mBank: Promocja konta firmowego mBiznes – 900 zł na ZUS

W najnowszej promocji, każdy kto założy konto firmowe mBanku mBiznes do 30.04.2016 r., może zyskać do 900 zł premii, jeśli tylko ze swego konta bankowego każdego miesiąca będzie opłacać składki ZUS.

Konta biznesowe w mBanku dają więcej możliwości niż niejednemu przedsiębiorcy mogłoby to wydawać się.

Szczególnie zauważa się to, jeżeli chodzi o składki ubezpieczeniowe – ich opłacanie bywa uciążliwe i na pewno niezbyt przyjemne. Aby zrekompensować negatywne emocje swoim klientom, mBank postanowił wprowadzić atrakcyjne rozwiązanie, jakim jest nawet 600 złotych dla każdej firmy, która z jego konta bankowego każdego miesiąca będzie opłacać składki ZUS.

Każde przedsiębiorstwo chciałoby zaoszczędzić możliwie jak najwięcej pieniędzy. Niestety, opłacanie składek należy do wielu ich obowiązków finansowym.

Starając się pomóc przede wszystkim firmom, które dopiero rozpoczynaj swoją działalność (i, jak wiadomo, nie posiadają zbyt dużych dochodów), mBank proponuje ciekawe rozwiązanie – wsparcie o wielkości nawet 50 złotych przez cały rok, jeżeli tylko wartość regularnie opłacanych składek przez daną firmę każdego miesiąca będzie przekraczać 250 złotych oraz dokona 1 transakcji kartą w miesiącu. Wygląda to całkiem atrakcyjnie, gdyż dzięki takiemu rozwiązaniu można zaoszczędzić do nawet 600 złotych w pierwszym roku.

W promocji mogą wziąć udział wszyscy zainteresowani przedsiębiorcy, prowadzący jakikolwiek rodzaj działalności, którzy podczas okresu jej trwania podpiszą z mBankiem stosowną umowę, akceptując tym samym wszystkie przedstawiane w nich warunki.

Gdy już umowa będzie aktywna, niezwykle ważne jest regularne dokonywanie opłacania składek ZUS – jak zostało to już wspomniane, właśnie ono stanowi podstawę korzystania z możliwie jak najatrakcyjniej przedstawiających się warunków promocji.

Jaki jest okres trwania promocji?

Promocja kont firmowych mbanku trwa od dnia 01.04.2016 r. do dnia 30.04.2016 r. włącznie.

Jakie są warunki udziału w promocji kont firmowych mBanku?

 • W okresie trwania Promocji należy wypełnić wniosek o otwarcie
  jednego z rachunków bieżących mBanku: mBIZNES,
 • w okresie trwania Promocji należy zawrzeć z Bankiem umowę o
  prowadzenie rachunku,
 • w okresie 12 miesięcy od dnia zawarcia umowy o prowadzenie rachunku bieżącego należy dokonywać płatności składek ZUS na kwotę minimum 250 zł miesięcznie z nowo otwartego rachunku.
 • w okresie 12 miesięcy od dnia zawarcia umowy dokonają minimum 1 transakcji kartą płatniczą wydaną do konta
 • w okresie trwania Promocji zawrą Umowę o świadczenie usług z Organizatorem – Partnerem o mKsięgowość Start lub mKsięgowość Komfort
 • w okresie 12 miesięcy kalendarzowych od dnia zawarcia umowy o świadczenie usług będą miesięcznie dokonywać z nowo otwartego rachunku bieżącego płatności zlecone z serwisu księgowego za min. 3 zaksięgowane faktury kosztowe wpisane w serwisie księgowym

Ile można zyskać w promocji mBiznes kont

Uczestnik Promocji, który spełni warunki, otrzyma 900 zł premii (600 zł + 300 zł) zgodnie z poniższym:

mbank zus warunkimbank księgowość

Nowe konta mBiznes

Konta mBiznes zostały poszerzone o zdecydowanie więcej atrakcyjnych funkcji i możliwości, z których bez najmniejszego problemu mogą skorzystać zainteresowani przedsiębiorcy.

Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zapoznać się, a następnie skorzystać, z oferty przedstawianej przez wiele rachunków oszczędnościowo-rozliczeniowych, gwarantującą systematyczne i sprawne kontrolowanie funduszy firmy. Oferuje je między innymi konto Komfort oraz mBiznes konto Premium.

Prowadzenie rachunku staje się całkowicie bezpłatne, podobnie jak przelewy bankowe, wypłaty z bankomatów własnych i wiele innych opłat – wiele korzyści, które jeszcze nigdy z punktów biznesmenów nie przedstawiały się tak atrakcyjnie.

Zróżnicowanie przedstawianych ofert ma na celu sprostanie potrzebom nie tylko dopiero co powstałym przedsiębiorstwom, lecz również tym, które na rynku istnieją już sporo czasu.

Każda zainteresowana firma, rozwijająca się bardziej lub mniej intensywnie i prowadząca jakąkolwiek działalność, może skorzystać z poszczególnych propozycji przedstawianych przez mBank, jeżeli tylko odpowiada wymaganiom stawianym przez niego. Najważniejsze jest bardzo dokładne przeanalizowanie swoich możliwości oraz preferencji, a następnie dopasowanie do nich przedstawianej przez bank oferty.

600 zł na zus
Dodaj opinie jako pierwszy!

Dodaj swoją opinie

 

Porównaj wybrane konta
 • Porównywarka lokat (0)
 • Porównywarka kont osobistych (0)
 • (0)
Porównaj Teraz
0