Santander Bank Polska: Zgarnij bonus 1950 zł w promocjach dla firm

Gdy kolejne banki podnoszą klientom biznesowym opłaty, Santander Bank Polska proponuje im bezterminowe zwolnienie z kosztów najważniejszych usług  oraz 450 zł w gotówce na start. Do tego dorzuca do 900 zł w postaci zwrotu za transakcję kartą i 600 zł za zaciągniecie kredytu lub skorzystanie z leasingu.

Z wielu powodów niektóre osoby nie chcą lub nie mogą pracować na etacie. Postanawiają więc założyć działalność gospodarczą. Do prowadzenia biznesu konto firmowe nie zawsze jest potrzebne (niekiedy wystarczy zwykły ROR), ale jego otwarcie może się opłacić. Wciąż są bowiem banki, które przyznają za to atrakcyjną premię pieniężną.

Bonus 450 zł na start

Świetnym przykładem jest Santander Bank Polska. Na otwarciu dostępnego tam Konta Firmowego Godnego Polecenia drobny przedsiębiorca (osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą) może zyskać 450 zł.

Uczestnikiem 7 edycji promocji „Konto Firmowe Godne Polecenia z BONUSEM” może być nowy klient firmowy Santandera. Regulamin określa go jako osobę fizyczną prowadzącą działalność gospodarczą, która od 1 stycznia 2022 r. nie była stroną umowy o konto firmowe prowadzone przez Santander Bank Polska. Bycie klientem indywidualnym Santandera (posiadającym np. konto osobiste) nie wyklucza z udziału w promocji. Czas na przystąpienie do akcji upływa 19 marca.

Ale to nie wszystko! W ramach równoległych ofert specjalnych (dostępnych do 31 lipca) Santander Bank Polska oferuje jeszcze inne bonusy:

 • bezterminowe zwolnienie z podstawowych opłat za konto,
 • do 900 zł money-backu za transakcje firmową kartą płatniczą,
 • 600 zł za zaciągnięcie ewentualnego kredytu lub skorzystanie z leasingu.

Jak zyskać 450 zł na start – krok po kroku?

1Do 19 marca zarejestrować się na stronie promocji, a następnie za pośrednictwem utworzonego tam profilu złożyć wniosek o Konto Firmowe Godne Polecenia.

Przejdź na stronę promocji

Podczas rejestracji trzeba zaakceptować regulamin i politykę prywatności.

We wniosku o konto podajemy dane zgodne z tymi wpisanymi do formularza rejestracyjnego (ten sam adres e-mail).

Należy także pamiętać, by wyrazić zgodę na:

 • ujawnienie tajemnicy bankowej na rzecz organizatora w celu przeprowadzenia promocji (chodzi o możliwość poinformowania organizatora o spełnieniu warunków wypłaty nagrody),
 • kontakt w sprawie realizacji wniosku o otwarcie konta i dostarczenia regulacji bankowych,
 • kontakt drogą elektroniczną w celach marketingowych,
 • kontakt telefoniczny w celach marketingowych.

Co prawda karta firmowa nie jest wymagana, ale bez niej nie będzie można otrzymywać money-backu.

2Do 26 marca zawrzeć umowę.

Można to zrobić całkowicie online przez selfie lub za pośrednictwem kuriera.

3Do 9 kwietnia następujące spełnić warunki:

 • pobrać aplikacje mobilną Santander Mobile i przynajmniej raz się do niej zalogować,
 • wyrazić zgodę na kontakt telefoniczny i elektroniczny w celach marketingowych (jeśli, nie zrobiliśmy tego na etapie wypełniania wniosku)
 • wykonać jedną wybraną czynność: min. 1 przelew na rachunek inny niż własny lub min. 1 transakcję kartą lub zapewnić jeden dowolny wpływ na konto z rachunku innego niż własny.

Zgodnie z regulaminem “rachunek inny niż własny” to:

Rachunek inny niż własny

rachunek bankowy o charakterze rozliczeniowym którego właściciel/współwłaściciel nie jest jednocześnie właścicielem Konta Firmowego Godnego Polecenia otwartego w ramach tej promocji

Przekazanie premii

Premia pieniężna 450 zł za otwarcie konta firmowego zostanie przekazana do 28 kwietnia. Oczywiście, na dzień wypłaty bonusu konto musi być aktywne, a wcześniejsze zgody nie mogą zostać prędzej odwołane.

Ważne! Do 21 kwietnia organizator prześle maila z informacją o przyznaniu nagrody. Wówczas będziemy mieć 3 dni (do 24 kwietnia) na podanie numeru otwartego w promocji rachunku, na który trafi przelew będący gratyfikacją. Instrukcję zamieści w mailu. Formularz znajdziemy też na swoim profilu w serwisie, w którym się rejestrowaliśmy (zakładka “WYPŁATA”).

