mBank eKonto z kartą Pol’and’Rock + 250 zł premii

Dla miłośników WOŚP-u i festiwalu PolAndRock mBank przygotował promocję, w ramach której płaci im 200 zł w gotówce za otwarcie konta osobistego. Do tego wydaje kartę z grafiką nawiązującą do tego muzycznego wydarzenia.

Organizowany od 1995 r. przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy Festiwal Woodstock kilka lat temu przekształcił się w PolAndRock Festival. Partnerem fundacji i akcji został mBank.

Przy okazji kolejnych edycji wydarzenia wypuszcza on limitowaną serię kart płatniczych. Różni się ona wizerunkiem od standardowych plastików dostępnych w mBanku.

Promocja mBank Pol’and’Rock

Dla miłośników festiwalu, WOŚP-u i dobrej muzyki taki gadżet na pewno stanowi pewną atrakcję i wywołuje u nich miłe wspomnienia. Warto wspomnieć, że od każdej płatności wykonanej tą kartą mBank przekazuje część środków na konto fundacji.

Oprócz kwestii ideowych kolejnym argumentem za wyrobieniem karty PolAndRock może być premia pieniężna. Otóż otwierając ROR w mBanku i spełniając proste warunki, można otrzymać 200 zł w gotówce!

Trwająca do 28 września promocja skierowana jest do nowych klientów. Wg regulaminu są nimi osoby, które nie mają ani od 1 stycznia 2018 r. nie miały w mBanku konta osobistego lub oszczędnościowego.

Uwaga! Pula wydawanych do rachunku bieżącego kart PolAndRock wynosi 15.000 szt. i może wyczerpać się szybciej.

powrót do menu ↑

Jak zdobyć 200 zł za otwarcie eKonta w mBanku?

1Do 28 września poprzez specjalną stronę promocji złożyć wniosek elektroniczny i zawrzeć umowę o eKonto z kartą płatniczą

We wniosku trzeba złożyć stosowne oświadczenia.

Jeśli to nie problem, prosimy we wniosku o wpisanie identyfikatora polecającego: taniekonto

identyfikator polecenia mbank

Dziękujemy z góry 🙂

Umowę można zawrzeć na kilka sposobów: metodą na selfie (fotoweryfikacja w aplikacji mobilnej), za pośrednictwem kuriera, z użyciem e-dowodu bądź w placówce (jako finalizacja procesu).

Uwaga! Klienci, którzy wybiorą fotoweryfikację albo dowód osobisty z warstwą elektroniczną, otrzymają dodatkowe 50 zł.

2W ciągu 7 dni od otwarcia eKonta zasilić je jednorazowo min. 1000 zł

Może to być przelew ze swojego konta w innym banku, wpłata we wpłatomacie (wpłat gotówkowych w placówkach lepiej unikać ze względu na wysokie opłaty) czy transfer od innej osoby mającej konto w mBanku.

3Do końca następnego miesiąca po zawarciu umowy wykonać kartą albo/i Blikiem osiem transakcji bezgotówkowych na dowolne kwoty

Za płatności Blikiem uznawane są operacje z użyciem kodu Blik w sklepach stacjonarnych oraz internecie. Jeśli więc umowę zawrzemy w lipcu, wymagania spełniamy do końca sierpnia.

4Do końca drugiego, trzeciego i czwartego miesiąca kalendarzowego po otwarciu eKonta:

  • zasilić je jednorazowo min. 1000 zł,
  • wykonać kartą albo/i Blikiem osiem płatności bezgotówkowych na dowolne kwoty.

Zatem warunki spełniamy we wrześniu, październiku oraz listopadzie.

Przekazanie nagrody

Premia za otwarcie eKonta z kartą PolAndRock podzielona jest na kilka części. Za każdy miesiąc aktywności mBank przyznaje 50 zł. Nagroda sięga więc 200 zł.

Pierwszy przelewy realizowany jest do końca drugiego miesiąca po spełnieniu warunków przyznania nagrody. W naszym przykładzie będzie to koniec września.

