Konto Proste Zasady

Załóż konto
+ 150 zł premii i 2% na KO
31 dni do końca promocji
Dodaj do porównywarki
Aktualizacja - 2020.11.17

Czy warto założyć konto Proste Zasady w Getin Banku? Jakie są opłaty? Ile kosztuje karta? Jak zyskać 50 zł za kod polecenia, 100 zł za rejestracje karty w programie Mastercard Bezcenne Chwile i 2% na koncie oszczędnościowym? Opinie klientów i recenzja konta.

Getin Bank zaliczany jest do 10 największych graczy na polskim rynku. Kontrolę nad nim sprawuje Leszek Czarnecki.

Podstawowym rachunkiem bieżącym w ofercie Getin Banku jest Konto Proste Zasady. Pod względem cenowym to jeden z lepszych ROR-ów.

Jako klienci Getin Banku zyskujemy też dostęp do atrakcyjnej oferty depozytowej. Proponowane na lokatach i konta oszczędnościowych oprocentowanie należy do najwyższych na rynku.

Opłaty

Skrócona tabela opłat Konta Proste Zasady, został przedstawiona poniżej:

Tabela opłat i prowizji

Nazwa banku
Getin Bank
Nazwa
Konto Proste Zasady
Przeznaczenie konta
Konto osobiste dla osób od 18 roku życia
Prowadzenie konta
9 zł lub 0 zł
Zwolnienie z opłaty za prowadzenie
dokonanie min. 1 transakcji kartą lub przez BLIK w miesiącu
Przelew przez internet
0 zł
Przelew w oddziale
10 zł
Wydanie karty
0 zł
Użytkowanie karty
0 zł
Zwolnienie z opłaty za kartę
karta bezwarunkowo darmowa
Darmowe bankomaty
Planet Cash
Wszystkie w Polsce (wypłata blikiem)
Wypłaty z pozostałych bankomatów w Polsce
3,5% min. 5 zł
Wypłaty z bankomatów za granicą
4,5% min. 10 zł
Wpłata gotówki w oddziale / wpłatomacie
0 zł / 10 zł (darmowe 2 operacje w miesiącu)
Konto oszczędnościowe
konto oszczędnościowe z oprocentowaniem do 3,4%
Konto walutowe
EUR, USD, GBP, CHF

Konto Proste Zasady to warunkowo darmowy ROR, tj. konto prowadzone jest bezpłatnie po spełnieniu jednego warunku. Chodzi o jedną płatność plastikiem albo Blikiem na dowolną kwotę.

Z pozostałych podstawowych usług (karta, przelewy internetowe, zlecenia stałe, polecenie zapłaty, cash-back) korzystamy za darmo. Trzeba uważać na wpłatomaty zlokalizowane poza oddziałami. Za realizowane w nich transakcje Getin Bank pobiera prowizję 0,6 proc. min. 1 zł.

Posiadacze Konta Proste Zasady mający mniej niż 26 lat wszystkie podstawowe usługi otrzymują za darmo. Nie muszą przy tym spełniać żadnego warunku. W związku z tym rachunek ten świetnie nadaje się na pierwsze konto dla nastolatka, studenta czy osoby rozpoczynającej samodzielne życie.

Ile kosztuje karta do konta Proste Zasady?

Z momentem założenia konta Proste Zasady będziemy mogli wybrać spośród kilku dostępnych kart debetowych. Za darmo możemy otrzymać kartę MasterCard PayPass lub Visa Debit – obie umożliwiają dokonywanie płatności zbliżeniowych oraz internetowych.

Jak wyglądają opłaty?

Karta debetowa Mastercard obsługiwana jest bezwarunkowo bezpłatnie. Zapewnia ona darmowy dostęp do urządzeń przyoddziałowych oraz maszyn Planet Cash. Każda wypłata w innym bankomacie wiąże się z prowizją 3,5 proc. (min. 5 zł). Przy czym dotyczy ona tylko transakcji kartowych, gdyż wypłaty Blikiem są darmowe.

