Pekao: łatwe 200 zł za otwarcie konta dla młodych + 2,5% dla oszczędności

Masz mniej niż 26 lat i potrzebujesz całkowicie darmowego konta osobistego z bezpłatnym dostępem do wszystkich bankomatów? Załóż Konto Przekorzystne dla młodych w Banku Pekao, który zapłaci ci za to 200 zł! Będziesz mógł też korzystnie ulokować oszczędności (2,5% na 6 miesięcy).

Dorosłość można rozpatrywać na wielu płaszczyznach. Jedną z nich są finanse. Samodzielne zarządzanie zgromadzonymi pieniędzmi, w tym robienie zakupów i opłacanie stałych należności, stanowi właśnie przejaw bycia dorosłym.

Posiadanie własnego konta osobistego ułatwia te czynności. Zwiększa też bezpieczeństwo posiadanych środków. Gdzie więc otworzyć taki ROR?

Nawet 200 zł w promocjach dla młodych

Dobrym wyborem może być Bank Pekao. Trwa tam właśnie promocja skierowana do osób w wieku 18-26 lat. W zamian za otwarcie Konta Przekorzystnego dla młodych (18-26 lat)  i spełnienie prostych warunków otrzymuje się premię 200 zł.

Do tego umożliwia otwarcie konta oszczędnościowego ze stawką 2,5 proc. na 6 miesięcy (normalnie płaci 0,01 proc.).

Oferta dostępna jest do 31 marca. Mogą z niej skorzystać nowi klienci. Chodzi o osoby, które od 1 stycznia 2020 nie miały konta osobistego albo lokaty w Banku Pekao.

powrót do menu ↑

Jak zdobyć 200 zł za założenie konta?

1Do 31 marca na stronie promocji złożyć wniosek i zawrzeć umowę o Konto Przekorzystne dla młodych z kartą płatniczą i aplikację PeoPay.

We wniosku należy zaakceptować regulamin oraz wyrazić zgodę na przetwarzanie danych w celu udziału w promocji. Umowę należy zawrzeć w aplikacji metodą na selfie albo na stronie banku z użyciem e-dowodu osobistego. Gdyby to okazało się niemożliwe, można podpisać umowę w tradycyjny sposób w jednej z placówek.

Załóż Konto na stronie promocji

2W każdym z trzech kolejnych miesięcy po miesiącu założenia ROR-u wykonać kartą debetową lub w aplikacji mobilnej 5 transakcji bezgotówkowych na dowolne kwoty.

Jeśli więc Konto Przekorzystne dla młodych otworzymy w lutym, promocyjne płatności realizujemy w marcu, kwietniu i maju. Gdy umowę zawrzemy w marcu, wszystko przesuwa się o jeden miesiąc.

Przekazanie nagrody

Premia za otwarcie konta dla młodych w Banku Pekao podzielona jest na cztery części po 50 zł. Termin wypłaty zależy od daty zawarcia umowy.

Jeśli zrobimy to w lutym, nagrody otrzymamy do:

  • 31 marca (50 zł za otwarcie konta),
  • 30 kwietnia (50 zł  za transakcje w lutym),
  • 31 maja (50 zł  za transakcje w marcu),
  • 30 czerwca (50 zł  za transakcje w kwietniu).

W przypadku założenia konta w marcu będzie to odpowiednio: 30 kwietnia, 31 maja, 30 czerwca i 31 lipca.

powrót do menu ↑

Wyższe oprocentowanie konta oszczędnościowego

Oprócz premii za otwarcie konta osobistego można zyskać większe odsetki na koncie oszczędnościowym. Promocyjna stawka wynosi 2,5 proc. w skali roku i przysługuje przez 6 miesięcy (183 dni) od otwarcia rachunku. Podwyższone oprocentowanie jest naliczane od kwot nieprzekraczających 20 tys. zł.

Standardowo zarabia się 0,01 proc.

powrót do menu ↑

Ile kosztuje Konto Przekorzystne dla Młodych 18-26?

Konto Przekorzystne Osoby poniżej 26 lat Osoby od 26 lat
Opłata za prowadzenie konta
0 zł 0 zł
Opłata za kartę
0 zł karta Visa Debit FX: 4 zł lub 0 zł
(zwolnienie: wpływ min. 500 zł i min. 1 transakcja bezgotówkowa kartą w mies.)
Przelew przez internet
0 zł 0 zł
Wypłaty z bankomatów w Polsce
0 zł 0 zł - Pekao SA
0 zł - pierwsze 2 wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce
(warunek: wpływ min. 500 zł i min. 1 transakcja bezgotówkowa kartą w mies.)
2,3%, min. 5 zł - pozostałe

Pod względem cenowym Konto Przekorzystne dla młodych należy do najlepszych rachunków bieżących na rynku. Jest bowiem całkowicie darmowe.

Klient nie ponosi kosztów prowadzenia ROR-u, obsługi karty debetowej, przelewów internetowych ani wypłat z obcych bankomatów. Zwolnienie z opłat ma charakter bezwarunkowy, czyli nie wymaga od posiadacza dokonywania żadnych czynności.

Nasza pełną recenzje konta przekorzystnego dla młodych w Pekao SA oraz opinie użytkowników można znaleźć tutaj.
powrót do menu ↑

Czy warto?

Warto wziąć udział w promocji Banku Pekao. Pod łatwymi do spełnienia warunkami (pięć transakcji kartą lub w aplikacji w każdym z trzech kolejnych miesięcy) można bowiem zyskać 200 zł i do tego nie przejmować się kosztami utrzymania ROR-u. Tych po prostu nie ma. Konto Przekorzystne dla młodych jest całkowicie i bezwarunkowo darmowe.

Konto Przekorzystne dla Młodych 18-26

Kumulacja promocji

+ 200 zł premii i 2,5% na KO
Promocja zakończona
9 Ocena Łączna
Promocja pekao dla młodych

Warunki uzyskania premii 200 zł są bardzo łatwe do spełnienia, natomiast utrzymanie rachunku może być całkowicie bezpłatne.

Ocena
9
Dodaj swoją opinie
Dodaj opinie jako pierwszy!

Dodaj swoją opinie

Twoja całkowita ocena

 

Porównaj wybrane konta
  • Porównywarka lokat (0)
  • Porównywarka kont osobistych (0)
  • (0)
Porównaj Teraz
0