Promocja zakończona

Konto BGŻ BNP: 2% zwrot za zakupy kartą (maks. 300 zł)

Załóż Konto w promocji
+ 300 zł zwrotu
Promocja zakończona

Nawet 300 zł zwrotu (12×25 zł) może uzyskać nowy klient w promocji Konto z Money Back. Czy ta promocja jest opłacalna? Czy premia zrekompensuje nam opłaty za konto?

1

Dla kogo promocja Konta Optymalnego BGŻ BNP Paribas?

Nagrodę w akcji promocyjnej „Konto z Money Back” stanowi 2% zwrotu od dokonanych kartą debetową transakcji. Premia naliczana jest od każdej operacji bezgotówkowej w okresie 12 miesięcy, maksymalnie do wysokości 25 zł w każdym miesiącu, co oznacza, że łącznie można uzyskać 300 zł premii.

Akcja trwa do 31 sierpnia 2017 roku, uczestnikiem promocji iKonto może być jedynie klient, który nie jest aktualnie i nie był w przeszłości posiadaczem ani współposiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w BGŻ BNP Paribas, BNP Paribas Bank Polska S.A. i Banku BGŻ S.A. w okresie 36 miesięcy przed datą złożenia wniosku.

2

Warunki skorzystania z promocji Konto z MoneyBack BGŻ BNP

Aby skorzystać z oferty, należy najpóźniej do dnia 31 sierpnia:

 • złożyć wniosek o otwarcie konta, o kartę i dostęp do systemu bankowości internetowej Pl@net za pośrednictwem strony internetowej Banku,
 • zaakceptować regulamin i zaznaczyć wymagane zgody marketingowe,
 • zawrzeć umowę o uruchomieniu konta za pośrednictwem kuriera,
 • następnie użytkować konto i kartę przez co najmniej 12 miesięcy.

Bank zasila konto klienta zdobytą premią po zakończeniu tzw. cyklu rozliczeniowego, czyli w kolejnym miesiącu. Przy naliczaniu premii nie bierze się pod uwagę transakcji, w wyniku których posiadacz karty zwrócił zakupiony towar, a środki pieniężne, które uprzednio zapłacił za ten towar, zostały mu zwrócone przy użyciu karty na konto.

Do zwrotu nie zalicza się transakcji dokonanych przy pomocy naklejki zbliżeniowej oraz płatności dokonanych w punktach posiadających wskazane w regulaminie Kody MCC, między innymi kasynach, zakładach bukmacherskich, niektórych instytucjach finansowych i ubezpieczeniowych.
3

Konto Optymlane w BGŻ BNP Paribas – czy się opłaca?

Konto optymlane jest praktycznie darmowe w podstawowej obsłudze. Prowadzenie konta jest bezwarunkowo darmowe.

Użytkowanie karty również pozbawione jest jakichkolwiek miesięcznych opłat.

Bezpłatne są przelewy internetowe oraz wypłaty gotówki z bankomatów banku BGŻ BNP i sieci Planet Cash. Co więcej, oferta obejmuje darmowe bankomaty zagraniczne BGŻ BNP, a wypłata z bankomatu nie jest objęta prowizją za przewalutowanie, co oznacza, że klient musi się liczyć tylko z ewentualną stratą na kursie walutowym. Warto również zaznaczyć, że oprócz serwisu internetowego Pl@net dostępna jest jego mobilna wersja – Mobile Pl@net.

Nasza pełną recenzje Konta Optymalnego BGŻ BNP oraz opinie użytkowników można znaleźć tutaj.
4

Warto skorzystać z promocji?

Minusem oferty jest bez wątpienia jej ograniczenie czasowe i ilościowe. Z drugiej strony promocja jest łatwo dostępna, a i zyskać można sporo – 300 zł w ciągu 12 miesięcy. Samo konto jest atrakcyjne cenowo, bezwarunkowo zwolnione z podstawowych opłat za prowadzenie i kartę. W celu uzyskania 25 zł premii miesięcznie, należy bowiem co miesiąc wydawać około 1250 zł. Mimo wszystko promocja wydaje się wystarczającą zachętą do otwarcia rachunku w BGŻ BNP Paribas.

Pełen regulamin promocji “Konto z MoneyBack” znajdziemy pod tym linkiem.
Konto Optymalne

PROMOCJA: Konto z Money Back

+ 300 zł zwrotu
Promocja zakończona
9 Ocena Łączna
Opłacalna promocja, tanie konto

Konto Optymalne to bardzo ciekawa propozycja, brak kosztów + promocja ze zwrotem do 300 zł stawia to konto w czołówce naszego rankingu.

Ocena promocji
9
ZALETY
 • Do 300 zł premii (2% zwrotu za zakupy kartą)
 • Konto praktycznie darmowe
Dodaj swoją opinie  |  Zobacz opinie i komentarze
4 komentarze
Zobacz wszystkie Najbardziej pomocne Najwyższe oceny Najniższe oceny Dodaj swoją opinie
 1. Odpowiedz
  tymon 21 kwietnia 2017 21:44

  Czy warto założyć iKonto w BNP Paribas? Niby wszystko jest w reklamach za darmo, 3% moneyback, ale niestety są gwiazdki 🙁 Jakie macie opinie warto, czy lepiej szukać innego banku?

  • Odpowiedz
   wlodi 29 kwietnia 2017 15:50

   Jest dobrze

   Na iKonto w BNP Paribas zdecydowałam się przede wszystkim dlatego, że staram się realnie oceniać nie tylko moje możliwości, ale i oferty bankowe.

   Każdy bank mówi o tym, że daje niepowtarzalne konto, ale opinia klientów jest zazwyczaj odmienna.

   Tu nie ma niczego niewiarygodnego, ale jest solidność – szybkie transfery, bezpłatne założenie konta, możliwość jego bezpłatnego prowadzenia i szansa na zwrot części pieniędzy.

  • Odpowiedz
   esti 23 kwietnia 2017 10:10

   Konto dla mnie póki co najlepsze!Bardzo ładna przezroczysta karta zbliżeniowa,konto darmowe przy wpływach na kwotę tysiąc złotych(to nie problem bo konto zakłada aby trzymać na nim wypłaty między innymi).Konto założyłam szybko i bez problemu przez internet.Polecam.

 2. Odpowiedz
  Angelika 21 marca 2017 10:50

  odradzam konto osobiste w BGŻ BNP Paribas

  Byłam w tym banku 4 lata na początku było wszystko fajnie, ale od momentu połączenia się dwóch banków jest masakra, konto oszczędnościowe miałam za 0 zł pojawiły się opłaty więc zamknęłam, osobiste miałam za 0 pod warunkiem wpływów na konto minimum 2500 zł wpływy oczywiście były większe od czerwca bieżącego roku opłata za konto 17 zł bez względu na wpływy ponoć promocja im się skończyła, gdzie nikt wcześniej nie mówił o promocjach, oprócz tego opłata za ubezpieczenie konta pojawiła się pierwszy raz kwota bagatela 81 zł szlak mnie trafił i przeniosłam konto do Banku Millenium tam są przejrzyste zasady. Co do banku BGŻ BNP Paribas szczerze odradzam i nie polecam, na rynku jest dużo więcej innych banków, które klienta trzymają i zachęcają a nie odradzają pozdrawiam

  Dodaj swoją opinie

  Twoja całkowita ocena

   

  Porównaj wybrane konta
  • Total (0)
  Porównaj Teraz
  0