Tanie-Konto.pl · PKO BP · Konto dla Młodych

Konto dla Młodych

Opinie (15)

pko bp

Czy opłaca się założyć Konto dla Młodych w PKO BP? Czy jest ono darmowe bez ukrytych haczyków i opłat? Zobacz naszą analizę i opinie użytkowników.

PKO Konto dla Młodych to nowoczesne, w pełni internetowe i mobilne konto osobiste dedykowane osobom młodym przede wszystkim młodzieży pełnoletniej i studentom.

PKO KONTO DLA MŁODYCH , kolejny darmowy produkt banku. Darmowe, jednak jest tylko prowadzenie konta dla osób młodych. Osoby w wieku do 26 lat, rzeczywiście zwolnione są z opłaty, ale osoby w wieku od 26 do 30 lat, jeśli nie będą miały miesięcznych wpływów w wysokości 1000 zł zapłacą miesięcznie za prowadzenie rachunku 5 zł.

Jest jeszcze jeden niuans dotyczący konta dla młodych, opłata za użytkowanie karty debetowej w wysokości 5 zł miesięczne. Bank wprowadził jednak promocję dla aktywnych użytkowników kart debetowych.

Opłata za kartę nie jest pobierana w przypadku wykonania przez Klienta min. pięciu operacji bezgotówkowych rozliczonych w okresie, w którym jest pobierana opłata za kartę, w przeciwnym razie opłata wynosi od 1 do 5 zł/mies. w zależności od liczby dokonanych operacji bezgotówkowych.
Konto dla Młodych - PKO BP - Oceń to konto poniżej:

Ocena konta:
3 na 5
7 głosów
1 2 3 4 5

Forum - Opinie i Pytania (15 komentarzy) :

 1. kkkk
  kkkk
  16.11.2016. 11:18

  BANDA

  Witam,

  Ten bank to porażka cały czas są z nim problemy.

  1. NIEKOMPETENTNI PRACOWNICY - to jest według mnie porażający problem tego ogromnego i wydawałby sie mogło kompetentnego banku.
  - Niekompetencja na każdym kroku od ponad 7 miesięcy nie potrafia poprawnie zmienić moich danych w systemie. Chodzi jedynie o nazwisko.
  - Do tego zaniedbywanie bardzo ważnych spraw dotyczących klienta. To jest tragedia jak tak można postępować z ludźmi/ wieloletnimi klientami. Pracownicy nie potrafią powiedzieć jakich dokumentów oczekują. Odrzucają wnioski ale nie wiedza dlaczego je odrzucają...... :):)

  Zyje juz na tym swiecie tyle lat i miałam kontakt z róznymi insystucjami ale niekompetencja tego banku powala wszystkich na kolana.
  Warto nagłosnic niekompetecje tej instytucji i pokazac co sie dzieje. Zgłaszam sprawe o telewizji oraz gazety.

 2. Anonim
  Anonim
  10.10.2016. 13:27

  bankowość elektroniczna

  Nie moge zrobić przelewów przez ta zasraną nową wersję logowania!!

 3. Estera
  Estera
  10.10.2016. 12:02

  Darmowe ?Dobre sobie....

  Mam te konto od trzech lat ale poważnie się zastanawiam nad zamknięciem rachunku, to co ostatnio wyprawia ten bank to parodia. Unieważniłam zbliżaka, zabrano mi za to 29.99, przysłano nowego, pobrano mi następne 29.99, niecały tydzień później przysłano mi następnego i pobrano następne 29.99, podczas rozmowy konsultantka zachowywała się jakby rozmowa była łaską z jej strony, okazało się, że pierwszy zbliżak miał ważność tylko tydzień i automatycznie wystawili nowego, po jaką cholerę wysłali mi kartę ważną tylko przez tydzień? żeby pieniądze wyłudzić za nowego? Pomijając fakt, że konto miało być w 100% darmowe jeżeli wykonam min 5 transakcji kartą, mam ich znacznie więcej a opłaty to za kartę, to za prowadzenie konta nadal są naliczane, czasami to jest nawet do 15 zł miesięcznie.

 4. Waldi
  Waldi
  02.09.2016. 20:48

  opinie

  Tak się właśnie zastawiam gdzie lepiej założyć konto w PKO BP czy Banku Smart?

  Smart na pewno jest o wiele tańszy, ale za to oddział PKO BP mam najbliżej swojego miejsca zamieszkania.

  Co byście wybrali?

 5. Ivona
  Ivona
  13.10.2015. 15:34

  Konto dla młodych PKO BP

  Konto zdecydowanie na TAK!!! Miałam kiedyś to konto ale zlikwidowałam, gdyż bank pobierał 5 zł. za kartę. Obecnie od kilku miesięcy jestem ponownie posiadaczką konta. Prowadzenie konta bez opłat, nie muszę mieć żadnych wpływów na konto (do 26 r.ż.), wszystkie bankomaty w Polsce i na świecie za darmo, przelewy internetowe za 0, potwierdzone bezpłatnym sms-em, autooszczędzanie na koncie oszczędnościowym, duże rabaty w sklepach partnerskich banku (wykaz na stronie), konto przejrzyste w obsłudze, można wybrać czy karta zbliżeniowa czy tylko na PIN, aplikacja mobilna IKO, wszystkie limity, płatności i zlecenia ustawiam sobie sama w internecie, kredyt studencki na dogodnych warunkach, brak opłaty za kartę... wystarczy tylko w miesiącu wykonać 5 transakcji kartą, bez względu na kwotę. Wprawdzie nie zwracają procentów za zakupy czy benzynę ale jak ktoś chce nic nie stoi na przeszkodzie aby założyć konto pomocnicze w innym banku. Dla mnie zdecydowanie na TAK, konto godne polecenia!!!