Getin Bank oferuje usługę wielowalutową . By z niej skorzystać należy mieć jedną z wydanych przez bank kart debetowych i założyć przynajmniej jeden rachunek w wybranej walucie (EUR, USD, GBP i CHF). Następnie należy zasilić go środkami w danej walucie. Waluta transakcji zostanie rozpoznana automatycznie, dzięki czemu odpowiednia kwota zostanie pobrana bezpośrednio z rachunku walutowego bez kosztów przewalutowania. Jednak przy wypłatach z bankomatów za granicą, należy uważać na wysoką prowizję pobierana z tego tytuły 4,5 proc. min. 10 zł.

powrót do menu ↑

Promocja 50 zł za kod polecenia

Łatwy bonus na start mogą zdobyć nowi klienci dzięki programowi poleceń Getin Banku „Polecam Proste Zasady”.  W zamian za wpisanie we wniosku kodu polecenia innego klienta banku, a następnie zawarcie umowy o ROR i spełnienie prostych warunków organizacja kierowana przez Artura Klimczaka nagradza klientów bonem 50 zł do zrealizowania w  Empiku , Decathlonie lub na Allegro.

Jak zyskać 50 zł za otwarcie konta z polecenia – krok po kroku?

 • Do 31 grudnia na stronie banku złożyć wniosek o Konto Proste Zasady i podać kod polecający otrzymany od obecnego klienta (można wykorzystać z nasz sprawdzony i ważny kod:  FMXB42  )
 • Wyrazić zgody marketingowe
 • w każdym z trzech kolejnych miesięcy po miesiącu aktywacji konta zapewnić wpływ jednorazowo min. 1500 zł Pod uwagę będą brane przelewy z kont firmowych Getin Banku i dowolnego rachunku prowadzonych przez inne banki.

Osoba polecana po otwarciu konta może też zdobywać nagrody jako osoba polecająca.

Po założeniu konta w Getin Banku możemy wygenerować swój własny kod polecenia (za pomocą bankowości internetowej lub mobilnej) i polecać bank swojej rodzinie i znajomym.

Za każdą poleconą osobę, która spełni warunki promocji, bank przekaże nam bon o wartości 80 zł.

Konto Proste Zasady w Getin Banku można polecić nawet 10 osobom, więc dodatkowo można zarobić nawet 800 zł w bonach (10 x 80 zł). Wykorzystać je można również w Empiku, Decathlonie lub na Allegro.

Pełna analiza programu poleceń Getin Banku została przedstawiona tutaj.
powrót do menu ↑

Bezcenne Chwile i 100 zł

Getin Bank jest jednym z tych, którego klienci mogą uczestniczyć w programie lojalnościowym firmy Mastercard Bezcenne Chwile. Polega on na tym, że za każdą transakcję bezgotówkową wykonaną nośnikiem z logo tej organizacji otrzymuje się punkty.  Następnie można wymienić je na nagrody, np. bony do sklepów (np. Decathlon, Empik, Carrefour, RTV Euro AGD, Douglas), darmowe subskrypcje na różnych platformach (Xbox Game Pass, Storytel, Tidal) czy doładowania.

Oczywiście za przystąpienie do programu Priceless Specials bank proponuje gratyfikację. W tym przypadku chodzi o 6800 pkt powitalnych.

To bardzo dużo, ponieważ normalnie za każde wydane kartą Mastercard 50 zł otrzymuje się 1 pkt. Dodajmy, że równowartość pieniężna punktów startowych wynosi 100 zł.

Trwająca do 31 marca promocja skierowana jest do posiadaczy wydanych przez Getin Bank kart debetowych z logo Mastercard. Jej uczestnikami mogą być zarówno nowi, jak i obecni klienci, którzy już wcześniej przystąpili do programu (np. jako klienci innych banków). Ważne jest to, by zgłosili nowy plastik.

Jak zdobyć punkty powitalne Mastercard Bezcenne Chwile od Getin Banku?

 • Do 31 marca zarejestrować w programie kartę Getin Banku Nowi członkowie muszą wcześniej założyć konto w serwisie bezcennechwile.pl. Tam też zgłoszą swoj nośnik.
 • Wyrazić zgody marketingowe
 • W ciągu 30 dni od zgłoszenia instrumentu wykonać nim trzy płatności bezgotówkowe na łącznie min. 300 zł

Warte 100 zł punkty powitalne zostaną przyznane w ciągu 15 dni roboczych od spełnienia warunków.

