Santander Bank Polska: Zgarnij bonus 1800 zł w promocjach dla firm

Gdy kolejne banki podnoszą klientom biznesowym opłaty, Santander Bank Polska proponuje im bezterminowe zwolnienie z kosztów najważniejszych usług  oraz 400 zł w gotówce na start. Do tego dorzuca do 900 zł w postaci zwrotu za transakcję kartą i 500 zł za zaciągniecie kredytu lub skorzystanie z leasingu.

Z wielu powodów niektóre osoby nie chcą lub nie mogą pracować na etacie. Postanawiają więc założyć działalność gospodarczą. Do prowadzenia biznesu konto firmowe nie zawsze jest potrzebne (niekiedy wystarczy zwykły ROR), ale jego otwarcie może się opłacić. Wciąż są bowiem banki, które przyznają za to atrakcyjną premię pieniężną.

Bonus 400 zł na start

Świetnym przykładem jest Santander Bank Polska. Na otwarciu dostępnego tam Konta Firmowego Godnego Polecenia drobny przedsiębiorca (osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą) może zyskać 400 zł.

Uczestnikiem szóstej edycji promocji „Konto Firmowe Godne Polecenia z BONUSEM” może być nowy klient firmowy Santandera. Regulamin określa go jako osobę fizyczną prowadzącą działalność gospodarczą, która od 31 marca 2019 r. nie była stroną umowy o konto firmowe prowadzone przez Santander Bank Polska. Bycie klientem indywidualnym Santandera (posiadającym np. konto osobiste) nie wyklucza z udziału w promocji. Czas na przystąpienie do akcji upływa 18 listopada.

Ale to nie wszystko! W ramach równoległych ofert specjalnych (dostępnych do 30 listopada) Santander Bank Polska oferuje jeszcze inne bonusy:

 • bezterminowe zwolnienie z podstawowych opłat za konto,
 • do 900 zł money-backu za transakcje firmową kartą płatniczą,
 • 500 zł za zaciągnięcie ewentualnego kredytu lub skorzystanie z leasingu.

Jak zyskać 400 zł na start – krok po kroku?

1Do 18 listopada zarejestrować się na stronie promocji, a następnie za pośrednictwem utworzonego tam profilu złożyć wniosek o Konto Firmowe Godne Polecenia.

Przejdź na stronę promocji

Podczas rejestracji trzeba zaakceptować regulamin i politykę prywatności.

We wniosku o konto podajemy dane zgodne z tymi wpisanymi do formularza rejestracyjnego (ten sam adres e-mail).

Należy także pamiętać, by wyrazić zgodę na:

 • ujawnienie tajemnicy bankowej na rzecz organizatora w celu przeprowadzenia promocji (chodzi o możliwość poinformowania organizatora o spełnieniu warunków wypłaty nagrody),
 • kontakt w sprawie realizacji wniosku o otwarcie konta i dostarczenia regulacji bankowych,
 • kontakt drogą elektroniczną w celach marketingowych,
 • kontakt telefoniczny w celach marketingowych.

Co prawda karta firmowa nie jest wymagana, ale bez niej nie będzie można otrzymywać money-backu.

2Do 25 listopada zawrzeć umowę.

Można to zrobić za pośrednictwem kuriera.

3Do 11 grudnia spełnić warunki aktywności:

 • pobrać aplikacje mobilną Santander Mobile i przynajmniej raz się do niej zalogować,
 • wykonać 3 dowolne przelewy na rachunki prowadzone przez inne instytucje (nie dotyczy transferów do ZUS-u).

Przekazanie premii

Premia pieniężna 400 zł za otwarcie konta firmowego zostanie przekazana do 31 grudnia. Oczywiście, na dzień wypłaty bonusu konto musi być aktywne.

Ważne! Do 20 grudnia organizator prześle maila z informacją o przyznaniu nagrody. Wówczas będziemy mieć 3 dni (do 23 grudnia) na podanie numeru otwartego w promocji rachunku, na który trafi przelew będący gratyfikacją. Instrukcję zamieści w mailu. Formularz znajdziemy też na swoim profilu w serwisie, w którym się rejestrowaliśmy (zakładka “WYPŁATA”).

