Promocja mBank: 500 zł za założenie eKonta + 5,3% na lokacie

Aktualizacja - 2022.06.10

Nowy klient, który połączy dwie promocje w mBanku, pod łatwymi do spełnienia warunkami wzbogaci się nawet o 500 zł w gotówce! Do tego ulokuje oszczędności na atrakcyjny procent.

Z uwagi na kapitały, liczbę klientów oraz renomę duże banki zwykle cieszą się większym uznaniem klientów niż te mniejsze. Oczywiście nie oznacza to, że te pierwsze nie muszą zabiegać o względy konsumentów. Poza wymienionymi argumentami do swoich usług zachęcają m.in. atrakcyjnymi premiami pieniężnymi.

Nawet 500 zł do zyskania w promocjach

Świetnym przykładem jest mBank. W ramach dwóch równolegle trwających promocji proponuje on nagrodę sięgającą nawet 500 zł w gotówce (200 zł na start i 300 zł za aktywność). Do tego umożliwia ulokowanie oszczędności na 3-miesięcznej lokacie 5,3%.

powrót do menu ↑

Money mania 200 zł na start

W pierwszej, trwającej do 29 czerwca promocji “Money Mania 24” do zdobycia jest 200 zł w gotówce. Akcja skierowana jest do nowych klientów. Chodzi o osoby, które nie mają i nie miały ROR-u lub konta oszczędnościowego w mBanku po 1 stycznia 2019.

Ważne! W akcji obowiązuje limit 2000 zgłoszeń! Warto się pospieszyć, by okazja nie przeszła nam koło nosa. Nie wiadomo, kiedy znów mBank zorganizuje akcję z tak dużą premią.

Jak zdobyć 200 zł na start ?

1Do 29 czerwca zarejestrować się na stronie promocji, a następnie złożyć wniosek o eKonto osobiste z kartę płatniczą.

Uwaga! Wniosek o ekonto należy złożyć za pośrednictwem linka otrzymanego mailem po zgłoszeniu się do promocji. We wniosku trzeba wyrazić zgodę na ujawnienie tajemnicy bankowej. Chodzi o to, by mBank mógł poinformować organizatora akcji o spełnieniu przez nas warunków wypłaty premii.

2Do  15 lipca  zawrzeć umowę.

Można to zrobić przez kuriera lub  z użyciem e-dowodu.

3W kolejnym miesiącu  po zawarciu umowy o ROR wykonać 5 transakcji bezgotówkowych.

Uwzględniane są przelewy wychodzące, płatności kartą, przelewy na telefon i inne operacje z użyciem kodu Blik.

Jeśli więc umowę zawrzemy w maju, 5 dowolnych transakcji robimy w czerwcu. Jeśli konto otworzymy w czerwcu –  5 transakcji wykonujemy w lipcu.

4Do 31 sierpnia  na stronie promocji Money Mania uzupełnić numer swojego nowego eKonta.

Można to zrobić zaraz po założeniu konta.

Przekazanie nagrody

O przyznaniu bonusu zostaniemy poinformowani do 20 października. Natomiast  przelew otrzymamy do 31 października.

powrót do menu ↑

Dodatkowe 300 zł od mBanku

Warunki promocji „eKonto z premią” są bardzo podobne. W tym przypadku nagroda podzielona jest na pięć części po 50 zł każda, czyli łącznie wynosi 250 zł. Kolejne 50 zł można otrzymać otwarcie eKonta Junior dziecku.

Jak zdobyć 250 zł od mbanku?

1Do 29 czerwca złożyć wniosek i zawrzeć umowę o eKonto i kartę płatniczą.

Uwaga! Zawierając umowę z użyciem e-dowodu, otrzymamy dodatkowe 50 zł.

2W ciągu 7 dni od otwarcia konta osobistego zasilić go jednorazowo min. 1000 zł

3Do końca następnego miesiąca po otwarciu eKonta wykonać kartą albo/i Blikiem 8 płatności bezgotówkowych na dowolne kwoty.

Ten warunek możemy połączyć z tym opisanym dla premii podstawowej. Jeśli więc umowę zawrzemy w maju, wymagania spełniamy do końca czerwca.

4W drugim i trzecim miesiącu po zawarciu umowy:

  • zasilić je min. 1000 zł,
  • wykonać kartą albo Blikiem 8 transakcji bezgotówkowych na dowolne kwoty.

