Nawet 500 zł do zyskania w promocjach Citibanku

Łącząc trzy oferty specjalne Citi Handlowego, można otrzymać bonusy warte łącznie nawet 500 zł, z tego 150 zł to gotówka. Reszta (300 zł) ma postać karty zakupowej do Biedronki oraz punktów powitalnych (50 zł) w programie Mastercard Bezcenne Chwile.

Konsolidacja sektora bankowego w Polsce postępuje. Innymi słowy: w wyniku działania różnych czynników ubywa w naszym kraju banków. Na szczęście trochę ich jeszcze zostało, więc konkurencja między nimi jest całkiem spora.

Oczywiście ma to dobre strony dla klientów. Jedną z nich są promocje z atrakcyjnymi premiami pieniężnymi.

Kto może zdobyć 500 zł w promocjach Citibanku?

Trzy z nich trwają właśnie w Citi Handlowym. W zamian za otwarcie tam konta osobistego można zyskać 150 zł w gotówce.

Wyrobienie karty kredytowej jest nagradzane wartym 300 zł e-voucherem do Biedronki. Czeka jeszcze 50 zł w formie punktów powitalnych w programie Mastercard Bezcenne Chwile.

W trwającej do 20 marca V edycji „Finansowej Rewolucji” mogą wziąć udział nowi klienci. Chodzi o osoby, które od 1 stycznia 2020 nie miały w Citibanku ROR-u lub konta oszczędnościowego.

Premię za kartę kredytową w dostępnej do 5 kwietnia promocji również mogą otrzymać tylko nowi klienci. W tym przypadku są nimi osoby, które nie miały tego instrumentu w Citi Handlowym od 1 stycznia 2019.

Ważne! Posiadanie innych produktów nie stanowi czynnika wykluczającego. Zatem posiadacze kont osobistych po wskazanej dacie mogą zgarnąć premię za kartę kredytową i odwrotnie. Oczywiście osoby zainteresowane plastikiem muszą spełnić warunki formalnie (wiek 18 lat, dochód 1200 zł netto, zatrudnienie od trzech miesięcy) i wykazać się zdolnością kredytową.

Uwaga! W akcji specjalnej dotyczącej CitiKonta obowiązuje limit 5000 uczestników.

powrót do menu ↑

Jak zdobyć 150 zł za otwarcie CitiKonta?

1Do 20 marca na stronie promocji, złożyć wniosek i zawrzeć umowę o CitiKonto z kartą płatniczą

We wniosku należy zaakceptować regulamin promocji. Umowę trzeba zawrzeć online (w ramach wideoweryfikacji) albo sfinalizować proces w placówce. Jednak to ostatnie rozwiązanie jet najmniej wygodne, ponieważ Citi Handlowy ma bardzo mało oddziałów.

2Do końca następnego miesiąca po otwarciu ROR-u zapewnić wpływ wynagrodzenia 2000 zł.

Zatem zakładając konto w lutym, najpóźniej musimy to zrobić 31 marca.

Za spełnienie tego warunku otrzymujemy 50 zł w gotówce.

3Do końca drugiego miesiąca po zawarciu umowy:

  • zalogować się do aplikacji Citi Mobile,
  • zapewnić wpływ na ROR 100 zł (najlepiej przelewem z innego banku).

Ten warunek spełniamy do 30 kwietnia.

Nagroda to 50 zł w gotówce.

4Do końca trzeciego miesiąca po otwarciu CitKonta zrealizować kartą zapisaną w telefonie (dodaną do portfela Google Pay lub Apple Pay) transakcje bezgotówkowe na łącznie min. 100 zł

To zadanie musimy zrealizować do 31 maja.

Za spełnienie tego warunku otrzymujemy 50 zł w gotówce.

Przekazanie nagrody

Trzy przelewy po 50 zł każdy otrzymamy do końca następnego miesiąca po spełnieniu odpowiednich warunków opisanych w pkt powyżej. Zatem stanie się tak do końca: kwietnia, maja i czerwca.

Szczegółowo promocja konta osobistego Citibanku została opisana tutaj.

powrót do menu ↑

Jak zdobyć 300 zł za wyrobienie karty Simplicity Citibanku?

1Do 5 kwietnia poprzez stronę promocji złożyć wniosek i zawrzeć umowę o kartę kredytową Simplicity

Umowę można zawrzeć za pośrednictwem kuriera lub w pełni online, tj. z użyciem biometrii twarzy (wideoweryfikacja).

2W ciągu 10 dni roboczych lub w trakcie wnioskowania dostarczyć aktualny dokument dochodowy

Rodzaj dokumentu, który można przesłać przez internet, zależy od źródła uzyskiwanych dochodów.

3Do końca miesiąca kalendarzowego po miesiącu wyrobienia plastiku zalogować się do aplikacji Citi Mobile

Oznacza to, że w przypadku umów zawartych w lutym czas upływa 31 marca, a tych w marcu – 30 kwietnia.

