Konto Proste Zasady

Załóż konto
+ 50 zł premii i 2% na KO
33 dni do końca promocji
Dodaj do porównywarki
Aktualizacja - 2021.09.01

Czy warto założyć konto Proste Zasady w Getin Banku? Jakie są opłaty? Ile kosztuje karta? Jak zyskać 50 zł za kod polecenia  i 2% na koncie oszczędnościowym? Opinie klientów i recenzja konta.

Getin Bank zaliczany jest do 10 największych graczy na polskim rynku. Kontrolę nad nim sprawuje Leszek Czarnecki.

Podstawowym rachunkiem bieżącym w ofercie Getin Banku jest Konto Proste Zasady. Pod względem cenowym to jeden z lepszych ROR-ów.

Jako klienci Getin Banku zyskujemy też dostęp do atrakcyjnej oferty depozytowej. Proponowane na lokatach i konta oszczędnościowych oprocentowanie należy do najwyższych na rynku.

Opłaty

Skrócona tabela opłat Konta Proste Zasady, został przedstawiona poniżej:

Tabela opłat i prowizji

Nazwa banku
Getin Bank
Nazwa
Konto Proste Zasady
Przeznaczenie konta
Konto osobiste dla osób od 18 roku życia
Prowadzenie konta
9 zł lub 0 zł
Zwolnienie z opłaty za prowadzenie
dokonanie min. 1 transakcji kartą lub przez BLIK w miesiącu
Przelew przez internet
0 zł
Przelew w oddziale
10 zł
Wydanie karty
0 zł
Użytkowanie karty
0 zł
Zwolnienie z opłaty za kartę
karta bezwarunkowo darmowa
Darmowe bankomaty
Planet Cash
Wszystkie w Polsce (wypłata blikiem)
Wypłaty z pozostałych bankomatów w Polsce
3,5% min. 5 zł
Wypłaty z bankomatów za granicą
4,5% min. 10 zł
Wpłata gotówki w oddziale / wpłatomacie
0 zł / 10 zł (darmowe 2 operacje w miesiącu)
Konto oszczędnościowe
konto oszczędnościowe z oprocentowaniem do 3,4%
Konto walutowe
EUR, USD, GBP, CHF

Konto Proste Zasady to warunkowo darmowy ROR, tj. konto prowadzone jest bezpłatnie po spełnieniu jednego warunku. Chodzi o jedną płatność plastikiem albo Blikiem na dowolną kwotę.

Z pozostałych podstawowych usług (karta, przelewy internetowe, zlecenia stałe, polecenie zapłaty, cash-back) korzystamy za darmo. Trzeba uważać na wpłatomaty zlokalizowane poza oddziałami. Za realizowane w nich transakcje Getin Bank pobiera prowizję 0,6 proc. min. 1 zł.

Posiadacze Konta Proste Zasady mający mniej niż 26 lat wszystkie podstawowe usługi otrzymują za darmo. Nie muszą przy tym spełniać żadnego warunku. W związku z tym rachunek ten świetnie nadaje się na pierwsze konto dla nastolatka, studenta czy osoby rozpoczynającej samodzielne życie.

Ile kosztuje karta do konta Proste Zasady?

Z momentem założenia konta Proste Zasady będziemy mogli wybrać spośród kilku dostępnych kart debetowych. Za darmo możemy otrzymać kartę MasterCard PayPass lub Visa Debit – obie umożliwiają dokonywanie płatności zbliżeniowych oraz internetowych.

Jak wyglądają opłaty?

Karta debetowa Mastercard obsługiwana jest bezwarunkowo bezpłatnie. Zapewnia ona darmowy dostęp do urządzeń przyoddziałowych oraz maszyn Planet Cash. Każda wypłata w innym bankomacie wiąże się z prowizją 3,5 proc. (min. 5 zł). Przy czym dotyczy ona tylko transakcji kartowych, gdyż wypłaty Blikiem są darmowe.

Getin Bank oferuje usługę wielowalutową . By z niej skorzystać należy mieć jedną z wydanych przez bank kart debetowych i założyć przynajmniej jeden rachunek w wybranej walucie (EUR, USD, GBP i CHF). Następnie należy zasilić go środkami w danej walucie. Waluta transakcji zostanie rozpoznana automatycznie, dzięki czemu odpowiednia kwota zostanie pobrana bezpośrednio z rachunku walutowego bez kosztów przewalutowania. Jednak przy wypłatach z bankomatów za granicą, należy uważać na wysoką prowizję pobierana z tego tytuły 4,5 proc. min. 10 zł.

powrót do menu ↑

Promocja 50 zł za kod polecenia

Łatwy bonus na start mogą zdobyć nowi klienci dzięki programowi poleceń Getin Banku „Polecam Proste Zasady”.  W zamian za wpisanie we wniosku kodu polecenia innego klienta banku, a następnie zawarcie umowy o ROR i spełnienie prostych warunków organizacja kierowana przez Artura Klimczaka nagradza klientów bonem 50 zł do zrealizowania na Allegro.

Jak zyskać 50 zł za otwarcie konta z polecenia – krok po kroku?

 • Do 30 listopada na stronie banku złożyć wniosek o Konto Proste Zasady i podać kod polecający otrzymany od obecnego klienta -można wykorzystać z nasz sprawdzony i ważny kod:  XN2A6F   
 • Wyrazić zgody marketingowe
 • w każdym z trzech kolejnych miesięcy po miesiącu aktywacji konta zapewnić wpływ jednorazowo min. 2000 zł Pod uwagę będą brane przelewy z kont firmowych Getin Banku i dowolnego rachunku prowadzonych przez inne banki.

Jakie są wymagane zgody marketingowe?

Wymagana jest:

 • zgoda na marketing banku,
 • zgoda na marketing SMS i telefoniczny banku,
 • zgoda na marketing elektroniczny banku,
 • zgoda na oferty marketingowe spółek powiązanych i podmiotów współpracujących z bankiem (w tym opartych na profilowaniu oraz przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w tym poczty elektronicznej oraz urządzeń telekomunikacyjnych, w tym telefonu).
 • zgoda na profilowanie na potrzeby marketingu.

Czy mamy zaznaczone wszystkie wymagane zgody można sprawdzić w ustawieniach konta (zakładka “Ustawienia -> Zgody i oświadczenia marketingowe”).

Osoba polecana po otwarciu konta może też zdobywać nagrody jako osoba polecająca.

Po założeniu konta w Getin Banku możemy wygenerować swój własny kod polecenia (za pomocą bankowości internetowej lub mobilnej) i polecać bank swojej rodzinie i znajomym.

Za każdą poleconą osobę, która spełni warunki promocji, bank przekaże nam bon o wartości 80 zł.

Konto Proste Zasady w Getin Banku można polecić nawet 10 osobom, więc dodatkowo można zarobić nawet 800 zł w bonach (10 x 80 zł). Wykorzystać je można również na Allegro.

Pełna analiza programu poleceń Getin Banku została przedstawiona tutaj.
powrót do menu ↑

Oprocentowanie

Bonusy za rejestrację karty i otwarcie ROR-u to nie koniec benefitów czekających na nowych klientów Getin Banku.