Ważne! Czas na spełnienie tych warunków liczony jest od drugiego miesiąca kalendarzowego po otwarciu eKonta. Jeśli więc założymy je w maju, wymagania będziemy musieli zrealizować w lipcu i sierpniu.

W tym przypadku również możemy połączyć aktywność wymaganą przez obie promocje.

Przekazanie nagrody dodatkowej

Premia dodatkowa podzielona jest na sześć części po 50 zł każda. Razem daje to 300 zł.

Bonusy za szybki wpływ 1000 zł, zawarcie umowy metodą z e-dowodem i otwarcie eKonta Junior (łącznie 150 zł) otrzymamy do końca drugiego miesiąca kalendarzowego po zawarciu umowy. W naszym przykładzie będzie to koniec lipca.

Kolejne gratyfikacje trafią na nasz rachunek do końca kolejnego miesiąca po miesiącu spełnienia warunków (wpływ + transakcje). Oznacza to, że za transakcje z lipca mBank wypłaci nagrodę do końca sierpnia, z sierpnia – do końca września.

powrót do menu ↑

Lokata na 5,3%

Jeśli już otworzymy ROR w mBanku, będziemy mogli skorzystać z atrakcyjnie oprocentowanej 3-miesięcznej lokaty na nowe środki mBanku.

Stawka dla posiadaczy eKonta wynosi 5,3% w skali roku i obejmuje nowe środki (nadwyżkę względem salda z 1 kwietnia) do 200 tys. zł.

powrót do menu ↑

Ile kosztuje eKonto?

Opłata Wysokość
Opłata za prowadzenie konta
0 zł
Opłata za kartę
0 zł lub 10 zł
(zwolnienie: dokonanie transakcji kartą za min. 350 zł)
Przelew przez internet
0 zł
Wypłaty z bankomatów w Polsce
0 zł - mBank, Planet Cash (wypłaty powyżej 300 zł)
2,5 zł - mBank, Planet Cash (wypłaty poniżej 300 zł)
5 zł - pozostałe bankomaty

Prowadzenie eKonta jest bezpłatne. Za kartę debetową Mastercard mBank pobiera 7 zł. Z opłaty zwalnia, jeśli w miesiącu wykonamy plastikiem obrót na 350 zł.

Posiadacze eKonta mają darmowy dostęp do wszystkich bankomatów w kraju. Z tym że dotyczy to tylko transakcji opiewających na co najmniej 100 zł. Jeśli pobierzemy kartą mniejszą kwotę, zostaniemy obciążeni opłatą w wysokości 1,3 zł.

Lecz jest na to jest sposób, a nawet dwa: usługa cash-back (wypłata sklepowa) oraz Blik. Dzięki temu wypłaty do 100 zł też są darmowe.

Nasza pełną recenzje eKonta Osobistego oraz opinie użytkowników można znaleźć tutaj.
powrót do menu ↑

Czy to się opłaca?

Promocje mBanku są naprawdę świetną ofertą i warto z nich skorzystać. Można dzięki temu zyskać nawet 500 zł w gotówce i wyższe oprocentowanie oszczędności (lokata 5,3% na 3 miesiące).

W dodatku ich wymagania częściowo się pokrywają. Wystarczy więc zawrzeć umowę o eKonto przez internet i w każdym z trzech kolejnych miesięcy wykonać osiem transakcji kartą lub Blikiem oraz zapewnić wpływ 1000 zł.

Utrzymanie ROR-u może być całkowicie darmowe. W tym celu należy wydawać kartą min. 350 zł miesięcznie i pobierać z bankomatów jednorazowo min. 100 zł (lub używać do tego Blika).

eKonto Osobiste

Kumulacja promocji

+ 500 zł premii i 5,3% na lokacie
Promocja zakończona

 

8.5 Ocena Łączna
8 opinie
Promocja Money mania 24

9Ocena Redakcji
Ocena promocji
9
8Ocena Użytkowników
Ocena promocji
8
Dodaj swoją opinie
Dodaj opinie jako pierwszy!

Dodaj swoją opinie

Twoja całkowita ocena

 

Porównaj wybrane konta
  • Porównywarka lokat (0)
  • Porównywarka kont osobistych (0)
  • (0)
Porównaj Teraz
0