Program poleceń Getin Bank: 50 zł za założenie Konta Proste Zasady

Zobacz stronę programu
+ 50 zł premii
8 dni do końca promocji

Otwarcie konta osobistego w Getin Banku z rekomendacji znajomego może się opłacać. Nowy klient, który we wniosku o rachunek poda odpowiedni kod polecający, otrzyma 50 zł, a osoba polecająca – łącznie nawet 500 zł.

Banki doskonale zdają sobie sprawę, że najlepszą (najskuteczniejszą) reklamą są ich zadowoleni klienci. Jeśli polecą oni usługi takiej instytucji swoim znajomym, ta rekomendacja będzie znacznie bardziej wiarygodna niż zachwalanie banku przez celebrytów w spotach telewizyjnych i na bilbordach.

Polecam Proste Zasady

Taki program funkcjonuje m.in. w Getin Banku. Obecnie trwa jego szósta edycja, która kończy się 29 lutego 2020 r.

Osoba polecana, czyli nowy klient, może dzięki niemu zyskać 50 zł za otwarcie konta osobistego. Zgodnie z regulaminem programu, nowy klient to osoba, która nie miała konta osobistego w Getin Banku po 31 października br.

Osoba polecająca, czyli obecny klient posiadający już umowę o ROR w organizacji kierowanej przez Artura Klimczaka, ma szansę na 100 zł.

Nowy klient – jak zdobyć 50 zł?

Poniżej, krótka instrukcja jak zyskać 50 zł za otwarcie konta z polecenia krok po kroku.

Nowy klient

 • Do 29 lutego na stronie banku złożyć wniosek o Konto Proste Zasady i podać kod polecający otrzymany od obecnego klienta (jeśli nie znasz takiej osoby, możesz skorzystać z naszego sprawdzonego kodu polecenia: AQAF25 )
 • Wyrazić zgody marketingowe dla banku
 • Do 29 lutego aktywować konto
 • w każdym z trzech kolejnych miesięcy po miesiącu aktywacji konta zapewnić wpływ jednorazowo min. 1000 zł Pod uwagę będą brane przelewy z kont firmowych Getin Banku i dowolnego rachunku prowadzonych przez inne banki.

O czym warto pamiętać?

 1. Pamiętajmy, aby podczas wypełniania wniosku, zaznaczyć wymagane zgody marketingowe dla banku:

zgody marketingowe getin bank

Zgód tych możemy także udzielić w bankowości internetowej, po aktywowaniu konta. Pamiętajmy, by je utrzymać co najmniej do dnia wypłaty premii.

Bonusy obu stronom zostaną wypłacone do końca miesiąca po miesiącu spełnienia warunków przez osobę polecaną. Jeśli więc otworzy ona konto w styczniu i zapewni wpływy w lutym, marcu oraz kwietniu, premię otrzyma do końca maja.

Osoba polecająca

Osoba polecana po otwarciu konta może też zdobywać nagrody jako osoba polecająca. Aby to zrobić trzeba

 • Mieć konto osobiste w Getin Banku
 • Wyrazić i utrzymać zgody marketingowe
 • Wygenerować kod polecający
  Można to zrobić np. w aplikacji mobilnej albo bankowości internetowej. Kod zostanie przesłany mailem lub SMS-em. Uczestnicy poprzednich edycji muszą wystąpić o nowy kod.
 • Przekazać swój kod polecający nowemu klientowi – musi on otworzyć Konto Proste Zasady z wykorzystaniem twojego kodu i spełnić wskazane wyżej warunki

W przypadku obecnych klientów obowiązuje limit nagród 500 zł. Zatem mogą oni skutecznie polecić usługi banku nie więcej niż pięciu osobom.

Spełnienie warunków przez osobę polecaną skutkuje automatycznym przyznaniem premii obecnemu klientowi. Ten nie musi wykonywać żadnych dodatkowych działań.

Jak wygenerować kod polecający?

