Tanie-Konto.pl · mBank · eMAX

eMAX

Opinie (4)

mbank
Podstawowe cechy konta oszczędnościowego eMAX:

 • konto oszczędnościowe eMAX, oferuje konkurencyjne oprocentowanie w porównaniu do standardowych lokat, wypłata pieniędzy z rachunku eMAX nie zmienia zasad oprocentowania
 • Bezpłatne otwarcie i prowadzenie konta,
 • Brak wymogu minimalnych i regularnych wpłat na konto
 • Z konta eMAX możesz dokonywać przelewów na jeden wcześniej zdefiniowany rachunek
 • Swoje środki, razem z odsetkami możesz wycofać w dowolnej chwili, zawsze możesz też skorzystać z oferowanej do rachunku KARTY płatniczej.
  Przelew z eMAXa można wykonać na jeden zdefiniowany rachunek docelowy - to podstawowa różnica między kontem eMAX i eKONTEM. Dlatego Klienci mBanku bardzo często definiują swoje eKONTO jako rachunek docelowy przelewów z eMAXA.
  Przelewy między rachunkami w mBanku są natychmiastowe, a na eKONCIE możesz mieć nawet 50 zdefiniowanych rachunków docelowych.
Załóż Konto
Zobacz Szczegóły

Konto eMAX w mBanku - podstawowe parametry
Oprocentowanie Zobacz
Kapitalizacja odsetek miesięczna
Przelewy na rachunek główny (eKONTO) [zł] 0 złeMAX - mBank - Oceń to konto poniżej:

Ocena konta:
0 na 5
0 głosów
1 2 3 4 5

Forum - Opinie i Pytania (4 komentarzy) :

 1. anonymous
  anonymous
  19.07.2013. 00:49

  morderczy bank

  nie trzymajcie tam srodkow kupcie sobie lepiej zloto ziemie a lepiej zyskacie gdy wejdzie niszczace wszystko euro przynajmniej moze cos wyrosnie do zjedzenia:), ajak juz wszyscy wycofacie swe srodki ten burdel zbankrutuje poniewaz obraca pieniedzmi ktorych faktycznie niema, zmuszaja placic kartami ze by oplat nie bylo a to kredycik bezodsetkowy obudzcie sie pbo zostaniecie pod mostem , niedajboze komus sie noga powinie w kredycie w 3 miesiace obiora do skarpetki zaproponuje raty niemozliwe do splaty bo same odsetki to malo lepiej zagrabic majatek z kapitalu ktorego nie ma, martwie sie o ludzi a tych k...a j..ych.bankowcow cieszacych chape wyliczylbym w minute ilu takich h...jest wsz czas sie skonczy mam nadzieje ale ludzie musza byc najwazniejsi i miec do siebie szacunek a nierobic z siebiezaobraczkowanego bydla

 2. piotr
  piotr
  10.11.2011. 21:22

  Opinia

  Stanowczo odradzam, Mbank przy zakładaniu konta nie weryfikuje dostatecznie przyszłych klientów. Większość naciągaczy internetowych ma właśnie konto w Mbanku OSTRZEGAM uważajcie!!!

 3. Arek
  Arek
  07.08.2009. 11:28

  Opinia

  Sposobów wykorzystania emaxa może być wiele. eMax jako dodatkowe konto (oprocz ekonta) może np. służyć do chwilowego trzymania (jeśli się nie chce przelewać na eMax plus) środków lub też na określone cele.

  Ja osobiście używam eMaxa do podziału moich pieniędzy na różne cele (rachunki, wakacje, zwrot podatku). Łatwiej wtedy jest zarządzać pieniędzmi i trudniej wydać gdy są na rachunku nie podpiętym do karty :)

  Oczywiście jesli chce oszczedzac to trzymam pieniadze na emax plusie a nie na emaxie :)
  .

 4. Maju
  Maju
  06.08.2009. 01:34

  Opinia

  Tak sobie mysle po co wogole jest to konto eMax, czemu ma ono wlasciwie sluzyc? Przeciez oprocentowanie 1% to śmiech na sali :) to tego cała ciężka obsługa tego konta.

  A dlaczego pytam o sens tego konta? Sam ostatnio trzymałem trochę pieniędzy na tym koncie, bo myślałem, że tam jest jednak trochę więcej %, a tu patrze , ze to az cały 1% :).

  Pozdrawiam


Dodaj komentarz

* = wymagane pole

:

:

:

: