Promocja BNP Paribas: 375 zł na start za konto (bardzo łatwe!)

W zamian za otwarcie konta w BNP Paribas oraz wykazanie się niezbyt wymagającą aktywnością w dwóch kolejnych miesiącach zgarnąć możemy 275 zł w gotówce oraz 100 zł do wydania na zakupy w Biedronce. Tylko musimy się pospieszyć, ponieważ liczba uczestników promocji jest ograniczona do 3000 osób.

Uwaga! Promocja została zakończona. Zapoznaj się z pełną ofertą promocji BNP Paribas lub przeczytaj prześwietlenie najlepszej aktualnie promocji tego banku:  Promocja Konta BNP Paribas: 400 zł.

Z powodu pandemii koronawirusa banki ograniczyły dostępność swoich placówek. Jednak nadal starają się pozyskiwać nowych klientów, tyle że robią to innymi sposobami. Teraz mocniej stawiają na kanał internetowy, zachęcając do otwarcia konta osobistego w pełni online, bez wychodzenia z domu.

Promocja BNP Paribas z premią 375 zł

Tak robi np. BNP Paribas, który swoje działania akwizycyjne wspiera atrakcyjnymi promocjami. Właśnie uruchomił jedną z nich.

Chodzi o akcję „Zakupowy szał”.  W jej ramach organizacja zarządzana przez Przemysława Gdańskiego proponuje bonusy w postaci gotówki oraz voucherów do wykorzystania w sklepach sieci Biedronka. Łączna wartość nagród sięga 375 zł (275 zł w gotówce i  e-kod zakupowy na kwotę 100 zł).

Promocja teoretycznie trwa do 31 października, ale obowiązuje w niej limit 3000 wniosków. Po jego osiągnięciu organizacja zarządzana przez Przemysława Gdańskiego wstrzyma rejestrację. Zatem obowiązuje zasada „kto pierwszy, ten lepszy”.

Promocja skierowana jest do nowych klientów. Ale okres karencji jest stosunkowo krótki. Regulamin stanowi bowiem, że z oferty nie skorzystają osoby, które miały konto osobiste w BNP Paribas w ciągu 15 miesięcy poprzedzających złożenie wniosku. Posiadanie innych produktów nie wyklucza z udziału w promocji.

Jak zdobyć 375 zł – krok po kroku?

1Do 31 października zarejestrować się na specjalnej stronie promocyjnej.

Trzeba odhaczyć wszystkie okienka

Uwaga! Pamiętajmy o limicie 3000 wniosków

2Złożyć wniosek o konto z kartą debetową

Trzeba to zrobić poprzez link, który otrzymamy mailem po zarejestrowaniu się w promocji.

W trakcie wypełniania formularza należy załączyć zdjęcia lub skany dowodu osobistego oraz wyrazić odpowiednie zgody.

3Do 13 listopada zawrzeć umowę o konto i aktywować kartę.

Konto da się otworzyć na dwa sposoby: na stronie banku (akceptacja SMS-em) albo w aplikacji GOmobile (trzeba wykonać kilka zdjęć twarzy i dowodu osobistego, umowę zatwierdza się SMS-em). Kartę dostarczy kurier w ciągu 14 dni od zawarcia umowy. Aktywuje się ją z chwilą nadania PIN-u. Rachunek aktywujemy po tym, jak nadamy karcie PIN.

4W listopadzie:

 • wykonać 1 przelew internetowy wychodzący (najlepiej na konto w innym banku),
 • dokonać 5 płatności bezgotówkowych kartą na dwolną kwotę.

Ten etap nagradzany jest 175-zł bonusem.

BNP Paribas jako transakcje bezgotówkowe akceptuje „normalne” płatności kartą wykonane np.  w sklepach, marketach, na stacjach paliw, w internecie itp.  Nie są akceptowane wszelkie “ułatwiacze” np. płatności za pomocą systemów BLIK, PayU, Przelewy24, Dotpay, Blue Media jak również z kodami MCC 7995, 8999, 6012, 6211, 6051, 4829.

5W grudniu:

 • wykonać ponownie 1 przelew internetowy wychodzący,
 • dokonać transakcji bezgotówkowych kartą na łączną kwotę min. 300 zł.

Za spełnienie tego etapu otrzymujemy nagrodę 100 zł w gotówce oraz e-kod do Biedronki o wartości 100 zł.

Przekazanie nagród

Nagroda podzielona jest na trzy części: 175 zł i 100 zł w gotówce oraz 100 zł do Biedronki.

O zdobyciu pierwszej nagrody pieniężnej – 175 zł (za listopad) bank poinformuje do 18 grudnia. Wypłaci ją do 31 grudnia.

Ale wcześniej (najpóźniej 27 grudnia) w profilu na stronie promocji będziemy musieli uzupełnić numer nowo otwartego konta. O tym, jak to zrobić, dowiemy się w mailu wysyłanym przez organizatora. Jeśli nie wskażemy numeru swojego konta we wskazanym terminie, nagroda zostanie przekazana w innym terminie, ustalonym indywidualnie (po uprzednim kontakcie mailowym z organizatorem).

O przyznaniu drugiej nagrody pieniężnej – 100 zł (za grudzień) bank powiadomi do 22 stycznia, a wypłaci ją do 31 stycznia. W tym przypadku nie będziemy musieli wykonywać żadnych dodatkowych czynności.

Ostatnia nagrodę w postaci e-kodu do Biedronki 100 zł  organizator roześle SMS-em również do 31 stycznia 2020 r. na numer telefonu podany podczas rejestracji.

