Santander Bank Polska: Zgarnij bonus 1850 zł w promocjach dla firm

Gdy kolejne banki podnoszą klientom biznesowym opłaty, Santander Bank Polska proponuje im bezterminowe zwolnienie z kosztów najważniejszych usług  oraz 350 zł w gotówce na start. Do tego dorzuca do 900 zł w postaci zwrotu za transakcję kartą, 400 zł za zaciągniecie kredytu i 200 zł za skorzystanie z opieki zdrowotnej.

Z wielu powodów niektóre osoby nie chcą lub nie mogą pracować na etacie. Postanawiają więc założyć działalność gospodarczą. Do prowadzenia biznesu konto firmowe nie zawsze jest potrzebne (niekiedy wystarczy zwykły ROR), ale jego otwarcie może się opłacić. Wciąż są bowiem banki, które przyznają za to atrakcyjną premię pieniężną.

Bonus 350 zł na start

Świetnym przykładem jest Santander Bank Polska. Na otwarciu dostępnego tam Konta Firmowego Godnego Polecenia drobny przedsiębiorca (osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą) może zyskać 350 zł.

Uczestnikiem czwartej edycji promocji „Konto Firmowe Godne Polecenia z BONUSEM” może być nowy klient firmowy Santandera. Regulamin określa go jako osobę fizyczną prowadzącą działalność gospodarczą, która na dzień rozpoczęcia akcji nie była stroną umowy o konto firmowe prowadzone przez Santander Bank Polska. Także bycie klientem indywidualnym Santandera nie wyklucza z udziału w promocji. Czas na przystąpienie do akcji upływa 20 grudnia.

Ale to nie wszystko! W ramach równoległych ofert specjalnych (dostępnych do 28 lutego) organizacja zarządzana przez Michała Gajewskiego oferuje jeszcze inne bonusy:

 • bezterminowe zwolnienie z podstawowych opłat ,
 • do 900 zł money-backu za transakcje firmową kartą płatniczą,
 • 400 zł za zaciągnięcie ewentualnego kredytu lub skorzystanie z leasingu,
 • 200 zł za skorzystnie z prywatnej opieki medycznej.

Jak zyskać 350 zł na start – krok po kroku?

1Do 20 grudnia zarejestrować się na stronie promocji, a następnie za pośrednictwem utworzonego tam profilu złożyć wniosek o Konto Firmowe Godne Polecenia.

Podczas rejestracji trzeba zaakceptować regulamin i politykę prywatności.

We wniosku o konto podajemy dane zgodne z tymi wpisanymi do formularza rejestracyjnego (ten sam adres e-mail).

Należy także pamiętać, by wyrazić zgodę na:

 • ujawnienie tajemnicy bankowej na rzecz organizatora w celu przeprowadzenia promocji (chodzi o możliwość poinformowania organizatora o spełnieniu warunków wypłaty nagrody),
 • kontakt w sprawie realizacji wniosku o otwarcie konta i dostarczenie regulacji bankowych,
 • kontakt drogą elektroniczną w celach marketingowych,
 • kontakt telefoniczny w celach marketingowych.

Co prawda karta firmowa nie jest wymagana, ale bez niej nie będzie można otrzymywać money-backu.

2Do 10 stycznia zawrzeć umowę.

Można to zrobić za pośrednictwem kuriera.

3Do 31 stycznia spełnić warunki aktywności:

 • pobrać aplikacje mobilną Santander Mobile i przynajmniej raz się do niej zalogować,
 • wykonać 3 dowolne przelewy na rachunki prowadzone przez inne instytucje (nie dotyczy transferów do ZUS-u).

Przekazanie premii

Premia pieniężna 350 zł za otwarcie konta firmowego zostanie przekazana do 28 lutego. Oczywiście, na dzień wypłaty bonusu konto musi być aktywne.

Ważne! 11 lutego organizator prześle maila z informacją o przyznaniu nagrody. Wówczas będziemy mieć 7 dni na podanie numeru otwartego w promocji rachunku, na który trafi przelew będący gratyfikacją. Instrukcję zamieści w mailu. Formularz znajdziemy też na swoim profilu w serwisie, w którym się rejestrowaliśmy.

