Promocja Millenium dla młodych: 220 zł za założenie konta (+ 15 zł od Goodie)

Zacząłeś studia albo po prostu masz mniej niż 26 lat i potrzebujesz darmowego w utrzymaniu ROR-u z bezpłatnym dostępem do wszystkich bankomatów? Załóż Konto 360° Student! Jeśli dodatkowe spełnisz banalne warunki, zyskasz 200 zł w gotówce i bonusy o wartości nawet 35 zł.

Co prawda rok akademicki już się zaczął i tylko niewielka część studentów chodzi na tradycyjne zajęcia, to przecież wszyscy żacy potrzebują pieniędzy na codzienne funkcjonowanie i realizację większych planów. Te mogą gromadzić na koncie osobistym.

1

Promocja – 220 zł dla mobilnych

Na rynku znajdziemy wiele rachunków bankowych, które są darmowe w utrzymaniu i jeszcze można zarobić na ich założeniu. Doskonały przykład to Konto 360° Student dostępne w Banku Millennium. Otwierając je w ramach trwającej do 16 listopada promocji i spełniając proste warunki, można zyskać 200 zł w gotówce oraz nawet 35 zł w formie zwrotu za zakupy w aplikacji goodie.

Akcja skierowana jest do nowych klientów. W myśl regulaminu chodzi o osoby w wieku 18-26 lat, które nie są związane z Bankiem Millennium umową o żaden produkt i nigdy nie korzystały z promocji dotyczących Konta 360° lub Konta 360° Student. Wykluczone są także te osoby, których wniosek znajduje się w trakcie rozpatrywania.

Uwaga! Obowiązuje limit 1000 wniosków. Tylko tyle osób może otrzymać nagrodę.
2

Jak zdobyć 200 zł za konto 360 student – instrukcja krok po kroku

Jak otrzymać 220 zł za konto dla młodych w Banku Millennium?:

1Do 16 listopada poprzez Stronę Promocji złożyć wniosek i zawrzeć umowę o Konto 360° Student z kartą płatniczą

Ważne! We wniosku należy wyrazić zgody marketingowe i na otrzymywanie informacji handlowych z banku. Należy utrzymać je do czasu otrzymania premii. Umowę można zawrzeć przez kuriera lub metodą na selfie (wykonuje się zdjęcia swojego dowodu oraz kilku ujęć twarzy). W drugim przypadku proces zajmuje kilkanaście minut.

Uwaga! klient, który zdecyduje się na zawarcie umowy online, powinien do 31 stycznia udać się do placówki celem potwierdzenia tożsamości i złożenia wzoru podpisu. Dzięki temu będzie mógł też zwiększyć miesięczne limity transakcyjne (domyślnie wynoszą one 5000 zł).

2Do 16 listopada ściągnąć i aktywować aplikację mobilną Banku Millennium
3W każdym z dwóch następujących po sobie miesięcy (grudzień i styczeń) wykonać kartą lub Blikiem pięć płatności bezgotówkowych na dowolne kwoty

Uwaga! Przynajmniej jedną transakcję w każdym miesiącu trzeba zrealizować zbliżeniowo telefonem.

Żeby móc to zrobić, najpierw należy zapisać dane karty w bankowej chmurze (technologia HCE) lub dodać ją do portfela cyfrowego Apple Pay (dla posiadaczy urządzeń z iOS-em). Obie czynności wykonuje się bardzo prosto. Wystarczy postępować zgodnie z poleceniami wyświetlanymi przez aplikację.

Jak otrzymać zwrot za zakupy w aplikacji goodie?

Drugą nagrodą w promocji jest zasilenie konta na platformie zakupowej goodie (strona + aplikacja) kwotą 20 zł. Z tym że progiem wypłat premii jest 21 zł.

Jak naliczany jest money-back w goodie? Za każdą płatność w jednym z 1000 sklepów internetowych współpracujących z platformą otrzymuje się punkty, które wymienia się na pieniądze. Zwrot waha się od kilku do kilkunastu procent (punktów) za transakcję. Niekiedy jest to stała kwota.

Środki można wypłacić na dowolne konto po 30-90 dniach od zakupów w danym miejscu. Należy to zrobić w ciągu 12 miesięcy od zaksięgowania punktów na koncie goodie cashback.