 6. Jozi
  Jozi
  31.08.2015. 21:52

  PKO konto dla młodych

  ma, polecam :P od 18 do 26 roku życia chyba nie ma lepszego konta :P pozniej tylko trzeba pamietac zeby przejsc do innego banku :P i to zanim sie osiagnie wiek, bo inne banki tez maja ciekawe oferty przy zakladaniu konta ponizej 26 :)

 7. Elka
  Elka
  29.04.2015. 09:31

  ciekawe konto dla studentów

  W mojej opinii Konto Dla Młodych w PKO BP jest jedną z ciekawszych propozycji przygotowanych dla studentów.

  Jest bezpłatne, pozwala na korzystanie ze wszystkich bankomatów świata, a do tego bank bezpłatnie udziela kredytu odnawialnego, co nie jest wcale aż tak oczywiste, gdy analizujemy inne konta stworzone z myślą o młodych ludziach bez stałej pracy.

 8. Jolanta
  Jolanta
  09.04.2015. 00:40

  Opinia

  Gdy usłyszałam, że PKO BP rusza do walki o studentów, byłam rozbawiona. Co by nie mówić, ten bank ma opinię skostniałego.

  A jednak Konto Dla Młodych sporo obiecuje i nie sprawia wrażenia takiego, które moglibyśmy natychmiast uznać za mało wartościowe.

  Jego prowadzenie jest bezpłatne, bezpłatnie można też wypłacać pieniądze ze wszystkich bankomatów w kraju i na świecie, a do tego można wygrać Nissana!

 9. magdalenka
  magdalenka
  18.02.2015. 13:28

  nowoczesne i fajne

  mam i polecam. nie ma chyba lepszej oferty dla młodych osób.

 10. Joker
  Joker
  07.02.2015. 00:24

  Polecam

  Mam te konto od ponad roku. I jestem z niego bardzo zadowolony. Wszystko za darmo oraz wypłaty z każdego bankomatu za zero. Tylko opłata za kartę 5 zł. To by mogli by zmienić. No ale z bankomatami to jest wielki plus. Obojętnie gdzie jestem to mogę skorzystać z byle jakiego bankomatu. Nie muszę lecieć jak głupi do banku albo szukać po mieście bankomatu PKO by wypłacić. Oraz można płacić wszędzie kartą z PKO. I dostęp do iPKO też jest wielkim plusem. A największym plusem jest ich aplikacja mobilna IKO. Wszytko pod ręką. Tylko szkoda, że nie każdy sklep toleruje płatności IKO. Widać, że PKO idzie w stronę kontaktu z klientem a nie zamyka się przed nim czekając na jego kasę.

 11. Lerkan
  Lerkan
  13.01.2014. 03:12

  nowe warunki konta dla mlodych

  teraz juz karta jest za darmo jesli tylko zrobisz 5 przelewów w ciagu miesica, czyli smieszna liczb,a bo tyle na pewno kazdy robi, do tego powiadomienia sms tez sa za darmo. polecam zapoznac się z nowymi warunkami , śa o niebo korzystniejsze

 12. Emila
  Emila
  22.09.2013. 18:54

  zdzieranie skóry z młodych

  Uważam, że pobieranie od młodego człowieka / studenta, w tych trudnych czasach, 5,- zł. miesięcznie za użytkowanie karty i uzależnianie tej opłaty od zapłaty kartą minimum 350,- zł. na miesiąc, to zwykła zachłanność bankowców. Nasycić się nie mogą.
  Czy nie wystarczyłaby jednorazowa opłata 5,- zł. za wydanie karty? Ewentualnie jedna transakcja na miesiąc na dowolną kwotę, wykonana kartą.
  A jakie jest oprocentowanie Konta dla młodych?
  Przecież bankowcy obracają pieniędzmi zgormadzonymi również na tych kontach?
  Emila

 13. anitka
  anitka
  22.02.2013. 13:54

  najlepsze dla studenta

  Jestem studentką, mam kilka lat to konto dla młodych. Warunki trochę się zmieniają w czasie, ale mi to w ogóle nie przeszkadza i nic nie płacę za transakcje, nie muszę się przejmować czy któryś bankomat pobierze kaskę za wypłatę :D A wygoda z darmowym wypłacaniem w każdym bankomacie jest dla mnie najważniejsza. Polecam wszystkim studentom :D

 14. piotr
  piotr
  12.04.2012. 21:51

  konto dla młodych

  Witam!Może mój komentarz też komuś pomoże, założyłem niedawno Konto Dla Młodych. Głównie z lenistwa, gdyż nie chciało mi się informować paru instytucji o nowym numerze konta(poza tym konto jest kontynuacją konta studenckiego i zachowanie tego samego nru rachunku jest za free). Niestety na kartę będę musiał czekać ok. 2tyg. W moim przypadku są duże szanse, że będę miał to konto za free. W tabeli opłat mam wyszczególnione, że jeżeli dokonam w miesiącu transakcji kartą na sumę min.350zł nie będzie opłaty 5zł, a przy wpływach minimum 1000/mies nie ma też za prowadzenie. iPKO działa bez zarzutu. Komentarz awqsqswa trochę mnie zaniepokoił, ale na razie czekam.

 15. awqsqswa
  awqsqswa
  09.03.2012. 19:29

  Konto

  Konto niby darmowe ale za kartę płace 5 zł visa z pay pass, co bym nie robił. Ale oprócz tej opłaty to wszyttko za darmo . Miało być darmowe przy płatności 350 zł zapłaciłem 1000 kartą w ciągu miesiąca 5 zł zapłaciłem za kartę moje niedopatrzenie w umowie na słowo nie ma co liczyć. A tak ogolnie to polecam .


Dodaj komentarz

* = wymagane pole

:

:

:

: