450 zł za założenie ekonta w promocjach mBanku i Bankiera

Aktualizacja - 2021.06.24

Nowy klient, który połączy dwie promocje w mBanku, pod łatwymi do spełnienia warunkami wzbogaci się o 450 zł w gotówce! Do tego ulokuje oszczędności na atrakcyjny procent (1,7% na ponad 3 miesiące).

Z uwagi na kapitały, liczbę klientów oraz renomę duże banki zwykle cieszą się większym uznaniem klientów niż te mniejsze. Oczywiście nie oznacza to, że te pierwsze nie muszą zabiegać o względy konsumentów. Poza wymienionymi argumentami do swoich usług zachęcają m.in. atrakcyjnymi premiami pieniężnymi.

Nawet 450 zł do zyskania w promocjach

Świetnym przykładem jest mBank. W ramach dwóch równolegle trwających promocji proponuje on nagrodę sięgającą nawet 450 zł w gotówce (150 zł na start i 300 zł za aktywność). Do tego umożliwia ulokowanie oszczędności na 1,7 proc. W obecnych realiach to jedna z najwyższych stawek na rynku. Średnia rynkowa dla rachunków oszczędnościowych to 0,04%.

Ale to nie koniec. Można zarabiać na polecaniu kont osobistych i firmowych mBanku. Stawki wahają się od 75 do 300 zł za jeden rachunek. Trzeba tylko przekazać znajomemu unikalny kod, który ta osoba wpisze do wniosku o ROR, i w ciągu miesiąca wykonać pięć transakcji kartą i jedną Blikiem. Osoba polecona również powinna wykazać się taką aktywnością.

powrót do menu ↑

Zgarnij premię 150 zł

W pierwszej, trwającej do 13 sierpnia promocji “Zgarnij Premię z eKontem” do zdobycia jest 150 zł w gotówce. Akcja skierowana jest do nowych klientów. Chodzi o osoby, które nie mają i nie miały ROR-u lub konta oszczędnościowego w mBanku po 1 stycznia 2018.

Jak zdobyć 150 zł w ?

1Do 13 sierpnia zarejestrować się na stronie promocji, a następnie złożyć wniosek o eKonto osobiste z kartę płatniczą.

Uwaga! Wniosek o ekonto należy złożyć za pośrednictwem linka otrzymanego mailem po zgłoszeniu się do promocji. We wniosku trzeba wyrazić zgodę na ujawnienie tajemnicy bankowej. Chodzi o to, by mBank mógł poinformować organizatora akcji (wydawcę portalu Bankier.pl i “Pulsu Biznesu”) o spełnieniu przez nas warunków wypłaty premii.

2W ciąu 30 dni od złożenia wniosku zawrzeć umowę.

Można to zrobić przez kuriera, z użyciem fotoweryfikacji, e-dowodu albo sfinalizować proces w placówce.

3W każdym z dwóch kolejnych miesięcy  liczonych od zawarcia umowy o ROR wykonać 8 transakcji bezgotówkowych

Uwzględniane są przelewy wychodzące, płatności kartą, przelewy na telefon i inne operacje z użyciem kodu Blik.

Jeśli więc umowę zawrzemy 10 lipca, warunki spełniamy do 10 sierpnia (pierwszy miesiąc), a potem do 10 września (drugi miesiąc). Jeśli konto otworzymy 13 sierpnia –  8 transakcji wykonujemy w okresach do 13 września (1 miesiąc) i do 13 października (2 miesiąc).

Przekazanie nagrody

150-zł premia za otwarcie konta osobistego w mBanku zostanie wypłacona w ciągu 14 dni od poinformowania nas mailem o zdobyciu nagrody. To stanie się najpóźniej 30 listopada.

By otrzymać przelew, będziemy musieli podać na specjalnej stronie swoje imię, nazwisko oraz numer rachunku otwartego w promocji. Szczegóły znajdziemy w wiadomości e-mail, w której bank poinformuje o zdobyciu gratyfikacji. Od tego momentu będziemy mieć 14 dni na uzupełnienie danych.

powrót do menu ↑

Dodatkowe 300 zł od mBanku

Warunki promocji „eKonto z premią” są bardzo podobne. W tym przypadku nagroda podzielona jest na pięć części po 50 zł każda, czyli łącznie wynosi 250 zł. Kolejne 50 zł można otrzymac otwarcie eKonta Junior dziecku.

Jak zdobyć 250 zł od mbanku?

1Do 13 sierpnia złożyć wniosek o eKonto.

2Zawrzeć umowę o ROR metodą na selfie lub z użyciem e-dowodu.

3W ciągu 7 dni od otwarcia konta osobistego zasilić go jednorazowo min. 1000 zł

4Do końca następnego miesiąca po otwarciu eKonta wykonać kartą albo/i Blikiem 8 płatności bezgotówkowych na dowolne kwoty.

Ten warunek możemy połączyć z tym opisanym dla premii podstawowej. Nie musimy realizować dodatkowych transakcji. Jeśli więc umowę zawrzemy w lipcu, wymagania spełniamy do końca sierpnia.

5W drugim, trzecim i czwartym miesiącu po zawarciu umowy:

 • zasilić je min. 1000 zł,
 • wykonać kartą albo Blikiem 8 transakcji bezgotówkowych na dowolne kwoty.