4Do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego po miesiącu zawarcia umowy wykonać kartą transakcje bezgotówkowe na łącznie min. 1000 zł

Przykład. Umowę o kartę zawieramy w lutym. Wymagane obroty musimy zrealizować do końca maja. Im szybciej, tym lepiej dla nas.

Przekazanie nagrody za kartę kredytową

Premia za wyrobienie karty, czyli e-karta zakupowa do Biedronki o wartości 300 zł, zostanie przekazana pocztą wewnętrzną w systemie Citibank Online. Stanie się tak w ciągu 60 dni od daty otrzymania wiadomości o zdobyciu nagrody.

Ważne! Ważność e-vouchera, którym można się posługiwać wielokrotnie, tj. do wyczerpania przypisanego do niego limitu kwotowego, wynosi sześć miesięcy od dnia jego przekazania.

Szczegółowo ta promocja karty kredytowej Citibanku została opisana tutaj.

powrót do menu ↑

Dodatkowe 50 zł w punktach Bezcenne Chwile

Ostatnia premia, czyli 3400 pkt powitalnych w programie Mastercard Priceless Specials, czeka na tych, którzy zarejestrują w nim kartę debetową albo kredytową Simplicity wydaną przez Citibank. Ekwiwalent pieniężny bonusu wynosi 50 zł, gdyż punkty można wymienić na voucher z katalogu nagród.

By je otrzymać, należy do 28 lutego :

  1. Zgłosić plastik na stronie programu
  2. Zrealizować nim dwie transakcje bezgotówkowe na łącznie min. 100 zł w sklepach partnerskich: Decathlon, Intersport, RTV Euro AGD, Home&You, Empik, W. Kruk, Douglas.

Punkty zostaną dopisane do konta uczestnika w ciągu 45 dni roboczych od spełnienia warunków. Ich ważność upłynie po sześciu miesiącach.

Szczegółowo ta promocja została opisana tutaj: CitiBank – 3400 punktów Bezcenne Chwile

powrót do menu ↑

Ile kosztuje CitiKonto?

CitiKonto należy do nielicznych na rynku bezwarunkowo darmowych ROR-ów. Nie ma opłaty za jego prowadzenie ani obsługę karty debetowej z funkcją wielowalutowości. Oczywiście bezpłatne są też przelewy internetowe, w tym trzy ekspresowe w miesiącu.

Co z obcymi bankomatami? W każdym miesiącu posiadaczowi rachunku przysługują cztery bezprowizyjne wypłaty. Za każdą kolejną Citi Handlowy naliczy 8 zł.

powrót do menu ↑

Ile kosztuje karta Citi Simplicity?

Wyrobienie karty kredytowej Simplicity odbywa się bezpłatnie. Za jej obsługę Citibank nalicza 12 zł miesięcznie, ale można tej opłaty uniknąć. Jak?

Należy co miesiąc zrealizować obroty na min. 1000 zł. Natomiast w ramach promocji przez pierwsze 12 miesięcy obowiązuje niższy próg wydatków – 300 zł.

Oczywiście by nie ponosić innych kosztów i opłat, terminowo regulujmy zadłużenie, nie pobierajmy kredytówką gotówki z bankomatów ani nie sprawdzajmy w nich dostępnego limitu. Wystrzegajmy się też przelewów z przypisanego do niej rachunku.

powrót do menu ↑

Podsumowanie

Pod względem wysokości możliwych do zdobycia premii promocje Citi Handlowego są bardzo atrakcyjne. Chodzi bowiem o: 150 zł za konto osobiste i 300 zł za kartę kredytową. Co istotne, warunki zdobycia obu nagród nie są trudne do spełnienia. Sprowadzają się do: zapewnienia wpływów łącznie 2100 zł i transakcji telefonem na 100 zł (dla ROR-u) oraz wykonania obrotów kredytówką na 1000 zł. W obu przypadkach trzeba też zalogować się do apki.

Kosztów utrzymania obu produktów można łatwo uniknąć. CitiKonto jest bezwarunkowo darmowe, a z opłaty za kartę kredytową zwalniają transakcje na 1000 zł miesięcznie (300 zł w pierwszym roku).

CitiKonto

Kumulacja promocji

+ 320 zł premii i 7,1% na KO
20 dni do końca promocji
Karta Citi Simplicity

PROMOCJA: 450 zł na zakupy w Biedronce

+ 450 zł do Biedronki
Promocja zakończona
9 Ocena Łączna
4 opinie
Kumulacja promocji

9Ocena Redakcji
Ocena promocji
9
9Ocena Użytkowników
Ocena promocji
9
Dodaj swoją opinie
Dodaj opinie jako pierwszy!

Dodaj swoją opinie

Twoja całkowita ocena

 

Porównaj wybrane konta
  • Porównywarka lokat (0)
  • Porównywarka kont osobistych (0)
  • (0)
Porównaj Teraz
0