Promocja CitiBank: Głośnik JBL Charge 5 za kartę Citi Simplicity

W zamian za wyrobienie karty kredytowej i wydanie nią 2000 zł można otrzymać głośnik JBL Charge 5 o wartości 699 zł. Do tego dochodzi premia 350 zł w gotówce za darmowe konto osobiste.

Warto brać udział w promocjach organizowanych przez banki. Wbrew pozorom część nich jest naprawdę sensowna i nie wiąże się z dodatkowymi kosztami. Dzięki takim akcjom można zdobyć całkiem atrakcyjne nagrody.

Promocja Citibanku z głośnikiem JBL Charge

Świetnym przykładem jest promocja Citi Handlowego. W zamian za wyrobienie jego karty Simplicity i wykazanie się aktywnością można zdobyć głośnik JBL Charge 5 w kolorze grey o wartości 699 zł. A to wszystko przy okazji codziennych zakupów.

Trwająca do 15 stycznia promocja adresowana jest do nowych klientów. Chodzi o osoby, które od 1 stycznia br. nie były stroną umowy o główną kartę kredytową Citibanku. Okres karencji jest więc stosunkowo krótki. Byli posiadacze tego plastiku mogą starać się o nagrodę.

Ważne! W promocji obowiązuje limit 250 uczestników. Decyduje kolejność (data) zawarcia umowy.

Chętni muszą wykazać się zdolnością kredytową i spełnić warunki formalne, w tym minimalne dochody (1200 zł netto na etacie) i staż pracy (trzy miesiące na etacie).

Akcję z głośnikiem można połączyć z inną ofertą specjalną dotyczącą darmowego konta osobistego. W niej w zamian za wpływy na rachunek i transakcje kartą debetową do zgarnięcia jest 350 zł w gotówce.

Głośnik JBL Charge 5

Bezprzewodowy głośnik JBL Charge 5 wyróżnia się imponującym i czystym brzmieniem w dużych pomieszczeniach i na otwartych przestrzeniach. To efekt wyposażenia go w przetwornik o dużym skoku, oddzielny głośnik wysokotonowy i dwa radiatory basowe.

Kolejną zaletą sprzętu jest klasa szczelności na poziomie IP 67. Dzięki temu wytrzyma on działanie wilgoci i kurzu.

Wydajny akumulator zapewnia mu pracę do 20 godzin. Można go ładować w trakcie słuchania.

Urządzenie jest stosunkowo lekkie. Waży niecały 1 kg – 960 g.

Jak zdobyć głośnik JBL? Instrukcja krok po kroku

Aby zdobyć głośnik JBL należy:

1Do 15 stycznia 2024 r. lub osiągnięcia limitu uczestników na stronie promocji złożyć wniosek o kartę kredytową Simplicity.

Przed zawarciem umowy należy dostarczyć dokument potwierdzający dochód. Jaki? Szczegóły przekaże konsultant. Dokument można przesłać online. Bank wymaga też zgody na ujawnienie tajemnicy bankowej firmie dostarczającej nagrodę. Chodzi o to, żeby kurier mógł wiedzieć, komu dostarczyć przesyłkę.

Uwaga! Uwaga! Obowiązuje limit 250 zgłoszeń. Warto więc pospieszyć się ze złożeniem wniosku.

Przejdź na stronę promocji

2Do 15 stycznia 2024 r. lub osiągnięcia limitu uczestników zawrzeć umowę.

Umowę można zawrzeć metodą na selfie, czyli wykonując smartfonem kilka zdjęć twarzy i dowodu osobistego. Inne sposoby to: kurier i oddział.

Kartę należy aktywować w aplikacji Citi Mobile lub w serwisie bankowości internetowej Citibank Online.

3W każdym z dwóch kolejnych miesięcy po miesiącu zawarcia umowy wykonać kartą transakcje bezgotówkowe na łącznie min. 1000 zł.

Jeśli więc kartę wyrobimy w grudniu, wymagania spełniamy w styczniu i lutym.

Przekazanie nagrody

Nagroda za wyrobienie karty Simplicity zostanie wysłana w ciągu 45 dni od dnia poinformowania nas przez bank o zdobyciu gratyfikacji. Powiadomienie otrzymamy poprzez wiadomość w systemie Citibank Online do końca następnego miesiąca po miesiącu spełnienia warunków.

Jeśli więc umowę zawrzemy w grudniu, płatności zrealizujemy w styczniu i lutym, powiadomienie otrzymamy do końca marca. Następnie do 14 kwietnia bank wyśle głośnik.

Opłaty za kartę kredytową Citibanku

Obsługa karty kredytowej Simplicity kosztuje 12 zł miesięcznie. Jednak z opłaty zwalnia wykonanie plastikiem obrotów na łącznie min. 1000 zł miesięcznie. Kwota pokrywa się więc z wymaganiami promocji.

By uniknąć kosztów, należy też zrezygnować z usług dodatkowych powiązanych z kartą. Chodzi np. o naklejkę zbliżeniową i usługę CitiPhone.

Trzeba również terminowo regulować wykorzystany limit. Wówczas uniknie się odsetek.

Poza tym warto wystrzegać się transakcji niezalecanych dla tego karty kredytowej. Chodzi np. o wypłaty z bankomatów i sprawdzanie w tych maszynach dostępnego limitu.

Opinia na koniec

Promocję Citi Handlowego wyróżnia postać i wartość premii. Jest nią głośnik JBL Charge 5 o wartości 699 zł. By go zdobyć, wystarczy wyrobić kartę Simplicity wydać nią łącznie 2000 zł (po 1000 zł w każdy z dwóch kolejnych miesięcy).

Plastik może być darmowy w utrzymaniu. W tym celu należy realizować nim obrót bezgotówkowy na min. 1000 zł miesięcznie.

Premię można zwiększyć o 350 zł w gotówce, otwierając bezwarunkowo darmowe konto osobiste i wykazując się aktywnością. Szczegóły tutaj.

A może 600 zł  zamiast glośnika?

Na koniec warto przypomnieć także o alternatywnych promocjach karty kredytowej Citi. Przykładowo: dokonując kartą Citi Simplicity min. 20 płatności w każdym z kolejnych 6 miesięcy, możemy otrzymać  600 zł w promocji.

Karta kredytowa Citi Simplicity

Karta kredytowa z głośnikiem JBL Charge 5

+ głośnik JBL Charge 5
Promocja zakończona
9.5 Ocena Łączna
10 opinie
Karta kredytowa z głośnikiem JBL Charge 5

9.5Ocena Redakcji
Ocena
9.5
10Ocena Użytkowników
Ocena
10
Dodaj swoją opinie
Dodaj opinie jako pierwszy!

Dodaj swoją opinie

Twoja całkowita ocena

 

Porównaj wybrane konta
  • Porównywarka lokat (0)
  • Porównywarka kont osobistych (0)
  • (0)
Porównaj Teraz
0