Ważne! Należy je wykorzystać w ciągu dwóch miesięcy od daty zasilenia rachunku uczestnika programu Bezcenne Chwile, gdyż później wygasną (standardowe punkty mają 12-miesięczny termin ważności).

Uwaga! W promocji obowiązuje limit 4200 nagród. Tyle osób może otrzymać punkty powitalne (jednej osobie przysługuje jedna pula 6800 pkt).

powrót do menu ↑

Oprocentowanie

Bonusy za rejestrację karty i otwarcie ROR-u to nie koniec benefitów czekających na nowych klientów Getin Banku.

Getin Bank należy do grona tych instytucji, które mają najlepszą ofertę depozytową. W ostatnim czasie podmiot kontrolowany przez Leszka Czarneckiego nawet zwiększył jej atrakcyjność. Będąc posiadaczem Konta Proste Zasady w łatwy sposób możemy skorzystać z następujących produktów:

Nazwa produktuOprocentowanieKwota maks.OkresWarunki
Elastyczne Konto Oszczędnościowe
- Bonus za aktywność

2,0%

10 000 zł 12 miesięcy
 • otwarcie ROR (Konto Proste Zasady)
 • udzielenie zgód marketingowych
 • comiesięczne zasilanie konta kwotą min. 1500 zł
Elastyczne Konto Oszczędnościowe
- Nowe Środki

1,2%

400 000 zł 3 miesiące
 • otwarcie ROR (Konto Proste Zasady)
 • udzielenie zgód marketingowych
 • wpłata nowych środków
Lokata na nowe środki

1,2%

500 000 zł 2 miesiące
 • udzielenie zgód marketingowych
 • wpłata nowych środków
Lokata Mobilna na start

1,5%

10 000 zł 2 miesiące
 • lokata możliwa do założenia przez aplikację mobilną

Nowi klienci  mogą również otworzyć konto oszczędnościowe z oprocentowaniem 2 proc. w skali roku.

Co istotne, instytucja kontrolowana przez Leszka Czarneckiego daje 12-miesięczną gwarancję utrzymania stawki. Z tym że robi to pod dwoma warunkami: wyrażenia zgód marketingowych i comiesięcznego wpływu na rachunek bieżący min. 1500 zł. Podwyższone odsetki obejmują kwoty do 10.000 zł.

Ale jeśli klient dysponuje większymi zaskórniakami, może skorzystać z promocji konta oszczędnościowego na nowe środki. Tutaj limit wpłat wynosi to 400.000 zł, a oprocentowanie wynosi 1,2 proc. i jest naliczane przez trzy miesiące. Oferta dostępna jest też dla obecnych klientów.

Jeszcze więcej, bo nawet 500.000 zł, można zdeponować na lokacie na nowe środki, która trwa dwa miesiące. Jej oprocentowanie wynosi 1,2 proc. Oferta dostępna jest też dla obecnych klientów.

W Getin Banku znajdziemy też Lokatę Mobilną na Start na 1,5 proc. Z tym że można założyć ją tylko raz. Maksymalna kwota dwumiesięcznego depozytu to 10.000 zł.

Czy to się opłaca? Wg NBP na przeciętnej lokacie można teraz zarobić średnio 0,49 proc., a na rachunku oszczędnościowym – 0,05 proc.

powrót do menu ↑

Aplikacja mobilna

Aplikacja mobilna Getin Banku regularnie zdobywa wyróżnienia w konkursie „Przyjazny Bank Newsweeka”. Użytkownicy oceniają ją na 4,2 gwiazdki. To jedna z wyższych not w branży.

