Promocja Millenium: Założ konto 360 stopni i “Zyskaj 360 zł”

Do 27.08.2015 r. trwa promocja Millenium „Zyskaj 360 zł”, w której można uzyskać do 360 zł premii. Jakie są zasady promocji i kto może wziąć w niej udział?

Z promocji mogą skorzystać osoby, które nie jest skierowana do osób, które nie miały wcześniej rachunku w Banku Millenium i założą Konto 360o lub Konto 360o Student
w okresie 28.08.2015 – 22.11.2015 r.

Bank Millennium proponuje posiadaczom tych dwóch kont zwrot części wydatków.
W ciągu sześciu miesięcy można otrzymać od banku 360 złotych (maksymalna miesięczna kwota zwrotu wynosi 60 zł).

Uwaga! Na taki zwrot mogą liczyć ci klienci banku, którzy korzystają zarówno z kart płatniczych jak i mobilnej aplikacji BLIK, bo zwrot jest dzielony pomiędzy te dwa kanały – i za każdy z nich można otrzymać maksymalnie 30 złotych.

Za płatności kartą bank oddaje 2 proc. wydatków, za płatności dokonane przy pomocy aplikacji BLIK – 10 proc. ich wartości.

Aby skorzystać z promocji, trzeba:

 • założyć Konto 360o lub Konto 360o Student
  (jest ono dedykowane osobom w wieku 18-26 lat) w czasie trwania promocji – założ teraz konto na stronie www banku);
 • skorzystać z nowej aplikacji mobilnej Banku Millennium
  (pobrać na smartfon, zainstalować i przynajmniej raz w miesiącu się zalogować);
 • wykonać przynajmniej jedną płatność kartą w miesiącu;
 • posiadacze Konta 360o (nie dotyczy posiadaczy konta 360 Student) muszą zapewnić przynajmniej jeden zewnętrzny wpływ w wysokości minimum 1000 złotych.

Warto pamiętać, że płacąc BLIK-iem, wystarczy wydać 300 złotych, by uzyskać pełny zwrot – 30 zł. Aby wypracować taką samą kwotę dzięki płaceniu kartą, trzeba wydać aż 1,5 tys. zł.

Uwaga! Wypracowana premia nie jest opodatkowana.

Jakie parametry ma konto 360, którego dotyczy promocja?

Jeśli na Konto 360o wpłynie przynajmniej tysiąc złotych a jego posiadacz dokona minimum jednej transakcji kartą w miesiącu, prowadzenie konta, przelewy krajowe, zlecenia stałe, polecenia zapłaty, kartę do konta i wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju i za granicą są darmowe.

Posiadacz konta może się też zdecydować na wykupienie opcji Pakiet Bardzo Pomocny: bank oferuje wsparcie w zakresie pomocy domowej (wizyty hydraulika, ślusarza, szklarza), pomocy medycznej (w razie nagłej choroby albo nieszczęśliwego wypadku) a nawet IT. Uwaga! Pierwszy rok tej opcji jest darmowy, w kolejnych trzeba płacić – 4,98 złotych miesięcznie. Warto także zobaczyć szczegółowe parametry oraz opinie na temat konta 360 Millenium tutaj.

Konto w wersji studenckiej to: darmowe prowadzenie, polecenie zapłaty, przelewy krajowe, karta do konta oraz wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą. Warunek jest jeden – trzeba przynajmniej raz w miesiącu zapłacić kartą.

Niewątpliwie i samo konto i promocja banku Millennium jest skierowana do osób, które aktywnie korzystają z konta – np. z przelewów internetowych i wypłat z bankomatów, dokonują płatności kartą oraz są otwarte na nowinki bankowości mobilnej.

Dodaj opinie jako pierwszy!

Dodaj swoją opinie

 

Porównaj wybrane konta
 • Porównywarka lokat (0)
 • Porównywarka kont osobistych (0)
 • (0)
Porównaj Teraz
0