Bonus 250 zł za otwarcie Konta 360° w promocji Millennium i eBrokera

Aktualizacja - start nowej promocji - 2021.05.06

Jeśli nie korzystasz z usług Banku Millennium, możesz łatwo zyskać 250 zł na tym, że zostaniesz jego klientem. Wystarczy, że otworzysz tam konto osobiste i w trzy miesiące spełnisz proste warunki.

W dobie pandemii większość spraw załatwiamy przez internet. Tak robimy zakupy, składamy wnioski urzędowe, kontaktujemy się z dostawcami itd. W ten sposób możemy również otworzyć konto w banku i jeszcze na tym zarobić. Wystarczy skorzystać z odpowiedniej promocji.

Konto 360˚ z bonusem 250 zł

Świetnym przykładem są oferty specjalne pośrednika finansowego eBroker (Rankomat) i Banku Millennium. Łącząc je, osoby wychowujące niepełnoletnie potomstwo mogą zyskać nawet 310 zł!

Premia podzielona jest na dwie części. Tę podstawową, czyli 250 zł, otrzymają ci wszyscy klienci, którzy otworzą Konto 360°. 60 zł więcej Millennium Bank przyzna tym, którzy za pośrednictwem tego ROR-u otworzą Konto 360° Junior, czyli rachunek bieżący adresowany do nieletnich.

Jednak to nie wszystko. Dodatkowe 50 zł można zarobić przez polecenie konta znajomemu.

Trwająca do 17 maja akcja skierowana jest do nowych klientów. Chodzi o osoby, które nie są stroną umowy o żaden produkt finansowy dostarczany przez Bank Millennium lub Millennium TFI. Dotyczy to również uczestników poprzednich edycji promocji powitalnych związanych z otwarciem Konta 360° albo Konto 360° Student.

Jak zdobyć 250 zł za otwarcie konta?

Aby otrzymać 250 zł za otwarcie konta 360 należy:

1Do 17 maja zarejestrować się na  stronie akcji Bonus.

Chodzi o utworzenie profilu uczestnika na stronie pośrednika, którym jest firma eBroker Partner z grupy Rankomat. Tam też akceptujemy regulamin akcji i udzielamy zgody na ujawnienie tajemnicy bankowej organizatorowi promocji. Chodzi o to, by bank mógł go poinformować, że spełniliśmy warunki i przysługuje nam nagroda.

Następnie za pośrednictwem swojego profilu uczestnika należy złożyć wniosek o Konto 360° lub Konto 360° Student wraz z kartą.

Ważne! We wniosku należy wyrazić zgody na otrzymywanie informacji handlowych lub marketingowych od banku przez kanały elektroniczne oraz przez telefon.  Sprawdźmy, także czy wpisany w formularzu adres e-mail zgadza się z tym podanym podczas zakładania profilu.

2Do 25 maja zawrzeć umowę o konto wraz z kartą.

Istnieją trzy sposoby zawarcia umowy: w placówce banku, przez kuriera lub w aplikacji przez fotoweryfikację (zdjęcia twarzy i dowodu osobistego).

3Do 31 maja pobrać i aktywować aplikację mobilną banku.

Za otwarcie konta, wyrażenie zgód marketingowych i zalogowanie się do aplikacji otrzymujemy pierwszy bonus w wysokości 50 zł.

4W każdym z trzech kolejnych miesięcy (czerwiec, lipiec, sierpień) wykonać kartą płatniczą albo Blikiem  min. 5 transakcji bezgotówkowych na dowolną kwotę.

Za spełnienie tego warunku otrzymujemy drugi bonus w wysokości 100 zł.

5W każdym z trzech kolejnych miesięcy (czerwiec, lipiec, sierpień) zapewnić wpływy łącznie min. 1000 zł (najlepiej przelewem z innego banku, ale dopuszczalne są także wpłaty we wpłatomatach).

Za spełnienie powyższego warunku otrzymujemy trzeci bonus 100 zł.

Kiedy otrzymamy nagrody?

O spełnieniu wymogów organizator poinformuje przez wiadomość e-mail do 15 czerwca (pierwszy bonus) oraz do 15 września (drugi i trzeci bonus). Będziemy mieć 7 dni na uzupełnienie w profilu uczestnika promocji numeru nowo otwartego konta, na które wpłynie gratyfikacja. Nagroda zostanie wypłacona w ciągu 14 dni od wypełnienia formularza.

Zwiększamy premię – 50 zł za polecenie konta

Promocję z premią o wartości 250 zł można połączyć z programem poleceń.  By do niego dołączyć, trzeba mieć spełnione warunki uzyskania pierwszego bonusu (otwarcie konta + zgody marketingowe + logowanie do apki).

Za każde skuteczne polecenie konta znajomemu otrzymamy 50 zł.  Maksymalnie organizator zapłaci nam 250 zł za 5 osób poleconych.

Zwiększamy premię – 60 zł  za konto dla dziecka

W osobnej promocji klient Banku Millennium, przyzna 60 zł w formie e-karty podarunkowej goodie rodzicowi, który otworzy latorośli rachunek płatniczy i wraz z pociechą wykaże się niewielką aktywnością. W tym celu musi on przez bankowość elektroniczną otworzyć swojemu dziecku Konto 360° Junior , a następnie zasilić go kwotą 200 zł.

W przypadku dzieci powyżej 13 lat dochodzi jeszcze jeden warunek: dokonanie jednej płatności kartą albo Blikiem na dowolną kwotę.

Akcja trwa do 31 maja lub do wyczerpania limitu promocyjnych kont, który wynosi 3000.

Obowiązuje zasada, że im więcej dzieci, tym większa premia.

Pełna analiza promocji dostępna jest tutaj.

