BNP Paribas: 400 zł na Allegro za konto w promocji + 7,1% na lokacie

Aktualizacja - 2022.07.25

Nowy klient, który otworzy w promocji konto w BNP Paribas i w kolejnych miesiącach spełni kilka banalnie prostych warunków, otrzyma w nagrodę cztery e-karty podarunkowe Allegro o łącznej wartości 400 zł. Do tego będzie mógł ulokować oszczędności na nieźle oprocentowanych (6-7,1%) lokatach o zróżnicowanym terminie.

Uwaga! Promocja została zakończona. Zapoznaj się z pełną ofertą promocji BNP Paribas lub przeczytaj prześwietlenie najlepszej aktualnie promocji tego banku:  Promocja BNP: 450 zł za założenie konta lub 400 zł na allegro w promocji karty kredytowej .

BNP Paribas to zdecydowanie najaktywniejsza pod względem promocji instytucja finansowa. Ostatnio nie ma właściwe tygodnia, by organizacja zarządzana przez Przemysława Gdańskiego nie przeprowadzała jakieś akcji specjalnej z nagrodami.

Promocja 400 zł na Allegro i lokaty do 7,1%

Tak jest i tym razem. W ramach trwającej do 12 sierpnia promocji „Zgarniaj kody” bank w zamian za otwarcie konta osobistego i spełnienie prostych warunków proponuje bonus w postaci e-kart podarunkowych Allegro o łącznej wartości 400 zł. To jeden z największych bonusów dostępnych na rynku!

Akcja adresowana jest do nowych klientów. Zgodnie z regulaminem chodzi o osoby, które nie miały ROR-u w BNP Paribas w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Uwaga! Pula nagród jest ograniczona. E-kody umożliwiające darmowe zakupy trafią do zaledwie 3000 najszybszych osób, które się zarejestrują.

W banku BNP Paribas znajdziemy również dobrze oprocentowane lokaty. Bank ma w ofercie m. in. lokatę na nowe środki, o oprocentowaniu od 6% (lokata na 3 miesiące) do 7,1% (lokata na 18 miesięcy)

Jak zdobyć 400 zł na Allegro krok po kroku?

Aby zdobyć bonus 500 zł należy:

1Do 12 sierpnia lub wyczerpania puli nagród zarejestrować się na specjalnej stronie promocyjnej (zaznaczamy wszystkie checkboxy).

Następnie z wygenerowanego tam linku złożyć wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z dowolną kartą i dostępem do bankowości internetowej.

Wniosek składa się online przez link otrzymany e-mailem z banku. Podaje się w nim te same dane, co w formularzu rejestracyjnym na stronie promocji.

2Do 26 sierpnia zawrzeć umowę i aktywować kartę płatniczą do rachunku.

Umowę można zawrzeć na dwa sposoby: przez kuriera lub w aplikacji GOmobile. Druga metoda wykorzystuje wideoweryfikację. Polega to na tym, że w trakcie składania wniosku wykonuje się smartfonem kilka zdjęć twarzy i swojego dowodu osobistego. Następnie dane są porównywane przez zaawansowane systemy. Kartę dostarcza kurier w ciągu kilku dni od zawarcia umowy. PIN można nadać jej w systemie GOonline lub aplikacji.

Za otwarcie konta otrzymujemy pierwszy e-kod Allegro o wartości 50 zł.

3W sierpniu:

 • wykonać 1 przelew na dowolną kwotę (za pomocą bankowości internetowej lub w aplikacji),
 • zapewnić wpływy łącznie min. 500 zł (najlepiej przelewem z innego banku).

Za spełnienie tego etapu otrzymujemy e-kod Allegro o wartości 100 zł.

4We wrześniu:

 • wykonać 1 przelew  na dowolną kwotę,
 • dokonać płatności z użyciem kodu Blik (chodzi o płatności w internecie lub punkcie stacjonarnym) na łączna kwotę min. 200 zł,
 • zapewnić wpływy na konto łącznie min. 1000 zł.

Za spełnienie tego etapu otrzymujemy e-kod Allegro o wartości 150 zł.

5W październiku:

 • wykonać 1 przelew  na dowolną kwotę,
 • dokonać płatności z użyciem kodu Blik (chodzi o płatności w internecie lub punkcie stacjonarnym) na łączna kwotę min. 200 zł,
 • zapewnić wpływy na konto łącznie min. 1000 zł.

Za spełnienie tego etapu otrzymujemy e-kod Allegro o wartości 100 zł.

Przekazanie nagród

Bonus w formie e-kodów na zakupy podzielony jest na cztery części o wartości kolejno: 50 zł, 100 zł, 150 zł i 100 zł. Bank przekaże e-vouchery SMS-em na numer podany podczas rejestracji do końca następnego miesiąca po miesiącu spełnienia warunków. Zatem zrobi to do:

 • 30 września (50 zł i 100 zł),
 • 31 października (150 zł),
 • 30 listopada (100 zł).

Kilka dni wcześniej roześle mailowo informacje o przyznaniu gratyfikacji.

Ważne! Każdą z e-kart podarunkowych należy wykorzystać na zakupy w Allegro lub Aplikacji Allegro w okresie do dnia 31 lipca 2023 r.

