Promocja zakończona

Millenium Konto Osobiste 360º: premia do 360 zł za transakcje kartą i przez Blik

Załóż Konto w promocji
+ 360 zł zwrotu
Promocja zakończona

Aż 360 zł zwrotu za wykonane transakcje kartą (60 zł przez 6 miesięcy)  możemy zdobyć, jeżeli założymy konto osobiste 360º w Millenium Banku do 30.06.2017 r.  Jakie są szczegółowe warunki tej promocji?

1

Zakres i przedmiot promocji “Zyskaj 360 zł”

Jest szansa na zwiększone zainteresowanie potencjalnych klientów, promocja „Zyskaj 360 zł” trwa bowiem do 30 czerwca 2017 roku. Obejmuje osoby, które w okresie od 29.02.2016 roku do dnia poprzedzającego rozpoczęcie akcji promocyjnej, czyli do 25.02.2017, nie posiadały w Banku Millennium rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego lub Konta Technicznego.

Osoba, który spełni warunki uczestnictwa, otrzymuje raz w miesiącu premię za płatności kartą lub płatności BLIK dokonane w ciągu kolejnych 6 miesięcy kalendarzowych, począwszy od miesiąca następującego po miesiącu, w którym zawarto umowę.

Wysokość premii wynosi 2% łącznej wartości płatności kartą (30 zł/miesiąc) i 5% łącznej wartości płatności BLIK (30 zł/miesiąc).

Maksymalna wysokość premii miesięcznej to 60 zł, a premii łącznej to 360 zł (6x60zł).

Warto jednak zwrócić uwagę, że na skutek innych parametrów transakcji bezgotówkowych, aby uzyskać 30 zł premii w systemie BLIK, wystarczą wydatki w kwocie 600 zł miesięcznie, natomiast przy płatnościach kartą debetową, musimy wydać minimum 1500 zł miesięcznie.

2

Warunki skorzystania z promocji

Aby uzyskać premię w postaci moneybacku należy:

 • do 30 czerwca 2017 zawrzeć z bankiem umowę o prowadzenie konta, przy czym w grę wchodzi Konto 360º lub Konto 360º Student oraz wystąpić z wnioskiem o przyznanie karty debetowej. Rachunek można otworzyć za pośrednictwem strony internetowej banku: Załóż Konto 360 stopni na stronie Banku
 • wyrazić zgodę na działania marketingowe banku i otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną lub telefoniczną
 • dokonać przynajmniej jednej płatności kartą lub w systemie BLIK w miesiącu przez okres kolejnych sześciu miesięcy, płatność powinna być zaksięgowana w danym miesiącu
 • w przypadku Konta 360º zapewnić comiesięczny, zewnętrzny wpływ na rachunek w wysokości nie niższej niż 1000 zł, wymóg ten nie dotyczy Konta 360º Student

3

Charakterystyka Konta 360º i Konta 360º Student w Banku Millennium

Niewątpliwą zaletą rachunków osobistych w Banku Millennium są liczne dodatkowe funkcjonalności, jak chociażby produkty oszczędnościowe, pakiety ubezpieczeniowe czy programy rabatowe. Korzystnie przedstawia się też kwestia kosztów prowadzenia konta i podstawowych usług. Mamy co prawda opłatę za samo prowadzenie w wysokości 8 zł miesięcznie, ale nie jest ona naliczana, jeśli na konto wpływa co miesiąc co najmniej 1000 zł i dokonuje się minimum 1 transakcji kartą. Spełnienie tych warunków oznacza także zwolnienie z opłat za obsługę karty debetowej oraz korzystanie z obcych bankomatów, także za granicą.

Studencka wersja Konta 360º, z uwagi na to, że jest adresowana do osób między 18 a 26 rokiem życia, z reguły nieposiadających większych dochodów, jest jeszcze bardziej korzystna. Zwolnienie z opłat następuje tutaj po dokonaniu przynajmniej jednej transakcji bezgotówkowej przy użyciu karty płatniczej.

Nasza pełną recenzje kont Millenium oraz opinie użytkowników można znaleźć tutaj:

4

Ocena akcji „Zyskaj 360 zł”

Trzeba podkreślić, że propozycja Banku Millennium należy do najbardziej atrakcyjnych inicjatyw tego typu. Nieskomplikowane zasady, łatwe do zrealizowania warunki i atrakcyjny moneyback, to jej zasadnicze zalety.

Jednocześnie spełnienie koniecznych dla zdobycia premii wymogów sprawia, że klient jest zwolniony z opłat za prowadzenie konta, obsługę karty płatniczej i nieograniczone wypłaty z bankomatów.

Do plusów oferty należy dodać brak kosztów za przelewy, polecenia zapłaty i stałe zlecenia, bogatą ofertę dodatkowych produktów, wreszcie możliwe do zdobycia 360 zł.

Konto 360º

PROMOCJA: „Zyskaj 360 zł” - V edycja

+ 360 zł zwrotu
Promocja zakończona
8.5 Ocena Łączna
Promocja „Zyskaj 360 zł”

Nieskomplikowane zasady, łatwe do zrealizowania warunki i atrakcyjny moneyback.

Ocena promocji
8.5
Dodaj swoją opinie  |  Zobacz opinie i komentarze
2 komentarze
Zobacz wszystkie Najbardziej pomocne Najwyższe oceny Najniższe oceny Dodaj swoją opinie
 1. Odpowiedz
  kasia 4 maja 2017 21:45

  Zastanawiam sie miedzy mbankiem a millennium , ponoc dwa najtansze, w millennium jest na tyle dobrze ze zwracaja 2 % za zakupy karta łącznie max 360 zł (max 60 zł przez 6 miesiecy) a w mbanku jest nieco mniej max 300 zł (max 50 zł przez 6 miesiecy) , zastanawiam sie gdzie tu jest haczyk oprocz tego ze trzeba miec 1tys na koncie co msc i robic zakupy karta, czytalam ze najgorzej jest zlikwidowac konto i jedno i drugie bo przeciez nie maja kasy tylko wplatomaty i trudno zalatwic likwidacje konta a jak z niego nie kozystasz to naliczaja oplaty…
  co mi polecicie ludziska????

 2. Odpowiedz
  mysliciel 25 kwietnia 2017 11:40

  Żona ma to konto i rzeczywiście ten zwrot 3% za zakupy naliczają bez problemu.

  W ostatnim miesiącu chyba naliczyli nam +12 zł, za praktycznie dwa wypady na zakupy do Lidla.

  Tak więc konto wg mnie chyba najlepsze z kont premiujących za zakupy kartą.

  Warunek wpływów min. 1000 zł/miesiąc na konto oraz 1 transakcję kartą w miesiącu też idzie bez problemu spełnić wtedy mamy darmowe konto z darmowymi bankomatami w całej polsce.

  Dodaj swoją opinie

  Twoja całkowita ocena

   

  Porównaj wybrane konta
  • Total (0)
  Porównaj Teraz
  0