Ważne! Czas na spełnienie tych warunków liczony jest od drugiego miesiąca kalendarzowego po otwarciu eKonta. Jeśli więc założymy je w lipcu, wymagania będziemy musieli zrealizować w wrześniu, październiku i listopadzie.

W tym przypadku również możemy połączyć aktywność wymaganą przez obie promocje.

Przekazanie nagrody dodatkowej

Premia dodatkowa podzielona jest na sześć części po 50 zł każda. Razem daje to 300 zł.

Bonusy za szybki wpływ 1000 zł, zawarcie umowy metodą na selfie lub z e-dowodem i otwarcie eKonta Junior (łącznie 150 zł) otrzymamy do końca drugiego miesiąca kalendarzowego po zawarciu umowy. W naszym przykładzie będzie to koniec września.

Kolejne gratyfikacje trafią na nasz rachunek do końca kolejnego miesiąca po miesiącu spełnienia warunków (wpływ + transakcje). Oznacza to, że za transakcje z sierpnia mBank wypłaci nagrodę do końca września, z września – do końca października, z października – do końca listopada.

Szczegółowa recenzja tej promocji znajduje się tutaj.

powrót do menu ↑

Konto Moje Cele na 1,7%

Nowy klient otwierający eKonto w promocji, zyskuje także prawo otwarcia jednego konta oszczędnościowego Moje Cele z podwyższonym oprocentowaniem 1,7 proc.

Ważne! By móc cieszyć się podwyższoną stawką nowi klienci powinni założyć cel oszczędnościowy na etapie otwierania konta osobistego.

Warunkiem naliczania promocyjnych odsetek jest przyrost salda o 100 zł. Innymi słowy o tyle w ujęciu miesięcznym (np. na koniec maja w stosunku do końca kwietnia) powinna zwiększyć się kwota trzymana na koncie Moje Cele. Jeśli nie spełnimy tego wymogu, mBank dopisze tylko standardowe 0,01 proc.

Stawka 1,8 proc. naliczana jest w miesiącu otwarcia rachunku i przez trzy kolejne pełne miesiące kalendarzowe. By więc wykorzystać ten fakt w maksymalnym stopniu, warto założyć cel na początku miesiąca, np. na początku lipca, i wpłacić ok. 9700 zł oraz co miesiąc powiększać stan oszczędności o 100 zł. W takim układzie promocyjne oprocentowanie będzie naliczane do końca października.

Szczegółowa analiza konta dostępna jest tutaj.
powrót do menu ↑

Ile kosztuje eKonto?

OpłataWysokość
Opłata za prowadzenie konta
0 zł
Opłata za kartę
0 zł lub 7 zł
(zwolnienie: dokonanie transakcji kartą za min. 350 zł)
Przelew przez internet
0 zł
Wypłaty z bankomatów w Polsce
0 zł - wypłaty powyżej 100 zł
2,5 zł - wypłaty poniżej 100 zł

Prowadzenie eKonta jest bezpłatne. Za kartę debetową Mastercard mBank pobiera 7 zł. Z opłaty zwalnia, jeśli w miesiącu wykonamy plastikiem obrót na 350 zł.

Posiadacze eKonta mają darmowy dostęp do wszystkich bankomatów w kraju. Z tym że dotyczy to tylko transakcji opiewających na co najmniej 100 zł. Jeśli pobierzemy kartą mniejszą kwotę, zostaniemy obciążeni opłatą w wysokości 1,3 zł.

Lecz jest na to jest sposób, a nawet dwa: usługa cash-back (wypłata sklepowa) oraz Blik. Dzięki temu wypłaty do 100 zł też są darmowe.

Nasza pełną recenzje eKonta Osobistego oraz opinie użytkowników można znaleźć tutaj.
powrót do menu ↑

Czy to się opłaca?

Promocje mBanku są naprawdę świetną ofertą i warto z nich skorzystać. Można dzięki temu zyskać nawet 450 zł w gotówce i wyższe oprocentowanie oszczędności.

W dodatku ich wymagania częściowo się pokrywają. Wystarczy więc zawrzeć umowę o eKonto przez internet (selfie lub e-dowód) i w każdym z czterech kolejnych miesięcy wykonać osiem transakcji kartą lub Blikiem oraz zapewnić wpływ 1000 zł.

Utrzymanie ROR-u może być całkowicie darmowe. W tym celu należy wydawać kartą min. 350 zł miesięcznie i pobierać z bankomatów jednorazowo min. 100 zł (lub używać do tego Blika).

eKonto Osobiste

Kumulacja promocji

+ 450 zł premii i 1,7% na KO
Promocja zakończona

 

8.5 Ocena Łączna
8 opinie
Promocja eKonto z bonusem i premią

9Ocena Redakcji
Ocena promocji
9
8Ocena Użytkowników
Ocena promocji
8
Dodaj swoją opinie
Dodaj opinie jako pierwszy!

   Dodaj swoją opinie

   Twoja całkowita ocena

    

   Porównaj wybrane konta
   • Porównywarka lokat (0)
   • Porównywarka kont osobistych (0)
   • (0)
   Porównaj Teraz
   0