Getin Bank należy do grona tych instytucji, które mają najlepszą ofertę depozytową. W ostatnim czasie podmiot kontrolowany przez Leszka Czarneckiego nawet zwiększył jej atrakcyjność. Będąc posiadaczem Konta Proste Zasady w łatwy sposób możemy skorzystać z następujących produktów:

Nazwa produktu Oprocentowanie Kwota maks. Okres Warunki
Elastyczne Konto Oszczędnościowe
- Bonus za aktywność

2,0%

10 000 zł 12 miesięcy
 • otwarcie ROR (Konto Proste Zasady)
 • udzielenie zgód marketingowych
 • comiesięczne zasilanie konta kwotą min. 2000 zł
Lokata Mobilna na start

2,0%

10 000 zł 2 miesiące
 • udzielenie zgód marketingowych
 • lokata możliwa do założenia przez 30 dni od aktywacji aplikacji mobilnej
Elastyczne Konto Oszczędnościowe
- Nowe Środki

0,5%

400 000 zł 3 miesiące
 • otwarcie ROR (Konto Proste Zasady)
 • udzielenie zgód marketingowych
 • wpłata nowych środków
Lokata na nowe środki

0,5%

180 000 zł 4 lub 6 miesięcy
 • udzielenie zgód marketingowych
 • wpłata nowych środków

Nowi klienci  mogą również otworzyć konto oszczędnościowe z oprocentowaniem 2 proc. w skali roku.

Co istotne, instytucja kontrolowana przez Leszka Czarneckiego daje 12-miesięczną gwarancję utrzymania stawki. Z tym że robi to pod dwoma warunkami: wyrażenia zgód marketingowych i comiesięcznego wpływu na rachunek bieżący min. 2000 zł. Podwyższone odsetki obejmują kwoty do 10.000 zł.

Ale jeśli klient dysponuje większymi zaskórniakami, może skorzystać z promocji konta oszczędnościowego na nowe środki. Tutaj limit wpłat wynosi to 400.000 zł, a oprocentowanie wynosi 0,5 proc. i jest naliczane przez trzy miesiące. Oferta dostępna jest też dla obecnych klientów.

Jeszcze więcej, bo nawet 3 x 180.000 zł, można zdeponować na lokacie na nowe środki, która trwa 4 lub 6 miesięcy. Jej oprocentowanie wynosi 0,5 proc. Oferta dostępna jest też dla obecnych klientów.

W Getin Banku znajdziemy też Lokatę Mobilną na Start na 2,0 proc. Z tym że można założyć ją tylko raz poprzez aplikację mobilną. Maksymalna kwota dwumiesięcznego depozytu to 10.000 zł.

powrót do menu ↑

Aplikacja mobilna

Aplikacja mobilna Getin Banku regularnie zdobywa wyróżnienia w konkursie „Przyjazny Bank Newsweeka”. Użytkownicy oceniają ją na 4,2 gwiazdki. To jedna z wyższych not w branży.

W Getin Mobile znajdziemy kilka ciekawych rozwiązań. Chodzi np. o:

 • czasową blokadę kart,
 • autoryzację mobilną – zatwierdzanie transakcji w internecie bez przepisywania kodu,
 • sejf, czyli blokowanie dowolnej kwoty na ROR-ze bez przenoszenia jej na konto oszczędnościowe (przydaje się np. wtedy, gdy mamy skłonność do zbyt dużych i niepotrzebnych zakupów),
 • archiwum cyfrowe – przechowywanie kopii paragonów,
 • wirtualne karty kredytowe – możliwość płacenia kredytówką bez posiadania fizycznego nośnika.

Niebawem klienci zyskają możliwość deponowania środków we wpłatomatach bez użycia karty.

Getin Bank nie odstaje od czołówki, jeśli chodzi o systemy płatności mobilnych. Organizacja zarządzana przez Artura Klimczaka wdrożyła:

 • Apple Pay,
 • Google Pay,
 • Blika,
 • Garmin Pay.

Wady? Tą największą jest chyba brak przelewów na numer telefonu. Co prawda użytkownik aplikacji może zlecić transfer ekspresowy, ale zapłaci za niego zgodnie z cennikiem, czyli 5 zł.

Bankowość internetowa nie odstaje od rynkowych standardów. Z jej poziomu można zamówić podstawowe produkty (ROR, konto oszczędnościowe, rachunek walutowy) czy złożyć dokumenty w ramach programu „Rodzina 500 plus”.

powrót do menu ↑

Czy warto?


ZALETY:

 • 50 zł za założenie konta z użyciem kodu polecającego (sprawdzony kod: XN2A6F ).
 • 2,0% na koncie oszczędnościowym przez 12 miesięcy do kwoty 10 tys zł.
 • 0,5% na koncie oszczędnościowym przez 3 miesiące do 400 tys. zł.
 • 0 zł za prowadzenie konta, przelewy, kartę przy 1 płatności kartą w miesiącu

WADY:

 • stosunkowo drogie przelewy w placówce banku (5,99 zł)


Pod względem cenowym Konto Proste Zasady to jeden z najlepszych ROR-ów na rynku. W zamian za jedną płatność na dowolną kwotę kartą albo Blikiem unikamy opłat za podstawowe usługi, zyskujemy darmowy dostęp do wszystkich bankomatów w kraju i możemy wygodnie zarządzać finansami w telefonie.

Do tego łącząc promocje Getin Banku, można zyskać do 50 zł w formie kart podarunkowych Allegro. Warunki ich otrzymania są proste do spełnienia (wpisanie kodu polecającego i wpływ 2000 zł przez trzy kolejne miesiące).

Jako klienci Getin Banku zyskujemy też dostęp do atrakcyjnej oferty depozytowej. Proponowane na lokatach i kontach oszczędnościowych oprocentowanie należy do najwyższych na rynku.

Konto Proste Zasady

Ważny Kod Polecający: XN2A6F

+ 50 zł premii i 2% na KO
33 dni do końca promocji
7.5 Ocena Łączna
52 opinie
Konto Proste Zasady

8.7Ocena Redakcji
Wysokość opłat
9
Bankowość internetowa i mobilna
7.5
Dodatkowe korzyści
9.5
7.7Ocena Użytkowników
Wysokość opłat
8.1
Bankowość internetowa i mobilna
7.9
Dodatkowe korzyści
7.2
Dodaj swoją opinie  |  Zobacz opinie i komentarze
73 opinie
Zobacz wszystkie Najbardziej pomocne Najwyższe oceny Najniższe oceny Dodaj swoją opinie
 1. Odpowiedz
  lok 1 Wrzesień 2021 18:58

  Czy ten kod polecenia XN2A6F jest nadal aktualny i można go wykorzystać w celu zdobycia tych 50 zł w w bonach?

  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 2 Wrzesień 2021 09:48

   Tak kod XN2A6F jest aktualny i ważny do 30 listopada 2021 roku. Do tego czasu można z niego korzystać.

 2. Odpowiedz
  Adam 26 Sierpień 2021 12:48
  4.5
  Wysokość opłat
  90
  Bankowość internetowa i mobilna
  90
  Dodatkowe korzyści
  90

  Brakuje kantoru internetowego i przedpłaconych debetowych kart wirtualnych.

  Pomocne(0) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 3. Odpowiedz
  mmk 24 Styczeń 2021 15:50
  5
  Wysokość opłat
  100
  Bankowość internetowa i mobilna
  100
  Dodatkowe korzyści
  100

  Przelewy na telefon już od jakiegoś czasu są (w aplikacji). Usługa darmowa.

  Pomocne(1) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 4. Odpowiedz
  Majka 20 Listopad 2020 14:38

  Witam.
  Założyłam sobie konto osobiste w Getin Banku zgodnie z powyższą instrukcją i teraz mam pytanie jak mogę sobie teraz utworzyć to subkonto oszczędnościowe z oprocentowaniem 2% na rok?

  Czy dobrze rozumiem, że by mieć to wysokie oprocentowanie to muszę mieć przez kolejnych 12 miesięcy:
  – założone konto osobiste proste zasady (zrobione)
  – mieć wyrażone zgody marketingowe dla banku (zrobione)
  – zasilać konto osobiste kwotą 1500 zł (pierwszy przelew poszedł)

  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 21 Listopad 2020 15:39

   Po aktywacji konta osobistego proste zasady logujesz się do bankowości internetowej.

   Tam wchodzisz w prawym górnym rogu w zakładkę “Oferta i wnioski”, dalej w sekcji “Oszczędzanie” masz “Elastyczne Konto Oszczędnościowe” klikasz przy nim “Złóż wniosek”. Po wypełnieniu formularza, w ciągu kilku minut masz konto oszczędnościowe aktywowane.

   By skorzystać z promocji “Bonus za Aktywność” musisz zasilać konto główne czyli “Konto Proste Zasady” kwotą min. 1500 zł. Najłatwiej można to zrobić np. ustawiając sobie zlecenie stałe z konta w innym banku (by co miesiąc był ten przelew 1500 zł), lub przelewając sobie np. wynagrodzenie na konto.

   Zgody marketingowe musisz mieć zaznaczone przez cały okres trwania promocyjnego oprocentowania.

   Bonusowe odsetki z tej promocji bank nalicza w okolicach 15 dnia każdego miesiąca.

 5. Odpowiedz
  Baj baj 20 Lipiec 2020 18:20

  Podwyżka opłat i koniec darmowych bankomatów (wszystkich) od 1 października 2020 r. – 0 zł za dwie pierwsze wpłaty w miesiącu, 10 zł za każdą kolejną

 6. Odpowiedz
  Anna 22 Czerwiec 2020 17:33

  Czy w takim razie oprocentowane jest konto osobiste 2 %czy oszczędnościowe (Bonus za aktywność)
  Może proste ale nie bardzo rozumiem ponieważ w tabeli konto osobiste ma oprocentowanie 0%.

 7. Odpowiedz
  Majka 20 Maj 2020 14:43
  5
  Wysokość opłat
  100
  Bankowość internetowa i mobilna
  100
  Dodatkowe korzyści
  100

  Witam.
  Założyłam sobie konto osobiste w Getin Banku zgodnie z powyższą instrukcją i teraz mam pytanie jak mogę sobie teraz utworzyć to subkonto oszczędnościowe z oprocentowaniem 3,5% na rok?

  Czy dobrze rozumiem, że by mieć to wysokie oprocentowanie to muszę mieć przez kolejnych 12 miesięcy:
  – założone konto osobiste proste zasady (zrobione)
  – mieć wyrażone zgody marketingowe dla banku (zrobione)
  – zasilać konto osobiste kwotą 1000 zł (pierwszy przelew poszedł)

  + ZALETY: 3,5% na rok bonus 50 zł za wpisanie kodu
  Pomocne(9) Niepomocne(11)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
  • Odpowiedz
   Anna 22 Czerwiec 2020 21:53

   Odsetki naliczane są do kwoty którą mam na “Koncie Proste Zasady ” czy na EKO. ?

   • Odpowiedz
    Robertyo 22 Czerwiec 2020 22:30

    Odsetki są naliczane do kwoty, którą masz na koncie oszczędnościowym.

    Konto osobiste Proste Zasady nie jest oprocentowane.

    Dlatego po zasileniu konta osobistego 1000 zł , najlepiej zaraz sobie przelać tą kwotę na oszczędnościowe. Można to sobie zaatomatyzować przez zlecenie stałe – ja tak sobie mam ustawione, że mi automatycznie przelewa ok. 10 każdego miesiąca 1000 zł z osobistego na oszczędnościowe

  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 20 Maj 2020 15:40

   Po aktywacji konta osobistego proste zasady logujesz się do bankowości internetowej.

   Tam wchodzisz w prawym górnym rogu w zakładkę “Oferta i wnioski”, dalej w sekcji “Oszczędzanie” masz “Elastyczne Konto Oszczędnościowe” klikasz przy nim “Złóż wniosek”. Po wypełnieniu formularza, w ciągu kilku minut masz konto oszczędnościowe aktywowane.

   By skorzystać z promocji “Bonus za Aktywność” musisz zasilać konto główne czyli “Konto Proste Zasady” kwotą min. 1000 zł. Najłatwiej można to zrobić np. ustawiając sobie zlecenie stałe z konta w innym banku (by co miesiąc był ten przelew 1000 zł) lub zlecając sobie u pracodawcy przelew wynagrodzenia na to konto.

   Zgody marketingowe dla banku musisz mieć zaznaczone przez cały okres trwania promocyjnego oprocentowania.

   Bonusowe odsetki z tej promocji bank nalicza w okolicach 15 dnia każdego miesiąca.

 8. Odpowiedz
  reno 14 Maj 2020 16:45
  5
  Wysokość opłat
  100
  Bankowość internetowa i mobilna
  100
  Dodatkowe korzyści
  100

  duży plus za to, że wszystko idzie załatwić w obecnej sytuacji zdalnie

  Pomocne(3) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 9. Odpowiedz
  Kasia 12 Maj 2020 13:52
  4.3
  Wysokość opłat
  60
  Bankowość internetowa i mobilna
  100
  Dodatkowe korzyści
  100

  Osobiście polecam Getin Bank, jestem klientką banku chyba od 7 lat i do tej pory nigdy mnie nie zawiedli. Szczerze polecam 🙂

  Pomocne(9) Niepomocne(7)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 10. Odpowiedz
  Anabeil 8 Maj 2020 14:58

  W przypadku awarii i braku możliwości zlecenia przelewu przez bankowość mobilną infolinia owszem może przyjąć zlecenie, ale za dodatkową opłatą. Nie polecam

 11. Odpowiedz
  opinia 21 Kwiecień 2020 01:17
  4.65
  Wysokość opłat
  100
  Bankowość internetowa i mobilna
  90
  Dodatkowe korzyści
  90

  Podoba mi się prostota cennika, za jedną transakcje kartą w miesiącu na dowolną kwotę mamy praktycznie darmowe konto.

  + ZALETY: brak opłat wysokie oprocentowanie lokat i konta oszczędnościowego
  - WADY: na razie brak
  Pomocne(25) Niepomocne(9)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 12. Odpowiedz
  bartt 15 Kwiecień 2020 18:40
  5
  Wysokość opłat
  100
  Bankowość internetowa i mobilna
  100
  Dodatkowe korzyści
  100

  Jasne i przejrzyste warunki, posiadam już tam konto 3 lata i tylko raz był problem z dodzwonieniem się na infolinię.

  Pomocne(2) Niepomocne(2)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 13. Odpowiedz
  Grześ 31 Marzec 2020 16:35
  5
  Wysokość opłat
  100
  Bankowość internetowa i mobilna
  100
  Dodatkowe korzyści
  100

  Zero problemów z tym bankiem odkąd mam u nich konto, także polecam

  Pomocne(6) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 14. Odpowiedz
  Kamil 25 Marzec 2020 13:32
  5
  Wysokość opłat
  100
  Bankowość internetowa i mobilna
  100
  Dodatkowe korzyści
  100

  Jak narazie wszystko bez opłat i korzystne warunki. Strona i apka przejrzyste i intuicyjne dla użytkownika.