W Getin Mobile znajdziemy kilka ciekawych rozwiązań. Chodzi np. o:

 • czasową blokadę kart,
 • autoryzację mobilną – zatwierdzanie transakcji w internecie bez przepisywania kodu,
 • sejf, czyli blokowanie dowolnej kwoty na ROR-ze bez przenoszenia jej na konto oszczędnościowe (przydaje się np. wtedy, gdy mamy skłonność do zbyt dużych i niepotrzebnych zakupów),
 • archiwum cyfrowe – przechowywanie kopii paragonów,
 • wirtualne karty kredytowe – możliwość płacenia kredytówką bez posiadania fizycznego nośnika.

Niebawem klienci zyskają możliwość deponowania środków we wpłatomatach bez użycia karty.

Getin Bank nie odstaje od czołówki, jeśli chodzi o systemy płatności mobilnych. Organizacja zarządzana przez Artura Klimczaka wdrożyła:

 • Apple Pay,
 • Google Pay,
 • Blika,
 • Garmin Pay.

Wady? Tą największą jest chyba brak przelewów na numer telefonu. Co prawda użytkownik aplikacji może zlecić transfer ekspresowy, ale zapłaci za niego zgodnie z cennikiem, czyli 5 zł.

Bankowość internetowa nie odstaje od rynkowych standardów. Z jej poziomu można zamówić podstawowe produkty (ROR, konto oszczędnościowe, rachunek walutowy) czy złożyć dokumenty w ramach programu „Rodzina 500 plus”.

powrót do menu ↑

Czy warto?


ZALETY:

 • 50 zł za założenie konta z użyciem kodu polecającego (sprawdzony kod: FMXB42 ).
 • 6800 punktów w programie Bezcenne Chwile za rejestrację karty (równowartość 100 zł w bonach).
 • 2,0% na koncie oszczędnościowym przez 12 miesięcy do kwoty 10 tys zł.
 • 1,2% na koncie oszczędnościowym przez 3 miesiące do 400 tys. zł.
 • 0 zł za prowadzenie konta, przelewy, kartę przy 1 płatności kartą w miesiącu

WADY:

 • stosunkowo drogie przelewy w placówce banku (5,99 zł)


Pod względem cenowym Konto Proste Zasady to jeden z najlepszych ROR-ów na rynku. W zamian za jedną płatność na dowolną kwotę kartą albo Blikiem unikamy opłat za podstawowe usługi, zyskujemy darmowy dostęp do wszystkich bankomatów w kraju i możemy wygodnie zarządzać finansami w telefonie.

Do tego łącząc dwie promocje Getin Banku, można zyskać do 150 zł w formie kart podarunkowych. Warunki ich otrzymania są proste do spełnienia (wpisanie kodu polecającego, obroty kartą na 300 zł w ciągu 30 dni i wpływ 1500 zł przez trzy kolejne miesiące).

Jako klienci Getin Banku zyskujemy też dostęp do atrakcyjnej oferty depozytowej. Proponowane na lokatach i kontach oszczędnościowych oprocentowanie należy do najwyższych na rynku.

Konto Proste Zasady

Ważny Kod Polecający: FMXB42

+ 150 zł premii i 2% na KO
31 dni do końca promocji
7.5 Ocena Łączna
50 opinie
Konto Proste Zasady

8.7Ocena Redakcji
Wysokość opłat
9
Bankowość internetowa i mobilna
7.5
Dodatkowe korzyści
9.5
7.6Ocena Użytkowników
Wysokość opłat
8
Bankowość internetowa i mobilna
7.8
Dodatkowe korzyści
7.2
Dodaj swoją opinie  |  Zobacz opinie i komentarze
71 opinii
Zobacz wszystkie Najbardziej pomocne Najwyższe oceny Najniższe oceny Dodaj swoją opinie
 1. Odpowiedz
  klientka 18 Luty 2017 09:05
  2.15
  Wysokość opłat
  70
  Bankowość internetowa i mobilna
  10
  Dodatkowe korzyści
  50

  Awaria za awarią i awarią pogania: albo nie można wysłać przelewu, albo nie można sprawdzić bieżących księgowań na koncie (przy czym mówię o braku księgowań za ostatnie 2 miesiące, a nie – 2 dni), albo nie można wypłacić pieniędzy z lokaty, która wygasła kilka dni temu.
  I za każdym razem to samo infantylne tłumaczenie “mamy problemy techniczne, jak tylko je rozwiążemy, skontaktujemy się” – proponuję otworzyć ciucholand.

