Konta bankowe dla firm

Dodaj do porównywarki

Pakiet CitiKonto to tanie konto dla firm i biznesu umożliwiające sprawne zarządzanie finansami firmy. Dzięki temu nowemu rachunkowi firmowemu w ofercie banku podstawowe operacje są realizowane bezpłatnie. Citi jako jeden z nielicznych banków w Polsce oferuje w ramach tego konta darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce.

Tags:

3 opinie
Zobacz wszystkie Najbardziej pomocne Najwyższe oceny Najniższe oceny Dodaj swoją opinie
 1. Odpowiedz
  darek 21 Kwiecień 2017 22:40

  Bank wprowadza coraz to nowe opłaty, nie informując o tym klientów. A to opłaty za wypłatę z bankomatów, a to jakieś Citiphone itp. Przeliczcie sobie ile to jest w skali kraju, gdy każdego klienta zerżną na kilka zł miesięcznie. Jestem zmuszona zrezygnować z tego banku.

 2. Odpowiedz
  iks 20 Kwiecień 2017 16:20

  wprowadzili tyle opłat naraz, że uciekam z tego pseudo banku. Nawet wliczają w moje koszty 3 zł za każde połączenie z ich infolinią, co juz graniczy z chamstwem i bezczelnością, bo przecież raz płace za połączenie, 2 raz płace 3 zł, że ktoś u nich po 15 minutach dyskoteki nareszcie odbierze telefon!!!! Opłaty: 6 zł za prowadzenie konta, 6 zł za kartę, 3 zł za odebranie u nich telefonu, opłata za wypłatę z obcych bankomatów. Czekam na wprowadzenie opłat za przelewy, bo chyba przeoczyli dranie.

 3. Odpowiedz
  greta 20 Kwiecień 2016 12:19

  Należę do tego banku wiele lat. Uważam, że jestem “rolowana”. Piszą na stronie, że wszystko mają za darmo, ale nie dodają, że trzeba mieć co najmniej 5000zł wpływu. Na okrągło podnoszą wymagania. Jestem rozczarowana, zmieniam bank.

Dodaj swoją opinie

 

Porównaj wybrane konta
 • Porównywarka lokat (0)
 • Porównywarka kont osobistych (0)
 • (0)
Porównaj Teraz
0