  Pomocne(6) Niepomocne(2)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 15. Odpowiedz
  Beata 20 Marzec 2020 16:45

  Jestem zadowolona z banku, dodatkowo cieszę się, że jako jeden z pierwszych wprowadził możliwość płatności zbliżeniowej do 100 zł i uciął opłaty za wpłatomat. Gdyby jeszcze ucięli opłaty za bankomat to byłaby bomba, ale i tak jest nieźle. 🙂

 16. Odpowiedz
  daisy 26 Luty 2020 11:55
  5
  Wysokość opłat
  100
  Bankowość internetowa i mobilna
  100
  Dodatkowe korzyści
  100

  Mobilnie i internetowo jest super, wszystko przejrzyste i łatwe w obsłudze. Bardzo mało opłat przy prowadzeniu konta. Polecam

  Pomocne(3) Niepomocne(9)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 17. Odpowiedz
  Wróbelek 20 Luty 2020 10:43

  Lokaty dobre, mało opłat, obsługa miła. Wszystko mi odpowiada u nich.

 18. Odpowiedz
  kkk 18 Luty 2020 11:45

  Aby dostać bon do Decatlonu (40 zł) nalezy w “każdym z dwóch kolejnych miesięcy po otwarciu rachunku dokonać płatności kartą za min. 200 zł (nagroda 20 zł)”,czy tak jak na stronie :” płać kartą, rób transakcje bezgotówkowe na kwotę min.200

  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 18 Luty 2020 12:23

   W regulaminie promocji są takie sformułowania, odn. warunków przyznawania poszczególnych bonów do Decathlonu:

   1. Przelew przez Bankowość Mobilną – do końca pierwszego pełnego miesiąca po założeniu Konta Osobistego – 20 zł
   2. Transakcje bezgotówkowe kartą debetową na kwotę min.200 zł – wykonane w każdym z dwóch kolejnych pełnych miesięcy od daty otwarcia Konta Osobistego – 20 zł
   3. Wpływ min. 1000 zł – Zarejestrowany Wpływ na rachunek w każdym z trzech kolejnych pełnych miesięcy od otwarcia Konta Osobistego – 40 zł (w formie dwóch e-kart)
   4. Za spełnienie wszystkich warunków 1-3 dodatkowa nagroda 20 zł.

 19. Odpowiedz
  Michał 14 Luty 2020 12:53

  Jestem starym i stałym klientem Getina i bardzo polecam posiadanie u nich konta! Przesympatyczna obsługa, dobierają bardzo opłacalne konto dla klienta i reagują na potrzeby.

 20. Odpowiedz
  Marek 13 Luty 2020 14:31

  Lokata Mobilna na 13.02.2020 r. 10 000 na 3 miesiące oprocentowanie 2,7% (nie 3%)

  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 13 Luty 2020 18:03

   Już poprawiliśmy, rzeczywiście w ostatnich dniach Getin Bank zmienił oprocentowanie lokaty mobilnej z 3% na 2,7%.

   Najlepsza oferta oszczędnościowa to teraz Elastyczne Konto Oszczędnościowe w promocji “bonus za aktywność” – 3,5% przez 12 miesięcy do kwoty 10000 zł.

 21. Odpowiedz
  Darek 7 Luty 2020 13:42
  5
  Wysokość opłat
  100
  Bankowość internetowa i mobilna
  100
  Dodatkowe korzyści
  100

  Już od paru dobrych lat mam konto w Getinie i co prawda zdarzyły im się potknięcia, ale komu się nie zdarzają? Atrakcyjne oferty, miła obsługa i na infolinii i stacjonarnie, żadnych problemów z przyznaniem kredytu. Polecam

  Pomocne(4) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 22. Odpowiedz
  Magnes 3 Luty 2020 23:33
  4.65
  Wysokość opłat
  100
  Bankowość internetowa i mobilna
  90
  Dodatkowe korzyści
  90

  Na razie wszystko bez problemowo. Złożyłem wniosek kilka dni temu, wczoraj był kurier z umową i kartą, a dzisiaj mam już konto aktywowane przez bank.

  Taką instrukcję logowania dostałem w mailu:

  Instrukcja logowania

  1. Na stronie getinbank.pl kliknij w przycisk ZALOGUJ

  2. Podaj login. Otrzymałeś go w tej wiadomości e-mail.

  3. Podaj Hasło do logowania. Otrzymałeś je od nas w wiadomości SMS.

  4. Zmień hasło na własne. Możesz nadać dowolne hasło, które będzie Ci łatwo zapamiętać.W tym miejscu możesz też zdecydować czy w przyszłości będziesz podawać hasło w całości, czy tylko jego wybrane znaki. Podczas każdego kolejnego logowania należy używać tylko nowego hasła.

  Od teraz każde kolejne logowanie będzie wymagało jedynie podania Loginu i Hasła. Pamiętaj, aby przed odejściem od komputera wylogować się.

  Będę informować na bieżąco czy wszystko z kontem ok i czy bank mi naliczy te wszystkie bonusy.

  + ZALETY: jedna transakcja kartą i konto darmowe lokata mobilna 3% konto oszczędnościowe 2,7% premia 50 zł za wpisanie kodu polecającego
  - WADY: będę informował
  Pomocne(1) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 23. Odpowiedz
  Elka 23 Styczeń 2020 13:17
  5
  Wysokość opłat
  100
  Bankowość internetowa i mobilna
  100
  Dodatkowe korzyści
  100

  Od wczoraj mam aktywne konto, ale niestety nie wiedziałam, że mogłam skorzystać z dodatkowych 50 zł bo nie miałam kodu polecającego:(

  Pomocne(2) Niepomocne(1)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 24. Odpowiedz
  Marek 9 Styczeń 2020 21:42
  4.8
  Wysokość opłat
  100
  Bankowość internetowa i mobilna
  100
  Dodatkowe korzyści
  90

  Warunki jakie oferuje Getin Bank są niezłe. Inne banki cudów nie oferują.
  Warianty oszczędzania można dobrać pod swoje możliwości kwotowe i potrzeby.
  Na starcie dodatkowy bonus 50zł po podaniu Kodu polecenia od tych którzy już konto założyli.

  Sam też skorzystałem z kodu polecenia.

  + ZALETY: łatwo spełnić warunki aby było "O" kosztów za prowadzenie konta | wysokie % w poszczególnych wariantach oszczędzania | przyjazna bankowość elektroniczna | czytelna aplikacja mobilna z dodatkową opcją na lokatę 3% | wszystkie bankomaty bez kosztów
  - WADY: jak we wszystkich bankach dość krótkie terminy na atrakcyjne oprocentowanie oszczędności
  Pomocne(9) Niepomocne(8)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 25. Odpowiedz
  Misiek 12 Listopad 2019 16:41

  Dobry bank do oszczędzania, jak na razie nie mam z nim problemów. Dają duże oprocentowanie i dużo promocji. Opłaty minimalne, niemal darmowe a warunki do spełnienia nie wygórowane.

 26. Odpowiedz
  Marcin 7 Październik 2019 15:33
  4.65
  Wysokość opłat
  100
  Bankowość internetowa i mobilna
  100
  Dodatkowe korzyści
  80

  Posiadam konto w getin i nie ma na co narzekać, oprocentowanie spoko, wielki plus za apke

  Pomocne(8) Niepomocne(21)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 27. Odpowiedz
  Max 26 Wrzesień 2019 11:46
  4.5
  Wysokość opłat
  90
  Bankowość internetowa i mobilna
  90
  Dodatkowe korzyści
  90

  wygodne konto i dobre oprocentowanie

  Pomocne(4) Niepomocne(13)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 28. Odpowiedz
  Paweł 30 Lipiec 2019 16:29
  4.8
  Wysokość opłat
  100
  Bankowość internetowa i mobilna
  90
  Dodatkowe korzyści
  100

  Po 14 latach w mBanku postanowiłem przenieść konto. Do mojej decyzji skłoniły mnie notorycznie podnoszone opłaty mBanku w 2019 roku, wieczne problemy z autoryzacją (sms lub mobilną) i bardzo ociężała bankowość która w pewnym momencie wyglądała jak jarmark online…
  Zależało mi na darmowym koncie bez miliona warunków do spełnienia. Brałem pod uwagę jeszcze Nest Bank aczkolwiek próba założenia konta okazała się koszmarem. Drugim wyborem był Getin. Muszę przyznać, że jestem pozytywnie zaskoczony zwłaszcza wysoką jakością obsługi klienta – po banku Pana Czarneckiego spodziewałem się bardzo agresywnego marketingu, tymczasem wszystko ze smakiem, na infolinię dzwoniłem 4 razy, za każdym razem oczekiwanie na konsultanta poniżej 60 sekund. Po latach agresywnej sprzedaży ktoś chyba poszedł po rozum do głowy i wreszcie stworzył w Getinie odpowiednie standardy jak i prostą, przejrzystą ofertę. Oby tak dalej. Trzymam kciuki!

  + ZALETY: + Tanie konto + Bezpłatne wszystkie bankomaty bez kruczków + Prosta i intuicyjna bankowość + INFOLINIA - nie czeka się wieki na połączenie jak w mBanku
  - WADY: - Księgowania płatności kartą trwają dłużej niż w mBanku - Aplikacja Getin Mobile mogłaby być trochę bardziej dopracowana.
  Pomocne(28) Niepomocne(12)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 29. Odpowiedz
  Bernard 12 Czerwiec 2019 13:11
  3.3
  Wysokość opłat
  0
  Bankowość internetowa i mobilna
  100
  Dodatkowe korzyści
  100

  Dobre konto, łatwo z niego korzystać, w sumie jestem całkiem zadowolony 🙂

  Pomocne(2) Niepomocne(10)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 30. Odpowiedz
  Krzysiek 8 Maj 2019 13:45
  4.5
  Wysokość opłat
  90
  Bankowość internetowa i mobilna
  90
  Dodatkowe korzyści
  90

  Zaznaczam, że nie jestem żadnym pracownikiem banku, nie ma też na celu reklamowania. Mam tam konto od kilku miesięcy. Jestem na prawdę zadowolony. W porównaniu z Santander to praktycznie żadnych awarii czy przerw. Konto ma faktycznie proste zasady i do tego obsługuje Apple Pay. Brakuje mi tylko przelewów na telefon BLIK.

  - WADY: Brak przelewów na telefon Brak możliwości podpięcia KK do Apple Pay
  Pomocne(11) Niepomocne(3)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 31. Odpowiedz
  Fred 16 Kwiecień 2019 14:36
  4.65
  Wysokość opłat
  80
  Bankowość internetowa i mobilna
  100
  Dodatkowe korzyści
  100

  Nie pamiętam żebym miał problemy z bankiem. Doceniam Getin że nawet podczas wpadek zachowywał się elegancko

  Pomocne(18) Niepomocne(5)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 32. Odpowiedz
  Filicia 10 Kwiecień 2019 14:01

  Konto bardzo proste w użytkowaniu. Nie mam powodów dla narzekań. Obsługa klienta na dobrym poziomie.

 33. Odpowiedz
  Patrycja 5 Kwiecień 2019 15:17

  Dobry bank. Konto łatwe w użytkowaniu, kontakt z klientem na wysokim poziomie.

 34. Odpowiedz
  Kamilu 2 Styczeń 2019 13:00
  5
  Wysokość opłat
  100
  Bankowość internetowa i mobilna
  100
  Dodatkowe korzyści
  100

  Bardzo dobre konto: nieskie opłaty, spora funkcjonalność.

  Pomocne(11) Niepomocne(11)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 35. Odpowiedz
  Beata Gdańsk 22 Listopad 2018 14:04
  4.5
  Wysokość opłat
  100
  Bankowość internetowa i mobilna
  100
  Dodatkowe korzyści
  70

  Mam konto w Getin Banku od 5 lat od 3 przekazuję na nie wynagrodzenie. Przyznam, ze nigdy nie było zadnego problemu w działaniu banku. Przejrzysty interfejs wszystkie operacje szybko wykonane. Poza tym obsługa kompetentna i na wysokim poziomie.

  Pomocne(28) Niepomocne(18)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 36. Odpowiedz
  klientka 10 Czerwiec 2018 10:41
  3.3
  Wysokość opłat
  100
  Bankowość internetowa i mobilna
  100
  Dodatkowe korzyści
  0

  Bank ok. Polecam. Obsługa w banku expresowa i bardzo miła. To co potrzebuję mam załatwione.

  Pomocne(22) Niepomocne(15)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 37. Odpowiedz
  ANIA 8 Styczeń 2018 11:36

  Nie polecam gdyż możecie się ciężko rozczarować .Ja rezygnuję z konta po 12 latach będąc lojalnym klientem zabrali mi limit z konta , jakaś pani kierownik stwierdziła sobie że mam za dużo zobowiązań i nie mogę już mieć konta z limitem chociaż nigdy a nigdy nie zdarzyło się żebym miała w tym banku przekroczony czy niespłacony jakiś limit, a pożyczki brałam w innych bankach ponieważ w tym nic nigdy mi się nie należało . Przechodzę do BZ WBK . Dziękuję łaskawcom za współpracę .

  • Odpowiedz
   magda 25 Styczeń 2019 01:03

   dokładnie jak Dorota pisze BZ WBK jest teraz częścią Santandera. Tam przy analizie zdolności kredytowej biorą pod uwagę nawet CELOWY ZASIŁEK SOCJALNY! kredy na rentę socjalną to norma więc odbijają sobie to na kosztach kont, oprocentowaniach itd choć obsługa zawsze bez zarzutu. Tanio tam na pewno nie będzie.

  • Odpowiedz
   dorota 10 Styczeń 2018 16:00

   To się rozczarujesz bo w santander są opłaty za wszystko!

 38. Odpowiedz
  Dorota 7 Grudzień 2017 15:22
  4.65
  Wysokość opłat
  90
  Bankowość internetowa i mobilna
  100
  Dodatkowe korzyści
  90

  Posiadam konto w Getin Banku od kilku lat. Raz tylko zdarzyła się awaria i pobrane zostały dwukrotnie środki za płatność kartą, ale w ciągu dwóch dni zostały zwrócone. Nie wiem skąd u innych było tyle problemów. Wcześniej konto osobiste oceniałam jako przeciętne, ale obecne konto PROSTE ZASADY jest o.k. Praktycznie wszystko jest za darmo, a dokonanie jednej transakcji kartą to żaden problem. Oby tak dalej. Jedyne zastrzeżenie dotyczy nieciekawych ofert lokat terminowych, co spowoduje, że po upłynięciu 4 miesięcy oszczędzania na koncie oszczędnościowym trzeba będzie przerzucić środki do innego banku.