Ile kosztuje Konto 360º ?

Za prowadzenie Konta 360° Bank Millennium pobiera 8 zł miesięcznie, a za obsługę karty do rachunku – 7 zł. Każda wypłata z obcego bankomatu w Polsce to koszt od 1 (maszyny Planet Cash i Santandera) do 5 zł (pozostałe).

Na szczęście łatwo uniknąć tych opłat. Wystarczy co miesiąc jedna transakcja bezgotówkowa kartą albo Blikiem i wpływ 1000 zł.

Studencka wersja Konta 360º, z uwagi na to, że jest adresowana do osób między 18 a 26 rokiem życia, z reguły nieposiadających większych dochodów, jest jeszcze bardziej korzystna. Zwolnienie z opłat następuje tutaj po dokonaniu przynajmniej jednej transakcji bezgotówkowej przy użyciu karty płatniczej lub blika.

Nasza pełną recenzje kont Millenium oraz opinie użytkowników można znaleźć tutaj:

Ocena promocji

Promocja Banku Millennium umożliwia w łatwy sposób zdobycie 250 zł. Wystarczy otworzyć tam Konta 360° i w każdym z trzech miesięcy z niego korzystać. Chodzi o pięć transakcji kartą oraz wpływ 1000 zł. Przy okazji zapewniamy sobie zwolnienie z opłat oraz darmowy dostęp do wszystkich bankomatów w kraju i UE.

Konto 360º

Kumulacja promocji

+ 250 zł premii i 60 zł dla dziecka
Promocja zakończona
9 Ocena Łączna
24 opinie
Promocje Millennium

Nieskomplikowane zasady, łatwe do zrealizowania warunki i atrakcyjne bonusy.

9.5Ocena Redakcji
Ocena promocji
9.5
9.3Ocena Użytkowników
Ocena promocji
9.3
Dodaj swoją opinie  |  Zobacz opinie i komentarze
2 opinie
Zobacz wszystkie Najbardziej pomocne Najwyższe oceny Najniższe oceny Dodaj swoją opinie
 1. Odpowiedz
  Piotras 1 Kwiecień 2021 15:41

  Mam dwa pytania.

  1. Czy dobrze rozumiem, że ten pierwszy bonus 50 zł jest przyznawana za samo otwarcie konta i aktywację aplikacji?

  2. A te pozostałe bonusy (200 zł) za:
  – 1000 zł wpływ + min 5 transakcja kartą / BLIK w każdym z miesięcy czerwiec, lipiec, sierpień

  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 2 Kwiecień 2021 15:53

   1. By otrzymać pierwszy bonus 50 zł, musisz:

   – do 17 maja zarejestrować się w promocji a następnie założyć konto 360 z kartą (do 25 maja musi być podpisana umowa)
   – do 31 maja zalogować się do aplikacji mobilnej

   Tylko pamiętaj, że:
   – wniosek o konto musi być złożony z twojego profilu ze strony promocji Bonus
   – we wniosku musisz wyrazić zgody marketingowe.

   Jeśli spełnisz te warunki do 15 czerwca organizator promocji (ebroker) powiadomi Cię mailowo lub SMS o przyznaniu pierwszego bonusu (50 zł). Trzeba pamiętać by w ciągu 7 dni zalogować się na swój profil i wpisać numer nowo założonego konta.Tak to jest opisane w regulaminie:

   5. O spełnieniu warunków do otrzymania Bonusu lub Premii Rankomat powiadomi Uczestnika poprzez wysłanie wiadomości e-mail, lub SMS z linkiem przekierowującym do formularza, w którym Uczestnik powinien wskazać numer Konta 360° otworzonego w ramach Akcji. Formularz, o którym mowa w zdaniu poprzednim zostanie udostępniony przez Rankomat za pośrednictwem Profilu Uczestnika w zakładce „Wypłata”.
   6. Wiadomość, o której mowa w ust. 5 powyżej, w przypadku Bonusu zostanie wysłana w terminie:

   1. do dnia 15 czerwca 2021 r., w przypadku, gdy Uczestnik nabędzie prawo do otrzymania Pierwszej Części Bonusu;
   2. do dnia 15 września 2021 r., w przypadku, gdy Uczestnik nabędzie prawo do otrzymania Drugiej Części Bonusu, albo Trzeciej Części Bonusu, albo Drugiej i Trzeciej Części Bonusu.

   7. Wiadomość, o której mowa w ust. 5 powyżej, w zostanie wysłana w terminie do dnia 15 czerwca 2021 r. do Uczestnika Polecającego, jeśli spełnił on warunki do otrzymania Premii.
   8. Formularz, o którym mowa w ust. 5 powyżej należy wypełnić w nieprzekraczalnym 7-dniowym terminie. Uchybienie temu obowiązkowi jest równoznaczne z utratą prawa do Bonusu lub Premii.
   9. Wypłata Bonusu oraz Premii może nastąpić wyłącznie na Konto 360° Uczestnika założone w ramach Akcji. Wypłata, o której mowa w zdaniu poprzednim nastąpi w terminie 14 dni od otrzymania przez Rankomat wypełnionego formularza, o którym mowa w ust. 5 powyżej.
   10. Do wypłaty Bonusu oraz Premii zobowiązany jest Rankomat.

   2. Dodatkowe 200 zł w gotówce, otrzymujesz za wpływ 1000 zł + min 5 transakcji kartą / BLIK w każdym z miesięcy: czerwiec, lipiec, sierpień.

Dodaj swoją opinie

Twoja całkowita ocena

 

Porównaj wybrane konta
 • Porównywarka lokat (0)
 • Porównywarka kont osobistych (0)
 • (0)
Porównaj Teraz
0