10 biletów do kina w promocji Millenium dla młodych

Osoby, które mają mniej niż 26 lat i dotychczas nie korzystały z usług Banku Millennium, mogą w łatwy sposób zyskać 10 biletów do kina i zaoszczędzić na tym 330 zł. Wystarczy, że otworzą konto osobiste i dwukrotnie wykonają trzy proste zadania.

Nagrodami oferowanymi przez banki w akcjach specjalnych jest najczęściej gotówka. Jednak czasem za otwarcie konta i spełnienie określonych warunków na klientów czekają gratyfikacje rzeczowe, np. bilety do kina.

1

Promocja – 10 z kontem na 5

Taki właśnie bonus można otrzymać w promocji „10 z kontem na 5” organizowanej przez Bank Millennium. Dokładnie chodzi o 10 biletów na seanse 2D lub 3D w kinach Helios lub projekcje 2D w salach Multikina (klient sam wybiera odpowiadające mu kino – na etapie składania wniosku).

Z oferty mogą skorzystać osoby w wieku 18-26 lat, które na dzień rozpoczęcia promocji (20 listopada) nie są i nie były stronami jakiejkolwiek umowy z Bankiem Millennium. Innymi słowy: są nowymi klientami.

W szczególności wykluczenie dotyczy klientów o statusie: posiadacza, współposiadacza, pełnomocnika, przedstawiciela ustawowego, kuratora, poręczyciela, użytkownika karty przedpłaconej, użytkownika jakiegokolwiek produktu.

Z dostępnej do 27 grudnia oferty nie skorzystają również osoby, które kiedykolwiek w ramach innych akcji otworzyły Konto 360° lub Konto 360° Student i później rozwiązały umowę. Obostrzeniem objęte są także osoby, które już złożyły wniosek o produkt Banku Millennium i jest on w trakcie procesowania.

Uwaga! Obowiązuje limit 5000 wniosków. Tylko tyle osób może otrzymać nagrodę.
2

Jak zdobyć 10 biletów do kina – instrukcja krok po kroku

Jak zdobyć 10 biletów do kina za konto Banku Millennium?:

 • Do 27 grudnia przez stronę promocji: w wersji z biletami do Multikina lub w wersji z biletami do kin Helios  złożyć wniosek o konto osobiste z kartą debetową wraz z wymaganymi zgodami marketingowymi,
 • Do 31 grudnia zawrzeć umowę i aktywować aplikację mobilną Banku Millennium,
 • W styczniu oraz lutym 2020 r. zapewnić wpływy na konto po min. 500 zł i wykonać kartą albo Blikiem po co najmniej jednej płatności bezgotówkowej,

O czym warto pamiętać?

By wziąć udział w promocji, konto musi być założone wyłącznie poprzez stronę promocyjną. Liczba uczestników jest ograniczona do 5 000 osób. Po jej przekroczeniu możliwość rejestrowania zostanie zablokowana. Warto zatem się pospieszyć!

We wniosku o konto, musimy wyrazić zgody na otrzymywanie informacji handlowych lub marketingowych przez kanały elektroniczne oraz przez telefon.

Zasilenie konta w danym miesiącu kwotą 500 zł może być przeprowadzone w postaci jednego kilku przelewów (np. jak przelew ze swojego konta w innym banku) – ważne by suma wpływów na koniec danego miesiąca wyniosła min. 500 zł.

Gratyfikacja w postaci kodów elektronicznych wysyłanych SMS-em podzielona jest na dwie części.

Pierwszą są dwa bilety, które bank przekaże do 13 stycznia za samo otwarcie ROR-u i aktywację aplikacji.

Drugą, czyli osiem biletów do 13 marca. Oczywiście do tego czasu wciąż trzeba być posiadaczem rachunku i nie wycofać wspomnianych zgód marketingowych.

Ważne! Otrzymanie drugiej części nagrody nie jest uzależnione od otrzymania pierwszej części.

3

Konto oszczędnościowe 2,7% do 100 000 zł

Warto wspomnieć o jeszcze jednym atucie posiadania konta w Banku Millennium – wysokim oprocentowaniu konta oszczędnościowego w promocji na nowe środki.