  + ZALETY: - bezpłatne konto - bezpłatne przelewy przez internet - bezpłatna karta płatnicza (po dokonaniu 1 płatności miesięcznie), - wysoko oprocentowane konto oszczędnościowe (szkoda, że tylko przez 4 m-ce), - darmowe wypłaty z bankomatów
  - WADY: - niskie oprocentowanie lokat dla dotychczasowych klientów
  Pomocne(34) Niepomocne(19)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 39. Odpowiedz
  pipi 6 Grudzień 2017 13:56
  4.15
  Wysokość opłat
  90
  Bankowość internetowa i mobilna
  100
  Dodatkowe korzyści
  60

  Ja jestem zadowolona z konta. Wszystko dobrze i bezproblemowo

  Pomocne(8) Niepomocne(10)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 40. Odpowiedz
  xawery72 24 Październik 2017 16:30
  2.8
  Wysokość opłat
  100
  Bankowość internetowa i mobilna
  60
  Dodatkowe korzyści
  10

  Dla malkontentów-pamiętajcie że banki to nie instytucje charytatywne. Mają na celu ZAROBEK. Każdy klient jest potencjalnym dawcą.Czy to Getin,czy też inne banki mają swoje plusy ale także minusy.Trzeba się dobrze zorientować w kruczkach każdego z nich. Gdy tylko “połapiemy” się w regulaminach i tabelach opłat,wszystko można znieść ze stoickim spokojem i utrzymać opłaty na zerowym poziomie 🙂 Czytać,czytać i jeszcze raz czytać regulaminy. Na słowa pań lub panów z okienek można przymknąć oko, to potencjalne pijawki żerujące na nieświadomości człowieka. Tak jest we wszystkich bankach.Obecnie oprocentowanie lokat w Getin jest niezbyt wysokie.Można poszukać innego wyjścia. Stronka- Ranking Kont Osobistych -dużo pomaga:)

  Pomocne(30) Niepomocne(11)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 41. Odpowiedz
  Karolina 23 Październik 2017 20:56

  Najgorszy bank! Przy placeniu za bilet bank pobral trzykrotnie srodki z mojego i nie chce ich zwrocic!!! Nie przypuszczalam, ze takie rzeczy moga sie wydarzyc we wspolczesnych czasach. Zlozylam reklamacje, ale bank upiera sie, ze nie widzi powodu, dla ktorego mialby mi zwrocic moje pieniadze.

 42. Odpowiedz
  Slawko 24 Wrzesień 2017 15:17
  4.15
  Wysokość opłat
  100
  Bankowość internetowa i mobilna
  100
  Dodatkowe korzyści
  50

  Wszystko OK(jak na razie). Jeśli dobrze przyglądniesz się tabeli opłat to wszystko “skapujesz”. Trzeba być czujnym ,ale tak jest we wszystkich bankach.Wydanie 300 zł poprzez płatności kartą ,nie robi problemu.Internet przejrzysty.Przelewy robić tylko z konta ROR,gdyż z oszczędnościowego pobierane są wysokie opłaty( dwa za darmo,reszta prawie 10zl). Jak na razie nie zapłaciłem ani złotówki za prowadzenia konta,użytkowanie karty,robienia przelewów poprzez internet.Mobilna bankowość nieznana przeze mnie,ponieważ nie korzystam(małe zaufanie do telefonów) Minus, to oczywiście pobór gotówki z bankomatów(oprócz dwóch wszystkie płatne)
  Mam małą niepewność w jednej kwestii-czy ten bank utrzyma się na rynku(“chodzą różne słuchy o końcu Getin)?

  + ZALETY: Świetne konto internetowe. Brak opłat za prowadzenie konta (300zl),darmowe przelewy(ale tylko z ROR!!!),Dość "dobre" oprocentowanie lokat. Ogólnie
  - WADY: Bankomaty.Czy ten bank nie "popłynie?"
  Pomocne(14) Niepomocne(1)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 43. Odpowiedz
  kira 7 Wrzesień 2017 15:18

  -długi czas oczekiwania na przelewy
  -zbyt duża opłata za kartę
  -aplikacja się ścina
  – infolinia to kpina
  -pieniądze “giną”

 44. Odpowiedz
  Irena 29 Czerwiec 2017 13:54
  3
  Wysokość opłat
  100
  Bankowość internetowa i mobilna
  30
  Dodatkowe korzyści
  50

  mam konto od lat. Generalnie niezle ale wkurza mnie słabe załatwianie reklamacji ( wolno i odpowiedzi nie na temat ). No i nie rozumiem dlaczego nie mozna ustanowic zlecenia stałego do Urzedu Skarbowego. Ani nie mozna zdefiniowac odbiorcy stałego dotej instytucji. Tlumaczenia ze kwoty i okresy sa rozna sa ponizej poziomu europejskiego banku za jaki GETINBank chce uchodzic

  Pomocne(10) Niepomocne(5)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 45. Odpowiedz
  Uroboros 15 Maj 2017 23:06
  1.65
  Wysokość opłat
  40
  Bankowość internetowa i mobilna
  40
  Dodatkowe korzyści
  20

  Mam konto 2 tygodnie i skończę z nim w kolejnym. Zobowiązują się do dostarczenia karty debetowej do rachunku w ciągu 14 dni. Wysyłają ją listem zwykły. Kiedy nie dociera w terminie mają to w najgłębszym poważaniu. Na infolinię trudno się dodzwonić i proponują jedynie zastrzeżenie karty, której nie mam. Parodia. Umowy również nie można rozwiązać na infolinii. To pewnie zabezpieczenie przed wściekłymi klientami. Stanowczo odradzam.

  Pomocne(8) Niepomocne(5)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 46. Odpowiedz
  ncn 9 Maj 2017 22:49
  1
  Wysokość opłat
  20
  20
  20

  Ma ktoś to konto w GETIN Banku ? Lokaty maja wysokie oprocentowanie, bezplatne prowadzenie rachunku, wszystkie operacje wykonywane on-line za darmo… ma ktos tam moze konto ? czy to naprawde tak kolorowo wyglada ?

  Pomocne(7) Niepomocne(30)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 47. Odpowiedz
  peen 8 Maj 2017 11:18
  2
  Wysokość opłat
  40
  Bankowość internetowa i mobilna
  40
  Dodatkowe korzyści
  40

  Jestem klientem Getin Banku. Niezły bank. W miarę nieźle mnie obsługuje. Niestety nie wszystkie bankomaty są bezpłatne.

