Promocja zakończona

Konto BGŻ BNP: 200 zł na zakupy do Rossmanna

Załóż Konto
+ 200 zł do Rossmanna
Promocja zakończona

Nawet 200 zł na zakupy w drogeriach Rossmann może uzyskać nowy klient w promocji “Atrakcyjne Konto 2”. Czy ta promocja jest opłacalna? Czy premia zrekompensuje nam opłaty za konto?

1

Dla kogo promocja Konta Optymalnego BGŻ BNP Paribas?

Nagrodę w akcji promocyjnej „Atrakcyjne Konto 2” stanowi 200 zł w postaci kart podarunkowych (2 karty podarunkowe po 100 zł każda) na zakupy w drogeriach Rossmann.

Karty podarunkowe przyznawane są aktywne korzystanie z konta i karty.

Akcja trwa od dnia 26 marca 2018 r. aż do momentu osiągnięcia liczby 1000 rejestracji, lecz nie dłużej niż do dnia 15 kwietnia 2018 r.

Uczestnikiem promocji może być jedynie klient, który nie jest aktualnie i nie był w przeszłości posiadaczem ani współposiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w BGŻ BNP Paribas, BNP Paribas Bank Polska S.A. i Banku BGŻ S.A. w okresie 36 miesięcy przed datą złożenia wniosku.

2

Jak zdobyć 200 zł do Rossmanna krok po kroku

Aby skorzystać z oferty, należy:

 • do 15.04.2018 r. złożyć wniosek o otwarcie konta, o kartę za pośrednictwem specjalnej strony promocyjnej, zaakceptować regulamin i zaznaczyć wymagane zgody marketingowe,
 • do 30.04.2018 r. zawrzeć umowę o uruchomieniu konta wraz z kartą,
 • w każdym z miesięcy maj – październik 2018 r. zapewnić min. 1000 zł wpływów, dokonać transakcji bezgotówkowych kartą na min. 200 zł oraz wykonać min. 1 przelew aplikacją mobilną GOmobile.

Pierwsza karta podarunkowa Rossmann 100 zł zostanie przyznana za spełnienie warunków aktywności w miesiącach maj-lipiec 2018 r. ,  natomiast druga karta 100 zł za spełnienie warunków aktywności w kolejnych miesiącach tj. sierpień-październik 2018 r.
3

Konto Optymlane w BGŻ BNP Paribas – czy się opłaca?

Konto optymlane jest praktycznie darmowe w podstawowej obsłudze. Prowadzenie konta jest bezwarunkowo darmowe.

Użytkowanie karty również pozbawione jest jakichkolwiek miesięcznych opłat.

Bezpłatne są przelewy internetowe oraz wypłaty gotówki z bankomatów banku BGŻ BNP i sieci Planet Cash. Co więcej, oferta obejmuje darmowe bankomaty zagraniczne BGŻ BNP, a wypłata z bankomatu nie jest objęta prowizją za przewalutowanie, co oznacza, że klient musi się liczyć tylko z ewentualną stratą na kursie walutowym. Warto również zaznaczyć, że oprócz serwisu internetowego Pl@net dostępna jest jego mobilna wersja – Mobile Pl@net.

Nasza pełną recenzje Konta Optymalnego BGŻ BNP oraz opinie użytkowników można znaleźć tutaj.
4

Warto skorzystać z promocji?

Minusem oferty jest bez wątpienia jej ograniczenie czasowe i ilościowe (jedynie 1000 rejestracji). Z drugiej strony promocja jest łatwo dostępna, a i zyskać można stosunkowo sporo – 200 zł w ciągu 6 miesięcy aktywności. Samo konto jest atrakcyjne cenowo, bezwarunkowo zwolnione z podstawowych opłat za prowadzenie i kartę. Mimo wszystko promocja wydaje się wystarczającą zachętą do otwarcia rachunku w BGŻ BNP Paribas.

Pełen regulamin promocji “Atrakcyjne Konto 2” znajdziemy pod tym linkiem.
Konto Optymalne

PROMOCJA: Atrakcyjne Konto 2

+ 200 zł do Rossmanna
Promocja zakończona
9 Ocena Łączna
Opłacalna promocja, tanie konto

Konto Optymalne to bardzo ciekawa propozycja, brak kosztów + promocja ze zwrotem do 300 zł stawia to konto w czołówce naszego rankingu.

Ocena promocji
9
ZALETY
 • Do 300 zł premii (2% zwrotu za zakupy kartą)
 • Konto praktycznie darmowe
Dodaj swoją opinie  |  Zobacz opinie i komentarze
4 opinie
Zobacz wszystkie Najbardziej pomocne Najwyższe oceny Najniższe oceny Dodaj swoją opinie
 1. Odpowiedz
  tymon 21 kwietnia 2017 21:44

  Czy warto założyć iKonto w BNP Paribas? Niby wszystko jest w reklamach za darmo, 3% moneyback, ale niestety są gwiazdki 🙁 Jakie macie opinie warto, czy lepiej szukać innego banku?

  • Odpowiedz
   wlodi 29 kwietnia 2017 15:50

   Jest dobrze

   Na iKonto w BNP Paribas zdecydowałam się przede wszystkim dlatego, że staram się realnie oceniać nie tylko moje możliwości, ale i oferty bankowe.

   Każdy bank mówi o tym, że daje niepowtarzalne konto, ale opinia klientów jest zazwyczaj odmienna.

   Tu nie ma niczego niewiarygodnego, ale jest solidność – szybkie transfery, bezpłatne założenie konta, możliwość jego bezpłatnego prowadzenia i szansa na zwrot części pieniędzy.

  • Odpowiedz
   esti 23 kwietnia 2017 10:10

   Konto dla mnie póki co najlepsze!Bardzo ładna przezroczysta karta zbliżeniowa,konto darmowe przy wpływach na kwotę tysiąc złotych(to nie problem bo konto zakłada aby trzymać na nim wypłaty między innymi).Konto założyłam szybko i bez problemu przez internet.Polecam.

 2. Odpowiedz
  Angelika 21 marca 2017 10:50

  odradzam konto osobiste w BGŻ BNP Paribas

  Byłam w tym banku 4 lata na początku było wszystko fajnie, ale od momentu połączenia się dwóch banków jest masakra, konto oszczędnościowe miałam za 0 zł pojawiły się opłaty więc zamknęłam, osobiste miałam za 0 pod warunkiem wpływów na konto minimum 2500 zł wpływy oczywiście były większe od czerwca bieżącego roku opłata za konto 17 zł bez względu na wpływy ponoć promocja im się skończyła, gdzie nikt wcześniej nie mówił o promocjach, oprócz tego opłata za ubezpieczenie konta pojawiła się pierwszy raz kwota bagatela 81 zł szlak mnie trafił i przeniosłam konto do Banku Millenium tam są przejrzyste zasady. Co do banku BGŻ BNP Paribas szczerze odradzam i nie polecam, na rynku jest dużo więcej innych banków, które klienta trzymają i zachęcają a nie odradzają pozdrawiam

  Dodaj swoją opinie

  Twoja całkowita ocena

   

  Porównaj wybrane konta
  • Total (0)
  Porównaj Teraz
  0