Pekao: łatwe 200 zł za otwarcie konta dla młodych

Masz mniej niż 26 lat i potrzebujesz całkowicie darmowego konta osobistego z bezpłatnym dostępem do wszystkich bankomatów? Załóż Konto Przekorzystne dla młodych w Banku Pekao, który zapłaci ci za to 200 zł! Będziesz mógł też wziąć udział w loterii z nagrodą główną w postaci Audi Q4 e-tron.

Dorosłość można rozpatrywać na wielu płaszczyznach. Jedną z nich są finanse. Samodzielne zarządzanie zgromadzonymi pieniędzmi, w tym robienie zakupów i opłacanie stałych należności, stanowi właśnie przejaw bycia dorosłym.

Posiadanie własnego konta osobistego ułatwia te czynności. Zwiększa też bezpieczeństwo posiadanych środków. Gdzie więc otworzyć taki ROR?

Uwaga! Promocja została zakończona. Zapoznaj się z pełną analizą aktualnie najlepszej promocji Pekao.

Nawet 200 zł w promocjach dla młodych

Dobrym wyborem może być Bank Pekao. Trwa tam właśnie promocja skierowana do osób w wieku 18-26 lat. W zamian za otwarcie Konta Przekorzystnego dla młodych (18-26 lat)  i spełnienie prostych warunków otrzymuje się premię 200 zł.

Ponadto, będąc już klientem Banku Pekao i płacąc wydanymi przez niego kartami, zyskuje się szanse na zdobycie samochodu Audi Q4 e-tron i roweru elektrycznego. Wystarczy zarejestrować się w promocji (formularz jest dostępny w bankowości elektronicznej po wyrażeniu zgód marketingowych) i do 1 stycznia jak najczęściej używać plastiku albo/i karty zapisanej w portfelu Google Pay bądź Apple Pay. Jedna płatność kartą debetową to jeden los, a kredytową – pięć losów. Losowanie samochodu o wartości 227.000 zł odbędzie się 21 stycznia, natomiast e-rower Unibike Evo warty 5.000 zł można wygrać co tydzień do 5 stycznia.

Oferta dostępna jest do 31 grudnia. Mogą z niej skorzystać nowi klienci. Chodzi o osoby, które od 1 stycznia 2019 nie miały konta osobistego albo lokaty w Banku Pekao.

powrót do menu ↑

Jak zdobyć 200 zł za założenie konta?

1Do 31 grudnia na stronie promocji złożyć wniosek i zawrzeć umowę o Konto Przekorzystne dla młodych z kartą płatniczą i aplikację PeoPay.

We wniosku należy zaakceptować regulamin oraz wyrazić zgodę na przetwarzanie danych w celu udziału w promocji. Umowę należy zawrzeć w aplikacji metodą na selfie albo na stronie banku z użyciem e-dowodu osobistego. Gdyby to okazało się niemożliwe, można podpisać umowę w tradycyjny sposób w jednej z placówek.

Załóż Konto na stronie promocji

2W każdym z trzech kolejnych miesięcy po miesiącu założenia ROR-u wykonać kartą debetową lub w aplikacji mobilnej 5 transakcji bezgotówkowych na dowolne kwoty

Jeśli więc Konto Przekorzystne dla młodych otworzymy w listopadzie, promocyjne płatności realizujemy w grudniu, styczniu i lutym. Gdy umowę zawrzemy w grudniu, wszystko przesuwa się o jedenmiesiąc.

Przekazanie nagrody

Premia za otwarcie konta dla młodych w Banku Pekao podzielona jest na dwie części: 50 zł i 150 zł. Termin wypłaty zależy od daty zawarcia umowy.

Jeśli zrobimy to w listopadzie, nagrodę otrzymamy do 31 grudnia (I transza) oraz do 31 marca (II transza). W innym przypadku będzie to odpowiednio: 31 stycznia oraz 30 kwietnia.

powrót do menu ↑

Ile kosztuje Konto Przekorzystne dla Młodych 18-26?

Konto Przekorzystne Osoby poniżej 26 lat Osoby od 26 lat
Opłata za prowadzenie konta
0 zł
Opłata za kartę
0 zł karta MasterCard Debit FX: 4 zł lub 0 zł
(zwolnienie: wpływ min. 500 zł i min. 1 transakcja bezgotówkowa w mies.)
Przelew przez internet
0 zł 0 zł
Wypłaty z bankomatów w Polsce
0 zł Bankomaty Pekao SA - 0 zł

Pozostałe bankomaty:
karta MasterCard Debit FX: 2,3% min. 5 zł lub 0 zł
(zwolnienie: wpływ min. 500 zł i min. 1 transakcja bezgotówkowa w mies.)

Pod względem cenowym Konto Przekorzystne dla młodych należy do najlepszych rachunków bieżących na rynku. Jest bowiem całkowicie darmowe.

Klient nie ponosi kosztów prowadzenia ROR-u, obsługi karty debetowej, przelewów internetowych ani wypłat z obcych bankomatów. Zwolnienie z opłat ma charakter bezwarunkowy, czyli nie wymaga od posiadacza dokonywania żadnych czynności.

Nasza pełną recenzje konta przekorzystnego dla młodych w Pekao SA oraz opinie użytkowników można znaleźć tutaj.
powrót do menu ↑

Czy warto?

Warto wziąć udział w promocji Banku Pekao. Pod łatwymi do spełnienia warunkami (pięć transakcji kartą lub w aplikacji w każdym z trzech kolejnych miesięcy) można bowiem zyskać 200 zł i do tego nie przejmować się kosztami utrzymania ROR-u. Tych po prostu nie ma. Konto Przekorzystne dla młodych jest całkowicie i bezwarunkowo darmowe.

Konto Przekorzystne dla Młodych 18-26

Kumulacja promocji

+ 200 zł premii
Promocja zakończona
9 Ocena Łączna
Promocja pekao dla młodych

Warunki uzyskania premii 200 zł są bardzo łatwe do spełnienia, natomiast utrzymanie rachunku może być całkowicie bezpłatne.

Ocena
9
Dodaj swoją opinie
Dodaj opinie jako pierwszy!

Dodaj swoją opinie

Twoja całkowita ocena

 

Porównaj wybrane konta
  • Porównywarka lokat (0)
  • Porównywarka kont osobistych (0)
  • (0)
Porównaj Teraz
0