1 Konto

Dodaj do porównywarki

Czy warto osobie młodej założyć 1 Konto w Credit Agricole? Zobacz opinie użytkowników. Czy to pierwsze konto się opłaca i czy są ukryte opłaty.

Pierwsze Konto Credit Agricole przeznaczone jest dla młodych ludzi w wieku 18-27 lat. Po ukończeniu 27 r. ż. rachunek automatycznie przekształca się w Konto PROSTOoszczedzające PLUS.  Do tego jednak czasu młodzi dorośli mogą korzystać ze specjalnej oferty przygotowanej specjalnie dla nich.

Opłaty za 1 Konto

Podstawowe opłaty 1 konta wyglądają tak:

Tabela opłat i prowizji

Nazwa banku
Credit Agricole
Nazwa
Pierwsze Konto
Przeznaczenie konta
Konto osobiste dla osób od 18 do 27 roku życia. Po ukończeniu 27 roku życia zostaje przekształcone domyślnie na Konto PROSTOoszczędzające PLUS.
Prowadzenie konta
0 zł
Zwolnienie z opłaty za prowadzenie
-
Przelew przez internet
0 zł
Użytkowanie karty
2,9 zł lub 0 zł
Zwolnienie z opłaty za kartę
dokonanie trasakcji kartą za min. 100 zł w miesiącu
Bankomaty
Credit Agricole, BZ WBK, Euronet
Wypłaty z bankomatów w Polsce
5 zł
Plusy

Wiele usług związanych z rachunkiem jest całkowicie darmowych. Należą do nich m.in.:

 • 0 zł prowadzenie konta;
 • 0 zł przelewy mobilne, internetowe;
 • doładowanie komórki;
 • wypłata gotówki z ponad 5 tys. bankomatów (urządzenia BZ WBK i sieci Euronet)

Do konta wydawana jest bezpłatnie dedykowana karta Visa 1 Konto umożliwiająca dokonywanie płatności zbliżeniowych. Opłata za korzystanie z niej wynosi miesięcznie 2 zł. Można jednak uniknąć tej opłaty. Wystarczy, jeśli w przeciągu miesiąca uda się za pośrednictwem karty dokonać transakcji wynoszącej minimalnie 100 zł.

Dodatkowe korzyści

Dla swoich młodych klientów Credit Agricole przygotował mnóstwo dodatkowych usług. Jedną z najciekawszych jest CAsaver. Pozwala ona na stosunkowo szybkie zaoszczędzenie pieniędzy. Usługa polega na zaokrąglaniu kwoty wydawanej na zakupy i odkładaniu „dodatku” na rachunek oszczędnościowy. Klient sam decyduje, jak wiele chce odłożyć.

W ramach konta dla młodych można uzyskać korzystny Kredyt na prawo jazdy. W nagrodę za zdany egzamin bank obniża raty. Trzeba jednak po odbiorze upragnionego dokumentu przyjść do placówki.

Bardzo korzystną ofertą jest MULTIPAKIET Maxi zawirajacy 5 pakietów ubezpieczeń assistance. Są to: pomoc techniczna, pomoc medyczna, pomoc samochodowa oraz dwa pakiety związane z zabezpieczaniem przed kradzieżami (telefonu oraz innych przedmiotów).

200 zł premii w promocji do 30.06.17 r.
Warunkiem udziału w Promocji jest zawarcie umowy konta osobistego w pakiecie 1 Konto, zawarcie Umowy Bankowości Elektronicznej CA24, złożenie wniosku o wydanie Karty, wyrażenie zgód marketingowych, a także potwierdzenie przystąpienia do Promocji.

Razem można otrzymać łączną Premię – do 200 zł netto w okresie do 10 miesięcy kalendarzowych od przystąpienia, za zapewnienie w każdym miesiącu kalendarzowym wpływu na Konto min. 500 zł oraz za posiadanie aktywnej aplikacji CA24 Mobile i dokonanie za jej pomocą min. 3 przelewów danym miesiącu kalendarzowym.

 

Opinie końcowe: 1 Konto Credit Agricole – wady i zalety

1 Konto Credit Agricole to niezła propozycja dla młodych ludzi, którzy jeszcze nie mają stałego źródła dochodu, a chcą posiadać i korzystać z profesjonalnego konta bankowego. Szczególną zaletą Credit Agricole jest przejrzysta oferta bez ukrytych haczyków. Młodym ludziom powinna się także spodobać bardzo dobra aplikacja mobilna oraz bankowość internetowa.

Żeby otworzyć konto wystarczy udać się do placówki banku, umówić się przez internet z doradcą lub skorzystać z infolinii. Można także wypełnić formularz zawarty na stronie internetowej banku.

Niestety nie jest to najtańsza oferta kont dla młodych, dużo atrakcyjniej jeśli chodzi o opłaty prezentuje się eKonto m mBanku czy też Konto<20 BZ WBK

Opinie użytkowników

Ma ktoś moze 1 konto w Credit Agricole? Opłaca się go założyć? Sprawdzają się te 15% bonusy za doładowania komórek? Dzięki za wszelkie odpowiedzi.