Swój własny kod polecający wygeneruj wygenerować można w Bankowości Internetowej, aplikacji mobilnej lub w placówce Banku.

W Bankowości Internetowej wejdź w zakładkę Oferta i wnioski, a następnie wybierz „Program Poleceń”.

W aplikacji mobilnej Program Poleceń znajdziesz na liście w menu Praktyczne/Program Poleceń.

Kod możesz przesłać wybranej osobie lub przekazać w inny dowolny sposób.

Ile kosztuje Konto Proste Zasady?

Za prowadzenie Konta Proste Zasady Getin Bank pobiera 8 zł miesięcznie. Jednak wystarczy wykonać jedną płatność kartą albo Blikiem w miesiącu na dowolną kwotę, by nie ponosić tej opłaty. Z pozostałych podstawowych usług (obsługa karty debetowej, standardowe przelewy internetowe, wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju) posiadacz rachunku korzysta bezpłatnie.

Oprócz tego może korzystnie ulokować całkiem spore oszczędności. Wszystko dzięki atrakcyjnej ofercie depozytowej (konto oszczędnościowe na 2,7 oraz 3,5 proc.) dostępnej w instytucji kontrolowanej przez Leszka Czarneckiego.

Nazwa produktuOprocentowanieKwota maks.OkresWarunki
Elastyczne Konto Oszczędnościowe
- Bonus za aktywność

3,5%

10 000 zł 12 miesięcy
 • otwarcie ROR (Konto Proste Zasady)
 • udzielenie zgód marketingowych
 • comiesięczne zasilanie konta kwotą min. 1000 zł
Elastyczne Konto Oszczędnościowe
- Nowe Środki

2,7%

100 000 zł 3 miesiące
 • otwarcie ROR (Konto Proste Zasady)
 • udzielenie zgód marketingowych
 • wpłata nowych środków
Lokata Mobilna

2,7%

10 000 zł 3 miesiące
 • lokata możliwa do założenia tylko z aplikacji mobilnej

Czy warto?

Konto Proste Zasady Getin Banku to jeden z najlepszych pod względem kosztowym ROR-ów na rynku. By nie ponosić kosztów jego utrzymania i mieć darmowy dostęp do wszystkich bankomatów w kraju, wystarczy raz w miesiącu zapłacić kartą do rachunku albo Blikiem.

Do tego bank oferuje bardzo dobre produkty oszczędnościowe.

Nieco więcej wysiłku będzie wymagać zdobycie 50-zł premii za otwarcie konta, ale wpływ jednorazowo 1000 zł w każdym z trzech kolejnych miesięcy i podanie we wniosku kodu polecającego to łatwe do zrealizowania zadanie.

Konto Proste Zasady

Ważny Kod Polecający: AQAF25

+ 50 zł premii
8 dni do końca promocji

9.5 Ocena Łączna
3 opinie
Program Polecam Proste Zasady

9.5Ocena Redakcji
Ocena promocji
9.5
10Ocena Użytkowników
Ocena promocji
10
Dodaj swoją opinie  |  Zobacz opinie i komentarze
1 Opinia
 1. Odpowiedz
  Aleskandra 23 Styczeń 2020 12:15
  Ocena promocji
  100

  Ja już założyłam konto, ale niestety nie miałam kodu polecającego od kogos i nie skorzystałam z dodatkowych 50 zł:( teraz ja moge komus pomóc (i przy okazji sobie:) Jeśli ktoś chce zapraszam do skorzystania z mojego kodu polecającego: 4DCQ4G wpiszcie go, przelejcie na swoje nowozałożone konto 1000 zł przez trzy kolejne miesiące (1000 zł w lutym, marcu, kwietniu) a dostaniecie dodatkowe 50 zł

  Pomocne(1) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz

  Dodaj swoją opinie

  Twoja całkowita ocena

   

  Porównaj wybrane konta
  • Porównywarka lokat (0)
  • Porównywarka kont osobistych (0)
  • (0)
  Porównaj Teraz
  0