  Pomocne(5) Niepomocne(12)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 48. Odpowiedz
  pawe 29 Kwiecień 2017 15:16
  5
  Wysokość opłat
  100
  Bankowość internetowa i mobilna
  100
  Dodatkowe korzyści
  100

  Wybór banku na które nasz pracodawca przelewa zarobki zależy od nas samych; wybrałem Getin Up bo tutaj konto oszczędnościowe jest nieźle oprocentowane

  Pomocne(2) Niepomocne(5)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 49. Odpowiedz
  matin 20 Kwiecień 2017 17:31
  4.5
  Wysokość opłat
  90
  90
  90

  Moim numerem jeden jest zdecydowanie getin up. Mobilność, nowoczesność, pakiety korzyści…

  Pomocne(1) Niepomocne(5)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 50. Odpowiedz
  aina 20 Kwiecień 2017 16:02
  2.8
  Wysokość opłat
  40
  70
  60

  NIE polecam! Podczas zakładania wszystko bezpłatne, ale co chwila wchodzą jakieś zmiany w regulaminie i tak za bezpłatne konto płacimy 9 zł! Poza tym na rachunku oszczędnościowym przelewy płatne 10 zł, niby pierwszy za darmo, ale i tak pobierają opłatę 10 zł a oddają je dopiero na koniec miesiąca, porażka. Podobnie z bankowością elektroniczną, mega często sa prace konserwatorskie, w weekendy to już normalka a i coraz częściej w ciągu tygodnia też. nikomu NIE polecam. Właśnie szukam czegoś alternatywnego, oby tylko nie wpaść z deszczu pod rynnę!
  A i miałam kiedyś konto w Citi Handlowy, wytrzymałam raptem miesiąć – to dopiero była porażka!
  Jeszcze wcześniej miałam w Deutche Banku – byłam zadowolona i chyba tam wrócę:)

  Pomocne(7) Niepomocne(4)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 51. Odpowiedz
  Aleksandro 18 Marzec 2017 15:50
  5
  Wysokość opłat
  100
  Bankowość internetowa i mobilna
  100
  Dodatkowe korzyści
  100

  Gorzkie żale w tych komentarzach, ale przecież są też pozytywne strony np.konto Getin UP wyróżnia się niskimi opłatami, przejrzystymi warunkami umowy i ciekawymi programami premiowymi.

  Pomocne(1) Niepomocne(5)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 52. Odpowiedz
  Olek 19 Luty 2017 09:08
  4.5
  Wysokość opłat
  90
  Bankowość internetowa i mobilna
  90
  Dodatkowe korzyści
  90

  Jestem zadowolony z konta Getin up. Mam od czerwca 2013 roku i jak na razie odpukać żadnych problemów. Przy obrotach kartą wszystko za free, sprawny system transakcyjny, przyzwoite lokaty. Oby miliarder ,właściciel dalej się starał.Polecam.

  Pomocne(2) Niepomocne(6)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 53. Odpowiedz
  klientka 18 Luty 2017 09:05
  2.15
  Wysokość opłat
  70
  Bankowość internetowa i mobilna
  10
  Dodatkowe korzyści
  50

  Awaria za awarią i awarią pogania: albo nie można wysłać przelewu, albo nie można sprawdzić bieżących księgowań na koncie (przy czym mówię o braku księgowań za ostatnie 2 miesiące, a nie – 2 dni), albo nie można wypłacić pieniędzy z lokaty, która wygasła kilka dni temu.
  I za każdym razem to samo infantylne tłumaczenie “mamy problemy techniczne, jak tylko je rozwiążemy, skontaktujemy się” – proponuję otworzyć ciucholand.

  - WADY: awarie
  Pomocne(6) Niepomocne(3)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 54. Odpowiedz
  dah 30 Styczeń 2017 19:04
  1.15
  Wysokość opłat
  50
  Bankowość internetowa i mobilna
  10
  Dodatkowe korzyści
  10

  Wielki minus w Getinie to błędy systemu : znikające operacje kartą debetową w historii konta skarbonka nie doliczanie kolejnych złotówek w subkoncie SKARBONKA utrzymujące się blokady środków za operacje kartą pomimo tego że już są zaksięgowane. Zmieńcie informatyków i dopracujcie system inaczej będziecie tracić klientów

  Pomocne(4) Niepomocne(1)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 55. Odpowiedz
  Andrzej 23 Styczeń 2017 11:17
  1.8
  Wysokość opłat
  40
  Bankowość internetowa i mobilna
  30
  Dodatkowe korzyści
  40

  Ponad piętnaście miesięcy temu zmarła moja żona, nie mieliśmy dzieci, za to Ania miała ośmioro rodzeństwa – i tak zostali spadkobiercami. Razem z żoną przez dwadzieścia lat pracowaliśmy i oszczędzali – w kilku bankach (na szczęście). Po jej przedwczesnej śmierci, udałem się do tych banków, żeby przepisać rachunki i lokaty ze współwłasności na moje konta.
  getin był trzeci w kolejności – i tu… pracownik o nazwisku adekwatnym do tego co zrobił, zablokował połowę środków… Dobra, jakoś to łyknąłem…!
  W związku z tym, że rodzeństwo Ani rozsiane jest po Europie, sprawę działu spadku trzeba było przeprowadzić sądownie. W sierpniu tego roku postanowienie sądu się uprawomocniło. Udałem się z tym do getin, żeby wypełnić formularz wypłaty mojej części … Po 30 dniach pieniądze miały znaleźć się na moim koncie w innym banku.
  Wczoraj – po 39 dniach udałem się do placówki żeby dowiedzieć się dlaczego pieniądze nie zostały przelane? No i niespodzianka!!! Pokazuję papier podpisany wtedy przez pracownika banku… kierownik oddziału O NICZYM NIE WIE!!!
  No, ale przecież kierownik chce mi pomóc, no nie? Więc dzwoni gdzieś i po chwili mówi mi, że “wewnętrzne ustalenia” banku wymagają, aby WSZYSCY spadkobiercy pojawili się JEDNOCZEŚNIE w banku i złożyli podpisy!!! Rozumiecie? Ja i ośmioro rodzeństwa mojej przedwcześnie zmarłej żony, rozsiane po Europie ma się zgłosić do tego całego… banku, bo inaczej nie wypłacą mi mojej części pieniędzy, które prawomocnym postanowieniem sądu są mi należne!!!!

  To chyba jest sposób na zawłaszczenie przez bank cudzych pieniędzy?!

  Pomocne(28) Niepomocne(2)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 56. Odpowiedz
  kamil 12 Styczeń 2017 09:12
  2.5
  Wysokość opłat
  50
  Bankowość internetowa i mobilna
  50
  Dodatkowe korzyści
  50

  Zalozylem konto w getin 3 lata temu. Konto wtedy idealne wszystko ză darmo. Natomiast teraz porazka. Brak poinformowania klienta(telefonicznie badz listownie) ze Juz wyplaty z bankomatow(oprocz dwoch jakis smiesznych ktorych ciezko znalesc) mie sa Juz darmowe dzieki czemu jestem w plecy 185 al w dwa tygodnie. Juz noe mowie o opoznionych aktualizacjach na koncie gdzie w domu patrzymy mamy 200 ide wyplacic a tam 120.