Aktualnie do 11 stycznia trwa 18 edycja tej promocji. W ramach niej, dla nowych środków na Koncie Oszczędnościowym Profit przez 3 miesiące obowiązuje specjalne oprocentowanie promocyjne w wysokości: 2,7% w skali roku do  100 000 zł i 1,1% w skali roku dla nadwyżki powyżej 100 000 zł.

KwotaOprocentowanie nowych środków w skali roku przez 2 miesiące
do 100000 zł 1,0%

Co ważne, od dłuższego już czasu bank regularnie odnawia promocje podwyższonego oprocentowania, dlatego nasze oszczędności mogą pracować na wysokim procencie jedynie z małymi przerwami (możemy brać udział w kolejnych promocjach, pod warunkiem stosowania się do zasad opisanych tutaj).

Konto oszczędnościowe Profit jest prowadzone za darmo i można go założyć razem z  Kontem 360° Student.

5

Ile kosztuje Konto 360º i 360º Student?

W promocji można otwierać Konto 360° lub Konto 360° Student. Z punktu widzenia klienta korzystniej wypada to drugie. Dlaczego?

Konto 360° Student (do 26 lat)Konto 360°
Opłata za prowadzenie konta
0 zł 0 zł lub 8 zł
(zwolnienie: wpływ min. 1000 zł/mies. + min. 1 transakcja bezgot. w mies.)
Opłata za kartę
4 zł lub 0 zł
(zwolnienie: min. 1 transakcja bezgot. w mies.)
0 zł lub 7 zł
(zwolnienie: wpływ min. 1000 zł/mies. + min. 1 transakcja bezgot. w mies.)
Przelew przez internet
0 zł 0 zł
Wypłaty z bankomatów w Polsce
0 zł - wszystkie w Polsce
(warunek: min. 1 transakcja bezgot. w mies.)
w innych przypadkach 0 zł - Millennium
5 zł - pozostałe
0 zł - wszystkie w Polsce
(warunek: wpływ min. 1000 zł + min. 1 transakcja bezgot. w mies.)
w innych przypadkach 0 zł - Millennium
5 zł - pozostałe

W przypadku konta 360 Student łatwiej uniknąć opłat związanych z jego utrzymaniem. Wystarczy bowiem w każdym miesiącu wykonać jedną transakcję bezgotówkową kartą albo Blikiem na dowolną kwotę, by nie płacić 4 zł za obsługę plastiku oraz móc pobierać gotówkę ze wszystkich bankomatów w kraju bez prowizji (normalnie to koszt 1-5 zł w zależności od urządzenia).

Natomiast sam rachunek prowadzony jest bezwarunkowo za darmo. Bezpłatne są też zwykłe przelewy zlecane przez internet.

5

Ocena promocji

Jeśli ktoś jest fanem kina i dotąd nie korzystał z usług Banku Millennium, promocja „10 z kontem na 5” jest dla niego.
Spełniając proste warunki (aktywacja apki oraz wpływ 500 zł i jedna płatność kartą albo Blikiem w każdym z dwóch kolejnych miesięcy), zyska 10 biletów.
W ten sposób zaoszczędzi od 150 do nawet 330 zł. Przy okazji uniknie też kosztów utrzymania rachunku i wypłat z obcych bankomatów (zwolnienie z opłat uzyskuje się przy jednej płatności w miesiącu).

Dzięki podwyższonemu oprocentowaniu konta oszczędnościowego dla nowych środków do 2,7% w skali roku do 100 000 zł, ror jest także ciekawą opcją dla osób pragnących korzystnie ulokować swoje oszczędności. Konto oszczędnościowe Profit należy do ścisłej czołówki najlepiej oprocentowanych rachunków dla wysokich kwot w naszym rankingu kont oszczędnościowych.

Konto 360º

PROMOCJA: 10 z kontem na 5

+ 200 zł premii i 2,7% na KO
Promocja zakończona
9 Ocena Łączna
15 opinie
Promocja 10 z kontem na 5

Nieskomplikowane zasady, łatwe do zrealizowania warunki i atrakcyjne bonusy.

9.5Ocena Redakcji
Ocena promocji
9.5
9.3Ocena Użytkowników
Ocena promocji
9.3
Dodaj swoją opinie
Dodaj opinie jako pierwszy!

   Dodaj swoją opinie

   Twoja całkowita ocena

    

   Porównaj wybrane konta
   • Porównywarka lokat (0)
   • Porównywarka kont osobistych (0)
   • (0)
   Porównaj Teraz
   0