  - WADY: awarie
  Pomocne(6) Niepomocne(3)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 2. Odpowiedz
  dah 30 Styczeń 2017 19:04
  1.15
  Wysokość opłat
  50
  Bankowość internetowa i mobilna
  10
  Dodatkowe korzyści
  10

  Wielki minus w Getinie to błędy systemu : znikające operacje kartą debetową w historii konta skarbonka nie doliczanie kolejnych złotówek w subkoncie SKARBONKA utrzymujące się blokady środków za operacje kartą pomimo tego że już są zaksięgowane. Zmieńcie informatyków i dopracujcie system inaczej będziecie tracić klientów

  Pomocne(3) Niepomocne(1)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 3. Odpowiedz
  Andrzej 23 Styczeń 2017 11:17
  1.8
  Wysokość opłat
  40
  Bankowość internetowa i mobilna
  30
  Dodatkowe korzyści
  40

  Ponad piętnaście miesięcy temu zmarła moja żona, nie mieliśmy dzieci, za to Ania miała ośmioro rodzeństwa – i tak zostali spadkobiercami. Razem z żoną przez dwadzieścia lat pracowaliśmy i oszczędzali – w kilku bankach (na szczęście). Po jej przedwczesnej śmierci, udałem się do tych banków, żeby przepisać rachunki i lokaty ze współwłasności na moje konta.
  getin był trzeci w kolejności – i tu… pracownik o nazwisku adekwatnym do tego co zrobił, zablokował połowę środków… Dobra, jakoś to łyknąłem…!
  W związku z tym, że rodzeństwo Ani rozsiane jest po Europie, sprawę działu spadku trzeba było przeprowadzić sądownie. W sierpniu tego roku postanowienie sądu się uprawomocniło. Udałem się z tym do getin, żeby wypełnić formularz wypłaty mojej części … Po 30 dniach pieniądze miały znaleźć się na moim koncie w innym banku.
  Wczoraj – po 39 dniach udałem się do placówki żeby dowiedzieć się dlaczego pieniądze nie zostały przelane? No i niespodzianka!!! Pokazuję papier podpisany wtedy przez pracownika banku… kierownik oddziału O NICZYM NIE WIE!!!
  No, ale przecież kierownik chce mi pomóc, no nie? Więc dzwoni gdzieś i po chwili mówi mi, że “wewnętrzne ustalenia” banku wymagają, aby WSZYSCY spadkobiercy pojawili się JEDNOCZEŚNIE w banku i złożyli podpisy!!! Rozumiecie? Ja i ośmioro rodzeństwa mojej przedwcześnie zmarłej żony, rozsiane po Europie ma się zgłosić do tego całego… banku, bo inaczej nie wypłacą mi mojej części pieniędzy, które prawomocnym postanowieniem sądu są mi należne!!!!

  To chyba jest sposób na zawłaszczenie przez bank cudzych pieniędzy?!

  Pomocne(28) Niepomocne(2)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 4. Odpowiedz
  kamil 12 Styczeń 2017 09:12
  2.5
  Wysokość opłat
  50
  Bankowość internetowa i mobilna
  50
  Dodatkowe korzyści
  50

  Zalozylem konto w getin 3 lata temu. Konto wtedy idealne wszystko ză darmo. Natomiast teraz porazka. Brak poinformowania klienta(telefonicznie badz listownie) ze Juz wyplaty z bankomatow(oprocz dwoch jakis smiesznych ktorych ciezko znalesc) mie sa Juz darmowe dzieki czemu jestem w plecy 185 al w dwa tygodnie. Juz noe mowie o opoznionych aktualizacjach na koncie gdzie w domu patrzymy mamy 200 ide wyplacic a tam 120.