  Pomocne(7) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 57. Odpowiedz
  Magda 3 Styczeń 2017 20:55
  4.5
  Wysokość opłat
  90
  Bankowość internetowa i mobilna
  90
  Dodatkowe korzyści
  90

  Nie wiem czemu moi przedmówcy narzekają na konto getin up. Ja jestem szczęśliwą posiadaczką tego konta od 3 lat i jestem zadowolona. Nie zawsze mam wpływy w wysokości minimum 1000 zł jak to jest wymagane w innych bankach a i tak nie płace za konto. Wszystkie przelewy i bankomaty mam za darmo nie mam przymusu zrobienia operacji bez gotówkowych karą na jakąś konkretną kwotę, czasem jest tak że w danym miesiącu nie użyje karty ani razu a nadal za nic nie płace,za kartę którą posiadam też nie płace. więc czego chcieć więcej? Jak można narzekać jeśli coś z systemem się nie raz stanie i komuś nie naliczy się ZŁOTÓWKA skoro w innych bankach posiadacze kont muszą za coś jednak każdego miesiąca zapłacić. Albo za kartę, albo za konto bo nie wpłynęła określona kwota, albo nie zostały przeprowadzone transakcje bezgotówkowe, albo trzeba zapłacić za wypłatę z innego bankomatu Ni wspomnę o tym że we wszystkich bankach zdarzają się awarie systemów i albo nie ma dostępu do konta albo dzieją się dziwne rzeczy na koncie. dla mnie konto getin up to najlepsze konto jakie jest na rynku.:)

  Pomocne(1) Niepomocne(10)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 58. Odpowiedz
  Mabcia 23 Wrzesień 2016 20:00
  2.5
  Wysokość opłat
  60
  Bankowość internetowa i mobilna
  40
  Dodatkowe korzyści
  50

  Od kilku lat mam to konto. Byłam z niego nawet dość zadowolona. Ale od pewnego czasu dzieją się dziwne rzeczy. Na stronie widnieją bardzo nieaktualne informacje np. nie pokazują się wykonane transakcje, nie ma ich również w blokadach środków, nie pokazują się wpłaty na konto, choć robiłam je osobiście, a po trzech dniach nadal nie ma ich na koncie. Infolinia jest porażką, bo konsultanci nic nie mogą jeśli nie ma się dostępu do usługi konta telefonicznego – nie odblokują karty, konta, nie sprawdzą czy jak w powyższych przypadkach pieniądze są na koncie. Ten bank i to konto to całkowita porażka. Zdecydowanie odradzam.

  Pomocne(4) Niepomocne(2)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
  • Odpowiedz
   xion 23 Wrzesień 2016 11:00

   Mabcia4 – jak możesz mieć konto getin up od kilku lat, skoro jest w ofercie od około roku? Myślisz nad tym co piszesz?

 59. Odpowiedz
  Andrzej 15 Sierpień 2016 15:50
  1.5
  Wysokość opłat
  30
  Bankowość internetowa i mobilna
  30
  Dodatkowe korzyści
  30

  Od założenie konta jakiś rok Getin UP było wszystko w porządku ale od jakiegoś czasu coraz gorzej , wypłaty z bankomatu kończą się że pieniądze nie wychodzą ale znikają z konta miałem tak dwu krotnie z czego jedna kwota nie wróciła do dziś a druga po pisemnej reklamacji wróciła , a dziś nowość nagle w koncie znikło mi ponad 600zł i nie wiadomo gdzie a do banku nie idzie się dodzwonić bo nikt tam nie odbiera czekałem 30 minut na telefonie ,zastanawiam się już nad zmianą banku tym bardziej że wszystkie bonusy jak dodatkowe złotówki za tranzakcję kartą już nie ma,zwrot paliwowy teraz to jakieś grosze do 10zł a było około 50zł ,po prostu nie polecam.

  Pomocne(5) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 60. Odpowiedz
  Martai 23 Kwiecień 2016 18:03
  1.15
  Wysokość opłat
  30
  Bankowość internetowa i mobilna
  20
  Dodatkowe korzyści
  20

  Od początku posiadania konta w Getinie nie było chyba momentu, w którym byłam z tego zadowolona.

  Po pierwsze karta debetowa: dostałam wadliwie działającą – nie czytała pin-u. Podobno jest to problem nagminny, ale za wymianę każą płacić, pomimo że jest to ich wina!!!!!

  Po drugie infolinia – zdecydowana niekompetencja. Obiecują oddzwonić z rozwiązaniem problemu i nie oddzwaniają. Na jeden taki telefon czekam już 6 miesięcy… Poza tym pracownicy są niedouczeni i wciskają “kity”. Karta debetowa i kredytowa wyglądają identycznie – łatwo się pomylić i uparcie wpisywać PIN do karty kredytowej zamiast do akurat używanej debetowej. Nabijanie klientów w butelkę. Gdy chciałam wymienić kartę kredytową na MasterCard, bo miała inną szatę graficzną uroczy Pan z infolinii powiedział że specjalnie dla mnie zrobi to bez opłat (po długich moich negocjacjach). Nie wiedział że jako dociekliwa sprawdzę Taryfę opłat i prowizji,gdzie w przypadku akurat mojego pakietu taka operacja jest gratis.

  Po trzecie: przelewy składane jako dyspozycja ustna na infolinii nie zawsze są realizowane. Wiem z własnego doświadczenia.

  Strona internetowa – w ogóle nieczytelna i nie zawsze działa. Infolinia przyjmuje zgłoszenie problemu i każe czekać na telefon. A telefonu 7 dzień nie ma….Konto oczywiście w międzyczasie sprawdziłam i działa,ale gdzie obsługa?
  Nie można porozmawiać na infolinii uprzednio nie logując się do serwisu. Przecież będąc za granicą i chcąc zrobić zapomniany przelew nie zawsze pamięta się loginy i hasła.
  Ogólnie nie polecam.

  Pomocne(4) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 61. Odpowiedz
  klient 23 Luty 2016 11:07
  2.15
  Wysokość opłat
  60
  Bankowość internetowa i mobilna
  60
  Dodatkowe korzyści
  10

  właśnie mnie zlewają a 129,99 zł jak nie było tak nie ma

  Z przykrością stwierdzam że to kolejny bank na którym się zawiodłam, infolinia to fikcja, zero kontaktu i możliwości zareklamowania braku pieniędzy na koncie, fakt że to mała kwota i mogę machnąć ręką bo w przeciwnym wypadku zostałabym na lodzie przez mieisąc, zamierzam zlikwidować konto tylko najpierw wolałbym odzyskać tę kwotę, ktoś ma jakiś pomysł?

  Pomocne(5) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 62. Odpowiedz
  ktosiek 29 Sierpień 2015 16:12
  2
  Wysokość opłat
  50
  Bankowość internetowa i mobilna
  40
  Dodatkowe korzyści
  30

  Od kilku tygodni zgłaszam nieprawidłowe działanie konta przez internet, tj: kilka razy dzwoniłem na infolinię, dwie wizyty u Pani Kierownik placówki GB, zgłoszenie internetowe z konta i oczywiście bez zmian.
  Problem jest w tym, że po zalogowaniu do konta internetowego wyświetlają się tylko reklamy i wszystko jest w czarnych kolorach z Noble Banku.
  Nie działają przelewy, raz chciałem doładować telefon, zablokowało pieniądze na koncie ale na kartę tel. nie dotarły. Na szczęście działają karty płatnicze.
  Mieli to naprawić po wczorajszej nocce serwisowej (28.08.2015), ale jest dalej bez zmian. Widocznie mają system i informatyków do d… .
  Pora zmienić bank na lepszy.

  Pomocne(2) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 63. Odpowiedz
  xion 3 Kwiecień 2015 11:01
  4
  Wysokość opłat
  80
  Bankowość internetowa i mobilna
  80
  Dodatkowe korzyści
  80

  Jestem zadowolony z konta getin up. Mam od kilku miesięcy i jak na razie odpukać żadnych problemów. Przy obrotach kartą wszystko za free, sprawny system transakcyjny, przyzwoite lokaty. Oby miliarder właściciel i dalej sie starał.

  Pomocne(8) Niepomocne(5)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz

Dodaj swoją opinie

Twoja całkowita ocena

 

Porównaj wybrane konta
 • Porównywarka lokat (0)
 • Porównywarka kont osobistych (0)
 • (0)
Porównaj Teraz
0