każdym z trzech kolejnych miesięcy po miesiącu aktywacji konta zapewnić wpływ jednorazowo min. 1500 zł Pod uwagę będą brane przelewy z kont firmowych Getin Banku i dowolnego rachunku prowadzonych przez inne banki.

Pełna analiza programu poleceń Getin Banku została przedstawiona tutaj.

2% na koncie oszczędnościowym przez rok

W trwającej do 31 sierpnia promocji „Bonus za aktywność” wyższe oprocentowanie na koncie oszczędnościowym jest naliczane pod dwoma warunkami.

Po pierwsze, trzeba wyrazić zgody marketingowe, co zrobiliśmy na etapie otwierania ROR-u.

Po drugie, musimy zasilać ROR co miesiąc min. 1,5 tys. zł, co na potrzeby promocji z kontem też robimy. Jednak tutaj musimy zapewniać wpływy przez kolejne 12 miesięcy.

Pierwszy przelew (dokładnie: suma zasileń na łącznie 1500 zł) musi nastąpić do końca następnego miesiąca po otwarciu ROR-u. Wówczas automatycznie aktywuje się wyższe oprocentowanie.

Uwaga! Bonusowe odsetki obejmują kwoty do 10.000 zł. Bank wypłaca je do 15. dnia kolejnego miesiąca. Zatem dodatkowe odsetki za kwiecień otrzymamy do 15 maja. Te standardowe (0,15 proc.) pojawią się na rachunku 30 kwietnia.

Końcowa opinia o koncie dla Młodych w Getin Banku

Konto Getin Proste Zasady to świetna alternatywa dla młodych ludzi, w szczególności tych, którzy posiadają legitymację studencką.


ZALETY:

 • 0 zł za prowadzenie konta, użytkowanie karty (bezwarunkowo), przelewy i bankomaty
 • 50 zł za założenie konta z użyciem kodu polecającego (sprawdzony kod: PQN41P ).
 • 2,0% na koncie oszczędnościowym przez 12 miesięcy do kwoty 10 tys zł.
 • bardzo dobra aplikacja mobilna Getin Mobile

WADY:

 • po 26 roku życia konto zostaje przekształcone w standardowe konto Proste Zasady (dochodzi wtedy wymóg dokonania min. 1 transakcji kartą by uniknąć opłaty za prowadzenie)Konto w zasadzie nie ma większych wad.

Konto Proste Zasady od 18 do 26 lat to jedno z lepszych kont bankowych dedykowanych osobom młodym. Bank oferuje niemal darmowe konto wraz z licznymi dodatkami. Jedyne rzeczy do których można się “przyczepić” to płatne przelewy w oddziałach banku.

Łącząc dwie promocje Getin Banku, możemy łatwo zdobyć bonus o wartości 50 zł oraz konto oszczędnościowe o oprocentowaniu 2% przez 12 miesięcy. W tym celu otwieramy ROR z użyciem kodu polecenia (można skorzystać z kodu: PQN41P ) i zasilamy go przez trzy kolejne miesiące min. 1,5 tys. zł. Drugą nagrodę otrzymamy po wyrobieniu karty kredytowej i wykonaniu nią w ciągu 60 dni łącznie 10 transakcji na łącznie min. 200 zł.

Skorzystanie z obu propozycji jak najbardziej się nam opłaci. Za Konto Proste Zasady nie płacimy ani grosza.

Trzeba tylko pamiętać, że opłata za prowadzenie konta jest ograniczona wiekiem tzn. jest bezpłatne tylko do ukończenia 26 roku życia. Później niestety zostaje przekształcone w normalne konto Proste Zasady, w którym aby uniknąć opłat należy dokonywać min. 1 transakcji kartą lub przez blik miesięcznie.

Opinie klientów

Czy warto założyć konto dla młodych Getin Proste Zasady? Czy to konto jest w 100% darmowe jak w reklamach? Jakie są haczyki? Prosimy o wasze oceny i opinie o Getin Banku w komentarzach poniżej.

Konto Proste Zasady od 18 do 26 lat

Ważny Kod Polecający: PQN41P

+ 50 zł premii i 2% na KO
Promocja zakończona
7.5 Ocena Łączna
9 opinie
Konto Proste Zasady od 18 do 26 lat

8.7Ocena Redakcji
Wysokość opłat
10
Bankowość internetowa i mobilna
8
Dodatkowe korzyści
8
7.6Ocena Użytkowników
Wysokość opłat
6.6
Bankowość internetowa i mobilna
8.1
Dodatkowe korzyści
8.1
Dodaj swoją opinie  |  Zobacz opinie i komentarze
11 opinii
Zobacz wszystkie Najbardziej pomocne Najwyższe oceny Najniższe oceny Dodaj swoją opinie
 1. Odpowiedz
  opinia 11 Październik 2017 01:15
  4.15
  Wysokość opłat
  90
  Bankowość internetowa i mobilna
  90
  Dodatkowe korzyści
  70

  Jedno z najtańszych kont dla młodych aktualnie, do 26 lat bezwarunkowo darmowe.

  + ZALETY: praktycznie darmowe
  - WADY: na razie brak
  Pomocne(2) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 2. Odpowiedz
  Miche 5 Maj 2017 10:58

  Witam, moze ktos wie jak zamknąć konto getin up free?