Pamiętajmy, że premia jest przychodem naszej firmy, z którego musimy rozliczyć się samodzielnie.

powrót do menu ↑

Do 900 zł zwrotu wydatków kartą

W dostępnej  do 30 listopada trzeciej edycji  „Promocji godnej polecenia” bonusem jest półroczny money-back w wysokości 3 proc. Limit kwotowy wynosi 150 zł miesięcznie, co łącznie daje nawet 900 zł premii.

By otrzymywać zwrot, należy:

 • Do 30 listopada otworzyć rachunek Konto Firmowe Godne Polecenia wraz z kartą
 • Wyrazić zgody marketingowe na kontakt telefoniczny i elektroniczny,
 • W każdym z sześciu kolejnych miesięcy, licząc od zawarcia umowy, wykonać z konta przelew na min. 200 zł do ZUS-u lub urzędu skarbowego

Nagroda za dany miesiąc wypłacana jest do końca kolejnego miesiąca. Przykładowo money-back za listopad otrzymamy do końca grudnia.

powrót do menu ↑

500 zł za kredyt lub leasing

Kolejny bonus w postaci 500 zł można zyskać za zaciągnięcie kredytu w Santander Bank Polska lub leasingu w Santander Leasing. Stosowną umowę należy zawrzeć w ciągu sześciu miesięcy od otwarcia konta firmowego (to należy zrobić do 30 listopada). Premia zostanie wypłacona do końca kolejnego miesiąca.

powrót do menu ↑

Bezterminowe zwolnienie z opłat za konto

Ale to nie koniec benefitów przyznawanych przez bank w „Promocji godnej polecenia”. Kolejną nagrodą przyznawaną uczestnikom akcji jest bezterminowe zwolnienie z opłat za:

 • prowadzenie konta firmowego,
 • wydanie i obsługę pierwszej karty debetowej,
 • zwykłe przelewy internetowe (krajowe i SEPA, czyli w euro),
 • SMS-y z kodami do autoryzacji,
 • pierwsze 10 przelewów natychmiastowych (w systemie Blue Cash) w miesiącu,
 • wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju i za granicą,
 • zlecenia stałe,
 • polecenia zapłaty.

Innymi słowy wszystkie podstawowe operacje (prowadzenie konta, posiadanie karty, przelewy i wypłaty z bankomatów) mamy całkowicie za darmo.

Nasza pełną recenzje Konta Firmowego Godnego Polecenia można znaleźć tutaj.
powrót do menu ↑

Czy warto?

Łącząc dostępne w Santanderze dwie promocje dla firm, można całkiem nieźle się obłowić i nie ponieść przy tym żadnych kosztów.

Santander można polecić tym przedsiębiorcom, którzy szukają taniego czy nawet darmowego w utrzymaniu rachunku i chcą łatwo zarobić 400 zł. Wystarczy, że zawrą umowę, zalogują się do apki oraz wykonają 3 przelewy wychodzące. Łącząc inne oferty specjalne, zyskają m.in. całkowite zwolnienie z opłat, prawo do money-backu 3 proc. przez pół roku oraz nawet 600 zł za wzięcie kredytu i skorzystanie z opieki medycznej. To naprawdę dużo!

A jeśli jeszcze nie jesteśmy klientami indywidualnymi Santandera, na otwarciu tam konta osobistego możemy zyskać nawet 480 zł w promocji.

Konto Firmowe Godne Polecenia

Kumulacja promocji

+ 1800 zł premii i zwolnienie z opłat
51 dni do końca promocji
1 Opinia
 1. Odpowiedz
  Ewa 14 Kwiecień 2021 13:34

  Czy przelewy do KRUS też dają podstawę do korzystania z warunków promocji?

Dodaj swoją opinie

 

Porównaj wybrane konta
 • Porównywarka lokat (0)
 • Porównywarka kont osobistych (0)
 • (0)
Porównaj Teraz
0