  Pomocne(7) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 5. Odpowiedz
  Magda 3 Styczeń 2017 20:55
  4.5
  Wysokość opłat
  90
  Bankowość internetowa i mobilna
  90
  Dodatkowe korzyści
  90

  Nie wiem czemu moi przedmówcy narzekają na konto getin up. Ja jestem szczęśliwą posiadaczką tego konta od 3 lat i jestem zadowolona. Nie zawsze mam wpływy w wysokości minimum 1000 zł jak to jest wymagane w innych bankach a i tak nie płace za konto. Wszystkie przelewy i bankomaty mam za darmo nie mam przymusu zrobienia operacji bez gotówkowych karą na jakąś konkretną kwotę, czasem jest tak że w danym miesiącu nie użyje karty ani razu a nadal za nic nie płace,za kartę którą posiadam też nie płace. więc czego chcieć więcej? Jak można narzekać jeśli coś z systemem się nie raz stanie i komuś nie naliczy się ZŁOTÓWKA skoro w innych bankach posiadacze kont muszą za coś jednak każdego miesiąca zapłacić. Albo za kartę, albo za konto bo nie wpłynęła określona kwota, albo nie zostały przeprowadzone transakcje bezgotówkowe, albo trzeba zapłacić za wypłatę z innego bankomatu Ni wspomnę o tym że we wszystkich bankach zdarzają się awarie systemów i albo nie ma dostępu do konta albo dzieją się dziwne rzeczy na koncie. dla mnie konto getin up to najlepsze konto jakie jest na rynku.:)

  Pomocne(1) Niepomocne(10)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 6. Odpowiedz
  Mabcia 23 Wrzesień 2016 20:00
  2.5
  Wysokość opłat
  60
  Bankowość internetowa i mobilna
  40
  Dodatkowe korzyści
  50

  Od kilku lat mam to konto. Byłam z niego nawet dość zadowolona. Ale od pewnego czasu dzieją się dziwne rzeczy. Na stronie widnieją bardzo nieaktualne informacje np. nie pokazują się wykonane transakcje, nie ma ich również w blokadach środków, nie pokazują się wpłaty na konto, choć robiłam je osobiście, a po trzech dniach nadal nie ma ich na koncie. Infolinia jest porażką, bo konsultanci nic nie mogą jeśli nie ma się dostępu do usługi konta telefonicznego – nie odblokują karty, konta, nie sprawdzą czy jak w powyższych przypadkach pieniądze są na koncie. Ten bank i to konto to całkowita porażka. Zdecydowanie odradzam.

  Pomocne(4) Niepomocne(2)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
  • Odpowiedz
   xion 23 Wrzesień 2016 11:00

   Mabcia4 – jak możesz mieć konto getin up od kilku lat, skoro jest w ofercie od około roku? Myślisz nad tym co piszesz?

 7. Odpowiedz
  Andrzej 15 Sierpień 2016 15:50
  1.5
  Wysokość opłat
  30
  Bankowość internetowa i mobilna
  30
  Dodatkowe korzyści
  30

  Od założenie konta jakiś rok Getin UP było wszystko w porządku ale od jakiegoś czasu coraz gorzej , wypłaty z bankomatu kończą się że pieniądze nie wychodzą ale znikają z konta miałem tak dwu krotnie z czego jedna kwota nie wróciła do dziś a druga po pisemnej reklamacji wróciła , a dziś nowość nagle w koncie znikło mi ponad 600zł i nie wiadomo gdzie a do banku nie idzie się dodzwonić bo nikt tam nie odbiera czekałem 30 minut na telefonie ,zastanawiam się już nad zmianą banku tym bardziej że wszystkie bonusy jak dodatkowe złotówki za tranzakcję kartą już nie ma,zwrot paliwowy teraz to jakieś grosze do 10zł a było około 50zł ,po prostu nie polecam.

  Pomocne(5) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 8. Odpowiedz
  Martai 23 Kwiecień 2016 18:03
  1.15
  Wysokość opłat
  30
  Bankowość internetowa i mobilna
  20
  Dodatkowe korzyści
  20

  Od początku posiadania konta w Getinie nie było chyba momentu, w którym byłam z tego zadowolona.

  Po pierwsze karta debetowa: dostałam wadliwie działającą – nie czytała pin-u. Podobno jest to problem nagminny, ale za wymianę każą płacić, pomimo że jest to ich wina!!!!!

