Promocja zakończona

Program Millenium Lubię to polecam: 80 zł do Empik / Zalando / Goodie

Sprawdź
+ bon 80 zł Zalando / Empik / goodie
Promocja zakończona
Aktualizacja - 2021.09.09

Program poleceń Banku Millennium Lubię to Polecam oferuje dość nietypowe nagrody. Premią są m.in. bony zakupowe do empiku lub zalando za 80 zł, 3-miesięczna lokata na 2% czy bilety do kina. Sprawdźmy regulamin i warunki obu promocji.

Bank Millennium to jeden z tych podmiotów, który ma program poleceń. Jednak w odróżnieniu od konkurencji nie oferuje gotówki, tylko nagrody rzeczowe, bony zakupowe i money-back. Klient sam wybiera rodzaj premii, jaką chce otrzymać.

Lojalność to w biznesie bardzo pożądana cecha. Wierny klient zapewnia firmom nie tylko przychody, ale też nowych klientów. Jeśli jest zadowolony z usług danej instytucji, chętnie poleca ją innym.

Działa to również w obszarze finansów. Banki doceniają takie osoby. Starają się też zachęcać je do takiej postawy, proponując im różne benefity.

Nagrody w programie „Lubię to polecam” Banku Millennium

Świetnym przykładem jest program poleceń Banku Millennium „Lubię to! Polecam”. W jego ramach organizacja, którą kieruje Joao Bras Jorge, nagradza obecnych klientów i tych, którzy skorzystają z polecenia.

Obecnie, do 29 kwietnia 2022 r., trwa IX edycja programu.

Program poleceń Millennium: Lubię to polecam
Dla kogo? Dla wszystkich klientów indywidualnych Banku Millennium
Do kiedy? do 29 kwietnia 2022 r.
Ile można zyskać? do wyboru:
- cztery bilety w formie kodów do kina Helios lub Multikina
- ekarta 80 zł do wykorzystania na empik.com
- ekarta 80 zł do wykorzystania na zalando.pl
- ekarta goodie o wartości 80 zł
- prawo założenia kwartalnej lokaty ze stawką 2 proc. w skali roku.
Jak łatwo / trudno uzyskać? łatwo
Warunki osoba polecająca
1. Posiadanie lub otwarcie konta osobistego w Banku Millennium
2. Zaakceptowanie regulaminu programu
3. Wyrażenie zgody na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną
4. Do 29 kwietnia zawarcie umowy o konto przez osobę poleconą i wpisanie przez nią otrzymanego od osoby polecającej kodu podczas składania wniosku
5. Wyrażenie zgody na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną przez osobę poleconą
6. Rejestracja w programie i akceptacja regulaminu przez osobę poleconą
7. Wykonanie przez osobę poleconą min. jednej płatności kartą lub Blikiem o łącznej wartości min. 360 zł w ciągu 30 dni od zawarcia umowy o konto
osoba polecona
1. Do 29 kwietnia zawarcie umowy o konto
2. Przy składaniu wniosku podanie kodu otrzymanego od osoby polecającej
3. Wyrażenie zgody na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną
4. Rejestracja w programie i akceptacja jego regulaminu
5. Wykonanie min. jednej płatności kartą lub Blikiem o łącznej wartości min. 360 zł w ciągu 30 dni od zawarcia umowy o konto

Nagrodami za skuteczne polecenie Konta 360º lub Konta 360º Student są – do wyboru:

 • 4 bilety  do Multikina (seanse 2D) lub Helios (2D/3D) – ważne 60 dni,
 • e-karta prezentowa do empik.com o wartości 80 zł – ważna 60 dni,
 • karta upominkowa do Zalando o wartości 80 zł – ważna bezterminowo,,
 • eKarta zakupowa goodie o wartości 100 zł – ważna 12 miesięcy.
 • możliwość założenia kwartalnej lokaty Lubię to Polecam ze stawką 2 proc. w skali roku (na maksymalnie 25 tys. zł).

Uczestnicy sami wybierają gratyfikację, która im pasuje. Mają na to 60 dni od momentu poinformowania przez bank o spełnieniu warunków przyznania premii.

W trakcie danej edycji akcji obecny klient może zdobyć nieograniczoną liczbę nagród – jedną za każdą skuteczną rekomendację. Nowemu klientowi przysługuje jeden benefit. Przy czym po założeniu ROR-u także on może polecać innym usługi Banku Millennium.

Jak zdobywać premie w programie poleceń Banku Millennium?

Jak zdobyć nagrodę za otwarcie konta w Banku Millennium jako nowy klient?