 3. Odpowiedz
  Arek 29 Kwiecień 2017 08:57
  1.65
  Wysokość opłat
  10
  Bankowość internetowa i mobilna
  50
  Dodatkowe korzyści
  40

  1)Bank wprowadza opłaty informując o tym gdzieś w zakładce na swojej stronie, myślę że każdy klient dowiaduje się o tych opłatach dopiero przeglądając wyciąg rachunku!
  2)Potrafią mieć awarie gdzie przez 2 tygodnie nie masz dostępu do swoich pieniędzy.
  3)Strasznie trudno się z nimi skontaktować (infolinie wiecznie zajęte)

  ODRADZAM!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Pomocne(5) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 4. Odpowiedz
  bakier 20 Kwiecień 2017 13:42
  4.5
  Wysokość opłat
  90
  Bankowość internetowa i mobilna
  90
  Dodatkowe korzyści
  90

  Dla mnie przy wyborze najważniejsza jest mobilność i oczywiśćie konto za free dlatego zdecydowałam się na getin up. Rozwijają się najprężniej a do tego to polski kapitał.

  Pomocne(4) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 5. Odpowiedz
  Maks 12 Marzec 2017 15:11
  3.65
  Wysokość opłat
  40
  Bankowość internetowa i mobilna
  90
  Dodatkowe korzyści
  90

  Jestem studentem. Kiedy zakładałem konto w Getin o. Jakieś 2 lata temu, była to najlepsza oferta na rynku. 0 opłat, wszystkie bankomaty za darmo itd. Po pewnym czasie zaczął doskwierać mi brak placówek stacjonarnych. Natomiast ostatnio po zmianie regulaminu bank zmienił się niemalże w spółkę lichwiarską! Z przyzwyczajenia przez tydzień wypłacałem pieniądze ze wszystkich bankomatów co kosztowało mnie 140 zł. Gorąco rozradzam założenie konta w tym banku, chyba że interesuje was jedna z najgorszych (wg mnie) ofert na rynku.

  Pomocne(3) Niepomocne(2)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 6. Odpowiedz
  Eryka 23 Luty 2017 15:10
  4.15
  Wysokość opłat
  60
  Bankowość internetowa i mobilna
  90
  Dodatkowe korzyści
  100

  Getin Bank nie zawsze trafia ze swoimi ofertami, ale Konto Getin Up dla Studenta raczej mu się udało.

  W opinii moich znajomych trochę dziwne jest to, że jego prowadzenie nie jest bezwarunkowo bezpłatne, ale mi to nie przeszkadza, bo sporo płacę kartą i co miesiąc przekraczam 100 złotych, a więc kwotę przewidzianą dla osób, które mają mniej niż 25 lat.

  Pomocne(1) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 7. Odpowiedz
  rici 5 Luty 2017 10:56
  5
  Wysokość opłat
  100
  Bankowość internetowa i mobilna
  100
  Dodatkowe korzyści
  100

  Zmienilem i jestem zly na siebie ze tak dlugo czekalem… karty wyglada swietnie, ale to nie jest tak wazne jak darmowe przelewy czy znizki na kino…. korzysci jest sporo wiecej

  Pomocne(2) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
  • Odpowiedz
   avj 23 Luty 2017 15:15

   Do mnie najbardziej przemawiają zniżki do kina, Kocham do niego chodzić i jak można na tym zaoszczędzić to ja jestem pierwsza.

 8. Odpowiedz
  Piterek 10 Październik 2016 15:35
  3.65
  Wysokość opłat
  70
  Bankowość internetowa i mobilna
  80
  Dodatkowe korzyści
  70

  Największa wadą konta Getin Up Free to ograniczona liczba bankomatów , z których za darmo możemy wypłacić pieniądze. Możemy tego dokonać jedynie z bankomatów sieci Euronet i Planet Cash. Wypłata z innych bankomatów kosztuje 3,5% kwoty min 5 zł.

  Bank pobiera wysokie opłaty za dokonywane przez klientów przelewy walutowe SEPA – 20 zł za każdy przelew. Konto nie jest też oprocentowane. Getin Bank nie daje możliwości dokonywania przelewów natychmiastowych.
  Po 28 roku życia użytkowanie karty jest darmowe ale warunkowo, po dokonaniu transakcji kartą za min 300 zł w miesiącu.

  + ZALETY: - Fajne promocje dla studentów - Darmowa karta
  - WADY: - Za mało darmowych bankomatów !!
  Pomocne(1) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 9. Odpowiedz
  beta 23 Kwiecień 2016 11:14
  3.8
  Wysokość opłat
  60
  Bankowość internetowa i mobilna
  70
  Dodatkowe korzyści
  100

  jest jeszcze wersja dla młodych i z niej korzystam bo jeszcze studiuję. mam konto za free plus zniżki do kina do cinema city i dostaję parę % do stypendium. kartę mam taką jak chciałam, nigdzie nie widziałam tak kolorowych i ładnych. dobre konta mają w getinie.

  Pomocne(1) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 10. Odpowiedz
  iks 20 Kwiecień 2016 16:24
  3.65
  Wysokość opłat
  80
  Bankowość internetowa i mobilna
  70
  Dodatkowe korzyści
  70

  Jestem klientką obu banków i w Getinie za prowadzenie konta i używanie karty nie płace nic, dodatkowo skorzystałam z promocji dla kierowców i mam zwrot co miesiąc, a w Citi utrzymanie karty kosztuje mnie aż 14 zł miesięcznie i nie mam żadnych promocji ani udogodnień…

  Pomocne(1) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz

Dodaj swoją opinie

Twoja całkowita ocena

 

Porównaj wybrane konta
 • Porównywarka lokat (0)
 • Porównywarka kont osobistych (0)
 • (0)
Porównaj Teraz
0