Ważne! Do 31 października można otrzymać dodatkowe 15 zł za pierwsze zakupy za pośrednictwem goodie. W tym celu wystarczy kupić w niej coś za min. 20 zł (nie licząc kosztów dostawy). Akcja skierowana jest do nowych użytkowników platformy. Nie biorą w niej udziału MK Cafe, NJU Mobile oraz Virgin Mobile. Oprócz premii powitalnej klient otrzyma standardowy money-back. Szczegółowo ta promocja jest opisana tutaj.

Przekazanie nagrody w promocji Konta 360° Student

Nagroda podstawowa, czyli gotówka, podzielona jest na dwie części: 50 zł i 150 zł. Pierwszy przelew bank wypłaci na nowo założone Konto 360° Student do 31 grudnia.

W tym samym terminie przekaże też SMS-em kod do zasilenia konta goodie cashback kwotą 20 zł. Drugą część premii podstawowej klienci otrzymają do 26 lutego 2020.

Natomiast dodatkowe 15 zł w goodie zostaną zaksięgowane w standardowym terminie.

5

Ile kosztuje Konto 360º i 360º Student?

W promocji można otwierać Konto 360° lub Konto 360° Student. Z punktu widzenia klienta korzystniej wypada to drugie. Dlaczego?

Konto 360° Student (do 26 lat) Konto 360°
Opłata za prowadzenie konta
0 zł 0 zł lub 8 zł
(zwolnienie: wpływ min. 1000 zł/mies. + min. 1 transakcja bezgot. w mies.)
Opłata za kartę
4 zł lub 0 zł
(zwolnienie: min. 1 transakcja bezgot. w mies.)
0 zł lub 7 zł
(zwolnienie: wpływ min. 1000 zł/mies. + min. 1 transakcja bezgot. w mies.)
Przelew przez internet
0 zł 0 zł
Wypłaty z bankomatów w Polsce
0 zł - wszystkie w Polsce
(warunek: min. 1 transakcja bezgot. w mies.)
w innych przypadkach 0 zł - Millennium
5 zł - pozostałe
0 zł - wszystkie w Polsce
(warunek: wpływ min. 1000 zł + min. 1 transakcja bezgot. w mies.)
w innych przypadkach 0 zł - Millennium
5 zł - pozostałe

W przypadku konta 360 Student łatwiej uniknąć opłat związanych z jego utrzymaniem. Wystarczy bowiem w każdym miesiącu wykonać jedną transakcję bezgotówkową kartą albo Blikiem na dowolną kwotę, by nie płacić 4 zł za obsługę plastiku oraz móc pobierać gotówkę ze wszystkich bankomatów w kraju bez prowizji (normalnie to koszt 1-5 zł w zależności od urządzenia).

Natomiast sam rachunek prowadzony jest bezwarunkowo za darmo. Bezpłatne są też zwykłe przelewy zlecane przez internet.

5

Ocena promocji

Organizowane przez Bank Millennium promocje zawsze są godne uwagi. Pod łatwymi do spełnienia warunkami można zyskać atrakcyjną premię pieniężną.

Tak jest i tym razem. Wystarczy otworzyć Konto 360° Student, aktywować apkę oraz w grudniu i styczniu wykonać po pięć płatności kartą (w tym po jednej telefonem). W zamian zyska się 200 zł w gotówce i do 35 zł w formie zwrotu za zakupy.

Kosztami utrzymania rachunku nie trzeba się przejmować. By ich uniknąć, należy choć raz w miesiącu użyć karty albo zapłacić za coś Blikiem.

Konto 360º

Promocja: 220 zł dla mobilnych

+ 220 zł premii
Promocja zakończona
9 Ocena Łączna
15 opinie
220 zł dla mobilnych

Nieskomplikowane zasady, łatwe do zrealizowania warunki i atrakcyjne bonusy.

9.5Ocena Redakcji
Ocena promocji
9.5
9.3Ocena Użytkowników
Ocena promocji
9.3
Dodaj swoją opinie
Dodaj opinie jako pierwszy!

Dodaj swoją opinie

Twoja całkowita ocena

 

Porównaj wybrane konta
  • Porównywarka lokat (0)
  • Porównywarka kont osobistych (0)
  • (0)
Porównaj Teraz
0