  Po drugie infolinia – zdecydowana niekompetencja. Obiecują oddzwonić z rozwiązaniem problemu i nie oddzwaniają. Na jeden taki telefon czekam już 6 miesięcy… Poza tym pracownicy są niedouczeni i wciskają “kity”. Karta debetowa i kredytowa wyglądają identycznie – łatwo się pomylić i uparcie wpisywać PIN do karty kredytowej zamiast do akurat używanej debetowej. Nabijanie klientów w butelkę. Gdy chciałam wymienić kartę kredytową na MasterCard, bo miała inną szatę graficzną uroczy Pan z infolinii powiedział że specjalnie dla mnie zrobi to bez opłat (po długich moich negocjacjach). Nie wiedział że jako dociekliwa sprawdzę Taryfę opłat i prowizji,gdzie w przypadku akurat mojego pakietu taka operacja jest gratis.

  Po trzecie: przelewy składane jako dyspozycja ustna na infolinii nie zawsze są realizowane. Wiem z własnego doświadczenia.

  Strona internetowa – w ogóle nieczytelna i nie zawsze działa. Infolinia przyjmuje zgłoszenie problemu i każe czekać na telefon. A telefonu 7 dzień nie ma….Konto oczywiście w międzyczasie sprawdziłam i działa,ale gdzie obsługa?
  Nie można porozmawiać na infolinii uprzednio nie logując się do serwisu. Przecież będąc za granicą i chcąc zrobić zapomniany przelew nie zawsze pamięta się loginy i hasła.
  Ogólnie nie polecam.

  Pomocne(4) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 9. Odpowiedz
  klient 23 Luty 2016 11:07
  2.15
  Wysokość opłat
  60
  Bankowość internetowa i mobilna
  60
  Dodatkowe korzyści
  10

  właśnie mnie zlewają a 129,99 zł jak nie było tak nie ma

  Z przykrością stwierdzam że to kolejny bank na którym się zawiodłam, infolinia to fikcja, zero kontaktu i możliwości zareklamowania braku pieniędzy na koncie, fakt że to mała kwota i mogę machnąć ręką bo w przeciwnym wypadku zostałabym na lodzie przez mieisąc, zamierzam zlikwidować konto tylko najpierw wolałbym odzyskać tę kwotę, ktoś ma jakiś pomysł?

  Pomocne(4) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 10. Odpowiedz
  ktosiek 29 Sierpień 2015 16:12
  2
  Wysokość opłat
  50
  Bankowość internetowa i mobilna
  40
  Dodatkowe korzyści
  30

  Od kilku tygodni zgłaszam nieprawidłowe działanie konta przez internet, tj: kilka razy dzwoniłem na infolinię, dwie wizyty u Pani Kierownik placówki GB, zgłoszenie internetowe z konta i oczywiście bez zmian.
  Problem jest w tym, że po zalogowaniu do konta internetowego wyświetlają się tylko reklamy i wszystko jest w czarnych kolorach z Noble Banku.
  Nie działają przelewy, raz chciałem doładować telefon, zablokowało pieniądze na koncie ale na kartę tel. nie dotarły. Na szczęście działają karty płatnicze.
  Mieli to naprawić po wczorajszej nocce serwisowej (28.08.2015), ale jest dalej bez zmian. Widocznie mają system i informatyków do d… .
  Pora zmienić bank na lepszy.

  Pomocne(2) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 11. Odpowiedz
  xion 3 Kwiecień 2015 11:01
  4
  Wysokość opłat
  80
  Bankowość internetowa i mobilna
  80
  Dodatkowe korzyści
  80

  Jestem zadowolony z konta getin up. Mam od kilku miesięcy i jak na razie odpukać żadnych problemów. Przy obrotach kartą wszystko za free, sprawny system transakcyjny, przyzwoite lokaty. Oby miliarder właściciel i dalej sie starał.

  Pomocne(7) Niepomocne(5)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
1 2

  Dodaj swoją opinie

  Twoja całkowita ocena

   

  Porównaj wybrane konta
  • Porównywarka lokat (0)
  • Porównywarka kont osobistych (0)
  • (0)
  Porównaj Teraz
  0