Millenium: Promocja 100 zł za konto + 80 zł do Empik/Zalando z Lubię to Polecam

Aktualizacja - 2020.06.10

Nowy klient Banku Millennium, który otworzy tam Konto 360°, może za jednym zamachem upiec kilka pieczeni, czyli zdobyć 100 zł w gotówce i nagrodę dodatkową (np. bon 80 zł do Empiku lub Zalando, lokatę 2,5%) oraz nie płacić za utrzymanie ROR-u.


Nasycenie usługami bankowymi w Polsce jest względnie wysokie i od wielu lat utrzymuje się na poziomie 75-80 proc. Przyrost następuje bardzo powoli, więc instytucje finansowe są zmuszone odbijać sobie klientów. Robią to np. poprzez promocje z premiami pieniężnymi.

Promocja – Zyskaj więcej z kontem 360

Taką strategię stosuje np. Bank Millennium. W ramach oferty specjalnej „Zyskaj więcej z Kontem 360°” proponuje on 100 zł za otwarcie ROR-u i spełnienie dodatkowych warunków. Oprócz tego w ramach programu poleceń “Lubię to Polecam” umożliwia zdobycie dodatkowej nagrody. Może to być jeden z poniższych bonusów:

  • karta podarunkowa o wartości 80 zł do zrealizowania na Empik.com lub Zalando.pl,
  • karta prezentowa Goodie doładowana kwotą 80 zł,
  • cztery bilety na seanse 2D lub 3D w kinach Helios bądź Multikino,
  • 3-miesięczna lokata na 2,5% z limitem wpłat 15 000 zł.

Kto może ubiegać się o te gratyfikacje? Generalnie – tylko nowi klienci.

Premia pieniężna 100 zł w trwającej do 3 lipca promocji „Zyskaj więcej z Kontem 360°” czeka na osoby, które obecnie nie są związane z Bankiem Millennium umową o żaden produkt. Przy czym chodzi nie tylko o posiadaczy, ale też współposiadaczy, poręczycieli, pełnomocników, przedstawicieli ustawowych i kuratorów. Drugim czynnikiem wykluczającym jest fakt uczestnictwa w jednej z wcześniejszych edycji akcji specjalnej dotyczącej Konta 360° i Konta 360° Student.

O nagrodę w trwającym do 2 października programie rekomendacyjnym mogą ubiegać się te osoby, które nie miały w Banku Millennium żadnego produktu w ciągu ostatnich 12 miesięcy i nigdy nie otworzyły ROR-u z polecenia.

Natomiast wszyscy klienci mogą skorzystać z wyższego oprocentowania Konta Oszczędnościowego Profit. Stawka wynosi 1% i jest naliczana do kwoty 100 000 zł pod warunkiem wpłaty nowych środków, tj. nadwyżki względem 16 maja. Trzeba to zrobić do 4 lipca.

Jak zdobyć nagrody za otwarcie konta w Banku Millennium?

1Do 3 lipca poprzez  Stronę Promocji założyć Konto 360° lub Konto 360° Student używając kodu polecenia

Ważne! Jeśli chcemy zdobyć nagrodę za otwarcie ROR-u z polecenia, w formularzu musimy podać kod polecenia. Można w tym celu wykorzystać nasz sprawdzony i ważny kod polecenia: 27552337

Konto możemy założyć w opcji z kurierem. Umowę można podpisać też bez wychodzenia z domu i bez czekania na kuriera w pełni online (nawet w 15 minut). Wystarczy wybrać metodę bazującą na biometrii twarzy, która polega na tym, że w trakcie składania wniosku wykonuje się smartfonem zdjęcie dowodu osobistego i swojej twarzy.

Podczas wypełniania wniosku, należy zaznaczyć zgody na otrzymywanie informacji handlowych lub marketingowych od Banku przez kanały elektroniczne oraz przez telefon.

2W ciągu 30 dni od zawarcia umowy wykonać kartą albo Blikiem płatności bezgotówkowe na łącznie min. 360 zł (to wymóg dotyczący nagrody z programu poleceń)
3Do 31 sierpnia aktywować aplikację mobilną Banku Millennium.
4W każdym z dwóch kolejnych miesięcy (lipiec i sierpień) zapewnić wpływ na konto łącznie min. 1 tys. zł oraz wykonać kartą albo Blikiem jedną transakcję bezgotówkową na dowolną kwotę.

Zasilenie konta w danym miesiącu kwotą 1000 zł może być przeprowadzone w postaci kilku przelewów – ważne by suma wpływów na koniec danego miesiąca wynosiła min. 1000 zł.

W przypadku płatności bezgotówkowych bank nie będzie uwzględniał transakcji niebędących zapłatą za towary czy usługi, transakcji związanych z uczestnictwem w grach hazardowych oraz kwot transakcji zwróconych. Akceptowane będą natomiast wszelkie “normalne” płatności kartą lub blikiem w tradycyjnych sklepach (spożywczych, supermarketach, stacjach paliw, itp.) i w sklepach internetowych.

Terminy przekazania nagród

Nagrodę główną, czyli 100 zł, otrzymamy do 30 września.

Bonus za otwarcie konta z polecenia będziemy mogli wybrać w ciągu 60 dni od spełnienia wymogu warunkującego jego przyznanie. Gratyfikację w postaci e-kodu otrzymamy SMS-em w ciągu siedmiu dni od dokonania wyboru, co można zrobić np. w aplikacji mobilnej i na infolinii.

Wyjątkiem jest promocyjna lokata 2,5% Lubię to Polecam. Tę założymy zaraz po otrzymaniu informacji o prawie do wyboru premii.

Uwaga! Z wyjątkiem karty zakupowej Zalando pozostałe vouchery i bilety mają określony termin ważności. W przypadku bonu do Empiku i wejściówek do kina wynosi on dwa miesiące, a karty Goodie – 12 miesięcy.

1,0% do 100 000 zł na koncie oszczędnościowym

Premia za za założenie konta, to nie jedyny bonus jaki możemy uzyskać aktualnie, zakładając konto w Banku Millennium.

Bank Millennium należy do wąskiego grona podmiotów z miarę jeszcze atrakcyjną ofertą depozytową. 

Do 4 lipca trwa promocja “Nowe Środki na Koncie Oszczędnościowym Profit. Edycja 22”.

W ramach niej, dla nowych środków na Koncie Oszczędnościowym Profit przez 2 miesiące (62 dni) obowiązuje specjalne oprocentowanie promocyjne w wysokości: 1,0% w skali roku do  100 000 zł .

Ile kosztuje Konto 360º i 360º Student?

Konto 360° to warunkowo darmowy rachunek bieżący. Może być darmowe w utrzymaniu, jeśli co miesiąc zapewnimy nań wpływ łącznie 1000 zł i wykonamy jedną transakcję bezgotówkową kartą albo Blikiem (te same czynności warunkują zdobycie premii, więc warto wyrobić w sobie nawyk ich wykonywania).

A co jeśli tego nie zrobimy? Bank Millennium pobierze łącznie 15 zł miesięcznie (8 zł za konto i 7 zł za kartę). W dodatku będzie nas obciążać kosztami wypłat z obcych bankomatów (1-5 zł za operację w zależności od maszyny).

Studencka wersja Konta 360º, z uwagi na to, że jest adresowana do osób między 18 a 26 rokiem życia, z reguły nieposiadających większych dochodów, jest jeszcze bardziej korzystna. Zwolnienie z opłat następuje tutaj po dokonaniu jednej transakcji bezgotówkowej.

Nasza pełną recenzje kont Millenium oraz opinie użytkowników można znaleźć tutaj:

Ocena promocji

Co prawda we wcześniejszych promocjach Bank Millennium wypłacał wyższe premie pieniężne, ale jego najnowsza oferta specjalna też jest godna uwagi. W zamian za otwarcie ROR-u oraz niezbyt trudne warunki (w lipcu i sierpniu: wpływ 1 tys. zł + 1 płatność kartą albo Blikiem) zyskuje się 100 zł w gotówce i można zdobyć atrakcyjną nagrodę dodatkową w postaci np. bonu 80 zł doempiku/Zalando czy lokaty 2,5% (wymaga to wykonania obrotu kartą albo Blikiem na 360 zł w ciągu miesiąca od zawarcia umowy).

Utrzymanie konta osobistego jest darmowe, jeśli co miesiąc zasili się go min. 1 tys. zł i zrealizuje 1 płatność bezgotówkową plastikiem albo w aplikacji.

Konto 360º

Ważny Kod Polecający: 27552337

+ 100 zł premii i bon 80 zł/lokata 2,5%
Promocja zakończona
9 Ocena Łączna
18 opinie
Promocje Millennium

Nieskomplikowane zasady, łatwe do zrealizowania warunki i atrakcyjne bonusy.

9.5Ocena Redakcji
Ocena promocji
9.5
9.1Ocena Użytkowników
Ocena promocji
9.1
Dodaj swoją opinie
Dodaj opinie jako pierwszy!

Dodaj swoją opinie

Twoja całkowita ocena

 

Porównaj wybrane konta
  • Porównywarka lokat (0)
  • Porównywarka kont osobistych (0)
  • (0)
Porównaj Teraz
0