Santander Bank: 1150 zł premii w promocjach dla firm

Wystartowała promocja dla firm organizowana przez firmę Rankomat we współpracy z Santander Bank Polska. Otwierając Konto Firmowe Godne Polecenia, można w kilka miesięcy i bez większego trudu zyskać przeszło 1000 zł, a do tego nie ponosić kosztów utrzymania rachunku przez dwa lata.

Banki rzadziej organizują promocje dla firm niż dla klientów indywidualnych. Jednak jeśli się już na nie zdecydują, kuszą naprawdę solidnymi premiami. Tak jest w przypadku Santandera.

Obecnie w organizacji kierowanej przez Michała Gajewskiego trwają dwie akcje specjalne. W pierwszej do zdobycia jest 250 zł. Druga ma formę zwolnienia z opłat i money-backu, który łącznie opiewa na 900 zł.

Kto może zdobyć premię za otwarcie konta firmowego w Santanderze?

Uczestnikiem promocji „Konto Firmowe Godne Polecenia z bonusem” może być nowy klient firmowy Santandera. Regulamin określa go jako osobę fizyczną prowadzącą działalność gospodarczą, która od 1 lipca 2019 nie była stroną umowy o konto firmowe prowadzone przez Santander Bank Polska. Wykluczeni są również ci, którzy wnioskowali o taki produkt.

Stawką jest 250 zł. Czas na przystąpienie do akcji upływa 31 sierpnia.

Jak zdobyć premię za konto firmowe Santandera?

1Do 31 sierpnia zarejestrować się na stronie akcji Bonus (zaznaczamy wszystkie checkboxy), następnie poprzez wygenerowany tam link ze swojego profilu złożyć wniosek o prowadzenie Konta Firmowego Godnego Polecenia.

Na tym etapie warto też zaznaczyć wymagane zgody:

 • kontakt w sprawie realizacji wniosku o otwarcie konta i dostarczenie regulacji bankowych,
 • kontakt drogą elektroniczną w celu marketingowym,
 • kontakt telefoniczny w celu marketingowym,
 • ujawnienie tajemnicy bankowej na rzecz organizatora w celu przeprowadzenia promocji (w takim zakresie, aby bank mógł powiadomić go o spełnieniu przez nas warunków)

We wniosku o konto musimy podać ten sam adres e-mail, co podczas rejestracji na stronie akcji Bonus.

2Do 15 września zawrzeć umowę o konto.
3Do 11 października zalogować się do aplikacji mobilnej, a następnie wykonać co najmniej 3 dowolne przelewy elixir lub ekspress elixir lub bluecash (za wyjątkiem przelewów do ZUS).

Przekazanie premii

Do 20 października organizator akcji powiadomi nas mailowo o przyznaniu premii i poprosi o uzupełnienie danych koniecznych do jej wypłacenia. Wtedy, w ciągu 7 dni będzie trzeba zalogować się na stronie promocji oraz podać numer konta założonego w Santander Banku, na który nastąpi wypłata bonusu pieniężnego. Sam przelew otrzymamy do 31 października. Oczywiście, na dzień wypłaty bonusu konto musi być aktywne.

Uwaga! Gratyfikacja jest naszym przychodem i musimy ją uwzględnić w rozliczeniach podatkowych. To samo dotyczy nagród w pozostałych promocjach.

Do 900 zł zwrotu wydatków kartą i zwolnienie z opłat za konto firmowe

W dostępnej do 30 września „Promocji dla przedsiębiorców IV” bonusem jest półroczny money-back w wysokości 3 proc. Limit kwotowy wynosi 150 zł miesięcznie, co łącznie daje nawet 900 zł premii.

By otrzymywać zwrot, należy:

 • Być nowym klientem firmowym Santandera (brak konta firmowego od 31 marca 2019 r.)
 • Do 30 września otworzyć rachunek Konto Firmowe Godne Polecenia wraz z kartą
 • Wyrazić zgody marketingowe
 • W każdym z sześciu kolejnych miesięcy, licząc od zawarcia umowy, wykonać z konta przelew na min. 200 zł do ZUS-u lub urzędu skarbowego

Nagroda za dany miesiąc wypłacana jest do końca kolejnego miesiąca. Przykładowo money-back za lipiec otrzymamy do końca sierpnia.