1Do 29 kwietnia 2022 złożyć wniosek na stronie promocji i zawrzeć umowę o Konto 360°

We wniosku trzeba wpisać kod osoby polecającej – można użyć naszego sprawdzonego kodu: 27552337

Umowę można zawrzeć za pośrednictwem kuriera, metodą na selfie (fotoweryfikacja na smartfonie), z użyciem usługi AIS (logowanie na swoje konto w innym banku) albo sfinalizować w placówce. Przy czym, jeśli klient wybierze fotoweryfikację, musi w ciągu 30 dni od założenia rachunku potwierdzić tożsamość w oddziale.

2Zarejestrować się w programie „Lubię to! Polecam”
3Wyrazić zgody marketingowe
4W ciągu 30 dni od otwarcia ROR-u zrealizować kartą lub Blikiem (płatności za zakupy z użyciem kodu) transakcje bezgotówkowe na łącznie min. 360 zł.

Uwaga! Z rekomendacji nie może skorzystać osoba, która w ciągu 12 miesięcy poprzedzających otwarcie konta była stroną jakiejkolwiek umowy z Bankiem Millennium.

Aby stać się uczestnikiem programu „Lubię to – polecam”, należy:

 • Mieć konto osobiste w Banku Millennium
 • Zarejestrować się w programie i wygenerować 8-cyfrowy kod polecający Można to zrobić np. w systemie transakcyjnym Millenet i aplikacji. W trakcie dokonywania zgłoszenia trzeba wyrazić zgody marketingowe.
 • Przekazać kod rekomendacyjny osobie zainteresowanej założeniem ROR-u w Banku Millennium
 • Poczekać na spełnienie warunków przez klienta poleconego.

Następnie trzeba pobrać w aplikacji lub systemie transakcyjnym Millenet kod polecenia i przekazać go osobie zainteresowanej otwarciem Konta 360º albo Konta 360º Student.

Przekazanie nagród

Po spełnieniu warunków uczestnicy mają 60 dni na wybór benefitu, którego dokonują w Millenecie, aplikacji, oddziale lub za pośrednictwem infolinii.

Po wybraniu nagrody zostanie ona udostępniona SMS-em (nie dotyczy prawa do założenia lokaty) w ciągu siedmiu dni.

Ile kosztuje konto w Banku Millennium?

Osoba polecająca na jednej skutecznej rekomendacji może zarobić od 80 zł (bony) do ok. 130 zł (równowartość czterech najdroższych biletów do Multikina). To stawka porównywalna z programami poleceń innych banków. Pula premii możliwych do uzyskania przez rekomendującego jest teoretycznie nieograniczona.

Sęk w tym, że przyznanie nagrody zależy od tego, jak spisze się osoba zaproszona. To ona musi wydać 360 zł w miesiąc od otwarcia ROR-u.

A co z kosztami? Tych przy niewielkiej aktywności ze strony klienta nie będzie w ogóle.

W skali miesiąca Konto 360º kosztuje 8 zł, a karta debetowa – 7 zł. Jednak po wykonaniu plastikiem albo Blikiem jednej płatności bezgotówkowej oraz zasileniu rachunku min. 1 tys. zł, opłaty nie są naliczane.

Ponadto spełnienie warunku aktywności sprawia, klient może korzystać ze wszystkich bankomatów na świecie bez prowizji. Standardowo za każdą wypłatę z obcej maszyn bank nalicza 1-9 zł.

W przypadku Konta 360º Student wymagania zwalniające z daniny za kartę i obce bankomaty są jeszcze mniejsze. Jego posiadacz, by nie płacić 4 zł za obsługę plastiku ani 1-9 zł wypłaty z obcych urządzeń, musi wykonać tym instrumentem min. jedną płatność bezgotówkową w miesiącu. Natomiast jego rachunek jego prowadzony bezwarunkowo bezpłatnie.

Opinie na koniec

Program „Lubię to! Polecam” to sposób na zwiększenie standardowej premii przyznawanej za otwarcie konta osobistego w Banku Millennium. Umożliwia zdobycie całkiem atrakcyjnej nagrody (bon prezentowy Zalando / Empik / goodie, cztery bilety do kina, lokata na 2 proc.) o wartości dochodzącej do 100 zł, która jest przyznawana po wykonaniu kartą albo Blikiem transakcji bezgotówkowych na 360 zł w ciągu 30 dni.

Równie łatwo zapewnić sobie zwolnienie z kosztów utrzymania Konta 360°. W tym celu należy co miesiąc zasilać je min. 1000 zł i raz zapłacić kartą albo Blikiem.

Konto 360 stopni

Ważny Kod Polecenia: 27552337

+ bon 80 zł Zalando / Empik / goodie
Promocja zakończona
Dodaj opinie jako pierwszy!

Dodaj swoją opinie

 

Porównaj wybrane konta
 • Porównywarka lokat (0)
 • Porównywarka kont osobistych (0)
 • (0)
Porównaj Teraz
0