300 zł za założenie ekonta w promocjach mBanku i eBrokera

Aktualizacja - 2021.04.24

Nowy klient, który otworzy w mBanku eKonto osobiste i wykaże się aktywnością przez cztery miesiące, zarobi w sumie 300 zł. Do tego będzie mógł ulokować oszczędności na atrakcyjny procent (1,8% na ponad 3 miesiące).

Wskutek kryzysu gospodarczego wywołanego pandemią oprocentowanie depozytów zjechało niemal do zera. Jednak banki wciąż organizują promocje, dzięki którym można zdobyć całkiem atrakcyjne nagrody, w tym premie pieniężne. Znajdziemy też pojedyncze oferty oszczędnościowe, z których skorzystanie ma jeszcze sens.

Nawet 300 zł za otwarcie ekonta

Tak się składa, że jedno i drugie dostępne jest w mBanku. Trwają tam dwie promocje, które można połączyć.

W pierwszej z nich  organizowanej przez pośrednika finansowego eBroker (marka firmy Rankomat), zyskuje się 100 zł z opcją zwiększenia o kolejne 200 zł (to już oferta samego banku).

W efekcie na otwarciu konta osobistego można zyskać nawet 300 zł.

Do tego dochodzi możliwość korzystnego, jak na obecne czasy, ulokowania oszczędności na 1,8% w skali roku. Średnia rynkowa dla rachunków oszczędnościowych to 0,04%.

powrót do menu ↑

Bonus 100 zł od ebrokera

Trwająca do 31 maja akcja adresowana jest do nowych klientów. Regulamin stanowi, że są nimi osoby, które nie mają i od 1 stycznia 2017 nie miały w mBanku konta osobistego lub oszczędnościowego.

Jak zdobyć 100 zł od ebrokera?

1Do 31 maja zarejestrować się na stronie promocji, a następnie złożyć wniosek o eKonto osobiste z kartę płatniczą.

Uwaga! Wniosek o ekonto należy złożyć przez link promocyjny wygenerowany w profilu uczestnika.

We wniosku trzeba wyrazić zgodę na ujawnienie tajemnicy bankowej organizatorowi akcji. Chodzi o to, by mBank mógł poinformować organizatora, że spełniliśmy warunki przyznania premii.

Jeśli to nie problem, prosimy we wniosku o wpisanie identyfikatora polecającego: taniekonto

identyfikator polecenia mbank

Dziękujemy z góry 🙂

2Do 13 czerwca zawrzeć umowę.

Można to zrobić przez kuriera, z użyciem fotoweryfikacji, e-dowodu albo sfinalizować proces w placówce.

3W każdym z pierwszych dwóch miesięcy posiadania eKonta wykonać po 8 transakcji bezgotówkowych kartą lub/i Blikiem (płatność za zakupy) na dowolne kwoty

Jeśli więc ROR otworzymy w maju, 8 transakcji bezgotówkowych możemy wykonać już w maju i czerwcu albo czerwcu i lipcu. Jeśli konto otworzymy w czerwcu –  8 transakcji wykonujemy w czerwcu i lipcu.

Przekazanie nagrody

Premia 100 zł od ebrokera za otwarcie konta osobistego w mBanku zostanie wypłacona do 6 września.

Jednak wcześniej będziemy musieli uzupełnić w swoim profilu uczestnika promocji numer nowo założonego rachunku. Będziemy mieć na to siedem dni od otrzymania e-maila i SMS-a o przyznaniu nagrody. Takiej wiadomości spodziewajmy się ok. 20 sierpnia.

Bonusy za polecenia

100 zł za otwarcie eKonta osobistego to nie wszystko, co czeka na nowych klientów mBanku w tej promocji. Mogą oni także zarobić do 250 zł za polecanie tego produktu znajomym. Nagroda za jedną skuteczną rekomendację wynosi 50 zł. Łącznie do zdobycia jest pięć bonusów.

Jak je zdobyć? Wystarczy przekazać kod polecający (dostępny w profilu uczestnika) innej osobie zainteresowanej ofertą mBanku. Ona wpisuje go do formularza zgłoszeniowego podczas rejestracji w promocji i spełnia standardowe warunki, czyli osiem transakcji kartą albo/i Blikiem w ciągu dwóch miesięcy.

powrót do menu ↑

Łatwe 200 zł w promocji mBanku

Warunki promocji „eKonto z premią” są bardzo podobne. W tym przypadku nagroda podzielona jest na cztery części po 50 zł każda, czyli łącznie wynosi 200 zł.

Jak zdobyć 200 zł od mbanku?

1W ciągu 7 dni od otwarcia ROR-u zapewnić nań wpływ jednorazowo min. 1000 zł (najlepiej przelewem z innego banku).

2Do końca miesiąca po miesiącu otwarciu ROR-u wykonać kartą lub Blikiem (płatność za zakupy) 8 transakcji bezgotówkowych na dowolne kwoty.

Przy założeniu, że umowę zawrzemy w maju, czas na wykonanie płatności mamy do końca czerwca.

