Konto na co dzień

Dodaj do porównywarki

Czy opłaca się założyć Konto na co dzień EuroBanku? Opłata 7 zł za prowadzenie to nie mało. Co jeszcze nas czeka? Analiza tabeli opłat i opinie użytkowników.

Produkt został wycofany. 1 października 2019 roku w wyniku fuzji prawnej następcą prawnym Euro Banku SA stał się Bank Millennium SA.

EuroBank jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek na polskim rynku bankowym. Potwierdza to przyznana w 2012 roku nagroda „Superbrands”. Bank stanowi jedną z najprężniej rozwijających się firm sektora usług finansowych. Mimo bardzo nowoczesnego podejścia do bankowości i przyjęcia przez EuroBank bardzo nowatorskich strategii marketingowych, nie porzucono tradycyjnych wartości wyróżniających dobry bank, czyli bardzo dobrego kontaktu z klientem oraz szerokiego wachlarza darmowych usług, Właśnie na takie potrzeby odpowiada konto classic.

Główne opłaty konta na co dzień

Eurobank podkreśla w swych przekazach, iż istnieje tylko jeden koszt – opłata za prowadzenie konta: 7 zł miesięcznie lub 5 zł miesięcznie dla osób powyżej 65 roku życia.

Sprawdźmy w tabeli opłat czy tak rzeczywiście jest:

Tabela opłat i prowizji

Nazwa banku
Eurobank
Nazwa
Konto na co dzień
Przeznaczenie konta
Konto osobiste dla osób od 18 roku życia
Prowadzenie konta
7 zł lub 5 zł
Zwolnienie z opłaty za prowadzenie
opłata 5 zł dla osób powyżej 65 roku życia
Przelew przez internet
0 zł
Przelew w oddziale
0 zł
Wydanie karty
0 zł
Użytkowanie karty
0 zł
Zwolnienie z opłaty za kartę
karta bezwarunkowo darmowa
Darmowe bankomaty
wszystkie w Polsce
Wypłaty z pozostałych bankomatów w Polsce
0 zł
Wypłaty z bankomatów za granicą
3% kwoty transakcji min. 9,95 zł
Wpłata gotówki w oddziale / wpłatomacie
0 zł
Konto oszczędnościowe
Rachunek oszczędnościowy PROgres z oprocentowaniem do 1,4%
Konto walutowe

Co prawda konto na co dzień nie jest oprocentowane, jednak w zamian za jedną stałą opłatę za prowadzenie konta to oferuje szereg bardzo atrakcyjnych możliwości:

 • darmowe przelewy i zlecenia stałe;
 • możliwość wykonania w placówce banku darmowych przelewów do innego banku;
 • darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce ;
 • brak opłat za wydanie i użytkowanie karty.

Karta płatnicza do konta

Bank oferuje możliwość darmowego wydania i korzystania w ramach konta na co dzień EuroBank  karty debetowej. Miesięczna opłata za korzystanie z wydanej przez bank karty MasterCard Debit wynosi 0 zł, bezwarunkowo.

Dodatkowe promocje i bonusy

Jeśli chodzi o konto na co dzień mamy dostęp do szeregu dodatkowych usług, z których możemy skorzystać. Jedną z nich jest możliwość założenia konta Junior dla dziecka, jeśli ukończyło ono 13 rok życia. Kolejną usługą jest Codzienna Ochrona, która pozwala na ubezpieczenia naszych zakupów, pieniędzy, urządzeń mobilnych oraz rzeczy osobistych. Klient zyskuje również możliwość aktywowania darmowego pakietu ubezpieczeń Home Assistance.

Jak otworzyć konto w Eurobanku?

Konto może zostać założone jedynie w jednej z placówek EuroBanku. Konto zostaje aktywowane z chwilą podpisania umowy i pozostaje do naszej dyspozycji. Do pełnego korzystania z rachunku nie są wymagana żadne dodatkowe aktywacje lub potwierdzenia

Konto na  co dzień – opinia końcowa

Konto na co dzień jest bardzo dobrą ofertą dla osób, które cenią sobie prostotę w tabeli opłat i prowizji i w ramach jednej opłaty mieć dostęp do wszystkich usług bankowych zarówno przez internet jak i w placówce.

Do najważniejszych zalet z całą pewnością należy zaliczyć darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce oraz stosunkowo niskie opłaty za prowadzenie konta oraz kartę debetową.

Dużym plusem jest również możliwość zwrotu przez bank poniesionych przez nas kosztów za prowadzenie kota i kartę debetową, po spełnieniu kilku prostych warunków. Dużym minusem jest jednak brak możliwości założenia konta przez internet oraz stosunkowo wysokie stawki za wpłaty z bankomatów za granicą.

Konto na co dzień

4 Ocena Łączna
1 opinie
Konto na co dzień

6.3Ocena Redakcji
Wysokość opłat
6
Bankowość internetowa i mobilna
8.5
Dodatkowe korzyści
4.5
2.6Ocena Użytkowników
Wysokość opłat
2
Bankowość internetowa i mobilna
3
Dodatkowe korzyści
3
Dodaj swoją opinie  |  Zobacz opinie i komentarze
1 Opinia
 1. Odpowiedz
  nata 20 Kwiecień 2017 16:11
  1.3
  Wysokość opłat
  20
  Bankowość internetowa i mobilna
  30
  Dodatkowe korzyści
  30

  Witam. Przeszłam wiele banków. Z każdego uciekałam gdy zaczynały schodzić na psy. Jeden po drugim. Jestem w santander i też “kicha”. Po latach zadowolenia przyszło otrzeźwienie. Z dnia na dzień opłaty wzrosły dwukrotnie. Zrobiłam wywiad w Eurobanku. Dawno bym już przeszła gdyby nie to, że nie obsługują “Polecenia zapłaty” tylko zlecenie stałe. I przeraża mnie bezpieczny sposób wysyłania przelewów (jak w PKO). Trzeba mieć karteczkę z numerami do przelewów. Nie podoba mi się to. Byłam w IvestBanku, Pko S.A., Polbanku, Paribas,(dawny Fortis), BPH. Wszędzie potrafią robić tylko piękne oczy i nic więcej. Kiedyś banki były bardziej życzliwe klientom. Teraz to “rekiny finansjery”, które tylko patrzą, jakby tu jeszcze coś zwyszarpać. Najlepszy bank to skarpeta. Ale dziś nie lubimy nosić gotówki i latać z rachunkami (to też kosztuje). Pozdrawiam. Alicja

  Pomocne(2) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz

  Dodaj swoją opinie

  Twoja całkowita ocena

   

  Porównaj wybrane konta
  • Porównywarka lokat (0)
  • Porównywarka kont osobistych (0)
  • (0)
  Porównaj Teraz
  0