6800 punktów Bezcenne Chwile za rejestracje karty Citibank (+ 150 zł za konto i 400 zł za kartę kredytową)

Masz kartę wydaną przez Citi Handlowego? Za samo zgłoszenie jej do programu Mastercard Bezcenne Chwile otrzymasz 6800 pkt o wartości 100 zł. A jeśli nie masz, możesz łatwo zarobić kilkaset złotych, łącząc dostępne w Citibanku promocje.

Uwaga! Promocja została zakończona.

Karty płatnicze to bardzo przydatne na co dzień nośniki pieniądza. Do ich największych zalet należy wysokie bezpieczeństwo środków i praktyczność (np. eliminacja problemu z wydawaniem reszty).

Na ich używaniu można zyskiwać też w inny, całkiem namacalny, sposób. Jak konkretnie?

Kto może otrzymać 6800 punktów w programie Mastercard Bezcenne Chwile?

Wystarczy przystąpić do programu lojalnościowego Mastercard Bezcenne Chwile. Wówczas za każdą transakcję bezgotówkową będziemy otrzymywać punkty, które wymienimy na nagrody, np. możliwość doładowania konta w serwisie streamingowym.

W akcji udział biorą plastiki wydane m.in. przez Citi Handlowy (wyjątek stanowi karta kredytowa BP). Teraz za ich rejestrację można zdobyć aż 6800 pkt. Ich ekwiwalent pieniężny to ok. 100 zł.

W trwającej do 31 maja akcji mogą wziąć udział wszyscy posiadacze kart debetowych i kredytowych Citibanku.

Uwaga! W promocji obowiązuje limit 3500 uczestników i zasada kto pierwszy, ten lepszy.

Jak otrzymać 6800 pkt w programie Mastercard Bezcenne Chwile?

1Do 31 maja zgłosić do programu wydaną przez Citibank aktywną kartę debetową lub kredytową z logo Mastercardu

bezcenne chwile citibank

Ważne! Należy zrobić to w systemie transakcyjnym Citibank Online, wypełniając stosowny formularz. Ten dostępny jest w zakładce Moje finanse lub Korzyści i produkty. Pamiętajmy o ograniczonej puli nagród.

2Do 31 maja dokonać zakupów (stacjonarnych lub online) na min. 100 zł w co najmniej dwóch z poniższych sklepów : Decathlon, W.KRUK, Empik, Douglas, home&you, Intersport, RTV Euro AGD.

Przekazanie nagrody

Punkty na start pojawią się na koncie uczestnika w ciągu 45 dni. Będą ważne przez sześć miesięcy od ich dopisania.

Czym są Bezcenne Chwile Mastercardu?

Bezcenne Chwile to nowa nazwa programu rabatowego firmy Mastercard, który funkcjonuje też jako Priceless Specials. Jego uczestnicy w zamian za transakcje kartami z logo tej organizacji u partnerów Mastercard otrzymują punkty, które mogą wymienić na nagrody. Te pogrupowane są w 10 kategoriach.

Premiowane są płatności za zakupy towarów i usług 70 marek. Wśród nich są brandy odzieżowe, obuwnicze, stacje paliw, sklepy wielkopowierzchniowe, jubilerskie, elektromarkety. Chodzi m.in. o Empik, Decathlon, Black Red White, Carrefour, Circle K, RTV Euro AGD, iSpot, W. Kruk, Lux Med, Kolporter, FreeNow (myTaxi), Gino Rossi, Mohito, New Balance,Vistulę, Ski Team, Telepizzę.

W zależności od miejsca transakcji za każde wydane 5 zł otrzymuje się 2 lub 8 pkt. Te dopisywane są automatycznie i ważne przez 36 miesięcy od ich przyznania.

Dodatkowe bonusy od Citibanku

Darmowe punkty w programie lojalnościowym to niejedyne bonusy, jakie czekają na klientów Citi Handlowego. Jeśli jeszcze nie korzystamy z usług tego banku, możemy zyskać:

  • 150 zł za otwarcie konta osobistego,
  • 300 zł w formie bonu zakupowego do Biedronki za wyrobienie karty kredytowej (alternatywne nagrody to: 400 zł na Allegro ).

W pierwszym przypadku należy zawrzeć umowę o ROR i aktywnie z niego korzystać. W praktyce chodzi o: zalogowanie do aplikacji, wpływy na rachunek i płatności kartą oraz telefonem (a dokładnie: kartą zapisaną w e-portfelu Google Pay lub Apple Pay). Oferta dostępna jest do 19 czerwca.

W przypadku premii za kartę kredytową warunkiem jej otrzymania jest zrealizowanie plastikiem płatności bezgotówkowych na 1000-1500 zł w ciągu trzech miesięcy od zawarcia umowy.

Opłaty za konto i kartę w Citibanku

CitiKonto jest prowadzone bezpłatnie. Nie ma też opłaty za przelewy internetowe (w tym trzy ekspresowe) i kartę do rachunku.

W każdym miesiącu klient może za darmo czterokrotnie pobrać gotówkę z obcego bankomatu. Za każdą kolejną operację Citibank obciąży go 8-zł opłatą.

Co z kartą kredytową? Citi Handlowy ma w ofercie całkowicie darmową BP Motokartę. Jednak za jej rejestrację nie otrzymamy darmowych punktów ani premii. Bonus (voucher 400 zł na Allegro) i darmowe punkty zgarniemy za kartę Citi Simplicity.

Jej utrzymanie kosztuje 12 zł miesięcznie. Bank jej nie nalicza pod warunkiem wykonania plastikiem obrotów na 1000 zł miesięcznie.

Czy warto?

Jeśli dotąd nie korzystaliśmy z usług Citi Handlowego, to na zostaniu jego klientem możemy całkiem nieźle zarobić. Oprócz premii pieniężnej 150 zł za konto osobiste do zgarnięcia jest 300-zł voucher do Biedronki lub 400 zł na Allegro. Do tego bank proponuje 6800 punktów w programie Bezcenne Chwile za rejestrację wydanej przez niego karty płatniczej.

Co z kosztami? Tych możemy uniknąć. CitiKonto z kartą debetową są bezwarunkowo darmowe. Za kartę kredytową zapłacimy 12 zł miesięcznie, jeśli nie wydamy nią min. 1000 zł.

Citi Priority

PROMOCJA: Finansowa rewolucja

+ 150 zł premii + 6800 punktów
Promocja zakończona

 

 

9 Ocena Łączna
3 opinie
6800 punktów w programie Bezcenne Chwile

9Ocena Redakcji
Ocena promocji
9
9Ocena Użytkowników
Ocena promocji
9
Dodaj swoją opinie
Dodaj opinie jako pierwszy!

Dodaj swoją opinie

Twoja całkowita ocena

 

Porównaj wybrane konta
  • Porównywarka lokat (0)
  • Porównywarka kont osobistych (0)
  • (0)
Porównaj Teraz
0