Pamiętajmy, że premia jest przychodem naszej firmy, z którego musimy rozliczyć się samodzielnie.

powrót do menu ↑

Do 900 zł zwrotu wydatków kartą

W dostępnej  do 31 lipca 4 edycji  „Promocji godnej polecenia” bonusem jest półroczny money-back w wysokości 3 proc. Limit kwotowy wynosi 150 zł miesięcznie, co łącznie daje nawet 900 zł premii.

By otrzymywać zwrot, należy:

 • Do 31 lipca otworzyć rachunek Konto Firmowe Godne Polecenia wraz z kartą
 • Wyrazić zgody marketingowe na kontakt telefoniczny i elektroniczny,
 • W każdym z sześciu kolejnych miesięcy, licząc od zawarcia umowy, wykonać z konta przelew na min. 200 zł do ZUS-u lub urzędu skarbowego

Nagroda za dany miesiąc wypłacana jest do końca kolejnego miesiąca. Przykładowo money-back za luty otrzymamy do końca marca.

powrót do menu ↑

600 zł za kredyt lub leasing

Kolejny bonus do 600 zł można zyskać za zaciągnięcie kredytu w Santander Bank Polska (+ 300 zł) i/lub leasingu w Santander Leasing (+ 300 zł).

Stosowną umowę należy zawrzeć w ciągu sześciu miesięcy od otwarcia konta firmowego (to należy zrobić do 31 lipca).

Premia zostanie wypłacona w ciągu 45 dni po miesiącu zawarcia umowy .

powrót do menu ↑

Bezterminowe zwolnienie z opłat za konto

Ale to nie koniec benefitów przyznawanych przez bank w „Promocji godnej polecenia”. Kolejną nagrodą przyznawaną uczestnikom akcji jest bezterminowe zwolnienie z opłat za:

 • prowadzenie konta firmowego,
 • wydanie i obsługę pierwszej karty debetowej,
 • zwykłe przelewy internetowe (krajowe i SEPA, czyli w euro),
 • SMS-y z kodami do autoryzacji,
 • pierwsze 10 przelewów natychmiastowych (w systemie Blue Cash) w miesiącu,
 • wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju i za granicą,
 • zlecenia stałe,
 • polecenia zapłaty.

Innymi słowy wszystkie podstawowe operacje (prowadzenie konta, posiadanie karty, przelewy i wypłaty z bankomatów) mamy całkowicie za darmo.

Nasza pełną recenzje Konta Firmowego Godnego Polecenia można znaleźć tutaj.
powrót do menu ↑

Czy warto?

Łącząc dostępne w Santanderze dwie promocje dla firm, można całkiem nieźle się obłowić i nie ponieść przy tym żadnych kosztów.

Santander można polecić tym przedsiębiorcom, którzy szukają taniego czy nawet darmowego w utrzymaniu rachunku i chcą łatwo zarobić 450 zł. Wystarczy, że zawrą umowę, zalogują się do apki oraz wykonają 1 dowolną aktywność (przelew wychodzący lub transakcję kartą lub wpływ) . Łącząc inne oferty specjalne, zyskają m.in. całkowite zwolnienie z opłat, prawo do money-backu 3 proc. przez pół roku oraz nawet 600 zł za wzięcie kredytu i skorzystanie z opieki medycznej. To naprawdę dużo!

A jeśli jeszcze nie jesteśmy klientami indywidualnymi Santandera, na otwarciu tam konta osobistego możemy zyskać nawet 480 zł w promocji.

Konto Firmowe Godne Polecenia

Kumulacja promocji

+ 1950 zł premii i zwolnienie z opłat
47 dni do końca promocji
2 opinie
 1. Odpowiedz
  Ania - Tanie-Konto.pl 27 Styczeń 2023 13:06

  WE wniosku o konto z akcji bonus na koncie firmowym Santander Bank Polska został dodany dodatkowo proces zakładania konta na Selfie:

  Załóż konto całkowicie online. Poprosimy Cię o zrobienie zdjęć Twojego dowodu osobistego, twarzy i o wykonanie konkretnego gestu, np. kiwnięcie głową.

  Gdy zatwierdzimy wszystkie te kroki, Twoje konto będzie aktywne.
  Wybierz ten sposób, jeśli chcesz założyć konto szybko i samodzielnie.

  santander założenie konta firmowego

 2. Odpowiedz
  Ewa 14 Kwiecień 2021 13:34

  Czy przelewy do KRUS też dają podstawę do korzystania z warunków promocji?

Dodaj swoją opinie

 

Porównaj wybrane konta
 • Porównywarka lokat (0)
 • Porównywarka kont osobistych (0)
 • (0)
Porównaj Teraz
0