Pamiętajmy, że premia jest przychodem naszej firmy, z którego musimy rozliczyć się samodzielnie.

powrót do menu ↑

Do 900 zł zwrotu wydatków kartą

W dostępnej  do 28 lutego  „Promocji godnej polecenia” bonusem jest półroczny money-back w wysokości 3 proc. Limit kwotowy wynosi 150 zł miesięcznie, co łącznie daje nawet 900 zł premii.

By otrzymywać zwrot, należy:

 • Do 28 lutego otworzyć rachunek Konto Firmowe Godne Polecenia wraz z kartą
 • Wyrazić zgody marketingowe na kontakt telefoniczny i elektroniczny,
 • W każdym z sześciu kolejnych miesięcy, licząc od zawarcia umowy, wykonać z konta przelew na min. 200 zł do ZUS-u lub urzędu skarbowego

Nagroda za dany miesiąc wypłacana jest do końca kolejnego miesiąca. Przykładowo money-back za listopad otrzymamy do końca grudnia.

powrót do menu ↑

400 zł za kredyt lub leasing

Kolejny bonus w postaci 400 zł można zyskać za zaciągnięcie kredytu w Santander Bank Polska lub leasingu w Santander Leasing. Stosowną umowę należy zawrzeć w ciągu sześciu miesięcy od otwarcia konta firmowego (to należy zrobić do 28 lutego).

powrót do menu ↑

Do 200 zł za opiekę zdrowotną

Ostatnią nagrodą przysługującą klientowi, który do 28 lutego otworzy Konto Firmowe Godne Polecenia, jest 200 zł za zawarcie umowy o pakiet prywatnej opieki medycznej Lux Med za pośrednictwem Santander Bank Polska. Umowę powinniśmy podpisać do 6 miesięcy, a premia zostanie wypłacona do końca kolejnego miesiąca.

powrót do menu ↑

Bezterminowe zwolnienie z opłat za konto

Ale to nie koniec benefitów przyznawanych przez bank w „Promocji godnej polecenia”. Kolejną nagrodą przyznawaną uczestnikom akcji jest bezterminowe zwolnienie z opłat za:

 • prowadzenie konta firmowego,
 • wydanie i obsługę pierwszej karty debetowej,
 • zwykłe przelewy internetowe (krajowe i SEPA, czyli w euro),
 • SMS-y z kodami do autoryzacji,
 • pierwsze 10 przelewów natychmiastowych (w systemie Blue Cash) w miesiącu,
 • wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju i za granicą,
 • zlecenia stałe,
 • polecenia zapłaty.

Innymi słowy wszystkie podstawowe operacje (prowadzenie konta, posiadanie karty, przelewy i wypłaty z bankomatów) mamy całkowicie za darmo.

Nasza pełną recenzje Konta Firmowego Godnego Polecenia można znaleźć tutaj.
powrót do menu ↑

Czy warto?

Łącząc dostępne w Santanderze dwie promocje dla firm, można całkiem nieźle się obłowić i nie ponieść przy tym żadnych kosztów.

Santander można polecić tym przedsiębiorcom, którzy szukają taniego czy nawet darmowego w utrzymaniu rachunku i chcą łatwo zarobić 350 zł. Wystarczy, że zawrą umowę, zalogują się do apki oraz wykonają 3 przelewy wychodzące. Łącząc inne oferty specjalne, zyskają m.in. całkowite zwolnienie z opłat, prawo do money-backu 3 proc. przez pół roku oraz nawet 600 zł za wzięcie kredytu i skorzystanie z opieki medycznej. To naprawdę dużo!

A jeśli jeszcze nie jesteśmy klientami indywidualnymi Santandera, na otwarciu tam konta osobistego możemy zyskać 350 zł w gotówce.

Konto Firmowe Godne Polecenia

Kumulacja promocji

+ 1850 zł premii i zwolnienie z opłat
20 dni do końca promocji
1 Opinia
 1. Odpowiedz
  Ewa 14 Kwiecień 2021 13:34

  Czy przelewy do KRUS też dają podstawę do korzystania z warunków promocji?

Dodaj swoją opinie

 

Porównaj wybrane konta
 • Porównywarka lokat (0)
 • Porównywarka kont osobistych (0)
 • (0)
Porównaj Teraz
0