Do 300 zł zwrotu i 3% na koncie oszczędnościowym w T-Mobile Usługi Bankowe

Będąc posiadaczem konta osobistego w T-mobile usługi bankowe, możemy zgarnąć do 300 zł zwrotu za zakupy rocznie  i zyskać 3% na koncie oszczędnościowym do 50 000 zł przez 3 miesiące.

Banki na różne sposoby starają się przyciągnąć nowych klientów. Część z nich proponuje money-back, czyli zwrot części wydatków opłaconych kartą.

5% zwrot za zakupy w T-Mobile Usługi Bankowe

T-Mobile Usługi Bankowe Promocja Zwrot za zakupy
Dla kogo? dla wszystkich klientów
Do kiedy można przystąpić? do odwołania
Ile można zyskać? bez produktu kredytowego:
90 zł (Konto Freemium)
lub 150 zł (Konto Premium)

z produktem kredytowym:
180 zł/rok (Konto Freemium)
lub 300 zł/rok (Konto Premium)
Najważniejsze warunki 1. Wyrazić zgody marketingowe
2. Wykonywać odpowiednie obroty kartą
3. Posiadać produkt kredytowy np. kartę kredytową (warunek obowiązuje po pół roku od przystąpienia do promocji)
Link do regulaminu

Program moneyback funkcjonuje w T-Mobile Usługach Bankowych. Za transakcje bezgotówkowe wykonane kartą T-Mobile Usługi Bankowe (transakcje muszą zostać dokonane w danym miesiącu) można otrzymać bonus – 5% zwrotu wartości zakupów.

Mogą w nim uczestniczyć wszyscy klienci bez względu na staż.

Premia wynosi 5 proc. miesięcznie i w standardowym modelu jest naliczana przez pół roku, a po spełnieniu dodatkowego warunku w postaci posiadania jakiegokolwiek produktu kredytowego banku (np. karty kredytowej) – do odwołania. O ewentualnym zakończeniu akcji telebank poinformuje z dwumiesięcznym wyprzedzeniem.

Bonus ma też ograniczenie kwotowe. Wielkość zwrotu zależy od rodzaju posiadanego ROR-u i wynosi 15 zł dla posiadaczy Konta Freemium i 25 zł dla posiadaczy Konta Premium.

Zatem w wariancie podstawowym tj. pierwszych 6 miesiącach można odzyskać 90 zł (Konto Freemium) lub 150 zł (Konto Premium) bez wymogu posiadania produktu kredytowego

By móc korzystać w kolejnych miesiącach ze zwrotu trzeba już posiadać dowolny produkt kredytowy taki jak np. karta kredytowa Travel .

Wtedy w ciągu roku można odzyskać 180 zł (Konto Freemium) lub 300 zł (Konto Premium) .

Uwaga! Money-back naliczany jest po spełnieniu kilku warunków:

 • Wyrażenie i nieodwoływanie zgód na przetwarzanie danych w celach marketingowych
 • Wyrażenie i nieodwoływanie zgody na weryfikację zobowiązaniach w BIK, BIG i innych rejestrach
 • Wyrażenie i nieodwoływanie zgody na udział w promocji oraz akceptacja jej regulaminu
 • Osiągnięcie minimalnego progu wydatków kartą w danym miesiącu: 200 zł dla Konta Freemium i 500 zł dla Konta Premium Wydając taką kwotę, unikamy przy okazji opłaty za obsługę plastiku.
 • Posiadanie produktu kredytowego w T-Mobile Usługach Bankowych (np. karta kredytowa) Wymóg ten obowiązuje od 7 miesiąca od przystąpienia do promocji, czyli przez pierwsze pół roku nie trzeba posiadać produktu kredytowego w celu uzyskania nagrody.

Zwrotem objęte jest tylko jedno konto i jedna karta klienta. Nie można zatem zwiększyć kwoty premii, otwierając kolejny rachunek i zamawiając do niego kolejny plastik.

Bonus trafia na ROR klienta do 15. dnia kolejnego miesiąca, za który jest wypłacany. Zatem money-back za luty zostanie wypłacony do 15 marca.

powrót do menu ↑

3% na koncie oszczędnościowym

Będąc nowym klientem, można też zarabiać 3 proc. na koncie oszczędnościowym przez 3 miesiące od otwarcia konta. Tabela oprocentowania określa nowego klienta w następujący sposób:

W promocji może wziąć udział Klient, który w terminie od 1 stycznia 2017 r. do dnia 31 grudnia 2019 r. nie posiadał umowy o rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy w T-Mobile Usługi Bankowe.

Limit salda wynosi 50 tys. zł. Aktualnie jest to jedno z najlepszych kont oszczędnościowych na rynku. Później obowiązuje standardowe oprocentowanie, czyli WIBID 1M – 0,6, co na dziś daje stawkę 0,83 proc.

Kwota Oprocentowanie w skali roku przez 3 miesiące
do 50 000 zł

3,0%

Promocja trwa do 31 marca 2020 r.

powrót do menu ↑

Konto Freemium a Konto Premium

Konto Freemium Konto Premium
Opłata za prowadzenie konta
0 zł 0 zł lub 18,9 zł
(zwolnienie: transakcje kartą za min. 500 zł w mies.)
Opłata za kartę
6 zł lub 0 zł
(zwolnienie: transakcje kartą za min. 200 zł)
0 zł
Przelew przez internet
0 zł 0 zł
Wypłaty z bankomatów w Polsce
0 zł - wszystkie bankomaty w Polsce (3 wypłaty w miesiącu)
6 zł - od 4 wypłaty w miesiącu
0 zł

ROR w różowym telebanku jest darmowy po wykazaniu się aktywnością. Chodzi o używanie karty debetowej. Będzie ona darmowa jeśli dokonamy nią transakcji bezgotówkowych za min. 200 zł w miesiącu, w innym przypadku za jej obsługę zapłacimy 6 zł/miesiąc.