Kolejne gratyfikacje otrzymamy do końca następnego miesiąca po miesiącu wykazania się aktywnością, czyli do końca października, listopada i grudnia.

powrót do menu ↑

Konto Moje Cele na 1,7%

Nowy klient otwierający eKonto w promocji, zyskuje także prawo otwarcia jednego konta oszczędnościowego Moje Cele z podwyższonym oprocentowaniem 1,7 proc.

Ważne! By móc cieszyć się podwyższoną stawką nowi klienci powinni założyć cel oszczędnościowy na etapie otwierania konta osobistego.

Warunkiem naliczania promocyjnych odsetek jest przyrost salda o 100 zł. Innymi słowy o tyle w ujęciu miesięcznym (np. na koniec maja w stosunku do końca kwietnia) powinna zwiększyć się kwota trzymana na koncie Moje Cele. Jeśli nie spełnimy tego wymogu, mBank dopisze tylko standardowe 0,01 proc.

Stawka 1,8 proc. naliczana jest w miesiącu otwarcia rachunku i przez trzy kolejne pełne miesiące kalendarzowe. By więc wykorzystać ten fakt w maksymalnym stopniu, warto założyć cel na początku miesiąca, np. na początku lipca, i wpłacić ok. 9700 zł oraz co miesiąc powiększać stan oszczędności o 100 zł. W takim układzie promocyjne oprocentowanie będzie naliczane do końca października.

Szczegółowa analiza konta dostępna jest tutaj.
powrót do menu ↑

Ile kosztuje eKonto?

Opłata Wysokość
Opłata za prowadzenie konta
0 zł
Opłata za kartę
0 zł lub 10 zł
(zwolnienie: dokonanie transakcji kartą za min. 350 zł)
Przelew przez internet
0 zł
Wypłaty z bankomatów w Polsce
0 zł - mBank, Planet Cash (wypłaty powyżej 300 zł)
2,5 zł - mBank, Planet Cash (wypłaty poniżej 300 zł)
5 zł - pozostałe bankomaty

Za samo prowadzenie eKonta nie płaci się ani grosza. Opłata występuje przy karcie debetowej. Wynosi ona 7 zł miesięcznie. Można jej uniknąć, jeśli wykona się plastikiem obroty bezgotówkowe na łącznie min. 350 zł.
Bez prowizji można również pobierać gotówkę z dowolnego bankomatu w kraju. Jednak ważne, by jednorazowa wypłata opiewała na min. 100 zł. W przeciwnym razie mBank naliczy 2,5 zł za każdą taką transakcję.
Na szczęście istnieje sposób na obejście tego, bądź co bądź, utrudnienia. Jest nim wypłata z bankomatu z użyciem Blika. Wówczas kwota operacji nie ma znaczenia.

Nasza pełną recenzje eKonta Osobistego oraz opinie użytkowników można znaleźć tutaj.
powrót do menu ↑

Czy warto?

Promocję mBanku można polecić nie tylko wielbicielom festiwalu PolAndRock, którzy chcą mieć fajną kartę płatniczą, ale też wszystkim zainteresowanym łatwym zdobyciem 200 zł i darmowym kontem osobistym. Premię otrzymają, jeśli w każdym z czterech kolejnych miesięcy wykażą się niewielką aktywnością (wpływ 1000 zł na ROR i osiem transakcji kartą albo Blikiem).

Kosztów utrzymania rachunku unikną, jeśli co miesiąc wykonają plastikiem obroty bezgotówkowe na min. 350 zł. Prowizji za wypłaty z bankomatów nie poniosą, jeśli będą pobierać jednorazowo min. 100 zł lub użyją do tego Blika.

eKonto Osobiste z kartą Pol'and'Rock

Kumulacja promocji

+ 250 zł premii i 1,7% na KO
Promocja zakończona

 

8.5 Ocena Łączna
8 opinie
Promocja mBank Pol’and’Rock

9Ocena Redakcji
Ocena promocji
9
8Ocena Użytkowników
Ocena promocji
8
Dodaj swoją opinie
Dodaj opinie jako pierwszy!

Dodaj swoją opinie

Twoja całkowita ocena

 

Porównaj wybrane konta
  • Porównywarka lokat (0)
  • Porównywarka kont osobistych (0)
  • (0)
Porównaj Teraz
0