Promocja zakończona

PKO Konto dla Firm: bon 150 zł do realizacji na stacjach Orlen

Załóż Konto w promocji
+ 150 zł na paliwo
Promocja zakończona

Bank PKO BP uruchomił nowa promocję dla firm, gdzie każdy nowy klient może uzyskać bon 150 zł na paliwo za otwarcie konta i transakcje kartą. Sprawdźmy regulamin i warunki promocji.

PKO Bank Polski postanowił nagrodzić dodatkowym bonusem przedsiębiorców za otwarcie konta firmowego w tymże banku. Osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą, wykonujący wolne zawody oraz rolnicy indywidualni, którzy zdecydują się na uruchomienie rachunku firmowego wraz z kartą debetową w PKO BP, mogą otrzymać voucher – kartę podarunkową o wartości 150 zł do wykorzystania na paliwo jak i na wszelkie artykuły oraz usługi dostępne na stacjach Orlen w całej Polsce.

Charakterystyka promocji: Szerokiej Drogi z PKO Bankiem Polskim

Promocja, prowadzona pod nazwą „Szerokiej Drogi z PKO Bankiem Polskim”, trwa od 15.07.2017 do 11 września 2017 roku.

Uczestnik promocji otrzyma premię w postaci vouchera karty podarunkowej o wartości 150 zł do realizacji na stacjach Orlen, jeśli otworzy konto firmowe w PKO BP wraz z kartą debetową Mastercard i następnie w ciągu 30 dni kalendarzowych od daty zawarcia umowy dokona przy użyciu karty debetowej, jednej lub więcej transakcji bezgotówkowych na łączną sumę min. 200 zł.

Z promocji mogą skorzystać nowi klienci, którzy na dzień 15.07.2017 r. nie posiadali rachunku w PKO BP, przy czym weryfikacji dokonuje się na podstawie numeru NIP.

Jakie czynności trzeba wykonać, aby skorzystać z promocji?

Aby wziąć udział w akcji „Szerokiej Drogi z PKO Bankiem Polskim” i zdobyć bon 150 zł na paliwo, zgodnie z regulaminem należy:

1Do 11.09.2017 roku złożyć wniosek i zawrzeć umowę z PKO BP o prowadzeniu konta firmowego wraz z kartą debetową akceptując przy tym regulamin promocji
2W ciągu 30 dni od zawarcia umowy dokonać transakcji kartą debetową na kwotę minimum 200 zł
3Nagroda  zostanie przesłana pocztą do 30-go dnia miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu spełnienia powyższych warunków

Konto dla firm w PKO BP pod Lupą

PKO Konto Firmowe to instrument finansowy przeznaczony dla osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, rolników oraz przedstawicieli wolnych zawodów. Koszt prowadzenia rachunku jest zróżnicowany – przedsiębiorcy prowadzący działalność gospodarczą i przedstawiciele wolnych zawodów płacą 25 zł miesięcznie za obsługę konta, ale miesięczna opłata nie jest pobierana, jeśli w danym miesiącu zrealizuje się przelew do ZUS oraz płatności kartą na sumę minimum 500 zł. Z opłaty za prowadzenie rachunku przez 6 miesięcy zwolnieni są nowi klienci mający działalność gospodarczą krócej niż rok.

Nowi klienci są również zwolnieni z opłat za użytkowanie karty debetowej przez pierwsze 12 miesięcy, później obowiązuje stawka 30 zł rocznie. Pozostałe główne koszty przedstawiają się następująco:

 • 0 zł za przelewy w ramach aplikacji mobilnej IKO, również przelewy na nr telefonu
 • 0 zł za przelewy do ZUS i US
 • 0 zł za pierwsze 30 przelewów internetowych krajowych w miesiącu, każdy kolejny 1 zł
 • 0 zł za wypłaty gotówki z bankomatów PKO Banku Polskiego
 • 0 zł za platformę do prowadzenia księgowości szybkafaktura.pl przez pierwsze 6 miesięcy

Nasza pełną recenzje konta firmowego PKO oraz opinie użytkowników można znaleźć tutaj.

Opinia końcowa

Zarówno uruchomienie rachunku, jak i sama promocja, rządzą się wyjątkowo prostymi zasadami. Klient składa wniosek online, kurier dostarcza umowę, a aktywacji konta dokonuje się za pomocą dostarczonego przez kuriera loginu. Warto jednak pamiętać, że na przedsiębiorcy spoczywa obowiązek rozliczenia otrzymanej premii, ponieważ jest ona przez prawo podatkowe traktowana jako przychód.

Kwota premii 100 zł może nie jest wysoka (porównując do 1500 zł premii Alior Banku czy 600 zł Idea Banku), ale bardzo łatwo ją otrzymać: wykonanie 1 przelewu do ZUS dla każdego przedsiębiorcy to czynność standardowa.

Niestety, samo konto firmowe PKO BP nie należy to najtańszych kont dla firm na rynku, jeśli chodzi o opłaty i prowizje.

A co wy sądzicie o tej promocji i koncie dla firm w PKO? Prosimy o wasze recenzje i opinie w komentarzach.

Pełen regulamin promocji znajdziemy pod tym linkiem.
PKO Konto Firmowe

PROMOCJA: Szerokiej Drogi z PKO BP

+ 150 zł na paliwo
Promocja zakończona

 

7 Ocena Łączna

Ocena promocji
7
Dodaj swoją opinie

Tags:

Dodaj opinie jako pierwszy!

   Dodaj swoją opinie

   Twoja całkowita ocena

    

   Porównaj wybrane konta
   • Total (0)
   Porównaj Teraz
   0