Ponadto posiadacze Konta Freemium muszą się liczyć z ograniczeniami w darmowych wypłatach z bankomatów. W każdym miesiącu przysługują im trzy takie transakcje. Każda kolejna kosztuje ich 6 zł.

Jeden raz mogą też nieodpłatnie zdeponować pieniądze we wpłatomacie. Przy następnej operacji zapłacą prowizję 0,5 proc. min. 1 zł.

Takich ograniczeń nie ma w przypadku droższego Konta Premium. Ich posiadacze mogą za darmo wypłacać pieniądze ze wszystkich maszyn w kraju i na świecie oraz bezpłatnie korzystać z wpłatomatów Euronetu.

Konto Premium to rachunek, w którym większość usług jest darmowa w zamian za opłatę za prowadzenie konta, która wynosi aż 18,9 zł na miesiąc. Można jednak być z niej zwolnionym pod warunkiem dokonania w danym miesiącu rozliczeniowym transakcji bezgotówkowych kartą (transakcje nie mogą zostać anulowane) na kwotę minimum 500 zł.

powrót do menu ↑

Czy to się opłaca?

To zależy, na jaki wariant konta się zdecydujemy. Przy tym tańszym koncie Freemium kłopotliwe mogą być bankomaty (trzy darmowe wypłaty), przy tym droższym Premium – minimalna kwota wydatków kartą (500 zł) zwalniająca z opłaty za ROR. Po pół roku dochodzi też kwestia posiadania produktu kredytowego.

Zatem jeśli potraktujemy T-Mobile Usługi Bankowe jako bank pierwszego wyboru, jego money-back może być impulsem do tego, by związać się z tą marką na dłużej. W przeciwnym po upływie okresu promocyjnego oprocentowania (3% na 3 miesiące)  rachunek trzeba będzie zamknąć.

Konto Freemium lub Premium

PROMOCJA: Zwrot za Zakupy

+ 300 zł/rok zwrotu za zakupy i 3% na KO
8.5 Ocena Łączna
Promocja "Zwrot za Zakupy"

Zwrot za zakupy to zawsze miła niespodzianka. Jednak w przypadku różowego telebanku trzeba się trochę namęczyć, by go otrzymać.

Dodaj swoją opinie  |  Zobacz opinie i komentarze
6 opinii
Zobacz wszystkie Najbardziej pomocne Najwyższe oceny Najniższe oceny Dodaj swoją opinie
 1. Odpowiedz
  Ryszard 11 Marzec 2020 20:52

  Oprocentowanie w bankach to kompromitacja i jeszcze podatek belki !!!!!!!!!

 2. Odpowiedz
  Piotr 14 Styczeń 2020 16:43

  Zakładając konto trzeba potwierdzić swoją tożsamość wysyłając przelew z innego banku.
  Niestety nie znają takich banków jak:
  PKO BP
  Millenium
  Idea
  dalej nie próbowałem – szkoda czasu – żenada

 3. Odpowiedz
  Paweł 5 Styczeń 2020 10:34

  3% na koncie oszczędnościowym
  autor nie podaje żadnych informacji dla kogo to jest . nowy klient to jaki ?
  słabe to opracowanie

  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 5 Styczeń 2020 21:04

   Zgodnie z tabelą oprocentowania:

   W promocji może wziąć udział Klient, który w terminie od 1 stycznia 2017 r. do dnia 31 grudnia 2019 r. nie posiadał umowy o rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy w T-Mobile Usługi Bankowe.

   A więc nowy klient to taki , który nie miał ror’u t-mobile usługi bankowe w okresie 01.01.17 – 31.12.19.
   Szczegółowa analiza konta oszczędnościowego jest dostępna tutaj:
   https://www.tanie-konto.pl/tmobile/konto-oszczednosciowe/

 4. Odpowiedz
  nikko 5 Marzec 2019 00:34

  Założyłem konto Freemium z kontem oszczędnościowym na początku lutego głównie ze względu na to 3%.
  Zaraz po Getinie to najwyżej oprocentowane konto oszczędnościowe na rynku dla 50 tys zł wkładu.

  Konto osobiste jest praktycznie darmowe w użytkowaniu wystarczy płacić za zakupy kartą za minimum 200 zł w miesiącu.

  Do tego jest moneyback 5%, czyli za każdą transakcję kartą otrzymujemy zwrot 5% na konto czyli np. jak wydamy w miesiącu to 200 zł (niezbędne by karta byłą darmowa) to otrzymamy 10 zł zwrotu 🙂 także spoko

 5. Odpowiedz
  leon 5 Luty 2019 17:58

  Witam właśnie czekałem 3 tygodnie na otwarcie konta w t-mobile. Był kurier umowa wszystko szybko ładnie pięknie, cierpliwie czekam ponad 3 tygodnie więc dzwonie do nich, infolinia masakra ciężko się dodzwonić, odbierają z litości już chyba, przechodzę żmudną weryfikację pani dzwoni do działu technicznego kolejne 5 minut, a potem się dowiaduję że coś się nie zgadza w umowie i jak chcę to muszę jeszcze raz założyć konto! Żenada nawet mnie nie poinformowano a pani z infolinii mówi że takich czynności nie wykonują a tym zarazem widać jak dbają o klientów.

Dodaj swoją opinie

 

Porównaj wybrane konta
 • Porównywarka lokat (0)
 • Porównywarka kont osobistych (0)
 • (0)
Porównaj Teraz
0