6.5 Ocena Łączna
7 opinie
1 Konto

7.2Ocena Redakcji
Wysokość opłat
7.5
Bankowość internetowa i mobilna
8
Dodatkowe korzyści
6
6.3Ocena Użytkowników
Wysokość opłat
6
Bankowość internetowa i mobilna
7.4
Dodatkowe korzyści
5.5
Dodaj swoją opinie  |  Zobacz opinie i komentarze
6 opinii
Zobacz wszystkie Najbardziej pomocne Najwyższe oceny Najniższe oceny Dodaj swoją opinie
 1. Odpowiedz
  Magda 1 Styczeń 2018 21:31
  4.15
  Wysokość opłat
  80
  Bankowość internetowa i mobilna
  100
  Dodatkowe korzyści
  70

  Już jako 15-stolarka miałam doświadczenie z kontami bankowymi i żadne z nich nie przypadło mi do gustu ze względu na ukryte opłaty- oszukiwanie młodego klienta! Gdy stałam się pełnoletnia założyłam konto w Credit Agricole. Jestem bardzo zadowolona z konta, obsługi klienta, promocji itp. Nie jestem oszukiwana za pomocą ukrytych opłat o których nie było mowy w umówie. Jako osoba która nie umie oszczędzać funkcja CA saver dla mnie sprawdza się idealnie.Serwis internetowy i aplikacja maja swoje niedociągnięcia, ale są bardzo dobre. Opłata za kartę jest przystępna i nie ma warunków takich jak w innych bankach! Jak dla mnie konto jest warte uwagi! Polecam je wszystkim !

  Pomocne(1) Niepomocne(13)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 2. Odpowiedz
  kalk 4 Maj 2017 15:15
  2
  Wysokość opłat
  40
  Bankowość internetowa i mobilna
  40
  Dodatkowe korzyści
  40

  Kiepski bank z kiepskimi warunkami.
  Niestety do tego wadliwy system.
  Częste wizyty w banku.
  Obsługa na niskim poziomie.
  Po starym Lukasie zostali tylko klienci, reszta to najgorsza z możliwych klas w obsłudze klienta, systemu oraz jakości świadczonych usług.

  Pomocne(10) Niepomocne(6)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 3. Odpowiedz
  Bronek 21 Kwiecień 2017 16:39
  1.8
  Wysokość opłat
  20
  Bankowość internetowa i mobilna
  60
  Dodatkowe korzyści
  30

  korzystam z bezpłatnego 1 konta, ale mimo wszystko zabierane mi sa pieniadze z konta. bodajze co miesiac po 2,9 złote
  za co ta oplata? przeciez mialo byc darmowe!
  moge to jakos zalatwic przez internet? zeby mi nie zabierali?

  Pomocne(30) Niepomocne(3)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 4. Odpowiedz
  vilota 24 Luty 2017 09:17
  3.3
  Wysokość opłat
  70
  Bankowość internetowa i mobilna
  70
  Dodatkowe korzyści
  60

  Ja zdecydowałam się założyć pierwsze konto jakiś rok temu. Zaczynałam wtedy studia. Szukałam fajnego konta dla studenta. Słyszałam, że ING ma ciekawą ofertę, więc to sprawdziłam. Okazało się, że faktycznie tak jest. Założyłam i jestem megaaaa zadowolona.

  Pomocne(3) Niepomocne(7)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 5. Odpowiedz
  Markos 24 Styczeń 2017 19:18
  3.65
  Wysokość opłat
  70
  Bankowość internetowa i mobilna
  80
  Dodatkowe korzyści
  70

  Korzystam z Pierwszego Konta, choć tak naprawdę mam już pewne doświadczenia z bankowością Internetową.

  Nie są to zresztą wcale najlepsze doświadczenia, Tutaj może być inaczej, bo opinie na temat tego konta dają się potwierdzać w praktyce. Nie ma ukrytych opłat, wszystkie transakcje można wykonywać wyjątkowo szybko, a i usługi dodatkowe takie, jak kredyt na prawo jazdy, wydają się dość ciekawe.

  Pomocne(4) Niepomocne(2)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 6. Odpowiedz
  majka 24 Wrzesień 2016 12:16
  3
  Wysokość opłat
  60
  Bankowość internetowa i mobilna
  70
  Dodatkowe korzyści
  50

  Na Pierwsze Konto zdecydowałam się traktując je jako eksperyment, okazało się jednak, że wcale się nie pomyliłam. W mojej opinii to jedno z ciekawszych rozwiązań, a Credit Agricole nie traktuje swoich młodych klientów gorzej niż ich rodziców.

  Konto jest bezpłatne, pomaga w oszczędzaniu i nie generuje dodatkowych opłat nawet, jeśli doładowujemy za jego pośrednictwem komórkę.

  Pomocne(3) Niepomocne(2)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz

Dodaj swoją opinie

Twoja całkowita ocena

 

Porównaj wybrane konta
 • Porównywarka lokat (0)
 • Porównywarka kont osobistych (0)
 • (0)
Porównaj Teraz
0