3W drugim, trzecim i czwartym miesiącu po zawarciu umowy:

 • zasilić je min. 1000 zł,
 • wykonać kartą albo Blikiem 8 transakcji bezgotówkowych na dowolne kwoty.

Ważne! Czas na spełnienie tych warunków liczony jest od drugiego miesiąca kalendarzowego po otwarciu eKonta. Jeśli więc założymy je w maju, wymagania będziemy musieli zrealizować w lipcu, sierpniu i wrzesniu.

Wspomniane cztery przelewy na 50 zł mBank wypłaci nam do końca następnego miesiąca po spełnieniu wymagań.

Szczegółowa recenzja tej promocji znajduje się tutaj.

powrót do menu ↑

Konto Moje Cele na 1,8%

Nowy klient otwierający eKonto promocyjne, zyskuje także prawo otwarcia jednego konta oszczędnościowego Moje Cele z podwyższonym oprocentowaniem 1,8 proc.

Ważne! By móc cieszyć się podwyższoną stawką nowi klienci powinni założyć cel oszczędnościowy na etapie otwierania konta osobistego.

Warunkiem naliczania promocyjnych odsetek jest przyrost salda o 100 zł. Innymi słowy o tyle w ujęciu miesięcznym (np. na koniec maja w stosunku do końca kwietnia) powinna zwiększyć się kwota trzymana na koncie Moje Cele. Jeśli nie spełnimy tego wymogu, mBank dopisze tylko standardowe 0,01 proc.

Stawka 1,8 proc. naliczana jest w miesiącu otwarcia rachunku i przez trzy kolejne pełne miesiące kalendarzowe. By więc wykorzystać ten fakt w maksymalnym stopniu, warto założyć cel na początku miesiąca, np. na początku maja, i wpłacić ok. 9700 zł oraz co miesiąc powiększać stan oszczędności o 100 zł. W takim układzie promocyjne oprocentowanie będzie naliczane do końca sierpnia.

Szczegółowa analiza konta dostępna jest tutaj.
powrót do menu ↑

Ile kosztuje eKonto?

OpłataWysokość
Opłata za prowadzenie konta
0 zł
Opłata za kartę
0 zł lub 7 zł
(zwolnienie: dokonanie transakcji kartą za min. 350 zł)
Przelew przez internet
0 zł
Wypłaty z bankomatów w Polsce
0 zł - wypłaty powyżej 100 zł
2,5 zł - wypłaty poniżej 100 zł

mBank oferuje konta osobiste w różnych taryfach. Najlepiej zdecydować się na eKonto osobiste, które jest prowadzone bezpłatnie.

Za kartę debetową organizacja kierowana przez Cezarego Stypułkowskiego nalicza 7 zł miesięcznie. Ale łatwo uniknąć tej opłaty. Wystarczy zrealizować nośnikiem jedną płatność bezgotówkową w miesiącu na dowolną kwotę.

Posiadacze eKonta mają darmowy dostęp do wszystkich bankomatów w kraju. Z tym że dotyczy to tylko transakcji opiewających na co najmniej 100 zł. Jeśli pobierzemy kartą mniejszą kwotę, zostaniemy obciążeni opłatą w wysokości 1,3 zł.

Lecz jest na to jest sposób, a nawet dwa: usługa cash-back (wypłata sklepowa) oraz Blik. Dzięki temu wypłaty do 100 zł też są darmowe.

Nasza pełną recenzje eKonta Osobistego oraz opinie użytkowników można znaleźć tutaj.
powrót do menu ↑

Czy to się opłaca?

Łącząc dwie promocje eKonta osobistego, można całkiem solidnie się obłowić. Co prawda wymagania (po osiem transakcji kartą / Blikiem i wpływ 1000 zł) musimy realizować przez cztery miesiące, ale nagroda jest tego warta. Łączna premia wynosi bowiem 300 zł.

Poza tym koszty utrzymania ROR-u w mBanku są zerowe, jeśli co miesiąc wyda się kartą 350 zł. Rozkładając to na wymagane min. osiem płatności, otrzymujemy średnio ok. 44 zł na operację. Oczywiście im więcej płatności, tym średnia niższa. Pamiętajmy tylko, by z bankomatów pobierać co najmniej 100 zł albo używać do tej transakcji Blika.

Do tego można całkiem korzystnie ulokować oszczędności do kwoty 10 000 zł (1,8% na 3 miesiące) w ramach konta Moje Cele.

eKonto Osobiste

PROMOCJA: eKonto z premią i bonusem

+ 300 zł premii i 1,8% na KO
15 dni do końca promocji

 

8.5 Ocena Łączna
8 opinie
Promocja eKonto z bonusem i premią

9Ocena Redakcji
Ocena promocji
9
8Ocena Użytkowników
Ocena promocji
8
Dodaj swoją opinie
Dodaj opinie jako pierwszy!

   Dodaj swoją opinie

   Twoja całkowita ocena

    

   Porównaj wybrane konta
   • Porównywarka lokat (0)
   • Porównywarka kont osobistych (0)
   • (0)
   Porównaj Teraz
   0