Konto osobiste z premią 1000 zł w Credit Agricole do końca Grudnia

Credit Agricole zorganizował promocję pod hasłem „Jesteś gotowy na 1000 zł?” . Na czym dokładnie polega ta promocja i kto uzyska rzeczone 1000 zł?

Okres trwania promocji

Promocja „Jesteś gotowy na 1000 zł?” obowiązuje w Credit Agricole w terminie do 31 grudnia 2015 r.
roku włącznie. Można z niej skorzystać za pośrednictwem trzech odrębnych kanałów sprzedaży, mianowicie placówkach Credit Agricole, serwisie telefonicznym CA24 oraz za pośrednictwem strony internetowej banku.

Kto może skorzystać z promocji

Uczestnikiem promocji ogłoszonej przez Credit Agricole może być osoba fizyczna, która w okresie obowiązywania promocji spełni warunki regulaminowe:

 1. Otworzy konto zawierając umowę o dostęp do konta za pośrednictwem serwisu internetowego lub telefonicznego CA24, pod warunkiem nadania przez posiadacza konta hasła do danego serwisu i wyboru wyciągu z konta w formie elektronicznej.
 2. Złoży wniosek o wydanie karty, otworzy w ramach konta co najmniej jeden Rachunek oszczędzam i uruchomi usługę „CAsaver”.
 3. Zapewni stałe wpływy na konto.
 4. Nie wyrazi sprzeciwu wobec działań marketingowych banku.
 5. Wyrazi zgodę na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną.
 6. Poda numer telefonu komórkowego oraz adres email.
 7. Potwierdzi przystąpienie do promocji.

Dodatkowo, uczestnikiem promocji będzie mogła zostać osoba, która w okresie jej obowiązywania będąc posiadaczem konta indywidualnego lub konta wspólnego, prowadzonego w Pakiecie Depozytowym, złoży dyspozycję zmiany pakietu konta na wskazane w promocji.

Z promocji wykluczone są osoby, które

 • w okresie do 90 dni przed datą rozpoczęcia promocji były posiadaczami konta w Credit Agricole (w tym przypadku graniczną datą jest 25 czerwca 2015 r., jeśli posiadałeś konto wcześniej, możesz wziąć udział w promocji)

Szczegółowe zasady promocji

Uczestnicy promocji „Jesteś gotowy na 1000 zł?” aby uzyskać premię pieniężną muszą zapewnić stałe wpływy na założone konto
. Można tego dokonać wypełniając i podpisując „Zlecenie przekazywania środków” w przypadku osób zatrudnionych na podstawie umowy o pracę, emerytury lub renty lub „Deklarację stałego zasilania konta” w przypadku osób prowadzących działalność gospodarczą oraz uzyskujących dochody z innych tytułów. Uczestnik może zapewnić stałe wpływy na rachunek o ile co najmniej raz w każdym miesiącu kalendarzowym, w okresie korzystania z promocji, będzie miał wpływy równe zadeklarowanej na „Zleceniu przekazywania środków” lub w „Deklaracji stałego zasilania konta” kwoty, nie mniejszej niż 1500 zł.

W takim przypadku Credit Agricole wypłaci klientowi premie miesięczne, których łączna kwota netto w okresie korzystania z promocji wyniesie maksymalnie 1000 zł. Premie są przyznawane przez okres nie dłuższy niż 18 miesięcy kalendarzowych w formie:

 • premii jednorazowej za pierwszy wpływ na konto
  na kwotę co najmniej 1500 zł

  – premia 100 zł netto
  ,
 • premia jednorazowa za przeniesienie konta z wynagrodzeniem– premia 100 zł netto
  ,
 • premia miesięczna za opłacanie stałych rachunków– w wysokości 5 proc. netto wartości płatności promocyjnej, nie więcej niż 16,67 zł netto miesięcznie; premia nie większa niż 300 zł netto
  w trakcie całego okresu korzystania z promocji,
 • premia miesięczna za płatności Kartą i CAsever– 50% netto wartości środków przekazanych na Rachunek Oszczędzam za pomocą usługi CAsever, nie więcej niż 27,77 zł netto miesięcznie oraz nie więcej niż 500 zł netto
  w trakcie całego okresu korzystania z promocji.

Konto promocyjne

W promocji udział biorą klienci, którzy otworzą konto indywidualne lub wspólne dla osób fizycznych w jednym z pakietów:

 • 1 Konto,
 • Konto PROSTOszczędzające,
Dodaj opinie jako pierwszy!

Dodaj swoją opinie

 

Porównaj wybrane konta
 • Porównywarka lokat (0)
 • Porównywarka kont osobistych (0)
 • (0)
Porównaj Teraz
0