„Rachunek z premią 100 zł” – mBank kusi nowych klientów atrakcyjną promocją

Do 31 grudnia 2014 r. w mBanku obowiązuje obecnie ciekawa promocja „Rachunek z premią 100 zł” dla nowych klientów, której bez wątpienia warto się przyjrzeć. Kto może w tej promocji uczestniczyć? Ile można zarobić? Jakie warunki trzeba spełnić? Sprawdźmy.

Kto może uczestniczyć i ile można zarobić?

Promocja dotyczy wyłącznie osób fizycznych, które wcześniej nie korzystały jeszcze z usług mBanku. Muszą one także posiadać całkowitą zdolność do pełnienia czynności prawnych, a także spełniać dwa podstawowe warunki:

 1. Zawnioskować o otwarcie ROR eKonto oraz wydanie karty debetowej dołączonej do tego rachunku, przy czym konieczne jest przekierowanie ze stron serwisów współpracujących z mBankiem np. naszego serwisu tanie-konto.pl (kliknij tutaj by otworzyć konto).
 2. Zawrzeć z bankiem stosowną umowę o prowadzenie usług bankowych w ramach eKonta oszczędnościowo-rozliczeniowego.

Zgodnie z regulaminem promocji, za nowego klienta
uznawana jest tylko ta osoba, która do dnia 24 listopada 2014 włącznie, nie korzystała z usługi konta ROR, przy czym pod uwagę brane są zarówno rachunki indywidualne, jak i prowadzone wspólnie.

Okres obowiązywania promocji

Promocja „Rachunek z premią 100 zł” obowiązuje od dnia 24.11.2014 i potrwa aż do 28.02.2015. Trzeba jednak zwrócić przy tym uwagę na zapis mówiący, że do promocji można przystąpić wyłącznie do ostatniego dnia bieżącego roku tj. 31 grudnia 2014 r. (ostateczna data założenia konta)
.

Szczegółowe zasady promocji

Otrzymanie wynagrodzenia w ramach promocji będzie zależne jeszcze od spełnienia dodatkowych wymogów. Ich trudność jest zależna od tego, czy nowy klient będzie chciał zgarnąć całą pulę 100 zł, czy też zadowoli się połowiczną kwotą w wysokości 50 zł. W obu przypadkach zostanie ona przekazana w postaci zwrotu na eKonto
. Przyznanie premii nastąpi najpóźniej z końcem miesiąca, następującym po miesiącu, w którym klient spełni wszelkie wymagane warunki. Uzyskana kwota podlega oczywiście zasadom opodatkowania od uzyskanego dochodu.

Premia 50 zł wymaga spełnienia następujących zasad:

 • dokonania w określonym miesiącu jednorazowej wpłaty
  na rachunek w kwocie co najmniej 500 zł
 • przeprowadzenia chociaż jednej płatności
  (suma transakcji minimum 250 zł
  ) za pomocą dołączonej do rachunku karty
 • nie wycofania transakcji kartą co najmniej do ostatniego dnia miesiąca, następującego po miesiącu dokonania tej płatności

W przypadku zaś, gdy pragniemy zgarnąć pełną pulę premii, warunki pozostają analogiczne, przy czym jednorazowy wpływ na rachunek musi wynieść minimum 1000 zł
. Niezbędne wymogi o których mowa, należy spełnić ponownie (po otrzymaniu pierwszej premii 50 zł) w drugim miesiącu kalendarzowym, licząc od miesiąca zawarcia umowy.

Dodaj opinie jako pierwszy!

Dodaj swoją opinie

 

Porównaj wybrane konta
 • Porównywarka lokat (0)
 • Porównywarka kont osobistych (0)
 • (0)
Porównaj Teraz
0