Ale to nie koniec benefitów przyznawanych przez bank w „Promocji dla przedsiębiorców IV”. Drugim bonusem jest 24-miesięczne zwolnienie z opłat za:

 • prowadzenie konta,
 • obsługę karty płatniczej,
 • przelewy internetowe,
 • 10 przelewów natychmiastowych miesięcznie,
 • wypłaty z bankomatów krajowych i zagranicznych,
 • SMS-y z kodami do autoryzacji,
 • wszystkie zlecenia stałe do innych banków,
 • wszystkie polecenia zapłaty do innych banków.

Ile kosztuje Konto Firmowe Godne Polecenia w Santander Banku?

Standardowe opłaty związane z utrzymaniem Konta Firmowego Godnego Polecenia przedstawia poniższa tabela.

Wynika z niej, że nawet po zakończeniu promocji posiadanie rachunku może być darmowe. W tym celu wystarczy: wykonać przelew do ZUS, realizować obroty kartą na 400 zł oraz unikać obcych bankomatów.

Niewielkie koszty mogą się pojawić w związku z realizacją przelewów na rachunki w innych bankach. Lecz stanie się tak dopiero po przekroczeniu limitu 15 darmowych transferów i wyczerpaniu puli bezpłatnych SMS-ów z kodami do potwierdzania transakcji.

Nasza pełną recenzje Konta Firmowego Godnego Polecenia można znaleźć tutaj.

Czy warto?

Łącząc dostępne w Santanderze trzy promocje dla firm, można całkiem nieźle się obłowić i nie ponieść przy tym żadnych kosztów. Premia na start to 250 zł i przyznawana jest po otwarciu rachunku oraz wykonaniu trzech przelewów. Do tego dochodzi money-back – ogólny (do 150 zł miesięcznie).

Oprócz tego przez dwa lata nie ponosi się żadnych opłat związanych z utrzymaniem konta firmowego. Później również nie powinno być z tym problemu, o ile co miesiąc wykona się przelew do ZUS, obroty kartą na 400 zł i uniknie wypłat z obcych bankomatów.

Warto, także wspomnieć o innych ciekawych funkcjonalnościach konta firmowego Santandera, które jeszcze bardziej podnoszą jego atrakcyjność:

 • eFaktoring – oferta faktoringu z limitem 100 000 zł na start,
 • eUmowy – możliwość wgrywania własnych umów i korzystania z nich na dowolnym urządzeniu z dostępem do internetu,
 • eWindykacja – oferta odzyskiwania zaległości od klientów, którzy nie płaca faktur w terminie,
 • eKsięgowość – oferta prowadzenia księgowości samodzielnie lub z pomocą dedykowanej księgowej – wsparcie księgowe i techniczne inFakt od poniedziałku do soboty przez czat, mail i telefon,
 • Opieka medyczna – dostęp do prywatnej opieki medycznej – w ramach pakietu medycznego otrzymujemy nielimitowane wizyty w ambulatoryjnych placówkach medycznych wskazanych przez LUX MED w zakresie interny lub medycyny rodzinnej oraz pediatrii,

Santander ma też ciekawą propozycję dla przedsiębiorców planujących przyjmować płatności bezgotówkowe. W ramach programu „Polska Bezgotówkowa” oraz promocji „Dostałem szóstkę” oferuje on:

 • zwolnienie z abonamentu za terminal stacjonarny i przenośny przez 18 miesięcy przy umowie na min. dwa lata,
 • brak opłaty za terminal mobilny przez cały okres trwania umowy,
 • zwolnienie z prowizji za transakcje kartami przez 12 miesięcy lub do momentu osiągnięcia obrotu 100 tys. zł na jednym urządzeniu.
Konto Firmowe Godne Polecenia

Kumulacja promocji

+ 1150 zł premii i zwolnienie z opłat na 2 lata
24 dni do końca promocji
1 Opinia
 1. Odpowiedz
  Ewa 2 Sierpień 2020 13:34

  Czy przelewy do KRUS też dają podstawę do korzystania z warunków promocji?

  Dodaj swoją opinie

   

  Porównaj wybrane konta
  • Porównywarka lokat (0)
  • Porównywarka kont osobistych (0)
  • (0)
  Porównaj Teraz
  0