Lokaty do 7,1%

Otwierając Konto Osobiste w BNP Paribas, można liczyć również na inne bonusy. Jednym z nich jest wyższe oprocentowanie lokat. Może to być nawet 7,1% w skali roku.

Nazwa produktu Oprocentowanie Kwota maks. Okres Warunki
Lokata na Nowe Środki
3,75% - lokata na 18 miesięcy
3,75% - lokata na 12 miesięcy
4,0% - lokata na 6 miesięcy
4,5% - lokata na 3 miesiące
brak limitu od 3 do 18 miesięcy
 • dla posiadaczy konta w BNP Paribas
 • wpłata nowych środków
Lokata GOmobile
4,25% - lokata na 5 miesięcy
3,0% - lokata na 3 miesiące
50 000 zł 3 i 5 miesięcy
 • dla posiadaczy konta w BNP Paribas
 • lokata dostępna w aplikacji mobilnej
Konto Lokacyjne
1% -
 • dla posiadaczy konta w BNP Paribas
Lokata Urodzinowa
5,25% 20 000 zł 3 miesiące
 • dla posiadaczy konta w BNP Paribas
 • lokata może zostać otwarta w miesiącu urodzin klienta

W ofercie depozytowej BNP Paribas znajdziemy 5-miesięczną Lokatę GOmobile ze stawką 6% w skali roku. Założymy ją wyłącznie z poziomu aplikacji (w menu wybieramy Dla Ciebie > Oszczędności > Otwórz lokatę > Lokata GOmobile).

A jeśli mamy więcej oszczędności albo interesuje nas krótszy okres?

Też znajdziemy przyzwoitą ofertę, np. Lokatę na Nowe Środki BNP Paribas która trwa 3, 6, 12 i 18 miesięcy. Jej oprocentowanie wynosi od 6% (dla lokaty 3 miesięcznej) do 7,1% (dla lokaty 18-miesięcznej). W tym przypadku limity kwotowe nie obowiązują. Trzeba tylko wpłacić nadwyżkę względem stanu z 12 lipca.

Szczegóły w tabeli oprocentowania.

Ile kosztuje Konto z kartą Otwartą na Dzisiaj?

Konto z kartą Otwartą na Dzisiaj Osoby poniżej 26 lat Osoby od 26 lat
Opłata za prowadzenie konta
0 zł 0 zł
Opłata za kartę
0 zł 7 zł lub 2 zł
(2 zł po wyk. 3 transakcji kartą)
Przelew przez internet
0 zł 0 zł
Wypłaty z bankomatów w Polsce
0 zł 0 zł - BNP Paribas, Planet Cash
7 zł - pozostałe
Wypłaty z bankomatów za granicą
0 zł - BNP Paribas, Global Alliance
3% min. 12 zł - pozostałe
0 zł - BNP Paribas, Global Alliance
3% min. 12 zł - pozostałe

Prowadzenie Konta Otwartego na Ciebie jest darmowe. Za Kartę Otwartą na Dzisiaj płacimy 5 zł miesięcznie. Opłaty unikamy, jeśli w miesiącu zrealizujemy plastikiem min. pięć transakcji bezgotówkowych na dowolne kwoty.

Bezpłatnie pobierzemy gotówkę z maszyn przy oddziałach BNP Paribas oraz urządzeniach sieci Planet Cash. Za każdą wypłatę w innym bankomacie bank naliczy 5 zł.

Możemy też wybrać kartę debetową w dwóch innych taryfach. W zamian za stałą opłatę 6 zł lub 10 zł mamy darmowy dostęp do wszystkich bankomatów w kraju.

Uwaga! Klienci do 26 lat nie ponoszą kosztów obsługi plastiku ani korzystania z obcych bankomatów. Zwolnienie ma charakter bezwarunkowy.

Nasza pełną recenzje Konta Otwartego BNP Paribas oraz opinie użytkowników można znaleźć tutaj.

Czy warto?

Promocja BNP Paribas to jak zwykle dobra oferta, w ramach której można zyskać 400 zł w bonach na allegro. Wystarczy założyć ROR i aktywnie z niego korzystać przez trzy miesiące. Do tego dochodzą lokaty z całkiem dobrym oprocentowaniem 6-7,1% o zróżnicowanym terminie.

Kosztów utrzymania Konta Otwartego na Ciebie łatwo uniknąć. Wystarczy w każdym miesiącu trzy razy użyć karty płatniczej (wartość operacji nie ma znaczenia) i unikać bankomatów innych niż Planet Cash.

Konto Otwarte na Ciebie

PROMOCJA: Zgarniaj kody

+ 400 zł premii i 7,1% na lokacie
Promocja zakończona
8 Ocena Łączna
8 opinie
Zgarniaj kody

9Ocena Redakcji
Ocena promocji
9
7.7Ocena Użytkowników
Ocena promocji
7.7
Dodaj swoją opinie
Dodaj opinie jako pierwszy!

Dodaj swoją opinie

Twoja całkowita ocena

 

Porównaj wybrane konta
 • Porównywarka lokat (0)
 • Porównywarka kont osobistych (0)
 • (0)
Porównaj Teraz
0