3400 punktów Bezcenne Chwile za rejestracje karty Citibank (+ 150 zł za konto i 300 zł za kartę kredytową)

W zamian za wykonanie dwóch zakupów w sklepach będących partnerami programu Bezcenne Chwile możemy w łatwy sposób zdobyć 3400 punktów, wymiennych na nagrody o szacunkowej wartości 50 zł.

Citi Handlowy to jeden z tych banków, które wydają karty płatnicze z logo Mastercardu. Jednocześnie uczestniczy on w programie lojalnościowym Bezcenne Chwile, w ramach którego za każdą transakcję plastikiem otrzymuje się punkty. Te wymienia się na różnego rodzaju bonusy (bilety na imprezy kulturalne, karty podarunkowe, nagrody rzeczowe).

Kto może otrzymać 3400 punktów w programie Mastercard Bezcenne Chwile?

Gromadzenie punktów w akcji Bezcenne Chwile jest żmudne (więcej o tym niżej). Ale można je przyspieszyć. Jak? Wykonując dwa zakupy w sklepach będących partnerami programu Bezcenne Chwile.

W zamian organizacja Mastercard przyzna nam 3400 pkt, które będą ważne sześć miesięcy. Ich orientacyjna wartość wynosi 50 zł.

Akcja trwa do 28 lutego. Aby skorzystać z promocji należy być (lub stać się) uczestnikiem programu Mastercard Priceless Specials, który posiada kartę debetową lub kredytową Citibanku.

Uwaga! W promocji obowiązuje limit 8600 uczestników i zasada kto pierwszy, ten lepszy.

Jak otrzymać 3400 pkt w programie Mastercard Bezcenne Chwile?

1Do 28 lutego zgłosić do programu wydaną przez Citibank aktywną kartę debetową lub kredytową z logo Mastercardu

bezcenne chwile citibank

Ważne! Należy zrobić to w systemie transakcyjnym Citibank Online, wypełniając stosowny formularz. Ten dostępny jest w zakładce Moje finanse lub Korzyści i produkty. Pamiętajmy o ograniczonej puli nagród.

2W okresie 28 styczeń – 28 luty dokonać zakupów na łącznie min. 100 zł w co najmniej dwóch różnych sklepach z poniższej listy:

 • home&you
 • Decathlon
 • Intersport
 • RTV Euro AGD
 • Empik
 • Douglas
 • W. Kruk

Zasilenie konta uczestnika programu Bezcenne Chwile 3400 pkt nastąpi w ciągu 45 dni od spełnienia warunków.

Czym są Bezcenne Chwile Mastercardu?

Bezcenne Chwile to nowa nazwa programu rabatowego firmy Mastercard, który funkcjonuje też jako Priceless Specials. Jego uczestnicy w zamian za transakcje kartami z logo tej organizacji u partnerów Mastercard otrzymują punkty, które mogą wymienić na nagrody. Te pogrupowane są w 10 kategoriach.

Premiowane są płatności za zakupy towarów i usług 70 marek. Wśród nich są brandy odzieżowe, obuwnicze, stacje paliw, sklepy wielkopowierzchniowe, jubilerskie, elektromarkety. Chodzi m.in. o Empik, Decathlon, Black Red White, Carrefour, Circle K, RTV Euro AGD, iSpot, W. Kruk, Lux Med, Kolporter, FreeNow (myTaxi), Gino Rossi, Mohito, New Balance,Vistulę, Ski Team, Telepizzę.

W zależności od miejsca transakcji za każde wydane 5 zł otrzymuje się 2 lub 8 pkt. Te dopisywane są automatycznie i ważne przez 36 miesięcy od ich przyznania.

Dodatkowe bonusy od Citibanku

Darmowe punkty w programie lojalnościowym to niejedyne bonusy, jakie czekają na klientów Citi Handlowego. Jeśli jeszcze nie korzystamy z usług tego banku, możemy zyskać:

 • 150 zł za otwarcie konta osobistego,
 • 300 zł w formie bonu zakupowego do Biedronki za wyrobienie karty kredytowej .

W pierwszym przypadku należy zawrzeć umowę o ROR i aktywnie z niego korzystać. W praktyce chodzi o: zalogowanie do aplikacji, wpływy na rachunek i płatności kartą oraz telefonem (a dokładnie: kartą zapisaną w e-portfelu Google Pay lub Apple Pay). Oferta dostępna jest do 28 lutego.

W przypadku premii za kartę kredytową warunkiem jej otrzymania jest zrealizowanie plastikiem płatności bezgotówkowych na 1000-1500 zł w ciągu trzech miesięcy od zawarcia umowy.

Opłaty za konto i kartę w Citibanku

CitiKonto jest prowadzone bezpłatnie. Nie ma też opłaty za przelewy internetowe (w tym trzy ekspresowe) i kartę do rachunku.

W każdym miesiącu klient może za darmo czterokrotnie pobrać gotówkę z obcego bankomatu. Za każdą kolejną operację Citibank obciąży go 8-zł opłatą.

Co z kartą kredytową? Citi Handlowy ma w ofercie całkowicie darmową BP Motokartę. Jednak za jej rejestrację nie otrzymamy darmowych punktów ani premii. Bonus (voucher, słuchawki lub smartfon) i darmowe punkty zgarniemy za kartę Citi Simplicity.

Jej utrzymanie kosztuje 12 zł miesięcznie. Bank jej nie nalicza pod warunkiem wykonania plastikiem obrotów na 1000 zł miesięcznie.

Czy warto?

Jeśli dotąd nie korzystaliśmy z usług Citi Handlowego, to na zostaniu jego klientem możemy całkiem nieźle zarobić. Oprócz premii pieniężnej 150 zł za konto osobiste do zgarnięcia jest 300-zł voucher do Biedronki . Do tego bank proponuje 3400 punktów w programie Bezcenne Chwile za rejestrację wydanej przez niego karty płatniczej.

Co z kosztami? Tych możemy uniknąć. CitiKonto z kartą debetową są bezwarunkowo darmowe. Za kartę kredytową zapłacimy 12 zł miesięcznie, jeśli nie wydamy nią min. 1000 zł.

Citi Priority

PROMOCJA: Finansowa rewolucja

+ 150 zł premii + 3400 punktów
1 dni do końca promocji
9 Ocena Łączna
3 opinie
3400 punktów w programie Bezcenne Chwile

9Ocena Redakcji
Ocena promocji
9
9Ocena Użytkowników
Ocena promocji
9
Dodaj swoją opinie
Dodaj opinie jako pierwszy!

   Dodaj swoją opinie

   Twoja całkowita ocena

    

   Porównaj wybrane konta
   • Porównywarka lokat (0)
   • Porównywarka kont osobistych (0)
   • (0)
   Porównaj Teraz
   0