Opłaty za konto osobiste w BNP Paribas

Konto z kartą Otwartą na Dzisiaj Osoby poniżej 26 lat Osoby od 26 lat
Opłata za prowadzenie konta
2,5 zł lub 0 zł
(0 zł po zalogowaniu się min. 1 raz/mies. do e-bankowości i wyrażeniu zgód marketingowych)
2,5 zł lub 0 zł
(0 zł po zalogowaniu się min. 1 raz/mies. do e-bankowości i wyrażeniu zgód marketingowych)
Opłata za kartę
0 zł 7 zł lub 0 zł
(0 zł po wyk. min. 3 transakcji kartą w mies.)
Przelew przez internet
0 zł 0 zł
Wypłaty z bankomatów w Polsce
0 zł 0 zł - BNP Paribas, Planet Cash
7 zł - pozostałe
Wypłaty z bankomatów za granicą
0 zł - BNP Paribas, Global Alliance
3% min. 12 zł - pozostałe
0 zł - BNP Paribas, Global Alliance
3% min. 12 zł - pozostałe

W promocji „Radosne konto” zakłada się Konto Otwarte na Ciebie. Jego prowadzenie jest bezpłatne. Tak samo jak zwykłe przelewy internetowe.

Do rachunku możemy zamówić plastik w trzech taryfach. Najtańsza jest Karta Otwarta na Dzisiaj. Co prawda jej miesięczna obsługa kosztuje 3 zł, ale opłaty unika się po wykonaniu kartą jednej płatności bezgotówkowej na dowolną kwotę. Wymóg ten nie dotyczy osób do 26. roku życia.

Mając plastik w tej wersji, można bezpłatnie pobierać gotówkę w maszynach własnych banku i Planet Cash. Za każdą wypłatę w innym bankomacie na terenie kraju BNP Paribas pobierze 5 zł. Wymóg ten nie dotyczy osób do 26. roku życia, które mogą za darmo podejmować środki ze wszystkich urządzeń w Polsce.

Nasza pełną recenzje Konta Otwartego BNP Paribas oraz opinie użytkowników można znaleźć tutaj.

Opinia na koniec

Promocja „Zakupowy szał” BNP Paribas to jeden z najłatwiejszych i przyjemniejszych sposobów na zdobycie 275 zł w gotówce i 100 zł w e-kodzie do Biedronki. Wystarczy zawrzeć umowę o ROR z kartą i w kolejnych dwóch miesiącach dokonać kilku transakcji bezgotówkowych kartą oraz dwóch przelewów.

Łatwo też uniknąć opłat związanych z utrzymaniem konta (jedna płatność kartą i unikanie obcych bankomatów). Tylko musimy się pospieszyć, bo w akcji obowiązuje limit 3000 wniosków!

375 zł to za mało 🙂 ?

Na koniec warto przypomnieć także, iż oprócz premii za założenie konta osobistego w BNP Paribas możemy również zgarnąć dodatkowe 300 zł za wyrobienie karty kredytowej.

Konto Otwarte na Ciebie

PROMOCJA: Zakupowy szał

+ 375 zł premii
Promocja zakończona

Jeśli szukasz warunków poprzednich promocji, sprawdź archiwalne zakończone promocje bnp paribas -regulaminy.

9.5 Ocena Łączna
9 opinie
Zakupowy szał

9Ocena Redakcji
Ocena promocji
9
10Ocena Użytkowników
Ocena promocji
10
Dodaj swoją opinie  |  Zobacz opinie i komentarze
2 opinie
Zobacz wszystkie Najbardziej pomocne Najwyższe oceny Najniższe oceny Dodaj swoją opinie
 1. Odpowiedz
  Monika 15 Październik 2020 08:07

  Spoko promocja, teraz takich sporo i banki prześcigają się kto da lepszą nagrodę i kto więcej klientów przyciągnie 😀

 2. Odpowiedz
  Ania - Tanie-Konto.pl 14 Październik 2020 14:18
  Ocena promocji
  100

  Wystartowała nowa promocja BNP Paribas Zakupowy szał z bonusem 375 zł. Nagroda wyższa o 25 zł niż w poprzedniej promocji konta bnp , do tego warunki do spełnienia dużo łatwiejsze – aktywnie korzystamy z konta w dwóch miesiącach – listopad i grudzień.

  Pierwsze 175 zł za dokonanie 5 transakcji bezgotówkowych kartą i zrobienie 1 przelewu (to wszystko robimy w listopadzie).

  Kolejne 275 zł (100 zł w gotówce i 100 zł w e-kodzie do Biedronki) za dokonanie transakcji bezgotówkowych kartą za min. 300 zł oraz ponowne wykonanie 1 przelewu z konta (to wszystko robimy w grudniu).

  Po spełnieniu warunków promocji, pamiętajmy by w okolicach 18 grudnia sprawdzać swojego maila (podanego przy rejestracji), gdyż wtedy będzie wysyłana wiadomość z informacją o przyznaniu nagrody. Będzie trzeba się wtedy jeszcze raz zalogować na stronie promocji i podać numer swojego nowego konta do przelewu premii (wszystko to będzie dokładnie opisane w mailu).

  Potem czekamy już tylko na przelewy nagród.

  Fajnie całą “drogę” uzyskania premii w jednej ze starych promocji BNP opisał nasz czytelnik w tym komentarzu:
  https://www.tanie-konto.pl/bgz-bnp-paribas/konto-otwarte/#comment-3173

  Pomocne(2) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz

Dodaj swoją opinie

Twoja całkowita ocena

 

Porównaj wybrane konta
 • Porównywarka lokat (0)
 • Porównywarka kont osobistych (0)
 • (0)
Porównaj Teraz
0